Normal hesabımızla steamde nasıl oynarız.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Normal hesabımızla steamde nasıl oynarız.

Oyun ilk çıktığı zamanlarda aldım. Hiç arkadaşım olmadığı için tek başıma da epey sıkılıyorum. Oyunu yeterince de öğrenemedim bence.(ilk çıktığı zamanlarda her güncellemede karakter siliniyordu, her seferinde baştan başlıyordum, belki o yüzdendir :D). Şimdi oyun steama çıkmış ama yine para istiyor. Aynı hesabımla oynamak istiyorum, belki arkadaşlarda gelir beraber oynarız diye :( olabilir mi böyle bir şey?
    • Olmaz.O ikisi ayrı platformlar.Örnek: Fifa yı Origin den alınca Steam den oynayamıyorsun. Detaylara takıldım ben daha çok ama.Her güncelleme dediğin hemen hemen son dönem oyunların tamamında olan stress,alfa,beta testlerinden sonra release kısmında oyunun sıfırlanması çok normal bir şey.Yıllardır bizim Türklerin şu sıfırlanma meselesini bu kadar kafaya takması da ayrı bir konu tabi :D
    • Çok sağol yanıt için. Son kısımla alakalı da, orada takıldığım birşey yok ki benim. Sadece oyunu çok sık oynamıyorum az az oynuyorum. Ne zaman tier4 ler civarına gelip guilde katılacak filan olsam oyunun sıfırlanma zamanına denk geliyordu baştan başlıyordum. O yüzden belki de öğrenememişimdir oyunu dedim. Yoksa oyunun sıfırlanmasıyla bir derdim yok. Aşağı yukarı her oyunda olan şeyler bunlar.
    • ArgaKhan wrote:

Çok sağol yanıt için. Son kısımla alakalı da, orada takıldığım birşey yok ki benim. Sadece oyunu çok sık oynamıyorum az az oynuyorum. Ne zaman tier4 ler civarına gelip guilde katılacak filan olsam oyunun sıfırlanma zamanına denk geliyordu baştan başlıyordum. O yüzden belki de öğrenememişimdir oyunu dedim. Yoksa oyunun sıfırlanmasıyla bir derdim yok. Aşağı yukarı her oyunda olan şeyler bunlar.
      Tek söyleyen sen değilsin yıllardır sürekli duyduğum ve Türklerin düzgün bir topluluk kuramamasının sebebi o olduğu için denk gelmişken içimi dökeyim dedim senlik değil yoksa mesele :D