Do ScoiaTael i Bursztynowego Kartelu

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• wgl beka, że Talib cały czas powtarzał, że jest pomysłodawcą VALUE i, że dzięki niemu się community Polskie jednoczy, że po miesiącu sojuszu chciał wypier*** gildie (gdzie były tylko 3 w value) XD

i te śmieszne strawpolle - "która gildia najwięcej wnosi do sojuszu". To chyba budowanie EGO.

UWAGA - KOMUNIKAT DO SCOIA I BK
      Dla tych co byli przy zakładaniu VALUE - rozmowa była o tym, żeby zwiększyć polskie community, bez żadnych spin pozwolić ludziom robić co chcą. Po to, aby mogli śmiało realizować swój content w większych grupach.
      Po czym, w/w kolega zaczął zakładać jakieś śmieszne strawpolle, w których gracze MB mieli decydować kto im się bardziej podoba, no i finalnie wysnuł jakieś tandetne podsumowanie, które miało na celu obrażenie jednej z gildii w sojuszu (no i chyba wydalenie jej z VALUE) bo nie wiem, po co innego miałby podsumowywać cokolwiek swoimi egoistycznymi wypocinami.

Także uwaga na tego typa! Już teraz dostajemy liczne głosy, że LL pluje na Scoia i brata się z BK. U tego kolesia musi istnieć hierarchia, muszą istnieć podziały.

Pozdrawiam, uszanowanko.

PS. CAŁE LL I KACZUSZKI MAJA BLACKLISTE W BA
    • Ja pierdykam z wami to jest moda Moda na Sukces normalnie xD

Odcinek 592852352 - LL po rozwodzie z Value łączy się z POE. Zazdrosna Scoia nie może wybaczyć BK romansu z LL. Zaczynają tworzyć się nowe miłości, na wszystko z boku patrzą Kaczuszki pragnące odnaleźć swe miejsce w świecie pełnym intryg. Czy uda się zażegnać ten spór ? Co zrobi Blue Army ? Dowiecie się w odcinku numer 592852359.
    • T-ox wrote:

wgl beka, że Talib cały czas powtarzał, że jest pomysłodawcą VALUE i, że dzięki niemu się community Polskie jednoczy, że po miesiącu sojuszu chciał wypier*** gildie (gdzie były tylko 3 w value) XD

i te śmieszne strawpolle - "która gildia najwięcej wnosi do sojuszu". To chyba budowanie EGO.

Dla tych co byli przy zakładaniu VALUE - rozmowa była o tym, żeby zwiększyć polskie community, bez żadnych spin pozwolić ludziom robić co chcą. Po to, aby mogli śmiało realizować swój content w większych grupach.
      Po czym, w/w kolega zaczął zakładać jakieś śmieszne strawpolle, w których gracze MB mieli decydować kto im się bardziej podoba, no i finalnie wysnuł jakieś tandetne podsumowanie, które miało na celu obrażenie jednej z gildii w sojuszu (no i chyba wydalenie jej z VALUE) bo nie wiem, po co innego miałby podsumowywać cokolwiek swoimi egoistycznymi wypocinami.

Także uwaga na tego typa! Już teraz dostajemy liczne głosy, że LL pluje na Scoia i brata się z BK. U tego kolesia musi istnieć hierarchia, muszą istnieć podziały.

Pozdrawiam, uszanowanko.

Jak zwykle wyssane z kontekstu. Bardzo typowe Twoje zachowanie. Dziwny z Ciebie człowiek, szukasz we wszystkim sensacji, wycinając z całych rozmów jedno zdanie po czym się stroszysz niczym paw przed ukuciem samicy. Prawda jest taka, że po złączeniu 3 polskich gildii każda miała grać swoje. Czyli MadBabies i KFC ZvZ a Reborni GvG. Pierwsze dwie gildie grały swoje z bardzo dobrymi wynikami lecz Reborni nie pozyskiwali terenów tak jak to było pierwotnie ustalone, więc skoro po ponad 1,5 msc współpracy nic swoim pobytem nie wnosili to się czepiałem. Rozumiem gdyby jeszcze chcieli wspomagać nas ludźmi na ZvZ lecz ich mentalność na to nie pozwalała bo jak to Koszul ładnie powiedział: gracze z Reborn w czasie walki chcą sobie lootować i zachować go tylko dla siebie argumentując to jako element zabawy i nagroda miałaby zostawać dla nich. Dla sprostowania ta "nagroda" należy się dla WSZYSTKICH graczy, którzy uczestniczyli w walce a nie tylko dla tych co podnosili przedmioty a po drugie gdyby nie osoba prowadząca to by nie było co podnosić tak by the way panie spostrzegawczy. Z resztą Bronks i reszta graczy z MadBabies się ze mną zgadzali w tej kwestii więc skoro w tamtych czasach nie było pożytku z Rebornów to po co oni w sojuszu ? Nic nie wnosząc do ogółu byli wartością ujemną. Sojusz chciałem rozwijać i chyba to samo podejście miało więcej graczy lecz niestety każdy tylko biernie stał z boku więc adios companieros.

