Hangi sınıfı oynamalıyım ?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Hangi sınıfı oynamalıyım ?

Merhaba , oyuna yeni basladım fakat hangi sınıfı oynayacagıma karar veremiyorum.Şu an curser mage oynuyorum fakat okudugum yazılarda pvpde çok iyi olmadığı söyleniyor . Ben daha çok haritada adam kovalayıp keseyim , Guild savaslarında adam keseyim tarzı oynamak istiyorum. Önerebileceğiniz bir sınıf var mı ? Ayrıca learning pointleri ne için kullanmalıyım ? Simdiden tesekkürler
    • Merhaba öncelikle oyunun başından ''gatherer hunter'',''ganker'' olarak sabır gerektiren zor bir görev üstlenmek istediğin için seni tebrik ederim. Benim çok istediğim pvp tarzlarından biridir fakat oynadığım classlardan ötürü uzak kalmak zorundayım. Sana birden fazla seçenek sunabilirim direk olarak silahta belirtebilirim ama genel olarak nasıl bir karakter yapılandırmak istiyorsun bilmiyorum. O yüzden sana starter pack bir bir karakter olarak bloodletter buildleri önerebilirim. Counterı zor, mobil, tek el olmasından ötürü statlarını off handle destekleyebilir, bursty hasarı olan, armor kırabilen ve tricky bir oyun sergiletebilecek özelliklere sahip bir silah. Gvglerde de tercihen kullanılır ve metada daha kalacağına inandığımız uzun ömürlü bir silah. Open world pvp oyuncuları hatta gathererlar bile tercih eder. Rahat 1v1 atabilir. Kendi silahınla karşı karşıya kaldığında ise sadece rakibin skillerinin cd lerini takip etmen yeterlidir. 1v2 fightlarda biraz daha elin alıştığında üstün çıkabilir ve zor durumlarda botun veya chest skillerinle beraber rahat rahat fight dışı kalabilir, kendini kurtarabilirsin. Buildler için net birşey söyleyemem, buildler kişinin kendi oyun stiline göre şekillenebilir. Sana dahada yardımcı olması açısından ; ''Bloodletter solo gang'' tarzı videolar önerebilirim. Bu arkadaş gibi daha stabil buildler kullanabilirsin. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Bol killi günler dilerim :)

Edit : Learning pointler için çok müsrif olmamaya özen göster. Specialization statlarına harcaman çok daha faydalı olacaktır. Specsiz 8 giyeceğine specli 6 giy hem daha ucuz yollu olur hemde hemen hemen tier kaynaklı stat düşüşünü engellersin. Umarım anlatabilmişimdir.

SUICIDEMASTER OF SS

The post was edited 1 time, last by AVAR ().