drama yayınlarının düzgün saatte açılması

• @ruhban kardes benimle muhattap olma lutfen, hayatina devam et.. Yalanci iki yuzlu herifin tekisin. Albion ortaminda bir tek senden nefret ediyorum geri kalan kimseye karsi bir nefretim yoktur. Anlatiyorum beyler:
      Ruhban 1-2 ay boyunca bizi illa nilfgaarda gelin gelin diye ikna etmeye calisiyor. Bizde nf de kole olup napacaz diyoruz. Oda valla oyle degil burasi cok iyi soyle boyle her allahin gunu ugrasiyor. En sonunda tamam diyip masaya oturuyoruz. Nasil olacagini sartlari soyle diyoruz. Yuksek bir tax soyluyor ama %30 a dusecek problem etme diyor, etmiyoruz bizde. Sonra diyorum bizim ev e ihtiyacimiz var ana plot zoneda. Okey diyor ayarlariz. Sonra binalari kullanmak bedava ve besleniyor degilmi binalar diyorum evet diyor. Son sart olarakta ben senle degil stormshooterla muhattap olmak istiyorum zaten pek isim olmaz ama en azindan bir tanistirmani, Tridra ekibi olarak katilmak istedigimiz soyluyorum tamam vs diyor herseye. Bizimkilerle konusuyorum bende sartlar mantikli geliyor bizimkilerede anlasiyoruz tamam gelecegiz diyorum. Sonra ruhban diyor hadi hadi gelin, bende diyorum storm ile tanistir once diyor vakti yok adam mesgul olmaz kem kum. En son ben musayit degilken suanda gel skypeta seni bekliyor diyor ama ben onda musayit degilim skype a gelebilecek durumda degilim, sonra yapalim ben musayit degilim diyince sansini kaybettin diyor daha sonrasindada senle muhattap olmak istemiyormus diyor. Hadi yine eyvallah diyorum bu seferde binalara yemekleri artik ekndiniz yedirmeniz lazim diyor, sonra istedigimiz evi nf in ozamanlar bombos olan Territorysine alabiliriz diyor, ana territory de degil. Sonradan bunlari degistiriyor... Bende hop noluyoruz boyle anlasmamistik diyince, YAA XECRON YEMEK DEDIGIN NEDIR YA BEN VERIRIM YA FILAN FOLON CEKIYOR BANA. O donemlerde soyle seylerde duyuyorum nf de herkes 100k silver veriyor guilde + .2 .3 resourcelarin hepsini veriyorlar filan gibi. Bende diyorum bak sen sozlerini anlasmayi degistirdin biz nasil guvenecegiz sana... Oda diyor iste ayip ediyorsun soz vermistin gelmiyorsun soz namustur filan :D bende diyorumki iyide sen kendi sozunu tutmadin ben yinede hadi geliyorum desem insanlar benle beraber gelirler ama ben bu adamlara bunu yapmak istemiyorum bana guvenip gelecekler sonucta bende bu sartlar altinda gelmek istemiyorum. Bu adamlarla cikip bu sartlarda gelsem herkes isyan eder ben neden milleti kaybedeyim sacmaliyorsun diyorum. Adamda sen sozunu tutmadin filan folon beni kucuk dusurdun stormlara geleceginizi soyledim vs. Dedim ozaman cagir stormu tanisalim konusalim, sonra bu verdigin sozleri tut gelelim sorun yok dedim. Sinirlendi bisi demiyorum sana dedi cikti gitti. Sonra basladi tehditlere ben iste senle giybet yayinlarinda gorusecegim filan... Ben senin sozunun nasil eri olmadigini herkese gosterecegim vs vs... Sonra yayinlarda bana muamelesini herkes gordu, beni yalanci olarak gostermek icin triggerlamak icin var gucuyle ugrasti. Simdi Bu adama ben Triggerlanmayayimda kime Triggerlansin... Butun bunlar oldugu donemdede @Vasort yuzunden basima buyuk isler acildi(kendisi belkide sucsuz..), bana buyuk zarar verdi. Bizden biriside kim oldugunu hatirlamiyorum, surada warcamp var articuloyaa savas acalimmi yellow zone, kesin nenugalimaslar gelir aramizda kapisir egleniriz dedi, bende okey dedim aramizda bir antlasma yok bisi de yok, sunu belirteyim yine @Vasort veya Articulo dusmanligindan degildi o savas acma konusu, ben yeni oyuncu filanda deneyecektim. Benim tek yaptigim yanlis @Vasort a yazmamak oldu, hani bak savas actik oyle art niyet yok vs diye.. Onun sebebi iste @Vasort un bana buyuk zarar verdiginden dolayi bisi demeyim bakayim ne diyecek dedim. Sonra bana yayinda @Vasort ve @ruhban ikili birlik olmus saydirinca birde onceki buyuk zarar verme hususundan dolayida @Vasort triggerlamak istedim(easy target etc.). Simdi sehir alma olayina geleyim. Sehir alma olayini royalde dusunuyorduk orasida dogru, herhangi bir warcampten baslar ilerler aliriz diye dusunduk. Ben sehirden ay sonunda tax gelmeye baslayacak diye biliyordum ki yanlismis sanirim benim bildigim acik arttirmalardan sonra tax geliyordu, o tax gelmeye baslamadan oncesinde sehir almak istiyordum. O warcampi actiktan sonra Sola dogru yani articulonun olmadigi tarafa ilerleyip bridgewatch almayi dusunuyorduk. Sonra yayinda beni @Vasort @ruhban la beraber cekistirince, bu adam turklerle birlik yapmak istiyordu simdi sirtimizdan vurdu hain vs tarzinda konusmalar olunca bende troll troll konustum(sehri almaya geliyorum etc). @Vasort zaten bana buyuk zarar verdigine inaniyorum birde @ruhban gibi bir iki yuzluyle birlik olup bana karsi cephe alinca, onuda hedef aldim dogal olarak onuda kizdirmak icin konustum. O donemde bunu yayindada soylemistim, articuloda benim sevdigim oyuncular vs bir suru var eskiden bende Articuloda oynuyordum zaten kendi arkadaslarima niye ibnelik yapayim... @Vasort u her nekadar guvendigim insanlardanda olsa sonucta baskalarindan duyduklarimla yargiladim o yuzden gunahini almis olma ihtimalim de var.

