Last Indyczki

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  • Last Indyczki


   Witajcie członkowie Polskiego społeczeństwa gry komputerowej Albion Online! Chciałbym zaprezentować Wam dzisiaj nową potęgę wkraczającą na scene Polskiego Albiona a mianowicie... Last Indyczki!


   Gildia ta została stworzona z celem podbicia całego kontynentu terenów czarnych, pod względem ZvZ jak również GvG. Gildia ta owa, została założona przez piątkę doświadczonych graczy, każdy z których wnosi do gildii uniknalne umiejętności jak i cechy charakteru.

   Oto prezentuje nasz skład GvG a jednocześnie radę oficerską:   Tqv - Lider i założyciel gildii. Przygodę z Albionem rozpoczął pod koniec drugiej bety. Świetny ojciec i mąż, a także najlepszy healer w Polsce, który zrewolucjonizował buildy ZvZ takie jak Lifetouch Staff + Hunter Jacket.

   Prysznic - Nasz poczciwy Right Hand, a zarazem crafter gildyjny, potrafiący crafcić wszystkie przedmioty na T4, a także niektóre na T5. Prysznic zaczął grać w Albiona na początku ostatniej bety, grając w tak topowych gildiach jak Echo of Silence, Articulo Mortis a także Przykitrani w Krzakach.

   Mamuciarz - Ekspert od mountów a także skarbnik gildyjny. Mamuciarz posiada 14 kont na których ma po 3 postacie, dając mu łącznie 42 wyspy które przynoszą spory zarobek, który w dużej mierze jest przeznaczany na sety GvG.

   GaIdamir - GaIdamir jest jednym z naszych oficerów a także wielką gwiazdą Youtuba i Twitcha. Jego kontent jest znany nawet w gildiach międzynarodowych, pomimo tego że jest on nadawany tylko i wyłącznie w języku Polskim. Możecie mieć pewność, że 80% buildów które widzicie na ZvZ są właśnie zasługą GaIdamira. Nie mylić z Galdamirem.

   Blejzu - Drugi oficer, oraz najlepszy DPS na tej półkuli ziemskiej. Znany przede wszystkim jako jedna połowa złotego combo, a także jako najlepsza dyplomata w Albionie. Jako iż Blejzu opanował perfekcyjnie język angielski, jego zadaniem będzie znalezienie odpowiednich sojuszników w gildiach zagranicznych, abyśmy mogli wspinać się razem z Nimi po szczeblach Albiona.

   Jak widzicie, gildia została założona na naprawdę silnych fundamentach. Chciałbym więc oficjalnie ogłosić iż rekrutacja jest OTWARTA
   Przyjmujemy wszystkich polskich graczy, tak żeby móc przejmować Warcampy na czarnych terenach, i żeby miał kto zbierać matsy z wszystkich terenów które zdobędziemy.

   Aplikujcie w grze!
  • Tqv wrote:

   Przyjmujemy wszystkich polskich graczy, tak żeby móc przejmować Warcampy na czarnych terenach, i żeby miał kto zbierać matsy z wszystkich terenów które zdobędziemy.

   Aplikujcie w grze!
   Słaba nazwa.Last Team brzmiałby lepiej.
   Wystawiacie ekipe gvg złożoną z "oficerów".Słabo.
   Pokażcie swoje profile w lola.....czy umiecie klikać...
   Nie grałem ze 2 miesiące eune.op.gg/summoner/userName=ryba871
   Czym się kierujecie w wystawianiu ludzi do gvg?

   The post was edited 2 times, last by Szachu ().

  • Tqv wrote:   Oto prezentuje nasz skład GvG a jednocześnie radę oficerską:


   To zdanie eliminuje was na samym początku xD
   Powodzenia ^^   Pumbayo wrote:

   szachu linkuje swoje konto w goldzie :DDDD kurła nie mogę
   Tak,dlatego że 3/4 populacji Albiona ma problem z opanowaniem myszki ^^

   The post was edited 1 time, last by Szachu ().