Kariera w KFC 2.0

• Dzień z życia kfsiaka:
      -07.00 pobudka
      -12:00 trzeba dowiedzieć się na discordzie co nas teraz bawi
      >toxic mówi że "wyrywacz ty kurwo"
      >kurwa nie wiesz kto to wyrywacz bo całe życie w krzyżowcach ale chuj
      -12:30 HE HE WYRYWACZ TY KURWO
      -13:30 ale bym se ojebał kfc ale mamusia mówi że to nie zdrowo sadpepe.mp3
      -14:30 raidowanie discordów bo tak pan lyrycs powiedzial ze to śmieszne teraz
      -18:30 latanie po lymhurst z moimi fajnymi internetowymi kolegami nareszcie to nie tobie zabierają kanapki
      -19:00 kolejny zerg t2 rozjebany czujdobrze.jpg
      -23:30 walenie konia do anime dziewczynek
      -24:00 kurwa jutro znowu zabierają kanapki w szkole :(
      bądz suchybarszczykdawidddddddddddd21 i żyj tylko po to żeby Ś M I E S Z N I E trollować (co przeradza się w obsesje na punkcie jakichś randomów z neta)

The post was edited 1 time, last by Jaszczompica ().

• Jaszczompica wrote:

Dzień z życia kfsiaka:
      -07.00 pobudka
      -18:30 latanie po lymhurst z moimi fajnymi internetowymi kolegami nareszcie to nie tobie zabierają kanapki
      bądz suchybarszczykdawidddddddddddd21 i żyj tylko po to żeby Ś M I E S Z N I E trollować (co przeradza się w obsesje na punkcie jakichś randomów z neta)
      Brednie! Ja wale konia do anime dziewczynek o 22:00
    • Jaszczompica wrote:

Dzień z życia kfsiaka:
      -07.00 pobudka
      Musiałem ze 3 razy przeczytać, zeby ogarnac, ze nie chodzi tu o Ksiaka
    • @Jaszczompica

szkoda, że patrzysz na sytuacje na swoim podwórku i kulturę graczy, ale wywalone już w to.

Nie wiedziałem, że w AO jest już możliwość podłączenia FB to czatu w grze i możliwość podpisania się swoim profilowym.

A nie czekaj to ty wystalkowałeś go i teraz wrzucasz na forum jego profil, tylko pytanie w jakim celu? Żeby przestał być anonimowy i zaczął się bać internetowych napinaczy?
      Tworzysz też jakieś pasty (nawet się uśmiechnąłem lekko czytając to), a sam po odejściu z BK przeleciałeś całą listę członków na discordzie i namawiałeś każdego, żeby opuścił papcio Dahlina
      i dołączył do wspaniałej gildii ZvZ, jaką jest Art 0f War.

Mamy 2020, a ty nadal przejmujesz się jakimś chatem w gierce komputerowej, aż do tego stopnia, że szukasz autorów wiadomości na FB i potem wrzucasz zdjęcie profilu na forum i jeszcze gadasz, że piszac w gierce podpisuje się swoim nazwiskiem xDD

Pozdrawiam serdecznie i życzę więcej luzu i chillku w gierce w nadchodzącym roku.

Elo.
    • @Lyrycs W AO nie ale na discordzie już tak. Chciałem zobaczyć czy kolega Damianek będzie taki chętny do wyzywania innych nie jako bukaj tylko Damian Woźniak, skoro jako bukaj w grze wyzywa od "śmieciów nieudaczników" to pewnie jako Damian też chętnie się pod tym podpisze, chyba, że jest takim dzbanem i myśli, że jest anonimowy.
      Widzę że "ola boga kradno graczy" mocno xD. Pisałem do ludzi których znałem i wiedziałem, że są chętni na coś więcej niż grę w martwej gildii, argument z dupy ale jakiś jest brawo panie Lyrycs.

Lyrycs wrote:

życzę więcej luzu i chillku w gierce w nadchodzącym roku.
      Widać króla hipokryzji, nie wiem czy KFC to takie dzbany którym mówicie, żeby raidować discordy i fora czy ultra dzbany które robią to mimowolnie xD ale co tylko pojawi się wątek AoW, Wyrywacza, oxiego, mnie czy BK od razu zjawia się horda pajaców które poświęca SWÓJ WOLNY CZAS na takie infantylne zachowanie. Nie wiem kto tu potrzebuje luzu, czy ja który chce sobie pograć spokojnie w gierkę mając was w dupie czy wy którzy tyle czasu i energii marnują na trollowanie innych gildii (2012 witamy).
      A wyzywanie od pedofilów zostawię bez komentarza.
    • @Lyrycs

Przyczepiłeś się do Jaszcza, który na wasz troll odpowiedział tym samym i to nie on jest prowodyrem tych wszystkich dyskusji tylko Twoi gracze, którzy na każdym możliwym kroku to robią myśląc, że jest fajnie a tylko pokazują swój ujemny iloraz inteligencji. Wiesz, ja generalnie mam wyjebongo jak T-ox (pozdrawiam serdecznie) widząc mnie od razu pisze cytuję: "Wyrywacz Ty kurwo" po czym macie bekę jak 10 letnie gnoje. Poziom waszego żartu jest naprawdę z grubej beczki no ale jeśli takie coś was bawi to współczuję. Podobno dorośli ludzie są w KFC a jakby nie patrząc polskie forum jest tak przesiąknięte waszymi durnymi postami, że nikt nie ma ochoty tutaj pisać i doszło do tego, że sami siebie trolujecie i macie z tego heheszki xDDD

Odkąd od was odszedłem to żyjecie mną i gdzie tylko widzę to mi "kibicujecie". Ładnie musiało was tam zaboleć jak wyszedłem zabierając wam wtedy sporo graczy :saint: Wróciłem do gierki, Dahlin zjebał sprawę, stało się podobnie i znowu moi starzy trolle z KFC się przypałętali. Mimo tego i tak wam kibicuję bez zbędnej nienawiści do gildii bo tylko personalnie mógłbym wymienić kilkunastu graczy od was, którym ciężko jest powiedzieć coś konstruktywnego.

Pozdrawiam również tego cwanego gościa, który się wypowiedział na YT. Jeśli sądzisz, że jesteś mega anonimowy w internecie to możesz się za chwilę zdziwić :)
    • U mnie totalny luzik po świętach jest, ale widzę, że nie umiesz się określić, czy piszesz ze mną czy narzekasz na całe KFC.
      Jakbyś nie zauważył w gildii jest około 100 aktywnych osób, jeśli miałbym śledzić każdy wpis/wiadomość i machać palcem, że nie ładnie wyzywać panów z A0W to bym walnął fikoła chyba z miejsca.
      Co do raidowania to masz racje, bo siedzę tylko z wyczekaniem i śledzę całe forum, aż tylko pojawi się wyżej wymieniony wpis i od razu robię CTA na całego discorda z 15 powiadomieniami, że trzeba ich powyzywać.

Nazywasz mnie królem hipokrytów, ale no niestety bardziej wskazujesz na całe KFC niż mnie. O ile pamiętam tylko wbiłem na wasz discord to może zdążyłem się przywitać albo i nie i już banik poszedł.
      Ten Virifii czy jak mu tam to nawet nie wiem kto jest, ale pewnie zaraz mnie oświecisz.

A co do ciebie to niby chcesz mieć nas w dupie i grać w gierkę, ale przypominam, że tracisz SWÓJ WOLNY CZAS na jakieś pasty o KFC i kłócenie się ze mną na forum i próbowanie mi wmówić, czego to ja nie robię, żeby tylko dojechać A0W/BK czy znanych polskich graczy.