Bu gun buradaki benden nefret eden Articuloya yeni katilmis oyunculara gelirsekte @Muhallebi @zonnonn @Anteh @Elemriel @Seferi vs gibi.. Sizlerin haklilik payiniz var ben bu olaylardan dolayi o yayinda kotu bir uslupla konustum. Bu yuzden o konuda ben hatami kabul ediyorum bilesiniz. Zaten bu sebepten kufurlerinize veya dalga gecmelerinize cok takilmiyorum. Hakli oldugunuz yerler var gercekten. Bizim guilddeki baska insanlari bilmiyorum aranizda neler geciyor, ama bizim guilddeki insanlar gercekten iyi kalpli insanlar bu olaylarin hic birisi olmadan beraber ayni ortamda olsaydik sorunlar hic olmayabilirdi onlarda etkileniyorlar elbetteki...

Ben @Vasort ile bire bir konustum gecen gunlerde o da kendi tarafindan anlatti bazi seylerde benim dusundugumden ona daha buyuk zararlar vermis orada gvg acmamiz vs o dramalarin cikmasi. Onu dusundugumden cok cok daha fazla geriletmis o yuzden bende ona bekledigimden fazla zarar verdigimi ogrenince uzuldum. Birseyleri aramizda konustuk cozduk husumet ikimiz icinde bitti diyebilirim haberiniz olsun. (ama beni kesene direwolf devam eder umarim :D )

