Gathering ve Guildler

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Gathering ve Guildler

Merhaba, oyuna yeni basladim. 8 sene Ultima Online oynamistim. PVP full loot sistemi baya bir ilgimi cekti bu yuzden. End game e kadar ilk once gathering ve ekonomi kasmak istiyorum, bir guilde girmemin gerekliligi var mi? Oyunun 67 dolarlik legendery starter packini aldim. Daha cok craft uzerine oynamayi dusunuyorum.
    • Öncelikle geçmiş olsun şimdiden, inşallah zevk alırsın ve verdiğinin karşılığı çıkar. Gathering için guilde gerek yok, t7 leri çok rahat toplayabileceksin, T8 icinse normalde Guild gerekir ancak tüm guildlerde lvli yüksek gatherarlar olduğu için hemde onlarca, sana asla toplatmaz lar. Ekonomi içinde aynı şekilde guild gerekmez, zaten oyuna başladığında göreceksin, topladığın deri vs nin ham hali, işlenmiş halinden pahalı. Tüm Guild lerin masterpiece üreten adamları olduğu için Guild içinde sadece birkaç kişi item craftliyor. Ekonomi için senin yapabileceğin:sabah akşam dungeon da pve yapmak, hce yapmak veya gankerlik yapmak. Ha birde oyunun açıklarını önceden test serverinda öğrenen büyük guildlerde girmeye bak. Misal son patch de bir sürü kişi milyarder oldu açıkları gördükleri icin