Nowianie

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Szkodnik, czytając pierwsze posty było mi trochę głupio, że ludzie z ST pozwolili sobie na taki lekki trolling i offtop w Twoim temacie rekrutacyjnym, tym bardziej, że te całe zamieszanie Ty sam nie sprowokowałeś, tylko osoby trzecie (nie wiem czy to członkowie Nowian, czy nie) ale z drugiej strony trochę humoru nikomu nie zaszkodzi, to tylko gra.

Wydaje mi się, że poszło tylko o to, że nie przyłożyłeś się do ogłoszenia swojej gildii. Bo taka reklama jest nic nie warta, stąd te negatywne komentarze. Reszta dołożyła oliwy do ognia.

Tylko to co pokazałeś później, poziom Twoich postów, kultura etc utwierdza mnie w przekonaniu, że zasługujesz na cały ten hejt. Jeżeli rzeczywiście jesteś osobą dorosłą to powinieneś w jakimś stopniu panować nad sobą i językiem.
    • Te oczojebne kolory nie byly potrzebne, naprawde...

już to wyżej wyjaśniłem ale napisze jeszcze raz zanim kogoś oskarżasz
      może poznaj fakty. Odeszli by pograć pvp, u nas nie było wtedy to
      możliwe, jesteśmy nową gildią. Wrócili bo atmosfera im się nie podobała,
      dostali 2 szanse bo gdy odchodzili zrobili coś co nie powinni, mimo
      jednak dobrze nam się z nimi grało...

dostali 2 szanse bo gdy odchodzili zrobili coś co nie powinni

czekaj, czekaj... oby to byl typowy byk, jesli nie to to pieknie podsumowywuje wasza gildie, tym bardziej ze wiedzieliscie zo zrobili...

Cala ta drama jest totalnie naciagana, i nie jem przy niej popcornu tak entuzjastycznie jak przedtem. Mogles po prostu przestac pisac od momentu gdzie przeprosiles i na tym bylby koniec, jednak postanowiles dalej porzucac miesem. Najlepsze jest to ze post zaczales od:

Ok poziom rozmowy podnosi się więc i ja się dostosuje.

Strona 2 tego tematu btw...
      Jak to nie jest ironia to ja nie wiem co...

Nie wiem po jaka cholere to naciagasz, zeby gildia byla znana? Jak na razie to wyszlo na zle, i jesli dalej tak bedzie, to z green zone'u radze nie wychodzi, bo wyskoczy wam wiewior zza krzaka. Mi wyskoczyl, i pikawa mi siadla, mimo ze bylismy w sojuszu :DD

A tak wogole to zalatwcie to jakos normalnie, k? TS, Skype, etc. Nie taki wiewiór straszny...

Winter 2015 - Asatarean
      Summer 2014 & 2015 - LLLea

Guild Baitmaster - Flee on boots OP
    • Jak można pokłócić się o tak trywialne sprawy xD dobrze że Alpha za nami następna w maju może niektórzy ochłoną tutaj i zapomną.
      "Wait a minute. Wait a minute, Doc. Ah... Are you telling me that you built a time machine...
      He said, "No, you're gonna tell me something today, tough guy." I said, "All right, I'll tell you something: go fuck your mother
    • W końcu udało mi sie przeczytać wiadomość napisaną w PAINCIE na 100 stron, podczas przeglądania wszystkich tematów.

Panowie (pań pewnie nie ma, chyba, że @Pheronike gdzieś PACZY), po co te bezcelowe kłótnie i osądy. Niektórzy nie widzą promieni słonecznych za oknem, lubią podatek 99%, ale to i tak nie zmienia faktu, że kadża gildia tworzy swoją strategię i wizerunek w innym kierunku, na całkowicie innych zasadach. Nowianie wy w następnych testach poradzicie sobie dwukrotnie lepiej. Tak myślę. :) Jakiś zalążek już jest i oby tak dalej.

Chłopaków ze Scoia czasami ponosi bo to typowi PVP. Są głodni walk i bronią własnego imienia.

Ja wam życzę samych sukcesów. :)