[VALUE] MadBabies - rekrutacja graczy PvP!

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• To uczucie gdy wracasz z portalu do wioski,z drogim ładunkiem i zastanawiasz się czy na skrzyżowaniu nie stoi 10 cyganów......bezcenne ^^ hahahahahah

Takich gildii zajmujących się tylko i wyłącznie "gangsterką" powinno być znacznie więcej pomimo tego,że nikt ich nie lubi w świecie Albioniu.

Btw: gypsies to jedna z najbardziej znienawidzonych gildii w Albionie więc szykujcie się na ciągłe pvp ^^
      Ludzie zaczną kojarzyć wasze gildie z Gypsisami więc miejcie się na baczności ^^

Ges schrieb:

"Albion to gra nastawiona głównie na pvp, ale teraz jak już jesteście w sojuszu Gypsies to szykujcie się na ciągłe pvp" ... dem logic
      Mniemam, że gildie które nie są z nimi kojarzone, nie będą atakowane :thumbsup:

Wpierw Janusz biznesu, a teraz mędrzec... 50 twarzy Szacha xD
      tak,bo są sojusze jakby to powiedzieć "niepisane" czyli neutralne

Dieser Beitrag wurde bereits 6 mal editiert, zuletzt von Szachu ()

• Szachu schrieb:

Btw: gypsies to jedna z najbardziej znienawidzonych gildii w Albionie więc szykujcie się na ciągłe pvp ^^

"Albion to gra nastawiona głównie na pvp, ale teraz jak już jesteście w sojuszu Gypsies to szykujcie się na ciągłe pvp" ... dem logic
      Mniemam, że gildie które nie są z nimi kojarzone, nie będą atakowane :thumbsup:

Wpierw Janusz biznesu, a teraz mędrzec... 50 twarzy Szacha xD
    • Szachu schrieb:

To uczucie gdy wracasz z portalu do wioski,z drogim ładunkiem i zastanawiasz się czy na skrzyżowaniu nie stoi 10 cyganów......bezcenne ^^ hahahahahah

Takich gildii zajmujących się tylko i wyłącznie "gangsterką" powinno być znacznie więcej pomimo tego,że nikt ich nie lubi w świecie Albioniu.

Btw: gypsies to jedna z najbardziej znienawidzonych gildii w Albionie więc szykujcie się na ciągłe pvp ^_^
      Ludzie zaczną kojarzyć wasze gildie z Gypsisami więc miejcie się na baczności ^_^

Nawet jeśli jest tak jak mówisz - taki jest zamysł, ciągłe PvP, więc nie mamy się czym martwić, a raczej cieszyć, że jest więcej okazji do bitek :thumbup:
    • UPDATE:

madbabies.ovh/

Przerzuciliśmy się z discorda na ts3. Discord pełni funkcję informacyjną (wypady, eventy etc.) oraz rekrutacyjną. Wszystkich chętnych do nas dołączyć zapraszam na discorda podanego na powyższej stronie, po przejściu rekrutacji - dostaniecie prawa na ts3. Proszę nie aplikować poprzez system rekrutacyjny w Albionie.

Nie interesują nas osoby grające same. Jesteś w gildii - wchodzisz regularnie na discorda, jak i na ts'a. Jeśli nie - out, prosta sprawa :whistling:
    • Oxywalter tak na przyszłość,bo widzę,że się starasz klikać tą myszką ale uwierz jakbyś zmienił spelle na smartcasty to oglądałoby się te filmiki o niebo lepiej,a może w 1:13 trafiłbyś więcej osób....
      Radzę się tego nauczyć nic nie stracisz,a nawet zyskasz.

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von Szachu ()

• Meem: W filmiku wyżej mają sporą przewagę liczebną i nie przeszkadza im się chwalić, więc czemu się miałbym wstrzymywać z podobnym? :) Nie wrzuciłem tego filmu by dyskredytować tutaj MadBabies. POE wymanewrowało Band i miało przewagę powera - raczej wynik był przesądzony, chociaż pierwszy push był całkiem udany dla Bandu, chwilę potem się sypnęło. Po prostu taka ciekawostka - żeby nie było, że po Cmbrii sobie Bandy bezkarnie jeżdżą i robią co chcą ;)

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Tryper ()

• Ale czy ja coś napisałem, żebyś nie wstawiał? Śmieszy mnie tylko to, że jest dla Ciebie nowością to, że gildie wstawiają filmiki tylko ze zwycięskich walk.

"Nie wrzuciłem tego filmu by dyskredytować tutaj MadBabies." Nie widzę innego powodu dla którego miałbyś wstawić ten filmik

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von meem ()

• Dam małe sprostowanie to nie jest pełny filmik walka zaczęła sie juz pod dungiem gdzie wyjaśniliśmy grupę potem na skrzyżowaniu dróg złapaliśmy ich w kanapkę, połowa uciekła te kilka osób z filmiku czekało na wsparcie które nie nadeszło. A tak nawiasem to oni nas zaatakowali nie my ich
    • Meem: Nie jest nowością, aczkolwiek jest to dość zabawne. Szacunek dla tych co się swoich porażek nie wstydzą jak Svetlana (Mati Mati z jutuba) czy Blackout, którzy wrzucają wszystkie swoje walki gvg.
      Ot, uśmiechnąłem się jak zobaczyłem ten filmik - ten sam dzień, tereny POE i uczestnicy i dwa diametralnie różne wyniki.

"Dyskredytacja" - zatem każdy filmik dyskredytuje przegranego jeśli już tak na to spojrzeć. Co jest bzdurą. No chyba, że ktoś naprawdę czuje kompleksy patrząc na swoje porażki i zbyt poważnie do nich podchodzi... wtedy może czuć się zdyskredytowany. Ja rozumiem Meem, że MB to Twoi dawni ziomale, i ich bronisz, ale obaj dobrze wiemy, że są to ludzie z poczuciem humoru i dystansem do siebie, więc nie sądzę aby ktoś z nich poczuł się zdyskredytowany. Ani mi na myśl nie przyszło ich dyskredytować. Tak jak Oxy wrzucając ten filmik nie miał zamiaru dyskredytować POE, prawda? :)

Jamej schrieb:

Dam małe sprostowanie to nie jest pełny filmik walka zaczęła sie juz pod dungiem gdzie wyjaśniliśmy grupę potem na skrzyżowaniu dróg złapaliśmy ich w kanapkę, połowa uciekła te kilka osób z filmiku czekało na wsparcie które nie nadeszło. A tak nawiasem to oni nas zaatakowali nie my ich
      Tego na filmiku jednak nie ma. Tym większe gratki :thumbup:

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Tryper ()

• Dalej prężnie działamy, lecimy z fejmem i doświadczeniem do przodu. Kilka razy w tygodniu lecimy na ZvZ, z którego praktycznie zawsze wracamy z tarczą.
      Sojusz [BAND] został rozwiązany i nie gramy już z Cyganami i YAGA. Z Bursztynowym Kartelem postanowiliśmy dalej współpracować, w ten sposób powstał sojusz [CALL], póki co działamy tylko w dwie gildie, ale w niczym nam to nie przeszkadza. Dobrze się dogadujemy i walczymy ramię w ramię.

Zapraszamy wszystkich graczy, którzy chcą się dobrze bawić, brać czynny udział w codziennym PvP i fejmie :thumbsup:

plays.tv/video/5ab432ddb2fd92871c/354gv325bhrfta234gb43vfc12

^randomowa bitka z niedawna