Kaczuszki

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Kaczuszki

Jesteśmy gildią nie-casualową, ale nie nastawiamy się na hardkor - stoimy między tym. Staramy się uczyć naszych graczy i rozwijać w każdym aspekcie, jednak pamiętając że to tylko gra, a więc bez robienia presji.
      Nasza gildia funckjonuje na zasadzie republiki nastawionej demokratycznie. Spośród naszych graczy wybieramy ,, Kaczorów'' którzy następnie zasiadają przy obradach kaczego stołu i reprezentują zmiany i pomysły które padły z ust naszych ,, kaczuszek''.

Zapraszamy do żółtych szeregów naszej gildii chętnych graczy z dużym poczuciem humoru , dystansem do siebie oraz przede wszystkim aktywnych
      Zrobiłeś coś z czego nie jesteś dumny, ale zmieniłeś się ? Chcesz rozpocząć grę na nowo ? A może jesteś na black liście u większości polskich gildii ? U nas możesz rozpocząć grę na nowo i nikt nie będzie cię oceniał za twoją przeszłość.

Oferujemy:
      - Codzienne różnorodne aktywności
      - Wsparcie w grze
      - Brak presji oraz toksyczności w naszej małej społeczności
      - Różne udogodnienia w rozgrywce które przychodzą w miarę rozwoju gildii, np. refundacja setów.
      Oczekujemy:
      - Aktywności w życiu gildii
      - Chęci współpracy
      Wymagany natomiast tylko jednej rzeczy;
      Aktywności na komunikatorze głosowym w trakcie gry

Rekrutacja odbywa się poprzez rozmowę z radnym, podczas której poznasz więcej szczegółów.
      Discord: discord.gg/UPWEc8U
      Bilder
      • kaczki.jpg

46,56 kB, 540×385, 387 mal angesehen

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von BuFuIkSPoMpA ()

• Powstała nowa gildia, powstała strona do rekrutacji, bardzo fajnie chcą się rozwijać, ściągać do siebie nowych jak i starych graczy ...super, ale oczywiście gracze z value już mają problem. Ciekawe co bardziej was boli wasze dupska od tego gówna co cały czas z was wychodzi, które aż się wylewa poza wasze koryto, czy naprawdę macie tak spartolone życie...nie wiem: ojciec was odwiedza kiedy śpicie albo biją was w przedszkolu nie interesuje mnie to. Jesteście żałośni. I gdybym miał wybrać 5 graczy i bawić się grając z nimi jako Kaczuszki od bandy idiotów i toksycznych dzieci z problemami z value ...to bez zastanowienia wybieram Kaczuszki.
    • oIBUKo schrieb:

Powstała nowa gildia, powstała strona do rekrutacji, bardzo fajnie chcą się rozwijać, ściągać do siebie nowych jak i starych graczy ...super, ale oczywiście gracze z value już mają problem. Ciekawe co bardziej was boli wasze dupska od tego gówna co cały czas z was wychodzi, które aż się wylewa poza wasze koryto, czy naprawdę macie tak spartolone życie...nie wiem: ojciec was odwiedza kiedy śpicie albo biją was w przedszkolu nie interesuje mnie to. Jesteście żałośni. I gdybym miał wybrać 5 graczy i bawić się grając z nimi jako Kaczuszki od bandy idiotów i toksycznych dzieci z problemami z value ...to bez zastanowienia wybieram Kaczuszki.
      Jedyną osobą, która obraża w tym temacie jesteś ty. Wielka szkoda, że polskie community w POE chce za wszelką cenę skłócić wszystkich polaków.
    • oIBUKo schrieb:

