henüz satın almadan selamlar

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• henüz satın almadan selamlar

herkese selam.
      dumtistik
      26
      istanbul

ne ultima oynadım ne wow oynadım. klasik bir oyunsever

oyunu henüz satın almadık. arkadaşlarımla oyun arayışı içerisindeyiz. mmo severler olarak kendimizi verebileceğimiz bi oyun bulamadık 1 haftadır takipteyim oyunu. alınabilinir ama çok pahalı geldi bize. almamızı öneren var mı acaba. oyun bi süre sonra kendini tekrar ediyor mu? önerilerinizi merakla bekliyorum. iyi oyunlar
    • Şöyle acıklayabilirim oyun tamamen loot pvpsine baglı bir sistem oyunu canlı tutan sey de bu aslına bakarsan, ölme heyecanı. Ama sana söyle acıklayabilirim kısaca ve kaba olarak. Adam öldürürsün lootlarsın itemlerini genişletir ekonomini guclendirirsin. Pvp yaparsn ölürsün öldüğün için kaybettiğin item yerine yenisini koymak icin gather yaparsın ekonomini guclendirirsin. Yada bir topluluga dahil olursun gatherde bir seviyeye gelene kadar destek alırsın sonra kendi ayaklarının ustunde durursun. Yani bol bol ölüp item kaybedeceksin o itemleri yerine koyman icin gather - craft yapman lazım. Yada ganker bir team icerisinde olursun insanları öldürdükce lootları ile durumunu duzeltirsin ama bu kalıcı bir durum degil. Genelde insanlar bos vakitlerinde gather buyuk cogunluk oldugunda fame (XP) kasar az bir topluluk oldugunda gank yapar pvp vs.. Tabi ki benden daha iyi acıklayacaklar cıkar ama kaba taslak bu sekilde :D
    • Oyunu satın almadan önce mutlaka bir şekilde dene gör.(Oyuncu sayısını,keyfini vs)

Oyun bir yerden sonra kendini tekrar ediyor mu diye sormuşsun malesef ediyor.

Ben ve benim gibi bir çok arkadaşım oyunun çıktığı ilk senelerde keyifle oynadık bu oyunu hakkını yememek lazım oyunun. Lakin oyun da yeterli oyuncu ve kendi arkadaş ortamın olmadan keyif alamazsın. En az 5 kişi olman laızm oyun içerisinde aktif bir şekilde oynayabilmen için. Tek başına ancak gather yaparsın ticaret yaparsın oda nereye kadar keyif verir sana bilemem. Ben yine şahsen gather da yaptım ticaret de yaptım sonunda sıkıyor. Oyun dediğin gibi pahalı o yüzden pişman olmaman için iyi düşün öyle karar ver.

Bu oyun başka oyunlara benzemiyor eğer oynarsan görürsün. Rakiple karşılaştığın zaman damarlarında ki adrenalini hissediceksin :D ama buna kanma hemen ilerde alışıyorsun ona göre karrını ver. Oyunun sonu rutine bağlıyor.

Not:
      He ben bu oyunu oynayacağım ve bir Türk guildine giriceğim diyorsan eğer benim tavsiyem Ruhbanın guildine gir duruyor mu hala bilmiyorum ama. Tridra yı şiddetle tavsiye etmiyorum.
    • Marwello schrieb:

Oyunu satın almadan önce mutlaka bir şekilde dene gör.(Oyuncu sayısını,keyfini vs)

Oyun bir yerden sonra kendini tekrar ediyor mu diye sormuşsun malesef ediyor.

Ben ve benim gibi bir çok arkadaşım oyunun çıktığı ilk senelerde keyifle oynadık bu oyunu hakkını yememek lazım oyunun. Lakin oyun da yeterli oyuncu ve kendi arkadaş ortamın olmadan keyif alamazsın. En az 5 kişi olman laızm oyun içerisinde aktif bir şekilde oynayabilmen için. Tek başına ancak gather yaparsın ticaret yaparsın oda nereye kadar keyif verir sana bilemem. Ben yine şahsen gather da yaptım ticaret de yaptım sonunda sıkıyor. Oyun dediğin gibi pahalı o yüzden pişman olmaman için iyi düşün öyle karar ver.

Bu oyun başka oyunlara benzemiyor eğer oynarsan görürsün. Rakiple karşılaştığın zaman damarlarında ki adrenalini hissediceksin :D ama buna kanma hemen ilerde alışıyorsun ona göre karrını ver. Oyunun sonu rutine bağlıyor.

