Bursztynowy Kartel

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• "Sporo graczy ze Scoia jest JUŻ w PAXach i szkoda, że nie wypną się na Derricka, no ale co kto lubi "
      "Gdzie napisałem że od początku PAXów ?"

No tak.......

Też widzę nicki graczy, którzy byli w gildiach grających w PAX i grają teraz u nas. Nic to nadzwyczajnego by się tym podniecać, Glokz. Póki co jednak jakiegoś większego przepływu ze Scoia do PAX nie ma. Co zaskakujące, bo się spodziewałem, że część osób tam pójdzie.
      Za to ciekawi mnie jak wyglądają przepływy graczy wewnątrz PAXów i będą wyglądały w przyszłości..
    • Powiedziałbym, żeby meem się wypowiedział, ale to tak toksyczna osoba, że trzeba było ją zablokować z tego forum. Jeszcze bym mu mute w grze dorzucił.
      Ale owy lider KFC nie jest zbyt chętny na przejmowanie osób z innych gildii żeby nie robić niepotrzebnego kwasu. Z tego co kojarzę to Dahlin, nie miał nic przeciwko.

Gramy razem i póki co to jest najważniejsze. Szkoda, że wspieracie obcy sojusz jak nas BA łajpi bo mają zawsze te 20-30 os więcej. Z waszą ekipą mieli byśmy akurat liczby żeby ich karać po łbach.
      Zwłaszcza, że u was są doświadczone osoby...
    • Heh teraz tabelka Dahlina to "wyniki PAX plus jak sobie radzi ST" :D
      Troche ten PAX już ciągnie a mówiliście że to się nie uda a jak coś to rozpadnie się po 2 tygodniach, a i że KFC wejdzie tylko po to żeby graczy powyciągać.
      A z tego co widzę ally trzyma się a z transferów graczy w ally to (chyba, nie gram aktualnie to mogę nie mieć w 100% dokładnego info) tylko Senbon do BK przeszedł za obustronną zgodą CRP i BK.

@Gruszowy czyżby to Ty Wyrywacz kumplu? :>
    • NdwZ schrieb:

A z tego co widzę ally trzyma się a z transferów graczy w ally to (chyba, nie gram aktualnie to mogę nie mieć w 100% dokładnego info) tylko Senbon do BK przeszedł za obustronną zgodą CRP i BK.
      Akurat Senbon nie był w żadnej z gildii PAX (był w LL). A będąc dosłownym, to do tej pory były 4 transfery z BK do KFC i też za obopólną zgodą. Niezależnie jak wiele osób obawia się KFC, to jednak chyba normalne, że będą się tam gromadzić ludzie znużeni rozdrobnieniem contentu w innych gildiach. Dzięki temu PAX też zyskuje grupę, która aktywnie daje bęcki innym najlepszym gildiom/sojuszom. Nigdy mi się tak dobrze i aktywnie grało jak teraz. Ubolewałbym, gdyby coś się zepsuło.
    • Dahlin schrieb:

NdwZ schrieb:

Akurat Senbon nie był w żadnej z gildii PAX (był w LL). A będąc dosłownym, to do tej pory były 4 transfery z BK do KFC i też za obopólną zgodą. Niezależnie jak wiele osób obawia się KFC, to jednak chyba normalne, że będą się tam gromadzić ludzie znużeni rozdrobnieniem contentu w innych gildiach. Dzięki temu PAX też zyskuje grupę, która aktywnie daje bęcki innym najlepszym gildiom/sojuszom. Nigdy mi się tak dobrze i aktywnie grało jak teraz. Ubolewałbym, gdyby coś się zepsuło.
      Nie będę nie kłócił o szczegóły, to nie ważne, grunt że sens wypowiedzi został zachowany, mianowicie "nie takie KFC straszne jak się z nimi zakumpluje" i że nie kradną graczy jakby to były przedmioty zagarnięte z ciał wrogów :D
    • Koniec stycznia... złej pogody nie wytrzymały Kaczuszki i wybrały się do ciepłych krajów (może kiedyś wrócą). Polska scena się zacieśnia, ale ilość graczy w polskich gildiach w tym tygodniu nawet nieźle wzrosła. We are tox1c wciąż utrzymują aktywne tempo, KFC dalej wymiata w świecie ZvZ (w tym tygodniu 4 miejsce w PvP fejmie w rankingu), BK mimo, że osłabione odejściem aktywnych HCEkowców wciąż bardzo aktywne w PvE, w CRP coraz bliżej 1mln/osobę, a MG zaliczyły bardzo przyzwoity kolejny tydzień. Ciężko w to uwierzyć, ale wychodzi na to, że ST zaczyna zajmować ostatnie miejsce prawie we wszystkich statystykach per osoba. Apeluje jeszcze raz do ST, aby dołączyła do PAX i dzięki temu zakończyła "odwieczną wojnę" polsko-polską! Niech PAX na stałe zagości w TOP 5 sojuszy!
    • "W tym tygodniu osiągnęliśmy same niesamowite sukcesy! W pvp fame nasza gildia BK zajęła zaszczytne 4 miejsce wśród polskich gildii, gdy ostatnia duża gildia spoza sojuszu ScoiaTael było dopiero 5te od końca! Oto co się dzieje z gildiami, które nie zdecydowały się jeszcze podążyć jedyną słuszną drogą." :D
    • Tryper schrieb:

"W tym tygodniu osiągnęliśmy same niesamowite sukcesy! W pvp fame nasza gildia BK zajęła zaszczytne 4 miejsce wśród polskich gildii, gdy ostatnia duża gildia spoza sojuszu ScoiaTael było dopiero 5te od końca! Oto co się dzieje z gildiami, które nie zdecydowały się jeszcze podążyć jedyną słuszną drogą." :D
      Ja się nie chwaliłem tym, że BK powala w PvP oraz nie pisałem, że ST ma kiepskie wyniki ogólne, tylko w statach na osobę, w których MG ma lepsze wyniki niż ST. Każdy jest dumny z czegoś innego. Chodźcie do PAX, to też będę Was chwalił :P

Vayner schrieb:

Spokojnie to nie jego wina że KFC ukradło wszystkich aktywnych graczy pvp z bk :evil:
      Jak byliśmy w POE z tymi graczami to nasze rekordy oscylowały w granicach 15 mln pvp, a teraz bez nich mamy ponad 30, wiec PAX na pewno daje dużo większe możliwości w pvp dla takich gildii zbieracko-crafterskich jak BK.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Dahlin ()

• Staty dosyć stabilne w tym tygodniu, mimo tygodnia z resetami terenów (całkiem średnio udanych tym razem w wykonaniu PAX, przeciwnicy mieli znacząco więcej ludzi). BK awansowało do top20, ST zrobiło spore czyszczonko z nieaktywnych postaci, KFC wciąż bardzo przyzwoicie (zbliża się ten moment, w którym przegoni ST za jakieś 2,3 tygodnie), CRP o włos od historycznego przekroczenia 1mln fejmu na osobę, MG wciąż bardzo ładnie, a We are tox1c wciąż nadaktywnie. Mam odczucie, że zbliża się dołek zainteresowania AO, liczba urlopów rośnie, online serwera maleje, kolejne 300 kont zostało zbanowane. Dzięki PAX mam nadzieję, że tego dołka nie odczujemy, a Oberon już na horyzoncie, a wraz z nim losowe dungi i powiew świeżości!