Powstała nowa gildia, powstała strona do rekrutacji, bardzo fajnie chcą się rozwijać, ściągać do siebie nowych jak i starych graczy ...super, ale oczywiście gracze z value już mają problem. Ciekawe co bardziej was boli wasze dupska od tego gówna co cały czas z was wychodzi, które aż się wylewa poza wasze koryto, czy naprawdę macie tak spartolone życie...nie wiem: ojciec was odwiedza kiedy śpicie albo biją was w przedszkolu nie interesuje mnie to. Jesteście żałośni. I gdybym miał wybrać 5 graczy i bawić się grając z nimi jako Kaczuszki od bandy idiotów i toksycznych dzieci z problemami z value ...to bez zastanowienia wybieram Kaczuszki.
      Tak w zasadzie to nie nas bolą dupska tylko z tego co tygląda to ciebie, a dokładnie o to że toxic się ztiltował, prawda nie powinien tak pisać ale dlaczego odrazu wyzywasz całe Value, nazywasz nas toksycznymi dziećmi a prawda jest taka że wszyscy członkowie value którzy byli poniżej szkoły średniej odeszli wraz z wyrywaczem. Też nie rozumiem czemu masz bul dupy o to co meem i pestk wstawiają, skoro oni postują prawde, a to że kaczuszki nazywają się starymi wyjadaczami, mimo że jeszcze 2 miechy temu chodzili w 5.0 to tylko oszukują nowych graczy :)

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Vayner ()

• Aby sprostować parę rzeczy. Pisząc Stary wyjadacz może trochę przesadziłem, aczkolwiek chodziło mi o to że nie jesteśmy graczami nowymi którzy dopiero uczą się gry i niewiele co potrafią, tylko graczami z mniejszym lub większym doświadczeniem i znajomością gry. :)
      Btw koledzy z kurczaków moglibyście przenieść trolling gdzie indziej? Tu takich rzeczy nie chcemy =D
    • BuFuIkSPoMpA schrieb:

Aby sprostować parę rzeczy. Pisząc Stary wyjadacz może trochę przesadziłem, aczkolwiek chodziło mi o to że nie jesteśmy graczami nowymi którzy dopiero uczą się gry i niewiele co potrafią, tylko graczami z mniejszym lub większym doświadczeniem i znajomością gry. :)
      Btw koledzy z kurczaków moglibyście przenieść trolling gdzie indziej? Tu takich rzeczy nie chcemy =D
      nie
    • meem schrieb:

oIBUKo schrieb:

Jedyną osobą, która obraża w tym temacie jesteś ty. Wielka szkoda, że polskie community w POE chce za wszelką cenę skłócić wszystkich polaków.
      A co mają wspólnego kaczuszki z POE? Ja rozumiem, że tyłek może szczypać po wczorajszej wtopie w Alder i wszędzie POE teraz widzisz, ale kaczuszki mają tyle samo wspólnego z POE co z Value :)

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Tryper ()

• Tryper schrieb:

meem schrieb:

oIBUKo schrieb:

A co mają wspólnego kaczuszki z POE? Ja rozumiem, że tyłek może szczypać po wczorajszej wtopie w Alder i wszędzie POE teraz widzisz, ale kaczuszki mają tyle samo wspólnego z POE co z Value :)
      No chciałeś zabłysnąć, ale niestety nie pykło. Zobacz kogo cytuje, zobacz z jakiej jest gildii, a następnie usuń swój post.

PS. No dzisiaj na Alderwood lepiej nam już poszło, jakoś nie było Was widać ;/

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von meem ()

• meem schrieb:

Tryper schrieb:

meem schrieb:

oIBUKo schrieb:

No chciałeś zabłysnąć, ale niestety nie pykło. Zobacz kogo cytuje, zobacz z jakiej jest gildii, a następnie usuń swój post.
      PS. No dzisiaj na Alderwood lepiej nam już poszło, jakoś nie było Was widać ;/
      Zwracam honor :)

Dziś wdziałem, że ostra ekipa się tam zebrała :D BA i Frogi w sile prawie stu chłopa w Value, Ostra żądza zemsty :)
      Sun Tzu napisał: Zwyciężają ci, którzy wiedzą, kiedy walczyć, a kiedy nie.:)
      Ale H&S jednak samo postanowiło stanąć w 30 chłopa :D Tak samo jak wczoraj. Lubią dotować :)