Polski sojusz VALUE

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Polski sojusz VALUE

Zrobię może tutaj osobny temat aby nie podbijać rekrutacji w Rebornach :whistling:

Teraz tak na poważnie z dozą humoru :)

Dla sprostowania pewnych błędnych informacji, które krążą po forum niczym szalony komar na kacu:

Z tego co kojarzę, napisałem na forum o zjednoczeniu polskich gildii aby w końcu pokazać naszą polską społeczność pod jednym sztandarem. Każdy podchodził do tematu z dozą dużego dystansu, ponieważ jakieś tam zażyłości z przeszłości zostały między niektórymi zawodnikami wódy. Mimo opinii niektórych ludzi o forumowych trollach sam się przekonałem, że są to spoko dzieciaczki i tak naprawdę współpraca z nimi układa się dobrze. Każdy z nas, począwszy od liderów/oficerów/graczy stanął na wysokości zadania i pokazał do tej pory klasę, której na forum nie było widać. Współpraca zmierza w bardzo dobrym kierunku, contentów na grę jest bardzo dużo i każdy znalazł swoje miejsce w sojuszu. Każda z obecnych gildii w sojuszu oferuje inny content dla graczy, więc każdy nowy zawodnik szybko odnajdzie swoje miejsce a i tak polewamy z jednej flaszki.

Lecąc dalej... Nie będę ukrywał, że bardzo chętnie wrócimy do rozmów z BK jak i Scoia jak tylko dojdą do wniosku, że są na złej drodze :saint: Co do nowych chętnych gildii, które miałyby ochotę z nami pograć. Z tego co widzę bardzo chcecie zjeść z nami marchewkę lecz nawet jej nie spróbowaliście u siebie zasadzić. Jeżeli kogoś rozczaruję moim wpisem to trudno lecz proszę otwórzcie oczy i zadajcie sobie pytanie czy zrobiliście cokolwiek aby wyjść poza Carleon i pokazać nam, że chociaż się staracie? Z jakiego powodu mamy dać niektórym gildiom content, którego nigdy nawet nie zaczęliście robić ? VALUE nie jest i nie będzie kolejnym sojuszem, w którym będzie gro różnych gildii gdzie 1/4 coś wnosi w ogólną rozgrywkę. Jeżeli którakolwiek z gildii ma ochotę współpracować to bardzo chętnie zapraszamy na rozmowy - tylko pamiętajcie, że my mamy ochotę współpracować a nie tylko dawać, więc oczekujemy od każdej gildii, że będą to partnerskie układy.

Domyślam się, że jest gro graczy, którzy chętnie by do nas dołączyli. Jeżeli czujecie się źle w obecnych gildiach to zapraszam do którejkolwiek z gildii przynależącej do sojuszu. Jak napisałem wcześniej, zapewniamy każdy content. Odnajdzie się u nas nowy gracz, który dopiero zaczął swoją przygodę z grą jak i stary wyjadacz.

REKRUTACJA
      nowych graczy przez poszczególne gildie (losowość przypadkowa):

[VALUE] MadBabies - rekrutacja dzieciaczków!
      Kariera w KFC 2.0
      The Reborn
      Khaza-Var

Mała informacja dla nowych mniejszych jak i startych większych gildii reprezentujących polską społeczność:

Jeżeli z jakiś względów uważacie, że na chwilę obecną nie jesteście wstanie podjąć z nami rozmów w zakresie współpracy a chcielibyście z nami pograć to rozważymy bardzo chętnie fuzję waszej gildii z naszymi.

Dieser Beitrag wurde bereits 9 mal editiert, zuletzt von Talib ()

• Talib schrieb:

Domyślam się, że jest gro graczy, którzy chętnie by do nas dołączyli. Jeżeli czujecie się źle w obecnych gildiach to zapraszam do którejkolwiek z gildii przynależącej do sojuszu. Jak napisałem wcześniej, zapewniamy każdy content. Odnajdzie się u nas nowy gracz, który dopiero zaczął swoją przygodę z grą jak i stary wyjadacz.
      Ale ja mam bana na dołączenie do KFC ;( ;)
    • Czas powoli mija a biteczek wieczornych przybywa. Sojusz bardzo prężnie się rozwija i aktywności dla graczy nie brakuje. Jeżeli są ludzie, którzy mają ochotę dołączyć do jedynego polskiego sojuszu, który zapewnia każdy content tej gry to odsyłam do mojego pierwszego postu, w którym znajdziecie informacje oraz linki do gildii, które chętnie zrekrutują nowych graczy. Przepychanki z łupsami z wczoraj :)

statystyki:
      albiononline.com/en/killboard/battles/17866459

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Talib ()

• Mała informacja dla nowych mniejszych jak i startych większych gildii reprezentujących polską społeczność:

