drama yayınlarının düzgün saatte açılması

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• drama yayınlarının düzgün saatte açılması

Merhaba arkadaşlar,

Herkesten bir ricam olacak. Lütfen drama kavga dövüş ben ananı ****** ay pardon push to talk'ta kalmış yayınlarını benim uyku düzenime göre açabilir mi herkes. Yapıyorsunuz o sırada uyuyor oluyoruz tekrarını filan izlemek zorunda kalıyoruz olmuyor.
      Gece 12-1'gibi en geç yatıp saat sabah 9 gibi uyanıyorum.

Teşekkürler
    • Xecron wrote:

Ismi lazim olmayan arkadasin yayinlarda bize hakaret etmesine karsilik dayanamayip bizde yayin actik ve anlattik...
      Sevgili XECRON

Kardesim sen rahatsız falan mısın? Aklında sorun falan mı var? Sana hakaret ettiğim yada size hakaret ettiğim tek yer soyler misin? Videonu izleyip "yuuh artık" bunu mu hakaret olarak dusunuyorsun? Yoksa vasorta agladıgın "erimler bize kufur ediyor forumlarda hakaret ediyorlar cok ayip ediyorlar grubunu mu yonetemiyorsun" deyip sonra senin memberin gelip bana "orospu cocugu" diye hitap etmeye CALISMASI üzerine benim sovmem mi battı? Hayır adama aglayip cok ayip deyip sonra memberin gelip bana boyle hitap edip -ki en son gıybetten beni sana tek kelime bile yazmadım- bi de bunu cok dogru bir hareket olarak göstermen mi dogru? Yaa kardesim hadi kalk git kumda falan oyna sıkıntılı mısın nesin.

Saygılar Voldemort
    • ruhban wrote:

Xecron wrote:

Ismi lazim olmayan arkadasin yayinlarda bize hakaret etmesine karsilik dayanamayip bizde yayin actik ve anlattik...
      Sevgili XECRON
      Kardesim sen rahatsız falan mısın? Aklında sorun falan mı var? Sana hakaret ettiğim yada size hakaret ettiğim tek yer soyler misin? Videonu izleyip "yuuh artık" bunu mu hakaret olarak dusunuyorsun? Yoksa vasorta agladıgın "erimler bize kufur ediyor forumlarda hakaret ediyorlar cok ayip ediyorlar grubunu mu yonetemiyorsun" deyip sonra senin memberin gelip bana "orospu cocugu" diye hitap etmeye CALISMASI üzerine benim sovmem mi battı? Hayır adama aglayip cok ayip deyip sonra memberin gelip bana boyle hitap edip -ki en son gıybetten beni sana tek kelime bile yazmadım- bi de bunu cok dogru bir hareket olarak göstermen mi dogru? Yaa kardesim hadi kalk git kumda falan oyna sıkıntılı mısın nesin.

Saygılar Voldemort
      Ruhban kardeşim otur iki dk dinle.

Ben bu oyuna bir ay önce başladım. Hikayeleri hep ikinci ağızdan dinledim haliyle. Şu an var ya, şu yazın. Ona kadar benim gözümde hep Xecron'a inanmam veya Ulubatlı'ya, başkalarına kadar inanmamsa olay sen bunların hepsini kanıtlayan, adamları haklı çıkaran kişisin. Yayınını izlememiş olsam, o Xecron'u küfür ediyormuş gibi gösteren yayının videolarını görmemiş olsam aklıma şüphe düşüreceksin.

Anlat bana, hangi hayal dünyasında yaşıyorsun sen? Birisine suç itham edilince suçsuzluğunu kanıtlaması hangi dünyada oluyor? Birisi suçsuzluk kanıtlamak zorunda değildir! Suçlama ithamları kanıtlamak zorundadır. Xecron sana bunu anlatmaya çalışmış, sen anlamıyorsun onunla yetinmeyip laf cerbezesi yapıp üste çıkmaya çalışıyorsun.