Butun bu olaylarin bu kadar buyumesi ve ortaligin bu kadar basit sebeplerden karisma sebebi ise ben sahsen Ruhbani buyuk oranda sucluyorum. Buraya geliyor baska konusuyor, oraya gidiyor abi vallaha size giydirdiler... Yayinlarinda daha onceki yasanan ve konusunlari baska lanse ediyor. Sagdan soldan konusmalari kesip olaylari yanlis lanse ediyor.. Ornek: Xanaphinaya benim snake demis oldugum hikaye, RA dan adamlari gidip benim banlattirip sonrada oradan atilmam gibi yalan dolan hikayelerle milleti kandiriyor. Adama diyorsunuz mojoya benim boyle bisi dedigimin kanitini getirin hani ona bolye bisi yazmissam screen shot atsin kendisi diyorum, adam mojonun "xecron xanaphinaya snake dedi" screenshotunu getirip 1 hafta ortaligi aha kanitladik diyerek ayaga kaldiriyor... He bu arada bu olaylarida anlatayim ki adamin karekterini kendiniz anlayin. Bundan 1.5 yil once Xanaphina ile ben Tridrayi ilk kurdugumuz donemlerde Xanaphina bizden ayriliyor, mojo bana xanap nerde diye sorunca, snake satti bizi diyorum dert yaniyorum. Sonra aradan 1 yil geciyor xanaphina red army de turk tarafini yonetiyor, sanki ben o adam oraya girdikten sonra mojoya xanaphina bak snake bu adami guildden at filan gibi sikayet etmisim gibi yayinlarda beni serefsiz olarak gostermeye calisiyor. Xanaphina yi ben cok severim bunu kendiside gayet iyi biliyor, biz onunla oyunda yollarimizi ayirdik bu kadar... Onunla bile aramizda kavga cikmasina sebep olacakti az daha yine bu Ruhban denilen sahis. Butun bunlar olurken tabi Ruhban deli gibi izlenmeler kasti twitchte ustune ustelik daha bir cok konuda prim yapti... Farkinda olsun butun albion camiasi... Ruhbanin oyunda ne gibi bir becerisi oldu bu zamana kadar? Tam anlamiyla 0. Tek becerisi cenesi ve aglamasi baska hic bir olayi yok. Soruyorum hangisiniz Ruhbanla beraber takim kurmak ister?

Neyse Articulodaki bu yukardaki yazdigim arkadaslar, @zonnonn ciddi anlamda cok yogunum bu aralar ve tatile gidiyorum 1-2 hafta olmayacagim ortalikta zaten suanda sizin guzel planlariniz da var sizde mesgulsunuz... dondugum zaman bizzat gelip sizlerlerde konusacagim, bitirecegim butun soru isaretlerini...

Herkese iyi bayramlar dilerim
      Saygilarimla,
      Xecron

Dieser Beitrag wurde bereits 6 mal editiert, zuletzt von Xecron ()

• Ruhban 1-2 ay boyunca bizi illa nilfgaarda gelin gelin diye ikna etmeye calisiyor. Bizde nf de kole olup napacaz diyoruz. Oda valla oyle degil burasi cok iyi soyle boyle her allahin gunu ugrasiyor. En sonunda tamam diyip masaya oturuyoruz. Nasil olacagini sartlari soyle diyoruz. Yuksek bir tax soyluyor ama %30 a dusecek problem etme diyor, etmiyoruz bizde. Sonra diyorum bizim ev e ihtiyacimiz var ana plot zoneda. Okey diyor ayarlariz. Sonra binalari kullanmak bedava ve besleniyor degilmi binalar diyorum evet diyor. Son sart olarakta ben senle degil stormshooterla muhattap olmak istiyorum zaten pek isim olmaz ama en azindan bir tanistirmani, Tridra ekibi olarak katilmak istedigimiz soyluyorum tamam vs diyor herseye.
      Sunları okuduktan sonra daha tek kelime bile okumama gerek yok cunku nasıl bir yalancı oldugun belli.. Her guild ilk hafta mainplot alabilmek icin tax ini %100 yapar ki bunu RED ARMY A takımıymıssın ya bilmen gerekir. bunu soyledim tamam dedin. 2 tane ev istedin Tamam dedik. Binalara gelince hic bir zaman "BİNALAR BESLENİYOR" demedim. Hatta özellikle sana binaları sizin beslemeniz gerekiyor yeni sistemde binalar upgrade oldugunda %0 oluyor kullandıgın zaman bunu beslemelisin kimse senn icin bina beslemez dedim buna da itiraz edecek su oyunda bir adam varsa o da sensindir.. Heee hadi yalan de bunlara da koyayım screenshotlarını konusmaların duruyor konusmaların hani senin agzından cıkan kelimeler duruyor bari yalan atma artık yuuuh..