"LL pluje na Scoia" - to są Twoje słowa to po pierwsze a po drugie GÓWNO Cię obchodzi jak nam się układają relacje :)

Co do BlackList to szkoda, że mierzysz wszystkich jedną miarą - widać jaki z Ciebie gość. Jak na moje to Ty chyba wspólnie z 3 innymi kompanami macie w każdej polskiej gildii na BlackList status " ****** ".
    • Bo to jest tak Oxy, że gość jak ToxicRose nie posiada nic innego w swoim życiu poza Albionem. Każdy normalny człowiek ma kumpli, pracę etc i tam wyładowuje swoje emocje (te pozytywne jak i negatywne). Taki toxic przychodzi sobie po robocie, siada przed swoim monitorkiem i myśli co by tu zrobić żeby mu się nie nudziło. W końcu jego sprawny umysł niczym szalony kojot na pustyni wpada na 1000 z rzędu pomysł :"nabazgram coś na forum" to może chociaż w tym moim nudnym życiu się pośmieję z czegoś. Jedni dużo gadają i nic nie mają a drudzy się skupiają na innych kwestiach i czerpią większą radość. Nie zmienia to faktu Oxy, że i takim trzeba wybaczać i dać trochę zrozumienia aby później nie widzieć w internecie kolejnych tematów, że ktoś sobie przez grę zrobił krzywdę.
    • Talib wrote:

T-ox wrote:

wgl beka, że Talib cały czas powtarzał, że jest pomysłodawcą VALUE i, że dzięki niemu się community Polskie jednoczy, że po miesiącu sojuszu chciał wypier*** gildie (gdzie były tylko 3 w value) XD

Pozdrawiam, uszanowanko.

Jak zwykle wyssane z kontekstu. Bardzo typowe Twoje zachowanie. Dziwny z Ciebie człowiek, szukasz we wszystkim sensacji, wycinając z całych rozmów jedno zdanie po czym się stroszysz niczym paw przed ukuciem samicy. Prawda jest taka, że po złączeniu 3 polskich gildii każda miała grać swoje. Czyli MadBabies i KFC ZvZ a Reborni GvG. Pierwsze dwie gildie grały swoje z bardzo dobrymi wynikami lecz Reborni nie pozyskiwali terenów tak jak to było pierwotnie ustalone, więc skoro po ponad 1,5 msc współpracy nic swoim pobytem nie wnosili to się czepiałem. Rozumiem gdyby jeszcze chcieli wspomagać nas ludźmi na ZvZ lecz ich mentalność na to nie pozwalała bo jak to Koszul ładnie powiedział: gracze z Reborn w czasie walki chcą sobie lootować i zachować go tylko dla siebie argumentując to jako element zabawy i nagroda miałaby zostawać dla nich. Dla sprostowania ta "nagroda" należy się dla WSZYSTKICH graczy, którzy uczestniczyli w walce a nie tylko dla tych co podnosili przedmioty a po drugie gdyby nie osoba prowadząca to by nie było co podnosić tak by the way panie spostrzegawczy. Z resztą Bronks i reszta graczy z MadBabies się ze mną zgadzali w tej kwestii więc skoro w tamtych czasach nie było pożytku z Rebornów to po co oni w sojuszu ? Nic nie wnosząc do ogółu byli wartością ujemną. Sojusz chciałem rozwijać i chyba to samo podejście miało więcej graczy lecz niestety każdy tylko biernie stał z boku więc adios companieros.
      "LL pluje na Scoia" - to są Twoje słowa to po pierwsze a po drugie GÓWNO Cię obchodzi jak nam się układają relacje :)

Co do BlackList to szkoda, że mierzysz wszystkich jedną miarą - widać jaki z Ciebie gość. Jak na moje to Ty chyba wspólnie z 3 innymi kompanami macie w każdej polskiej gildii na BlackList status " ****** ".
      No właśnie to jest ten problem zioooom!