Geçen geceki yayında Xecron'a ve Tridra'ya giydirmediniz mi? Aç videolarını herkese subscriber yerine görsün herkes. O gece NSI sana chat'ten yazınca, "Bak işte ben böyle tanınıyorum ondan, bu oyunda en önemli şey tanınmak, bak sen böyle de tanısan beni tanıyorsun, güç bende, bak tek tıkla seni silebiliyorum aramızdaki farkı anla" deyip adamı sansürleyen, egoistlik yapan onu banlayan sen değil miydin? Doğruları söyleyince o çok mu dert ettin? Aç yayını, aç sansürleri chatten, kaldır subscriber zorunluluğunu cümle alem görsün olanları.

Bak Ruhban kardeşim. Oturup yalan söylüyorsunuz, oturup gerçekleri çarpıtıyorsunuz sonra bir de kendinize bunları inandırıyorsunuz. Burada orada bir yayında olmayan insanlar on beş yirmi kişi izliyor diye sonra sözünüze inanıyor. Kendinizi savunma şekliniz de "Sen yalancısın, ben bunları biliyorum", göster yalanı ama yok. Birisini yalancılıkla suçluyorsun kanıtlamıyorsun, insanlara hakaret ediyorsun sonra işine gelmeyince çarptırıyorsun.

Oyun ya bu oyun, bu kadar karakterinizi bozmanıza gerek var mı? İnan bana ne nefret ne de kızgınlık duyuyorum sana karşı, yalnızca acıma. Allah şifa versin abi, ne diyeyim.

Not : Erin mükemmel şekilde yayını çarptırmışsın ya helal olsun. Yayında iki tane küfür geçti, Vasort geldiğinden itibaren. Birisi "*** oyununa" oldu yani Vasort'a bile karşı değildi o diğeri ise haksızdı ve kabul ettik onu (gene ana-bacı değildi) ve orada Batu dahi herkes bundan rahatsız duyup özür diledi. En küçük saygısızlık olabilecek "off" demede bile özür dilendi. Hangi yayınların chat'inde nasıl küfür ettiğinin screenshot'ları senin internette dolaşırken oradan vurman da çok garip olmuş.

The post was edited 2 times, last by mtilhan ().

• Canım ben hiç çarpıtmadım ya, küfür ettiğiniz içinde zaten küfür etmişler diye bir stemimde olmadı. Arkadaşlarımada söyledim küfür edilicekse ay kuzenim yazmış,push to talk ta kalmış,ay yok birşey vesaireye gerek yok.

Küfür edeceksen et, etmeyeceksen kaygan hareketler yapıp kıvırarak birşeyler söylemeye çalışma. Zaten lafım genel ortama degil orada bir tane eleman var bütün konuşma boyunca aradan aradan kafasını sokup bir iki laf söyleyip cikan kişiye, herhalde anlamışsınızdır. Anlamadıysanız tekrarını izleyip anlarsınız ben tekrarını izlediğimde gördüm.

Ben kesinlikle sizlere kızmıyorum yanlış anlamayın Albion Online'da yeni oyuncularsınız bu oyunun doğasını,bu zamana kadar olan olayları ve oyunu derinlemesine bilmiyorsunuz. Zaten bu gidişle öğrenemeyeceksiniz de.
      Sadece yayın başındaki GVG yorumlamanızdan ve gülmenizden competitive oyuncular olmadığınızı ve casual olduğunuzu görebildim. Casual oyuncularlada bir sıkıntım yok zaten, sadece pleb olduğunu farketmeyen casualları sevmiyorum.

Hiç bir zamanda küfür ettiğim için kendimi kötü hissetmedim açıkcası, nerede küfür ettiğim screenshot varsa yolla banada neler söylemişim göreyim kendimi geliştirebilecegim noktalar varsa geliştiririyim.

Senin ananıda ******* , ay pardon push to talk sandımda. :)

Teşekkürler,
      Erim

clips.twitch.tv/SaltyLovelySoybeanTheThing

1.24.00'dan açıp dinlersin, bu eleman aynı şekilde bu tarz davranışları bütün konuşma boyunca yapmış. Guildinizin tamamı Türkiye'nin en delikanlı erkekleri, erkeklik seviyelerini sokakta dans ettirerek,ciyaklatarak,döverek,sikerek yükseltiyorlar ama discord'da adam gibi küfür edemiyor mu şimdi? Benim stemim buna,küfür edilmiş olmasına değil. Adam gibi edilecekse edilsin:)

The post was edited 3 times, last by Muhallebi ().