Geri kalan yazdıgın yalan dolanı okuyamaya bile gerek duymuyorum.

Hatta dur hepsini yayında okuyup discorddaki butun konusmalarınıda insanlara gösterecegim.. O gun yaptıgın hatayı kabul edip "istersen beni affet istersen beni göm" dedigin gun bile aklımda.. Neyse bugun bayram belki bugun yada yarın yayın acıp tum yalanlarını tek tek insanlara göstericem :)

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von ruhban ()

• @ruhban konusulanlar yok tabi rahatsin, iki yuzlu yalanci... Tax olayina nerden geldin bir anda ? Ahanda canli yayin yine konulari saptiriyorsun... 1 tane ev istedim 2 tane degil. Sadece yuksek tax oldugu icin binalari filan beslememiz gerekmiyor degilmi dedim yok filan dedin. Sonra yavas yavas gercekleri vermeye basladin... Ya yeni bir seye geciyoruz binalari siz besliceniz filan folon yaptin.. Ya xecron ben veririm gerekirse yemek dedigin nedir hadi okey tamam gelecegiz dedim yinede dedim. Sonra evi ana plota koyamiyoruz dedin, stormshooterla tanistirmadin senle muhattap olmak istemiyormus ne senle muhattap olacak guild master gibi konusmalar yaptin. Bende ok bizimkilerle bir konusayim dedim, surekli guncelleme getirince bizim anlasmaya millette e abi bu adam paso laf ceviriyor basta konustugumuz her seyden dondu dediler ve istemediler dogal olarak. Screenshotlarla oynayip twitchte kendini aklamaya calis ancak, gercekleri degistiremezsin.

Buradan okuyan arkadaslara soyluyorum... Beyler adamla bisileri konusuyoruz, soz gelecegiz diyoruz. Sonra sozumuzden donuyoruz, cunku biz bos yere soz verip tutmamayi seviyoruz. Oyle yani neden basta okey deyipte sonra bu kadar olaylar buyuyor?... Hepimiz salagiz biz @ruhban hakli beyler. :D Neyse yayin acar kandirmaya calisirsin yine milleti, baska bir nanen yok zaten hadi kolay gelsin.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Xecron ()

• Xecron schrieb:

@ruhban konusulanlar yok tabi rahatsin, iki yuzlu yalanci... Tax olayina nerden geldin bir anda ? Ahanda canli yayin yine konulari saptiriyorsun... 1 tane ev istedim 2 tane degil. Sadece yuksek tax oldugu icin binalari filan beslememiz gerekmiyor degilmi dedim yok filan dedin. Sonra yavas yavas gercekleri vermeye basladin... Ya yeni bir seye geciyoruz binalari siz besliceniz filan folon yaptin.. Tektek iyi hadi okey tamam gelecegiz dedim yinede. Sonra evi gittin baska ana plot olmayan yere koydun, stormshooterla tanistirmadin senle muhattap olmak istemiyormus ne senle muhattap olacak guild master gibi konusmalar yaptin. Bende ok bizimkilerle bir konusayim dedim, surekli guncelleme getirince bizim anlasmaya millette e abi bu adam paso laf ceviriyor basta konustugumuz her seyden dondu dedim. Yalan duzenbaz, screenshotlarla oynayip twitchte kendini aklamaya calis ancak, gercekleri degistiremezsin.

