Corona Regni Poloniae - pod sztandarem orła polskiego.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nie umiesz w porównania.
      Opuszczając safe zony gankowany wyraża zgodę na dowolną ilość kolegów i wiesz, niespodzianka, może dowolną ilość kolegów zabrać ze sobą. Na wejściu szanse są równe, jak się okaże być nieprzygotowany, to jego problem.

Wykorzystanie mechaniki zgodnie z zasadami gry świadczy o inteligencji. Ty umiesz tylko bazowo, bo zakładam, że na markecie wybierasz item i kupujesz po najniższej cenie, a nie wyższej czy najwyższej - to jest "pizdusiowate wykorzystanie mechaniki gry"? Nie, to wykorzystanie mechaniki zgodnie z zasadami.
      Walka, w której przeciwnik się zesra, ale nic nie ugra - to najlepszy typ walki. Od sportowej rywalizacji masz hellgate, gvg, areny, duele i inne takie, gdzie MECHANIKA narzuca.
      Open world to open world, tam mechanika narzuca wykorzystanie każdej przewagi. I jak ktoś nie korzysta, to ma do tego prawo, ale jak potem bóldupi i bluzga, to należy go wyśmiać i skierować do psychiatryka, ewentualnie do grania w simsy.

Ja już wiem, że masz fetysz "kompetytywnego pvp" i "honoru", oraz bitew forumowych i bluzgania. Hobby jak każde inne, ale póki mechanika gry nie narzuca, a wręcz zachęca do "niehonorowego" zachowania w open world pvp, to znaczy, że pomyliłeś gry. Wylewać frustrację z tego wynikającą powinieneś na kozetce u lekarza, a nie na forum.
      Znaczy wiesz, możesz, ale robisz z siebie durnia.
      Tak, bardziej.
    • @assassinBK ja pierdole, jak przeczytalem twoja odpowiedz na moj post, to tylko mnie utwierdzilo w przekonaniu, ze jestes conajmniej niedorozwinięty.Nie napisalem, ze w internecie nie ma sportowej rywalizacji, tylko chodzilo mi o to, ze jak tego szukasz w swojej rozrywce, to grasz w złą grę.A to, że ktoś sobie gra w sandboxa jak chce to nie znaczy od razu, że nie ma zasad i jest pizdą w zyciu realnym, bo nie dosc, ze to internet, to jeszcze gra.Także polecam wziac rozbieg i zajebac w ściane zanim znowu coś napiszesz

The post was edited 3 times, last by Bronks ().

• Vallarr wrote:

Nie umiesz w porównania.
      Opuszczając safe zony gankowany wyraża zgodę na dowolną ilość kolegów i wiesz, niespodzianka, może dowolną ilość kolegów zabrać ze sobą. Na wejściu szanse są równe, jak się okaże być nieprzygotowany, to jego problem.

Wykorzystanie mechaniki zgodnie z zasadami gry świadczy o inteligencji. Ty umiesz tylko bazowo, bo zakładam, że na markecie wybierasz item i kupujesz po najniższej cenie, a nie wyższej czy najwyższej - to jest "pizdusiowate wykorzystanie mechaniki gry"? Nie, to wykorzystanie mechaniki zgodnie z zasadami.
      Walka, w której przeciwnik się zesra, ale nic nie ugra - to najlepszy typ walki. Od sportowej rywalizacji masz hellgate, gvg, areny, duele i inne takie, gdzie MECHANIKA narzuca.
      Open world to open world, tam mechanika narzuca wykorzystanie każdej przewagi. I jak ktoś nie korzysta, to ma do tego prawo, ale jak potem bóldupi i bluzga, to należy go wyśmiać i skierować do psychiatryka, ewentualnie do grania w simsy.

Ja już wiem, że masz fetysz "kompetytywnego pvp" i "honoru", oraz bitew forumowych i bluzgania. Hobby jak każde inne, ale póki mechanika gry nie narzuca, a wręcz zachęca do "niehonorowego" zachowania w open world pvp, to znaczy, że pomyliłeś gry. Wylewać frustrację z tego wynikającą powinieneś na kozetce u lekarza, a nie na forum.
      Znaczy wiesz, możesz, ale robisz z siebie durnia.
      Tak, bardziej.
      Mechanika w open world nie narzuca ona daje Ci wybor. Zawsze jest jakis wybor. Mozesz dawac dupy albo isc do pracy to takze wybor a obie drogi przynosza korzysci w formie pieniedzy.
      Odnosnie samej mechaniki to juz gdzies na angielskim forum widnialo ze zawsze musi byc balans pomiedzy lowcami I zwierzyna poniewaz jezeli balans zostanie zachwiany to najpierw wymiera zwierzyna a nastepnie z glodu zdychaja lowcy.
      I wlasnie w duzej czesci ta durna mechanika sprawia ze ta gra nie ma nawet najmniejszych szans na powstanie drugiego serwera gdyz systematycznie traci graczy.
      Oj wiem wiem ftp I taki przyrost. Tak ale taki strzal to byl zabieg jednorazowy i sie nie powtorzy.
      Jedyny update ktory przyniosl powrot sporej ilosci graczy to byl z losowymi dungami gdzie tak forsowany przez niekompetentnych devsow model PvP I 3 dungow na krzyz musial zostac troche zmieniony.
      Inne urozmaicenie PvP czyli wprowadzenie frakcji dajacej dowolniosc oflagowania lub nie. Czy ktos narzeka na ten kontent oprocz kilku oczywistych idiotyzmow jak dla mnie typu zaznaczenia na mapie globalnej ze ktos proboje przejac oboz (przynajmniej tak bylo)
      Ostatniu update to jest totalne dno jezeli chodzi o rozgrywke.
      Ile bedzie trzeba zaczekac przy takiej mechanice I takich updatach jak ostatnie jak znow serwery zaczna sewiecic pustkami?

Co ostatnio na filmiku galdamira pokazywal jak to ciezko bylo im znalesc jakas dobra bitke zvz. Ale co sie dziwic jak wiekszos ciposlawow zajmuje sie gankingiem.
    • Corona pięknie sobie radzi, ale bez Nemfisa nie byłoby tego samego. Wraca na podium, pięknie się rokuje. Tak jak obiecał nam cztery miesiące temu tak dalej to wygląda.
      Możecie być dumni. Nemfis, piękny filmik który wysłałeś. Rozwijajcie się dalej. Widać że gildia dużo zyskuje, dobry sojusz, coraz lepsze ZvZ.
      Słłuchaj Nemfis przyjacielu, gadaliśmy dużo na discord o tym że jak się rozwiniesz to przechodzisz, oferta od nas jest dalej aktywna.
      Jak to powiedział Joga Bonito: graj pięknie, powodzenia!