• Muhallebi wrote:

Canım ben hiç çarpıtmadım ya, küfür ettiğiniz içinde zaten küfür etmişler diye bir stemimde olmadı. Arkadaşlarımada söyledim küfür edilicekse ay kuzenim yazmış,push to talk ta kalmış,ay yok birşey vesaireye gerek yok.

Küfür edeceksen et, etmeyeceksen kaygan hareketler yapıp kıvırarak birşeyler söylemeye çalışma. Zaten lafım genel ortama degil orada bir tane eleman var bütün konuşma boyunca aradan aradan kafasını sokup bir iki laf söyleyip cikan kişiye, herhalde anlamışsınızdır. Anlamadıysanız tekrarını izleyip anlarsınız ben tekrarını izlediğimde gördüm.

Ben kesinlikle sizlere kızmıyorum yanlış anlamayın Albion Online'da yeni oyuncularsınız bu oyunun doğasını,bu zamana kadar olan olayları ve oyunu derinlemesine bilmiyorsunuz. Zaten bu gidişle öğrenemeyeceksiniz de.
      Sadece yayın başındaki GVG yorumlamanızdan ve gülmenizden competitive oyuncular olmadığınızı ve casual olduğunuzu görebildim. Casual oyuncularlada bir sıkıntım yok zaten, sadece pleb olduğunu farketmeyen casualları sevmiyorum.

Hiç bir zamanda küfür ettiğim için kendimi kötü hissetmedim açıkcası, nerede küfür ettiğim screenshot varsa yolla banada neler söylemişim göreyim kendimi geliştirebilecegim noktalar varsa geliştiririyim.

Senin ananıda ******* , ay pardon push to talk sandımda. :)

Teşekkürler,
      Erim

clips.twitch.tv/SaltyLovelySoybeanTheThing

1.24.00'dan açıp dinlersin, bu eleman aynı şekilde bu tarz davranışları bütün konuşma boyunca yapmış. Guildinizin tamamı Türkiye'nin en delikanlı erkekleri, erkeklik seviyelerini sokakta dans ettirerek,ciyaklatarak,döverek,sikerek yükseltiyorlar ama discord'da adam gibi küfür edemiyor mu şimdi? Benim stemim buna,küfür edilmiş olmasına değil. Adam gibi edilecekse edilsin:)

Her şeyden önce "de" ayrı yazılır yani "arkadaşlarımada" değil, "arkadaşlarıma da" olması lazım.

Devamına gelecek olursak, verdiğin sahnenin öncelerini izlersen Speecial hatta düzgünce izlemiş olsan dediği şey senin bana bu yazında ettiğin küfrün Vasort abiye oyun içerisinde edilip edilmediğini soruyor. Kendini tutamadığı yerler var, yok demiyorum, dediği her şey yaptığı her şey doğru da demiyorum.

Hayır, küfür etmenin adam gibi yolu olduğunu düşünmüyorum. Vasort'a bu konuda katılıp, bu oyunun bir oyun olduğunu ve küfür gibi iğrenç bir şeyle, şu postunda bana ederek yaptığın gibi, kirletilmesini doğru bulmuyorum. Umarım Onur abi, o gece bizle konuşurken dediği şeyleri kastetmiş, bu tarz hatta özellikle senin bana ettiğin gibi anneye bacıya küfürlere karşı gerekli müdahale ve resmi işlemi yapacaktır, kendisi forum modu artık sonuçta.

Merak ettiğim bir şey var açıklarsan çok sevinirim.

Ne yaşadın hayatında? Ciddi ciddi soruyorum. Ne yaşadın da hala insanların annesine küfretme, insanları "pleb" vb. gibi kendince belli ki aşağılama yapıyorsun? İnsanlar seninle uğraştı da travmatik şeyler mi yaşadın? Ya da yakın dostun diyebileceğin kişiler olmadı bu tarz aşağılamalar ile çevre edinmeye mi çalışıyorsun? Yazdığım yazılarda, o gece ki yayında bir tane bile küfür etmedim. Bir defa bile sizin bu saygısızca hareketlerinizi yapmadım, kabul bu sayfada Ruhban'a belki sert çıkışıp saygısızlık etmiş olabilirim dediğim şeylerin arkasındayım ama üslubu rahatsız ettiyse onu özür dilerim. Yanlış anlama, ama niye hemen savunma mekanizması olarak küfür ve aşağılamaya geçiyorsun?