Not:
      He ben bu oyunu oynayacağım ve bir Türk guildine giriceğim diyorsan eğer benim tavsiyem Ruhbanın guildine gir duruyor mu hala bilmiyorum ama. Tridra yı şiddetle tavsiye etmiyorum.
      aynen devam ediyor bebeim gel seni de bekliyorum :)
    • Oyun çok güzel bence eğer bir oyun alayım sarsın ve eğlenceli olsun diyorsan güzel bir tercih olur senin için guild gireceğin zaman da Tridra'ya mutlaka gir gerek discord ortamı gerek oyun içi aşırı güzel ve cidden insan kalitesi çok yüksek bir guild oyuncu kalitesi olarak da bir sürü deneyimli ve by deneyimi paylaşmak isteyen oyuncusu var. Şimdiden iyi eğlenceler sana .
    • Albiona oncelikle hosgeldiniz :)

Oyunda bir cok arti ve eksi var, diger mmorpglerden community ve oyun tarzi olarak ciddi farklari var. Kaliteli bir ortam ariyorsaniz, buyrun Tridra’ya sizde katilin. Yukarida yazan arkadaslarin aksine bende siddetle tavsiye ediyorum. Zaten forumdaki goruntulenme sayisi ve basvuru sayisindan biraz bellidir ki kotu bir yer olsa bu kadar kisi basvurmazdi :)
      Tabiki albiondaki tek ortam biz degiliz. Guzel baska ortamlar ve arkadasliklarda mevcut fakat bu oyundada malesef dramalar mevcut, oyunda bilmeniz gereken ince bir konu var oda su ki buyuk savaslarda sayi cok onemli.. Bazi sevilmeyen Turk ortaminda tutunamayan oyuncular, yabanci guildlere ben size Turk oyuncu getirecegim, diyerek asker getirdikleri icin prim yapmakta, oyundan hatta bu sayede silver kazanip gercek para ile gizliden satis yapmaktadir vs vs biliyorsun oyun ortamlari bazen com dramatik olabiliyor ;)
      Tridra ne kadar iyi bir yer dersen kisiden kisiye degisir fakat sunu soyleyebilirim bizde hersey transparan sekilde isliyor, her sey kayitli yazili dokumanlarda tutuluyor. Her konuda herkes relax bir sekilde dusuncelerini dile getirip istedigi konuyu sorgulayabiliyor. Suanda 90 a yakin aktif oyuncumuz, sabahin 4-5 inde bile 20+ kisi online oluyor. Zaten forumda guild kisminda sistemini okuyup videolarini izleyebilirsin ;)

Saygilar
      ~ Xecron
    • Ben Tridra' da uzun süredir oynayan birisi olarak ve fazla konuşmayı sevmeyen birisi olarak sana şunu söyleyebilirim oyun klasik rpglerin aksine sana göt korkusunu hissettiriyor.Sana şunu söylemeliyim oyunu aslında eğlenceli yapan arkadaş ortamın çünkü çok kötü geçen günün bile akşamında gülmekten karnına ağrılar girebiliyor Tridra olarak gelip bizimle beraber oynamanı ve eğlenmeni isteriz.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von MrVali ()

• Öncelikle Oyunda 2-3 aylık oyuncu olduğumu belirtmek istiyorum.
      Oyun parasının hakkını fazlasıyla veren bir oyun sana sürekli olarak bir amaç veriyor para kaybediyorsun kazanıyorsun kimi zaman para içinde yüzerken kimi zaman set alıcak paran bile olmuyor. yukarıda söylediğim 2-3 aylık oyuncu durumu şöyle oyunun ilk açıldığı zamanlarda sürekli oynayıp bırakmış biriyim bu aşamalarda bir çok guildte bulundum (Türk/Yabancı) aralarında en çok keyif aldığım ve almaya devam ettiğim Tridra.
      Az önce belirttiğim gibi ekonomini bir şekilde sağlaman gerekiyor bunun için gather craft vs. yapıyorsun. Trida keyif almamın sebeplerinde biride bu ekonomimi kazanmak için yaptığım aktivitelerden (Tax adı altında) Gather sonucu çıkardığım resource lerden bir pay istemiyor (Bazı guildlerin aksine) yada bir etkinliğe katılamayan guild sakinlerine sinirlenip %99 tax uygulamıyor . Kısacası bir kişinin emeğine sarkıntılık yapmıyorlar. Gereken çoğu şeyi belirtmişler bende biraz ekonomik durumdan bahsetmek istedim. Oyunu alıp oynamak istersen Aile ortamımızda senide görmek isteriz ^^^.