Jeżeli z jakiś względów uważacie, że na chwilę obecną nie jesteście wstanie podjąć z nami rozmów w zakresie współpracy a chcielibyście z nami pograć to rozważymy bardzo chętnie fuzję waszej gildii z naszymi.
    • A co ma boleć ? Piksele proszę Cię ;]
      Fajnie, że jest dobra i zgrana polska społeczność i to grająca na niezłym wysokim poziomie to raczej cieszy a jeżeli każdy działał by na własną rękę w zagranicznych sojuszach - można się zgrać ? - można i wy to prezentujecie. To, że oba sojusze grają na innych poziomach to inna bajka, tylko częściej Ci lepsi uderzają w stronę gorszych to widać czasem na forum i w grze.
      Mógłbym wstawić sporo screenów z jakże kulturalnymi wypowiedziami z waszej strony pokroju: j....e śc...wa, w....ć na zółte, j... was... itp. itd. - i myślicie, że my potulnie będziemy dali się jak taki bezbronny piesek karcić ? nawet jamnik czasem warknie :)
      To, że jesteście lepsi nikt nie neguje ale już te wasze wirtualne ega czy tam e-penisy aż do przesady wychodzą ... I nie uderzam do każdego tylko do pojedynczych jednostek tak się odzywających bo pewnie macie też spoko i fajnych graczy i nie chciałbym ich tutaj obrazić.

Nikt do nikogo nie ma żalu, że wam się udało - no może czepić się można, że po prostu ewidentnie chcecie podpierdolić graczy ale cóż - wolny kraj ;D

Edit. No i mi post z edytował ;( - to jest odpowiedź na tekst: Czy nas dupka piecze.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von d3qu ()

• Część graczy skaczących po gildiach to sezonowcy, którzy idą tam gdzie jest teoretycznie najłatwiej, bo gildia ma dobry sojusz itd, część ma wyebane na punkciki i idzie tam gdzie uważa, że znajdzie osoby o podobnych preferencjach, z którymi będzie po prostu miał co robić w grze. Nie możesz mówić, że ktoś komuś przekabaca graczy, bo zdecydowana większość to osoby dorosłe, które świadomie podejmują decyzję na podstawie tego co widzą na filmikach, kogo i jak często spotykają w grze itd, każdy gra tam gdzie mu przyjemnie, jeśli nudzi mi się w gildii A, to poszuka bardziej aktywnej, proste.

My reff link! -->> HERE <<--
    • Talib jedno muszę przyznać nadymać to się potrafisz, i nie wiem czy leczysz tą sytuacja kompleksy . Słysze lepszy lepciejszy aniby w czym wy jesteście lepsi i od kogo? Macie poziom jaki macie i macie to co macie i mieć więcej wiele nie będziecie- bo z kim chcecie się mierzyć i do kogo równać -z POE,SUN, Money Guild
      dla nich możecie być co najwyżej materiałem do FUZJI. XD
      Wiec przestań się nadymać bo to nie smaczne i dobre dla dzieciaka z podstawówki czyli gówniarskie a nie jak mniemam dla poważnego dorosłego gościa z przyzwoitą praca i rodzina.

Ps. Brylujesz jak byś rozdała łaskawie na lewo i prawo zaproszenia o które wszyscy powinni zabiegać dla samej zajebistości zaproszenia ja jakoś tego nie czuje i nie widzę w albionie.

Co widzę kolejny niby alians który nie ma jak zebrać na co dzień 60 ludzi co na skale albiona to nawet nie średnia międzynarodowa gildia i czym tu się chwalisz? I na co komu ta "łaska pana" ? a ty pakujesz to w złoty papierek z napisem dar od Boga , ty tak poważnie czy to taki krzywy marketing ???

I ostatnie to co najbardziej mnie śmieszy, co wy takiego robicie czego inni nie robią?? padacie na czarnych , padacie na hellgate i padacie na ... ..no dobrze czasem inni padają- i tak się dzieje i to robią wszyscy inni gracze w jakiej by gildii nie byli bo to endgame

Na koniec taka rada , jak ktoś chce poważnie pograć na ostro to niech idzie do topowej gildii czyli nie do polskiej bo takiej nie ma XD

Naprawdę ogarnij się misiek bo ręce opadają jak się czyta te dyrdymały

Dieser Beitrag wurde bereits 4 mal editiert, zuletzt von Tobek ()

• @Tobek Witamy kolejną gwiazdę polskiej sceny albiona z bogatym zapleczem albiononline.com/pl/killboard/player/O0NC9praRq2dkZ7wpL3QRw

Ten sojusz został stworzony z myślą o zapewnieniu wszystkim contentu, głównie ZvZ, akcje odbywają się codziennie a chłopaki najczęściej wychodzą z pojedynków zwycięsko, podejmując topowe gildie i sojusze.
      Tutaj ważniejsze jest fun z gry a nie tylko cyferki i rankingi, także przykro mi, ale nie trafiłeś ze swoją analizą, panie 'ekspercie'.
      Oczywiście z funem w parze idą rozwój oraz chęć bycia coraz lepszym, co jak najbardziej można zauważyć po każdym kolejnym wypadzie.

Pozdrawiam

My reff link! -->> HERE <<--