Buradan okuyan arkadaslara soyluyorum... Beyler adamla bisileri konusuyoruz, soz gelecegiz diyoruz. Sonra sozumuzden donuyoruz, cunku biz bos yere soz verip tutmamayi seviyoruz. Oyle yani neden basta okey deyipte sonra bu kadar olaylar buyuyor?... Hepimiz salagiz biz @ruhban hakli beyler. :D Neyse yayin acar kandirmaya calisirsin yine milleti, baska bir nanen yok zaten hadi kolay gelsin.
      Rahat ol canım benim bu aksam kendi konusmalarını kendin okursun :) Kandırmak?? Senin sözlerinle mi insanları kandıracagım? Senin agzından cıkan? Sen herhalde insanları gerizekalı falan sanıyorsun?

Neyse dediğim gibi seninle olan ikili sohbetim gecmiste kaldı.. Sırf ortalarda atıp tuttugun icin yayını acacagım insanlara yalanlarını gösterecegim
    • @mtilhan
      -

"BakRuhban kardeşim. Oturup yalan söylüyorsunuz, oturup gerçekleri çarpıtıyorsunuz sonra bir de kendinize bunları inandırıyorsunuz. Burada orada bir yayında olmayan insanlar on beş yirmi kişi izliyor diye sonra sözünüze inanıyor. Kendinizi savunma şekliniz de "Sen yalancısın, ben bunları biliyorum", göster yalanı ama yok. Birisini yalancılıkla suçluyorsun kanıtlamıyorsun, insanlara hakaret ediyorsun sonra işine gelmeyince çarptırıyorsun."
      -

Yahu ben dün yanlış bir yayını mı izledim ? 3 saat içinde, 5 kere falan: "Biz öyle şeyler biliyoruz ki söylemiyoruz", "Bize yakışmaz söylemek", "Xecron yapma söyleme sakın bildiklerimizi" gibi sanki dünyayı kurtarma eşiğinde insan triplerine girmediniz mi ?

Diğer başlığınıza da yazdım; 20 şaklaban birbirinizi gazlayıp; Vasort'a karşı saçma sapan donelerle bişeyler anlatmaya çalışıyorsunuz, Ha Xecron'un yazdıklarına istinaden ayrı bir yazı yazacağım o ayrı konu.

-
      "Her şeyden önce "de" ayrı yazılır yani "arkadaşlarımada" değil, "arkadaşlarıma da" olması lazım."
      -
      subscriber: abone
      banlayan: engelleyen

Türkçe konuş lütfen. (Ha inan hiçte umrumda değildir de ayrımı yazılmış birleşikmi yazılmış. Adamın orda ne yazdığı gayet açıkken bıdı bıdı yapmayalım.)

-
      "Vasort abiye oyun içerisinde küfür* edilip edilmediğini soruyor."
      -

Şu yazdığına önce kendin inan. Burada laf ebeliği yapmaya çalışırken kendini saçma durumlara sokma.

-
      Psikoloji okuyan arkadaşlarıma sordum şimdi bana dedikleri şey bunun bir savunma mekanizması, "Gerileme" veya "Regression" olduğunu tanımının da;

"İlkele dönüş, önceki yaşların davranışlarına geri dönme, seviyesiz davranışlar sergilemedir.
      Problemi ile baş edemeyen bir yetişkinin çocuk gibi tepinerek ve ağlayarak probleme karşı koyması, olgun ve medeni davranışlar sergileyecek düzeydeki iki insanın seviyeli bir tartışma yapmaları gerekirken küfür ve kavga ile problemi çözmeye çalışmaları örnek olarak verilebilir."

Olduğunu söylediler."

-

Kimse sana bunun Gerileme veya Regression olduğunu, tanımınında o yazdığın şey olduğunu söylemedi.
      Kendince gidip savunma mekanizması türlerini aratıp, karşına çıkanlardan yine kendince bunun teşhisini koyup, sonra googleda tanımını bulup buraya yazdın. Ayak üstü adam sikmeye çalışmayın burda.(Bari ilk linkten kopyalamasaydın 2-3 satır aşağıdaki tanımları yazsaydın)
    • @ruhban insanlari asil sen gerizekali yerine koyuyorsun, cenenden baska bir nanen yok diyorum sana yok.... Sadece cenenle bir seymissin gibi artist artist konusuyorsun. Isine gelince ben efendiyim vs kufur etmisligim var. Isine gelmeyince ana baci kaymasini kufur kiyamet yayin yapmasini biliyorsun. Bana ana baci hic kufur etmedin yani sen degil mi? surada bir yemin etsene ben sana hayatimda 1 kere bile kufur etmedim vs diye hadi bakalim... Onun yerine aglarsin hani ispatla varmi yayindan kes cikart vs diye ki yayinlardada duydum ben gecmisten subscribe olupta bakmak istemiyorum sana gunahimi vermem birde subscribe olacagim he...

