Łuk czy Kusza ?

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Zapomniałeś dodać custom, uncommon czy rare i jaki tier? Bo mozna tez porownywac luk t5 uncomon z masterkami vs t6 kusza uncomon?

Ciężko powiedziec. Kusza t6 rare kosi jak nie wiem, ale koszt jej zrobienia 200k+. Gorzej jak trafisz na full plate'a wtedy porysujesz mu zbroję tylko. W kuszach custom i uncomon zabrali basha, kiedys ongiś stuna, który był dość OP.
      Kusza custom i uncomon na walki gildyjne ciężko powiedzieć, ale jest trochę kijowa, chyba, że masz dobrze prosperujący team. Jak najbardziej t6 rare kusze na gvg polecalbym brac.
      Do biegania na otwartym terenie dobrze sie sprawują wszystkie. Wiadomo, najlepiej najdroższa. ;)

Co do łuku to @Atanazy 'ego zapytaj :)
    • BURST DMG 3 SEKUNDY:

Warbow t6:
      Combo fast shot/disruptive/disorienting zadaje 2600 damage

Repeating xbow t6:
      repeating trwa 3 sekundy i zadaje 2600 damage,

REGULAR DAMAGE W 10 SEKUND:

Warbow t6 burst 3 sek a potem pompa fast shot/autoatack/fast shot/autoatack = 6500 dmg
      XBOW repeating = pompa repeating = 7700 dmg

Dodatkowe:
      Warbow puszcza główne combo i potem reuse 10 sekund lub regular
      Xbow non stop high damage, zależy jak się ustawić z maną
      Obie bronie mają mocne AOE spell

Xbow zwykły odpada, za długi cast time, damage trochę gorszy od łuków
      Zwykły łuk, lipa, brakuje AOE, słabsze burst combo
      Longbow lipa, długi cast time, drogi

opłaca się warbow lub repeating używać; taka moja opinia na bronie dystansowe

btw bronie do walki wręcz mają o 33% większy basic atak dmg co jest bez sensu ponieważ w walce fighter podbiega w 1 sekundę na sprincie i wali stuna i slowa, taki ze mnie archer dystansowiec
      albo np jak stoję silence (w walce z magami) i mogę tylko autoatakować przez 5 sekund

Do you want to buy founder's pack? use my refferal link

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von Atanazy ()

• Nie testowałem tylko policzyłem.
      Jak bijesz w niedźwiedzia to on ma armor resist. jaki jest sens podawania dmg po resistach skoro inny masz dmg w niedźwiedzia, wilka, królika, plate armora i cloth armora?
      ja biorę basic damage broni i obliczam ile zadają skille (basic damage * mnożnik)

a jaki ma real damage to zależy w co planujesz bić to już sobie policzyć trzeba :P

edit:
      Tak na szybko oszacowałem że Teddy Bear ma 73% physical armora. Pasowałoby :)
      (weszło 700 damage z 2600 basic dmg czyli 27%)

Do you want to buy founder's pack? use my refferal link

Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von Atanazy ()

• Aha czyli nie ma czegoś takiego jak set bonus i normą jest chodzenie w pół plate i w pół leather . Istvanie a czy grałes może kusza ? Bo bardzo ładnie wyjaśniłeś zalety i wady poszczególnych lukow lecz wydaje mi sie , ze na ludzki rozum kusza powinna być mocniejsza gdyż ma mocniejszy naciąg ( fakt ogólnie znany w strukturze zbrojeniowej średniowiecza ).
    • Atanazy schrieb:

Nie testowałem tylko policzyłem.
      Jak bijesz w niedźwiedzia to on ma armor resist. jaki jest sens podawania dmg po resistach skoro inny masz dmg w niedźwiedzia, wilka, królika, plate armora i cloth armora?
      ja biorę basic damage broni i obliczam ile zadają skille (basic damage * mnożnik)

a jaki ma real damage to zależy w co planujesz bić to już sobie policzyć trzeba :P

edit:
      Tak na szybko oszacowałem że Teddy Bear ma 73% physical armora. Pasowałoby :)
      (weszło 700 damage z 2600 basic dmg czyli 27%)

Dokładnie Atanazy. Ponad 70%, ale oni i tak to inaczej liczą z tego co pamiętam, ale i tak mniej wiecej dobrze napisales.

Grodar schrieb:

Wszystko może się zmienić - taki urok testów :p

Jeśli chodzi o łucznika i kusznika. Wiecznie to samo :D TEraz zrobili tylko psikus, że basha nie ma i jest repeating.
      Wszystkie bronie RARKOWE są OP, wiec jak chcesz by