Yaptığın şey gerçekten bende merak uyandırdı ondan soruyorum, araştırdığım, psikoloji okuyan arkadaşlarıma sordum şimdi bana dedikleri şey bunun bir savunma mekanizması, "Gerileme" veya "Regression" olduğunu tanımının da;

"İlkele dönüş, önceki yaşların davranışlarına geri dönme, seviyesiz davranışlar sergilemedir.
      Problemi ile baş edemeyen bir yetişkinin çocuk gibi tepinerek ve ağlayarak probleme karşı koyması, olgun ve medeni davranışlar sergileyecek düzeydeki iki insanın seviyeli bir tartışma yapmaları gerekirken küfür ve kavga ile problemi çözmeye çalışmaları örnek olarak verilebilir."

Olduğunu söylediler.

Tekrar söylüyorum bunu hakaret, küfür veya aşağılama amaçlı söylemiyorum ancak senin bu forumda veya yayınlarda yaptığın davranışları yazılarını gördüm. Sürekli olarak bu savunma mekanizmasını kullanıyorsun, ciddi olarak diyorum eğer bir yardıma ihtiyacın varsa konuşalım anlat derdini, aç içini.

En iyi dileklerimle, kendine dikkat et.

Talha

The post was edited 1 time, last by mtilhan: İmla ().

• Xecron sen bizim discorda gelecek yada bizi kendi discorduna cagıracak cesaret yok belli bu saatten sonra yapsanda bi önemi yok. Kısaca yazacam ben ufak bir kısmı.

1. Gıybet yayınında "o kişi bana bu kişi bunu söyledi" dedigin o ve bu kisiler geldi seni yalanladı bunlar benim umurumda da degil.

2.Ruhbana anan o.. diyen küfür eden sensin

3. Ruhbana "Nilfgaardın gvg takımları boktan gvg yapmayı bile bilmiyorlar benim allyımdaki guristas mı les cloudios mudur nedir bile daha iyi dedin.Nilfdekiler slave dedin" ordak 2-3 tane Türk gvg takımı oldugunuda biliyorsun. Ordaki tr oyuncularının ortak fikirini sana söyleyim " Bu mal kim " yani seni kimse tanımıyor bile :)

4. Eidos arkadasım, guildimi Envye sokacam dedin. Eidos yayına geldi "xecron diye birini tanımıyorum" dedi 200+ kişi ordaydı herkes duydu. Sen nasıl bir gm isen bende şimdi oyuna gircem eidosla konuscam dedin ama oyuna girersem " Globalden senin anana bacına sövücem okeymisin" diye kendi seviyeni belli eden aslında sıctım tüyü nereye dikeyim durumundaydın, aciz zavallı bir durumdaydın cıktın gittin zaten yayından rezil oldugun icin

5. Tr guildlerinin birbiriyle savasmasını istemiyorum dedin ertesi gün savas actın. "Easy Target" dedin gvg ye cıkamadın yok birisi uyuya kalmıs falan o kadar laf ediyorsan cıkacaksın o gvg ye. Ben ve Erimin gvg takımı yokken rast gele seti olan 3 kisiyi yanımıza alıp gvg ye cıkıyorduk. 2 tane mace tank alıp cıktıgımız gvg var hemde blackzone da 7.2 lere karsı. Bana bahane bulma uyuya kalmıs falan filan kendini kandırıp dur anca.

6. Vasortla konuşmama kararı aldıgınızda ruhbanın discordda elkitelerin bir gvgsinde clarent bladden tek yedigi kısmı koyup bu takımlan taşşak gecende ilk sensin (hemde fight sırasında resetlenme olmadan mana pool icine 5 kisi girip xbowdan tek yiyen biri olarak)

daha sürer gider böle

Vasortlu olan yayından bir kac bişi söylicem şimdi

7. Vasort bizim ne dedigimize karısmaz. Anca articulo ismini kullanıp x guild veya kişiye "sizi öldürcez süründürcez gvg acıcaz" gibi seyler dersem karısır gm olarak. Baska türlü zaten olamaz bizde herkesin bir kişiligi var.