KIM TY JESTEŚ ŻEBY SIĘ CZEPIAĆ KOGOKOLWIEK! GRAJ SWOJE JAK TWOJ KOLEGA OXY WALTER POWIEDZIAŁ

Sojusz powstał, żeby zwiększyć polskie community a nie żebyś Ty kogokolwiek podsumowywał koleś.
      Reborn grało to co grało, ale Twoje strawpolle na temat innych gildii w MB. żenua. Weź prace zmień na bardziej ambitniejszą.

Talib wrote:

Bo to jest tak Oxy, że gość jak ToxicRose nie posiada nic innego w swoim życiu poza Albionem. Każdy normalny człowiek ma kumpli, pracę etc i tam wyładowuje swoje emocje (te pozytywne jak i negatywne). Taki toxic przychodzi sobie po robocie, siada przed swoim monitorkiem i myśli co by tu zrobić żeby mu się nie nudziło. W końcu jego sprawny umysł niczym szalony kojot na pustyni wpada na 1000 z rzędu pomysł :"nabazgram coś na forum" to może chociaż w tym moim nudnym życiu się pośmieję z czegoś. Jedni dużo gadają i nic nie mają a drudzy się skupiają na innych kwestiach i czerpią większą radość. Nie zmienia to faktu Oxy, że i takim trzeba wybaczać i dać trochę zrozumienia aby później nie widzieć w internecie kolejnych tematów, że ktoś sobie przez grę zrobił krzywdę.
      Szkoda, że nie widzisz w tym wszystkim swojej hipokryzji XD Z jednej strony jesteś wujek dobra rada, a zaraz ciężka ręka chcesz podsumowywać i snuć jakiej teorie na temat własnych ambicji. Ja też mam ambicje inne niż Ty to widzisz, tylko pytanie, czy Ty jesteś w stanie to zrozumieć? Bo nie sądzę.

Od początku tej gry do teraz jestem wierny jednej gildii i jestem dalej, nie ważne w jakim by sojuszu nie była. A Ty? Coś tam robisz, zaraz Ci się nie podoba co zrobiłeś i nie to, żeby wziąć na bary i prostować cokolwiek, tylko zaraz zajebiesz z tekstu "że masz za duże ambicje" czy coś i zmienisz zdanie jak zawsze. Twój przypadek już jest o tyle ciekawy, że z każdej inicjatywy wynikają jakieś zgrzyty, które O DZIWO! tworzysz sam.

The post was edited 1 time, last by T-ox ().

• T-ox wrote:

KIM TY JESTEŚ ŻEBY SIĘ CZEPIAĆ KOGOKOLWIEK! GRAJ SWOJE JAK TWOJ KOLEGA OXY WALTER POWIEDZIAŁ

Sojusz powstał, żeby zwiększyć polskie community a nie żebyś Ty kogokolwiek podsumowywał koleś.
      Reborn grało to co grało, ale Twoje strawpolle na temat innych gildii w MB. żenua. Weź prace zmień na bardziej ambitniejszą.
      Po pierwsze nie jestem Twoim ziomem bo takich jak Ty trzeba się pozbywać niczym zużytych podpasek.

Nie radzę Ci się zagłębiać w dalszą dyskusję w tym temacie bo zaraz się pogrążysz i pociągniesz za sobą paru innych normalnych jeszcze (mam nadzieję) graczy z KFC. Jeżeli jesteś MAŁO AMBITNY to graj dalej"swoje". Dzięki takim ludziom jak Ty, za każdym razem widzę drastyczną różnicę w inteligencji i powód dla którego jesteś tam gdzie jesteś.
    • Talib wrote:

T-ox wrote:

Po pierwsze nie jestem Twoim ziomem bo takich jak Ty trzeba się pozbywać niczym zużytych podpasek.
      Nie radzę Ci się zagłębiać w dalszą dyskusję w tym temacie bo zaraz się pogrążysz i pociągniesz za sobą paru innych normalnych jeszcze (mam nadzieję) graczy z KFC. Jeżeli jesteś MAŁO AMBITNY to graj dalej"swoje". Dzięki takim ludziom jak Ty, za każdym razem widzę drastyczną różnicę w inteligencji i powód dla którego jesteś tam gdzie jesteś.
      Czekaj, czekaj.. gdzie jestem? ;O Znowu zajebiesz jakimś zajebistym tekstem pewnie.

d3qu wrote:

T-ox wrote:

Nie to żebym się czepiał czy cuś - ale częściej dochodziło do rozłamów (MadBabies) lub rozpadów (Khaza-var) a jeżeli do zwiększenia polskiego community. Patrząc obiektywnie - coś wam nie idzie ;(
      A Ty się nie wpierdzielaj w dyskusje dorosłych bo nie wiesz nic na temat dlaczego tak się stało, jedyne co widzisz to, to "że się stało" i komentujesz XD
    • Talib wrote:

Właśnie doszliśmy do punktu, w którym bez konstruktywnego myślenia toxic doszedł do swoich granic możliwości i przyjął postawę obronną. Myślę, że już świeczka zgasła w głowie.
      Skąd Ty możesz wiedzieć do czego ja doszedłem jak Ty sam nie wiesz co chcesz osiągnąć patrząc po Twoich poczynaniach w AO XD

Gościu, próbujesz mnie podsumować troszeczkę za wcześnie, bo tutaj jeszcze nie ma nic do podsumowywania. Także nie mów mi, że przybrałem postawę obronną.

Piszesz coś o różnicy w inteligencji - cokolwiek miałoby to znaczyć, chyba pozostało nam się tylko domyślać. Po czym od razu dodajesz coś o powodach dla których jestem tam gdzie jestem i nagle... UWAGA! NAGLE... faktycznie. Jestem trochę w kropce. Przed chwilą się kulturalnie bluzgaliśmy na forum a teraz to ja nie wiem o co Ci chodzi i faktycznie, ciężko się odpisuje bo nawaliłeś jakiś skrótów myślowych, jakiś swoich refleksji na mój temat, wgl nie podpartych niczym i całe forum niech się domyśla o co Ci 5 w tym momencie ZIOMECZKU.
    • T-ox wrote:

Talib wrote:

Właśnie doszliśmy do punktu, w którym bez konstruktywnego myślenia toxic doszedł do swoich granic możliwości i przyjął postawę obronną. Myślę, że już świeczka zgasła w głowie.
      Skąd Ty możesz wiedzieć do czego ja doszedłem jak Ty sam nie wiesz co chcesz osiągnąć patrząc po Twoich poczynaniach w AO XD
      Gościu, próbujesz mnie podsumować troszeczkę za wcześnie, bo tutaj jeszcze nie ma nic do podsumowywania. Także nie mów mi, że przybrałem postawę obronną.

Piszesz coś o różnicy w inteligencji - cokolwiek miałoby to znaczyć, chyba pozostało nam się tylko domyślać. Po czym od razu dodajesz coś o powodach dla których jestem tam gdzie jestem i nagle... UWAGA! NAGLE... faktycznie. Jestem trochę w kropce. Przed chwilą się kulturalnie bluzgaliśmy na forum a teraz to ja nie wiem o co Ci chodzi i faktycznie, ciężko się odpisuje bo nawaliłeś jakiś skrótów myślowych, jakiś swoich refleksji na mój temat, wgl nie podpartych niczym i całe forum niech się domyśla o co Ci 5 w tym momencie ZIOMECZKU.
      Ja to Ciebie nie rozumiem czasami. Rozumiem sobie kręcić bekę lecz często Twoja granica "beki" jest na poziomie ... no właśnie nawet nie wiem czego... są momenty gdzie obaj toczymy "bekę" i wszystko jest ok. Chyba masz problem aby ustanowić tą jasną granicę, która byłaby w zasięgu zaakceptowania przez wszystkie strony (my + osoby trzecie).

Co do osiągnięć w grze to hmmm. Oceniając obiektywnie to obaj daleko zaszliśmy w tej gierce bo nie zaprzeczę, że jesteś bardzo dobrym graczem i cenię sobie to jak grasz. Gdybyś tyle jeszcze poza grą nie gadał to miałbyś zacną opinię. Co do moich osiągnięć to nie mi je oceniać.

Nikogo nie chcę podsumowywać. Spędziłem z Tobą trochę czasu na jednym komunikatorze i wiem, że w rozmowie jesteś spoko ZIOMECZEK. Lecz masz jakąś dziwną manię "kto nie jest w VALUE to na tego pstfu". Nie bierzesz pod uwagę tego, że wszyscy widzą w jaki sposób wyrażasz swoje emocje na forum i przekazujesz swoje myśli i przez to dużo graczy czuje niechęć do Ciebie i do KFC. Nie wiem czy robisz to świadomie czy nie lecz szkoda, że nie potrafisz w inteligentny sposób kręcić beki.