Hadi aksama elinden geleni yap ardina koyma, kes bic hatta istersen photoshopla filan ustune de oyna istersen farkeden bir sey olmayacak... Neyse daha senle hala konusmak benim sadece midemi bulandiriyor <X
    • Xecron schrieb:

@ruhban insanlari asil sen gerizekali yerine koyuyorsun, cenenden baska bir nanen yok diyorum sana yok.... Sadece cenenle bir seymissin gibi artist artist konusuyorsun. Isine gelince ben efendiyim vs kufur etmisligim var. Isine gelmeyince ana baci kaymasini kufur kiyamet yayin yapmasini biliyorsun. Bana ana baci hic kufur etmedin yani sen degil mi? surada bir yemin etsene ben sana hayatimda 1 kere bile kufur etmedim vs diye hadi bakalim... Onun yerine aglarsin hani ispatla varmi yayindan kes cikart vs diye ki yayinlardada duydum ben gecmisten subscribe olupta bakmak istemiyorum sana gunahimi vermem birde subscribe olacagim he...

Hadi aksama elinden geleni yap ardina koyma, kes bic hatta istersen photoshopla filan ustune de oyna istersen farkeden bir sey olmayacak... Neyse daha senle hala konusmak benim sadece midemi bulandiriyor <X
      Ben mi gerizekalı yerine koyuyorum? İnsanlarla tek bir muhabbetim yok ozellikle senin guildindeki. (tursufıcısı dısında) Neyine gerizekalı yerine koyucam? Senin adamın gelip bana hakaret edene kadar seninle diyalogum bile yoktu. Dediğim gibi Photoshop?? Oldu discord üzerinde photosop yaparım okey:D serin hikaye kardesim :D
    • @Xecron bak senin bir probleminde şu. ruhban sana bir şey yazdı uzun uzadıya kendi tarafından anlatıyorsun ruhbanla aranda geçenler sonra bir anda vasort, erim, ben, anteh, zon ve elemrielden bahsediyorsun. sen ruhbana anlatacağını anlat geç oraya bizi katınca konuyu saptırmış oluyorsun olay ruhbanla senin muhabbetinden articuloya açılan savaşa geliyor. bu sefer yazarken savunma moduna geçip 1 konuyu değil 5-6 konuya açıklamaya giriyorsun çorba yapıyorsun.. ruhbana yazdıklarınla ilgilenmiyorum. ama articuloya açılan savaş ve sonrasında yayında her şeyini elinden alıcam gibi lafların sadece triggerlanmadan kaynaklandığını düşünmüyorum.... yayın bir kere sadece sana yönelik açılmamıştı suicide squad guildinde neler oluyor aeticuloda nelee oluyor ve diğer türk topluluklarında diye bir başlığı vardı. sana yönelik yapılmayan bir yayında yayının sonuna doğru ruhban seninle yaşadıklarını anlatınca sen dahil oldun. sana o dakikaya kadar laf atan seni triggerlayacak bir şey söylemedi kimse. geldin kendi kişiliğini yansıttın baktınki bazı konularda haklılar ve o konulardan bana vuruyorlar, o sinirle ve senin kişiliğinin özelliği olan laubalilikle ortalığa saldırmaya normal bir zamanda etmeyeceğini söylediğin laflar ettin. sadece ruhbanla aranda olanları söyleyip daha da lafım yok, ne yaparsanız yapın ben anlatacağımı anlattım deyip sussan belki 2. bir drama başlatmış olmayacaktın..