Bursztynowy Kartel

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Vlepus schrieb:

Jeszcze jak bys dodal PvP Death Fame i PvP fame ratio byl by komplet informacji :)

A MadBabies z 1256 pozycji na 778 to raczej +478 a nie -

Przypadek?
      Czy mozesz sprecyzowac, czemu mialby sluzyc Death Fame Ratio oraz PVP fame ratio?
      Mozesz tez zaprowadzic swoja statystyke, @Dahlin juz zamiescil bardzo duzo statystyk, ktore wskazuja na statystyczna aktywnosc w klanie per osoba.

Im wiecej danych, tym mniej czytelna statystyka, dlatego proponuje zaprzestac wzbogacania tej statystyki, i jesli komus ciagle czegos brakuje, proponuje zaprowadzic nowa :)
    • Sama statystyka PvP fame jest nie zwykle mylaca gdyz pokazuje caly fame zdobyty od poczatku istnienia gildii, gdyby jednak do tego dodac pvp death fame i wyliczyc z tego pvp fame ratio pokazlo by nam jakosc uprawianego pvp przez poszczegolne gildie.

Mysle rowniez ze wiecej czasu na dodanie jednej kolumny Mr Dahlin moglby zyskac gdyby usunol z tabelki nieistniejace badz nieaktywne gildie. Pozdrawiam
    • Vlepus schrieb:

Sama statystyka PvP fame jest nie zwykle mylaca gdyz pokazuje caly fame zdobyty od poczatku istnienia gildii
      to wrzucasz pvp fame, pierwsza tabelka jest gówniana z tą statystyką, a na kolejnej już widać progress bo pewnie by dodał różnicę. (tak jak z liczbą ludzi w gildi etc)
      Generalnie nie ma się co spinać robaczki, że proszą o kolejne statystyki bo każdy chce wyjść korzystnie i mieć wgląd we wszystko. Druga sprawa czy kolega @Dahlin ma w tym interes, żeby to dodać. Całuski
    • Serniksernik schrieb:

Vlepus schrieb:

Jeszcze jak bys dodal PvP Death Fame i PvP fame ratio byl by komplet informacji :)

A MadBabies z 1256 pozycji na 778 to raczej +478 a nie -

Przypadek?
      Czy mozesz sprecyzowac, czemu mialby sluzyc Death Fame Ratio oraz PVP fame ratio?Mozesz tez zaprowadzic swoja statystyke, @Dahlin juz zamiescil bardzo duzo statystyk, ktore wskazuja na statystyczna aktywnosc w klanie per osoba.

Im wiecej danych, tym mniej czytelna statystyka, dlatego proponuje zaprzestac wzbogacania tej statystyki, i jesli komus ciagle czegos brakuje, proponuje zaprowadzic nowa :)
      To prawda, chop wykonał dużo dobrej roboty. To też wzmaga rywalizację w pl gildiach. Swoją drogą ciekawy jestem czemu jeszcze prowadzicie statystyki trupów? Może tu przyoszczędzić na siłach? Trzymam kciuki za twoją wytrwałość Dahlin.

Pzdr
    • Tym zestawieniem pomagasz tylko "dźentelemenom"zawiązywać sojusze z polskimi gildiami,które i tak zostaną sprzedane jak nadarzy się okazja.
      A co sie stało z wooke? wcale sie nie dziwie "Ellipsisowi" ,że nie chce mieć z nimi nic wspólnego.

glokz schrieb:

Wygląda na to Szachu, że Ty już wszystko wiesz.

Zdradzę Ci sekret, TC nie lubi Polaków a moją gildię bluzgali na oficerskim (manchild), który jest moim skromnym zdaniem zje.. ale krótko miałem z nim nieprzyjemność przebywać więc może się mylę. Takie zrobił wrażenie ;) Podobno Derrick też miał jakieś odzywki w stronę Polaków, także pozdrowienia dla patriotów z Oopsów co swój honor za bawełnę oddali

Pozdr ;)
      Manchilda znam słabo więc się nie wypowiem ale mi nigdy złego słowa nie powiedział,a Derrick miał racje bluzgając na dzentów,bo zdradzili sojusz.
      Jakich patriotów jak Dżentelmensi oddawali lenno Zornom już 2 lata temu.
      Pozdr.

Ogólnie rzecz biorą to naszła mnie ochota pobiegać i ponapie*dalać dżentów albo scoia.

Dieser Beitrag wurde bereits 12 mal editiert, zuletzt von Szachu ()

• Wygląda na to Szachu, że Ty już wszystko wiesz.

