Merhaba arkadaşlar

• Merhaba arkadaşlar

Yeni başlamış bulunmaktayız, bir kaç guildten bilgi aldık ama tax ve iş güçü yardımı istiyorlar ve onların bize yardım etmesinden çok biz onlara yardım ediyormuşuz gibi duruyor.

Guilde girmenin yararları nelerdir? girmezsek ne kadar ilerliyebiliriz? guild olmazsa olmaz mıdır?

Cevaplarınız için teşekkür ederim.
    • Her guildin kendi belirli sistemleri ve taxleri vardır. Guild olmadan ilerleyebilir misiniz? Eğer 5 kişiyseniz yapabilirsiniz + cebinizde zenginse cayır cayır.
      Her guild birşeyler ister onun karsılıgında size bilgi verir. Oynayabileceginiz pvp yapabileceginiz yada gather yapabileceğiniz alanlar saglar. Bunlar olmasa yapamaz mıyız dersen yapabilirsin ama 1. ay bitmeden oyundan bayar cıkarsın.

Ornegin benim guildim her oyuncusundan belli bir tax alır. Yeni baslayanlara da tabi ki saygımız oldugundan 3 hafta dokunmazlar onlara ayrıca her ne soruları olursa yardımcı olurlar + öldüğünde sana destek olmak icin guild adalarında marketlerde sizler icin kıyafetler olur her guildde yoktur ama cogu guildde vardır. Bu oyun solo oynayabileceginiz bir oyun degil acıkcası guild her zman onemlidir. Ama olmazsa olmaz mı dersen öyle birsey yok tabi ki.
    • AncientPlayer schrieb:

Yeni başlamış bulunmaktayız, bir kaç guildten bilgi aldık ama tax ve iş güçü yardımı istiyorlar ve onların bize yardım etmesinden çok biz onlara yardım ediyormuşuz gibi duruyor.

Guilde girmenin yararları nelerdir? girmezsek ne kadar ilerliyebiliriz? guild olmazsa olmaz mıdır?

Cevaplarınız için teşekkür ederim.
      Ruhban az çok özetlemiş zaten ekleyeceğim şey şu sadece.Türklerden başka bu oyunda hiçbir toplulukta "guild bize baksın item versin devlet bize bahmiyi" mantığını görmedim.Diğer milletlerde gördüğüm daha çok "karşılıklı çıkar içerisinde nasıl daha güzel vakit geçirip birlikte büyüyerek oyunda bir yerlere geliriz" mantığı.Diğer oyunlarda guilde destek vermemek için guilde girmeden de oyunu çok güzel bir şekilde oynayabilirsin belki ama albion böyle bir oyun değil.Tek başınaysan hiçsin,maksimum 1 hafta oynar sıkılır oyunu siler verdiğin para özellikle de bu dönemlerde doların yüksek olmasından içine oturur gidersin.Nacizane tavsiyem "neden tax veriyoruz neden iş gücü sağlıyoruz" sorusu yerine "verdiğimiz taxler ile ne yapılıyor,bunların bize geri dönüşü nasıl olacak ya da iş gücümüzle guild nerelere gelmeyi hedefliyor" sorularını sorun.Çok daha rahat eder kendinize göre topluluklar bulursunuz.