8.Gene nerenden uydurdun bilmiyorumda biz articuloyu ilk tridra dan geri kaldıgımız icin kapatmısız gibi salak bir dusunceye sahipsin(senden daha mantıklı bisi beklemek hata zaten) bunuda inanmıs ve guildini inandırmıssın :D hiçbirsey bilmeden

9. Zamanında easy target dedigin guildin bir lafıyle erimin dedigi " ben sizin allye tıkladıgımda tridrayı görmicem" dedi ve atıldınız. Bu alliance yada baska guildere gatherarlerı sokup farm yaptırabilceginizi bunu düsünemiyeceğimizi sanacak kadar da uber zekalısınız. Ama sizin cocuklar fare gibi gizli kapaklı saklanarak yaptıkları işden bile övünüyor :D Bir adamda var orda ben kimim falan biliyormusun diyo sanırım Zerg ve Ups alliancini yönetiyor ben söyleyim bi sikim degilsin sen

10. Bizim derrickler ile gvg imizi koyuyorsun ama laglı oldugunu bile bile degilmişiz gibi davranıyorsun. Fusları yendigimizi biliyorsun offical yayını bile var 3.fightta 7.1/6.1 e 7.3/7.2 fightı koyuyorsun cünkü zavallısın. Bak gene yenildik derricklere onuda göster sen belki albion da hic karsılarına bile cıkamayacaksın. Sen hep bizim yenildigimiz gvgleri koy birisi fus birisi derrick oyunun en top gvg takımları. Sonucta rakibin ne kadar güclü ise sende o kadar güclüsün

Özet olarak diyim

Caresizlikten, oyuna girersem globalden ana bacı sövücem diyen (15 yıllık mmo oyuncuyusum böle bir tehdit eden baska bir mal görmedim) bir guild mastersın.

Eidos arkadasım dedin adam seni tanımadıgını söyledi

Ra nın A takımıyım diyorsun mojo wtf derrick lol diyo

o basta bahsettigim 2 kişi yalancı kötü diyorsun, ruhban kötü, vasort kötü, forsaken kötü, suicide kötü, eidos kötü, mojo kötü, derrick kötü bumudur olay? bi sen iyisin sanırım oyunda cunku hayal dünyasında yasıyorsun olmayan seyleri yapmıs olarak gösteriyorsun. Biz tridradan korkuyormusuz falan böle bos laflar sallıyorsun belli orda adamlar bilmiyor diye, senden korksak senin guild alım sayfasına yardırırdık kimse gelmezdi bile guildine.

Bu söylediklerimin hepsi yayında var. Bazı adamlar var yukarda oldugu gibi. Okudugunu anlayamayan cok mal gördümde hep okuyup hem dinleyip hemde görüp anlamayan bir sığır ilk defa gördüm. Bide sana önerim kendine sunu sor bu adamlar forsaken la dost beraber oynuyorlar, ss(just a game) ile beraber oynuyorlar, alamut la beraber oynayabiliyorlar hepside türk guildi bunların benlen neden yapmıyorlar? senin royal deki guildini kıskandıklari icinmi yoksa üsttekiller yüzünden mi sor kendine.

The post was edited 4 times, last by zonnonn ().

• @mtilhan ...İnsanlar seninle uğraşıp travmatik şeyler mi yaşadın?... burada yanlış ek kullanımından oluşan anlatım bozukluğu yapmışsın kardeşim. insanlar seninle uğraştı da travmatik şeyler mi yaşadın? demen gerekirdi. imla kurallarına bu kadar dikkat eden birisi olarak senin böyle hatalar yapmaman gerekir. başkalarının imla hatasına bu kadar dikkat eden birinin, kendisi yazı yazarken bu kurallara dikkat etmeden nasıl yazabildiği aklımda soru işareti bıraktı.
    • @Seferi haklısın, teşekkür ederim gösterdiğin için. O an dikkatim dağılmış olmalı, tekrardan teşekkürler. Aklındaki soru işaretini gidermek isterim. Elimden geldiğince dikkat etmeye çalışırım imla kurallarına, ancak senin de bildiğin gibi gün içerisinde yazı yazarken sadece bir şey ile uğraşamıyoruz, geri dönüp yazdığımız yazıya devam ettiğimiz oluyor. Öyle bir anda dikkat eksikliğime gelmiş ve gözümden kaçmış, teşekkür ederim bu iyi niyetli ilginden dolayı.
    • Abi çok fazla derde girmişsin okurken bile kafam açıldı ve bir şey merak ettim her tartışmasında seni gerçek hayatta ciyaklatırım diyen guild arkadaslarının ne gibi bir savunma mekanizması var

