Obecna sytuacja albiona i jego dalsza przyszłość

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Obecna sytuacja albiona i jego dalsza przyszłość

Witam, Jak wiadomo pojawiła się dyskusja co dalej można zrobić.
      Padło kilka propozycji, jak i również sprzeciwów. Wiadomo, że albion to gra mmo, i tak samo jak w życiu nie dogodzimy wszystkim jednak zawsze można coś poprawić dla większości.

Najlepszym sposobem na to moim zdaniem jest na początek Polski sojusz, dla każdej z gildii czy 5 czy 30 osobowej.
      W późniejszym etapie zawsze istnieje możliwość zrobić z tego jedną gildie, i dołączyć do któregoś z sojuszu.
      Na samym początku potrzebujemy zapoznać się z resztą, zdobyć nowych kompanów zaufanie itp.

To tylko moja osobista opinia, wiem jednak jedno każdemu doskwiera brak graczy online.

Z tego powodu dodaję ankietę, proszę każdego o uczciwe wypełnienie tego.
      również jak już kilka razy prosiłem, o podanie liczby graczy online.

Pozdrawiam

docs.google.com/forms/d/e/1FAI…IFKg/viewform?usp=sf_link
      :)
    • Szkodnik wrote:

jaki jest skrót gracza ekonomicznego ? czyż to nie jest związane z PVE?
      Zgadza się to jest Player vs. Enemy lub Player vs. Environment.
      Jeżeli grasz na rynku złotem,handlujesz bądź wytwarzasz przedmioty masz mniejszy lub większy wpływ na rozgrywkę(w zależności od posiadanego dobra).
      Niestety @Dahlin zrobił sobie z tego kolejną podgrupę ale to wynika z jego niewiedzy....mistrz marchewkowy xd

P.S Gierka umiera,bo ludzie,którzy nakreślali w jakim kierunku powinna zmierzać produkcja zostali wyśmiani bądź zignorowani,a często nawet banowani itp,itd.
      2 P.S Mieli na to 5 lat,a jedyne co zrobili to posłuchali się tej patologicznej społeczności,bo tak było łatwiej xD

The post was edited 5 times, last by Szachu ().

• Gra umiera ponieważ Devsi nie wyciągają zupełnie wniosków idąc w zaparte w ten niby "hardkor" PvP.
      Czasami to wygląda tak jakby ktoś z ich studia siedział i myślał co zrobić aby jak najszybciej pozbyć się nowych graczy :D

PvP jest fajną sprawą gdy biorą w nim udział gracze nastawieni na PvP i nie jest to czysty trolling.

Niedawno wróciłem i bawię się z 2-3 znajomych we wcześniej wprowadzone frakcje. Wiem zabawa nie dla hardkorów PvP a dla nobów ale mi odpowiada ;).
      Bosowie tych frakcji zwłaszcza na terenach niebieskich i żółtych są dość ciężcy do pokonania przez takie 3 osobowe party. No może nie bardzo trudni ale czas walki z nimi jest długiiiiiii. Jedni są łatwiejsi inni trudniejsi. Z niektórymi radzimy sobie bez problemu z innymi nie dajemy rady niestety. Ale nie o tym miało być. I teraz jakiś geniusz wpadł na pomysł że jak jest walka z bossem to pokaże to na mapie globalnej :D. Wiec niektóre gildie urządzają sobie polowania. Pojawia się znaczek wpada taka 10 na 3 graczy zajętych bossem i to na niebieskich terenach :D. Początkujący gracz będzie zachwycony :D

Teraz w następnej aktualizacji mają wprowadzić coś ala kreator teamów. Dobrze że pokazali to na mapie niebieskiej bo do tego będzie się to ograniczało :D
      Do party dostaje się menda tylko po to aby swoim "hej ziom" powiedzieć gdzie można łatwo sobie poćwiczyć "hardkorowe PvP".

No i przypomnę co poniektórym jaki był odzew jak na protesty odnośnie formy tego PvP. "Jak CI się nie podoba to idź stąd". No i sobie gracz poszli.
      Najlepsi mieli dungi, surowce, zabawę a cały plebs sobie poszedł w pizdu. Hardkory wygrały czemu nie swiętują i nie ucztują? ;)

PvP powinien być jako dodatek do uniwersum aby gracze PvP mieli kogo zabijać.

The post was edited 1 time, last by assassinBK ().