Zdradzę Ci sekret, TC nie lubi Polaków a moją gildię bluzgali na oficerskim (manchild), który jest moim skromnym zdaniem zje.. ale krótko miałem z nim nieprzyjemność przebywać więc może się mylę. Takie zrobił wrażenie ;) Podobno Derrick też miał jakieś odzywki w stronę Polaków, także pozdrowienia dla patriotów z Oopsów co swój honor za bawełnę oddali

Pozdr ;)
    • meem schrieb:

Dziwisz się, że TOP1 gildia obraża graczy bez jakiegokolwiek doświadczenia w PvP?
      Dla mnie każdy gracz jest tak samo istotny i każdy zasługuje na szacunek, ale to Twoja sprawa jakim człowiekiem jesteś i jakie masz wartości. Bo przez kabelek możesz być bogiem, jeżeli znajdziesz odpowiednio głupich kretynów którzy w Ciebie uwierzą, ale w życiu jesteś tylko tym co sobą reprezentujesz. Jak masz tak plytkie wartości, że lekka odrobina anonimowości wystarcza aby stracić szacunek dla swoich wartości, lub nie masz żadnych to wpsółczuję brachu, Szanuj siebie a będziesz szanowany

W przeciwieństwie do niektórych nie oceniam ludzi po wynikach w grze, zwłaszcza takiej jak albion.
      A po drugie zawsze można kulturalnie wyrażać opinie nie obrażając innych niepotrzebnie co świadczy o inteligencji jednostki, niedoczekanie w przypadku oficerów TC ;)

A jak ktoś jest burakiem bez większego powodu to jest burakiem w rzeczywistości i mam w dupie to czy ma 10mln fame w albiona czy 150, bo to tylko gra której daleko do jakiegokolwiek e-sportu. Niektórzy grają żeby podbudować swoje ego, niektórzy próbują stworzyć jakąs społeczność która znaczy wiecej niż piksele.

Pozdro.
    • Chyba jedyne co powinienem odpisać to xDD, ale w sumie odniose się do tego co napisałeś. Smutne jest to, że nie potrafisz oddzielić gry od "realnego" życia, oceniłeś mnie po jednym zdaniu i zacząłeś robić jakieś podjazdy do mojej osoby. Jest to dla Ciebie czymś nowym, że jesteś obrażany od noobów itp. jak zaczynasz w jakiejś gierce? Na tym etapie można wyróżnić 2 typy ludzi, tych, którzy wezmą to na serio do siebie i zaczną wyzywać człowieczka od tryhardów i bronić się tym, że są casualami i dla nich najważniejsze jest życie realne xD, no i 2 typ, czyli ludzie, którzy będą starali się dostrzegać swoje błędy i przyjmować krytyke dzięki czemu będą lepsi w gierce.

Ciekawe którym typem ty jesteś glokz xD

Dołączyłeś do topowego sojuszu i oczekiwałeś prowadzenia Cie za rączkę i opowiadań o casualowej w grze w trakcie walki o warcampy na Mercii? Jesteś casualem to nim bądź i nie pchaj się do jakichkolwiek sojuszy jak Cie boli to, że ktoś powie o Tobie złe słowo w GRZE.

ESSA
    • glokz schrieb:

Wygląda na to Szachu, że Ty już wszystko wiesz.

Pozdr ;)
      Dziwne, dołączasz do topowego sojuszu który ma problemy jako gildia casuali i dziwisz się że gracze którzy chcą być najlepsi mają z wami problem
    • meem schrieb:

Dziwisz się, że TOP1 gildia obraża graczy bez jakiegokolwiek doświadczenia w PvP
      To raczej niewłaściwy tok myślenia w waszej dyskusji. Tu raczej chodzi o to że jeśli topowa gildia rozmawia z calualami bez doświadczenia w PvP nie powinna ich obrażać w formie: "śmieszne, głupie polaczki" (z tego co wiem to łagodny przykład w odniesieniu do tego co się tam działo), bo tu nie chodzi o narodowość tylko o brak doświadczenia w PvP. Mogli przecież odnieść się do braku doświadczenia w pvp w dosadny sposób np.: wy jesteście gildią casuali z marnym dorobkiem pvp i nie macie nic do gadania. To by nikogo nie obraziło, bo porównując dorobek w tym temacie była by to prawda.

Jednak ja poczuł bym się zniesmaczony będąc członkiem jakiegoś sojuszu który obraża (liderzy top1 gildii w tym sojuszu) inną gildię polaków wyzywając ich tylko z powodu jej narodowości. W tym momencie sam stałbym się "obywatelem" drugiej kategorii w takim sojuszu bo przecież też jestem Polakiem. To kwestja szacunku do samego siebie. Myślę że w takim przypadku moi koledzy nie zastanawiali by się długo i opuścili taki sojusz.
    • @meem Zanim się odpalisz jak dziecko, to przeczytaj uważnie tekst Glokza dwa razy, bo napisał cały post o TC, nie o TOBIE, chociaż w wielu rzeczach jesteście do siebie podobni, mogłeś się pomylić. @cronkk Ty mi coś obiecałeś, nie zapominaj..

Nie rozumiem też Waszego wjazdu na świeżo powstałe gildie, młode, rozwijające się. Mam Ci przypomnieć co KFC pokazywało za czasów ARCH? Nie wspominając o tym, że quality wam wzrosło dopiero po dołączeniu The Leftovers :)

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von KickinMACHINE ()