Onlarada psikoloji okuyan arkadaslarindan ögrenip yazabilir misin merak ettim. Ben cok fazla ugrasamayacagim. Onlarada bir sor ne yaşamışlar problemleri nelermiş vesaire diye. Ama bunu kesin yap, çifte standart olmasın :)

Öptüm
    • mtilhan wrote:

@Seferi haklısın, teşekkür ederim gösterdiğin için. O an dikkatim dağılmış olmalı, tekrardan teşekkürler. Aklındaki soru işaretini gidermek isterim. Elimden geldiğince dikkat etmeye çalışırım imla kurallarına, ancak senin de bildiğin gibi gün içerisinde yazı yazarken sadece bir şey ile uğraşamıyoruz, geri dönüp yazdığımız yazıya devam ettiğimiz oluyor. Öyle bir anda dikkat eksikliğime gelmiş ve gözümden kaçmış, teşekkür ederim bu iyi niyetli ilginden dolayı.
      işte senin gözünden kaçtığı gibi herkesin gözünden kaçabilir. bir oyun forumunda bu tarz gözden kaçmaları insanlara eksiklikmiş gibi belirtmeye veya bunları öne çıkartmaya gerek yok. tdk ya dilekçe yazmıyoruz sonuçta anlatılmak istenen mesajı vermek yeterli. iyi oyunlar, iyi günler
    • @Muhallebi öyle bir niyetim yoktu, guild arkadaşlarımın bir şeyini gördüğüm de onlara da söylüyorum zaten, sana karşı bir şey değildi, kırılmamışsındır umarım? :)

@Seferi, senin düzelttiğin gibi hatalarımın düzeltilmesini isterim. İnsanların bana davranmasını istediğim gibi davranmaya çalışırım başka bir şekilde değil, sonuçta mantıklı olan bu değil midir? İyi oyunlar ve iyi günler :).
    • @zonnonn 23 saat once yazmisin gel konusalim diye gelecektim, calisiyorum vakit problemi yasiyorum kardesim...Ofken ve nefretine yenik dusmussun dayanamamis buradan giydirmissin... Banada Sigir demissin eyvallah diyorum. 10000000 kere soylenilen seyleri tekrar yaziyorum senin icin. Yayinlar baslamadan oncelerindeki konusulanlar ve yasanan olaylari bilmediginiz sadece benim triggerlanmis halimle tanidiginiz icin bu tarz dusunmende haklilik payin var. Bunu 50 dir soyluyorum, hala yardiriyorsunuz bana... Hepiniz haklisiniz kardesim, durduk yere yayinlara geldim tehditler edip insanlari triggerlamaya calistim. Durduk yere sizin videolarinizi acip sacma sapan konustum... Kusuruma bakma.
    • Xecron wrote:

@zonnonn 23 saat once yazmisin gel konusalim diye gelecektim, calisiyorum vakit problemi yasiyorum kardesim...Ofken ve nefretine yenik dusmussun dayanamamis buradan giydirmissin... Banada Sigir demissin eyvallah diyorum. 10000000 kere soylenilen seyleri tekrar yaziyorum senin icin. Yayinlar baslamadan oncelerindeki konusulanlar ve yasanan olaylari bilmediginiz sadece benim triggerlanmis halimle tanidiginiz icin bu tarz dusunmende haklilik payin var. Bunu 50 dir soyluyorum, hala yardiriyorsunuz bana... Hepiniz haklisiniz kardesim, durduk yere yayinlara geldim tehditler edip insanlari triggerlamaya calistim. Durduk yere sizin videolarinizi acip sacma sapan konustum... Kusuruma bakma.
      Yayınlardan önce konusulan ve yasananlar..

