Turks guildi yeniden aktif olmuştur.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Turks guildi yeniden aktif olmuştur.

Guilde girebilmek için lütfen bu forum linki altına mesaj bırakınız. (Gövde Gösterisidir).
      En az 5.2 set ile ZVZ lere ayda en az kaç gün gelebileceğinizi ve kuralları okuyup anladığınızı mutlaka not olarak yazınız. Oyun içinden başvuru yapıp hemen discorda geliniz.
      Bu sizin guilde daha hızlı alınmanızı sağlayacaktır. Discorddaki yetkili kişi kuralları okuyup okumadığınızı anlamak için size birkaç soru sorduktan sonra sizi guilde alacaktır.

Guild Kuralları

İttifak Kuralları

Guild Rank Sistemi

ZVZ Katılım Çizelgesi

Uzun lafa gerek yok. Uzun bir aradan sonra geri döndüm. En iyi durumdaki Türk şuan için biziz.

Başvuruları bu başlık altından alabilirim.
      Kendinizi basitçe tanıtmanız yeterli.

- Nick: Cengiz
      - İsim: Cengiz
      - AO tecrübesi: 3 yıl (Pre Alfa)
      - Daha önce oynadıgınız guildler: Turks (Alfa ve betalardakileri yazmıyorum)
      - Daha önce oynadığınız mmo oyunlar: Ultima Online, World of Warcraft, Shroud of the Avatar
      - Neden Turks guildini sectiniz? : Adı güzel geldi, bide guildi ben kurdum diye olabilir.
      - ZVZ Katılım : Her ay en az 20 gün ZVZ lere katılacağımı taahhüt ederim.
      - Kuralları : Kuralları okudum, discordda herhangi bir yetkili soru sorduğunda yanıtlayabilecek durumdayım. (beğenmediğiniz bir kural varsa beğenmediğinizi de belirtin ama ona rağmen onayladığınızı belirtin.)

Discord link : discord.gg/NKWRQBV

Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von Cengiz ()

• - Nick: wah9n
      - İsim: Emre
      - AO tecrübesi: Beta 1
      - Daha önce oynadıgınız guildler: Singularity - Suicide Squad - Luna Prima
      - Daha önce oynadığınız mmo oyunlar: Black Desert Online - WOW
      - Neden Turks guildini sectiniz? : Tecrübeli bir guild olarak sizi gördüğümden dolayı
    • Nick-Lazqopat

İsim-Mehmet

Yaş-17

AO tecrübesi - Yeni

Daha önce oynadığım oyunlar- BDO-WOW-KO

Neden Turks Guildini seçtiniz ? : Tecrübeli bir guild olarak sizi gördüğümden dolayı
      A man flies from his fear may find that he has only taken a short cut to meet it.
      (Sador to Turin)
    • Nick: Cengaver
      - İsim: Cengizhan
      - AO tecrübesi: 4 yıl
      - Daha önce oynadıgınız guildler: Nilfgaard,red army,black mamba,envy,chiken kiss,forsaken
      - Daha önce oynadığınız mmo oyunlar: ultima online,black desert online,knight online,guild wars 2,ArcheAge
      - Neden Turks guildini sectiniz? : En iyi klan olmak için.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Bogoss1 ()

• Nick: IGiffin
      - İsim: Kayra
      - AO tecrübesi: 3 Yıl
      - Daha önce oynadıgınız guildler: Devils Pact-Tridra-Famiglia-Exertion-Blue Army-Hollow Hearth
      - Neden Turks guildini sectiniz? ortamı hoşuma gitti cengiz abiyi önceden takip ederim

zvzlere set getirmekle alakalı bir problem yok-kuralları okudum kabul ediyorum.
    • Nick: iamsorrymate
      - İsim: Çağan
      - AO tecrübesi: 2 yıl
      - Daha önce oynadıgınız guildler: Articulomortis
      - Neden Turks guildini sectiniz? : Turk guildi.r.
      - ZVZ Katılım : Her ay en az1 gün ZVZ lere katılacağımı taahhüt ederim.
      - Kuralları : Kuralları okudum, discordda herhangi bir yetkili soru sorduğunda yanıtlayabilecek durumdayım. (ittifak kurallarında gathering kuralını beğenmesem de onaylıyorum.)
    • Nick - BuBBa84
      isim- ozer
      Yas - 34
      oyuna baslayali 8-9 gun oldu.
      daha once ultima online, knight online oynadım.

ZVZ nin ne oldugu bilmiyorum. ama eger uyudugum saatte denk gelmezse ve her seferinde katilirim.

Turk ittifakina girmek icin sebebim : oyun hakkinda bilgiye ihtiyacim var. ne yapmam gerektigini soyleyin yapayım :)