Bana nilfgaard'dan (normalde " ' " bunlara dikkat etmem cok da sikimde olmaz ama kendisi kullanılmasını isteyip kendi beceremeyen arkadaslar icin dikkat edeyim) bir Türk cp si kurmam istendi. O dönemde Articulo Mortis - Forsaken - Suicide Squad vardı Articulo ya hic sormadım cunku yakın arkadasım + sistemi oturmus gelmeyecegini biliyordum kii aslında en basında bizimleydiler bir kacı.. Forsaken ve Suicide Squad kabul etmediler. Sonra duydum ki bir arkadas varmıs kingmojo denilen bir arkadasın (Kendisi Red Army A takımında oynuyor) bir olayını EoS discordunda yada baska bir platformda cok hatırlamıyorum umurumda da degil paylasımda bulunmus ve adamı banlattırmıs bunu akabinde de Red Army'den atılmış adı da Xecron.. Red army ile ne yasadıgı vs hic umurumda olmadıgı icin direk kendisine gittim fikrimi actım kendisi de mantıklı buldu, kendisine cogu kisinin nilfgaardda oynamak istemeyecegini vs anlattım o da bana "sıkıntı yok ben nereye gidersem ekibim zaten gelir" dedi bende eyw dedim ve ekibi ile konusmasını bekledim aradan 4-5 gun gecti ve diger detayları konustuk.. Evler - Craft mekanları - beslenme - resource yardımı vs vs hepsinde okeylestik hatta artık "yarın invları atmaya baslayalım" noktasına kadar geldik.. Bende artık tum bu olayların akabinde Stormshooter' a ve butun officerlara tamamdır Türk ekibi ile anlasıldı ve yarın invlara baslanıyor dedim herkes mutlu ayrıldı toplantıdan.. 1 gun gecti - 2 gun gecti - 3 gun gecti xecrondan ses yok artık dayanamayıp ben sordum ve bana "biz gelemeyecegiz" nedenini sordugumda "bazı oyuncularım gelmek istemiyor" dedi bende "yav hacı hani senin tek sozunle gelirlerdi" sonra "işte birkacı mutsuz olacagına hic gelmem daha iyi" dedi "eee bana söz verdin ben senin sözünle hareket ettim" dedigimde adam kitlenip kaldı ve beni göt gibi ortada bıraktı. Simdi beyler benim icin söz senettir hatta belki cogunuz icin öyledir agzınızdan bir söz cıkıyorsa karsı tarafa bir teminat veriyorsanız ben hic birsey dusunmem onu yerine getiririm. Benim bu tavrımdan dolayı beni takip etmek istemeyenler olursa da yolları acık olur. İşte Xecron "ben verdigim söze koyam adamlar beni terkedecek onlarsız olmaz" deyip arkada bıraktı. Hee cok sucluyor muyum acıkcası o donemde cok sucladım daha sonrasında umursamadım aradan zaman gecmis cok da umurumda.. Hani oturup bunuda yazar mıydım? Acıkcası daha oyun 1-2 ay once baslamıs olaylardan haberi olmayanlar tek taraftan dinlemis herseyi ve bizi pis kaka bok olarak görüyor o yuzden acıklamak istedim. Heee hala buna ragmen Xecron iyi Ruhban kaka vs diye dusunuyorsanız da diyorum ya acıkcası cok da sıkıntı degil.. Herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa yazmanız yeterli..

Hani kendisinin guildindeki o yeni baslayan olaylardan haberi olmayan arkadaslar var ya işte temeli buna dayanıyor.. Benim Xecron'a kızgınlıgım, kırgınlıgım vs bunda dayanıyor..

Sonrasında yasananlar zaten hepsi yayınlardaydı yayınlara cıktı sacma sapan küfürler hakaretler kii hani cok izledigini savunanlar var ya onlar cıksınlarda Xecron'a tek küfürümü göstersinler..

Not: Hani cok istiyorsanız Xecron ile yasananları isterseniz oturur tek tek screenshotta atarım sonucta discord konusmaları duruyor sıkıntı yok yani.

Yani artık ne iciyorsanız ne iciriliyorsa kafanızda neler yasıyorsanız salın hacı oynunuza bakın siktir edin. Benim xecron ile aramda olan xecron ile aramda kaldı gitti. He hala diyorum xecron dısında birinin kalbini kırdıysam hakaret ettiysem gercekten de cok özür dilerim..

Saygılar Voldemort

The post was edited 1 time, last by ruhban ().