Bursztynowy Kartel

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Serniksernik wrote:

@T-oxKtos tu szuka zaczepki, a terenow KFC jak na lekarstwo :)
      To jak to tak, silni jestescie? Macie Mercie w swoim posiadaniu czy poprostu boostuje was Exertion/Team Casualty? Czy poprostu musicie sie wspierac filmikami z pojedynczych akcji aby udowodnic swoja sile?

Jak tam strona zbieracka u was? Bo u nas calkiem dobrze... ta gra to nie tylko pvp.
      Motzne. Łap screeny, tylko się nie zakrztuś mały.

kfcguild.pl/SS/1.png
      kfcguild.pl/SS/2.png

kfcguild.pl/SS/3.png

kfcguild.pl/SS/4.png

kfcguild.pl/SS/5.png

kfcguild.pl/SS/6.png

Display Spoiler
      jak mocniej piecze to jakiegoś pudru dla dzieciaczków użyj
    • MixTape332 wrote:

Serniksernik wrote:

@T-oxKtos tu szuka zaczepki, a terenow KFC jak na lekarstwo :)
      To jak to tak, silni jestescie? Macie Mercie w swoim posiadaniu czy poprostu boostuje was Exertion/Team Casualty? Czy poprostu musicie sie wspierac filmikami z pojedynczych akcji aby udowodnic swoja sile?

Jak tam strona zbieracka u was? Bo u nas calkiem dobrze... ta gra to nie tylko pvp.
      Motzne. Łap screeny, tylko się nie zakrztuś mały.
      kfcguild.pl/SS/1.png
      kfcguild.pl/SS/2.png

kfcguild.pl/SS/3.png

kfcguild.pl/SS/4.png

kfcguild.pl/SS/5.png

kfcguild.pl/SS/6.png

Display Spoiler
      jak mocniej piecze to jakiegoś pudru dla dzieciaczków użyj

Nie przypominam sobie, abym byl z tobą na "Ty".
      Te rankingi mało mówią jakie są realia. WIdzisz, mam 3 postacie same t7/t8 zbieractwa ze speckami... O zbieractwie wiem więcej niż 99% Twojego klanu. Zresztą... co ja będę z sebixami internetowymi dyskutował - wracaj do siebie.
    • Koledze Sernikowi chyba speciala nagramy ze ścinania drewna i kopania rudy, bo się zapędził z niewiedzy. Lepiej się w pierwszej kolejności zorientować jakie są fakty, potem pleść trzy po trzy lub po prostu sobie darować. Nikomu nie potrzebna potyczka słowna. Mega szanuję @Dahlin za opanowanie, ale Serniczku, Tobie chyba faktycznie duma nie pozwala.
      Pozdrawiam, Tuuq

P.S. Jeśli w życiu codziennym posiadasz jakieś tytuły, pamiętaj, że jesteś w internecie, nie oczekuj tutaj zwrotów per Pan.
    • MeWho wrote:

Koledze Sernikowi chyba speciala nagramy ze ścinania drewna i kopania rudy, bo się zapędził z niewiedzy. Lepiej się w pierwszej kolejności zorientować jakie są fakty, potem pleść trzy po trzy lub po prostu sobie darować. Nikomu nie potrzebna potyczka słowna. Mega szanuję @Dahlin za opanowanie, ale Serniczku, Tobie chyba faktycznie duma nie pozwala.
      Pozdrawiam, Tuuq

P.S. Jeśli w życiu codziennym posiadasz jakieś tytuły, pamiętaj, że jesteś w internecie, nie oczekuj tutaj zwrotów per Pan.
      Byłbyś dobrym pracownikiem pewnej gazety z wypłatą za ruble za to przeinaczanie faktów.
      Internet czy nie, zaczepki personalne kończą się tak samo.
      Za speciala podziękuję, wasze nagrania można postawić na równi z "Make Poland great again" :)

Mimo wszystko dziękuję za poświęcenie czasu na czytanie/pisanie... Statystyka która została przedstawiona nic nie mówi,
      Wystarczy popatrzeć na to, co się dzieje na top od launchu. MG było długi czas topowym klanem, a nie było we wszystkim najwyżej.

Wystarczy popatrzeć na forum, aby zobaczyć wasze podejście do reszty świata, jeśli mam przestać mówić ogólnikami - nie bez powodu jest o KFC taka opinia a nie inna... jednak propagandy godnej zawodowych troli się nie przegada.

Co do filmików, jestem w stanie sam sobie nagrać - podziękuję.

Swoją drogą typowe, ręka ręke myje prawda MeWho/T-ox/MixTape? Forum to nie czarne, że gank party musicie zbierać do walki z 1 osobą :)

The post was edited 1 time, last by Serniksernik ().

• Serniksernik wrote:

Swoją drogą typowe, ręka ręke myje prawda MeWho/T-ox/MixTape? Forum to nie czarne, że gank party musicie zbierać do walki z 1 osobą
      Kolego trochę przesadzasz... Nie napisałem nic złego w tej rozmowie, a starasz się mnie dyskredytować... Może i forma Twojej wypowiedzi jest płynna i fajnie się to czyta, ale nie zmienia to faktu, że lekko się unosisz. Proszę wypunktuj mi, w których momentach naskakuje na waszą gildie, tak, że twierdzisz, iż czyjąś rękę myje.

BTW. Forum swoimi prawami się rządzi. Kiedy zbieraliśmy gank party na 1 osobę? Nasza gildia jest nastawiona głownie na potyczki ZvZ, nie szukamy single targetów. Proszę nie pisz takich rzeczy bo nikt tutaj problemu nie szukał do momentu kiedy Twoja interpretacja mojego postu nie zwiodła Cie do oceniania "ogółu".

Piszesz, że nie mamy terenów, że boostuje nas Exe, TC. Po co?
      Jakie jest założenie waszej gildii? A jakie nasze? Mamy różne objectivy.
      Nie wymagaj od nas, że będziemy odbijać tereny tylko, żeby Tobie coś udowodnić. Nawet jeśli gildia KFC ma złą opinie, miej na uwadze, że to dzięki takim ludziom jak Ty, którzy piszą krytykę bez pokrycia.

The post was edited 1 time, last by T-ox ().

• T-ox wrote:

Serniksernik wrote:

Swoją drogą typowe, ręka ręke myje prawda MeWho/T-ox/MixTape? Forum to nie czarne, że gank party musicie zbierać do walki z 1 osobą
      Kolego trochę przesadzasz... Nie napisałem nic złego w tej rozmowie, a starasz się mnie dyskredytować... Może i forma Twojej wypowiedzi jest płynna i fajnie się to czyta, ale nie zmienia to faktu, że lekko się unosisz. Proszę wypunktuj mi, w których momentach naskakuje na waszą gildie, tak, że twierdzisz, iż czyjąś rękę myje.
      BTW. Forum swoimi prawami się rządzi. Kiedy zbieraliśmy gank party na 1 osobę? Nasza gildia jest nastawiona głownie na potyczki ZvZ, nie szukamy single targetów. Proszę nie pisz takich rzeczy bo nikt tutaj problemu nie szukał do momentu kiedy Twoja interpretacja mojego postu nie zwiodła Cie do oceniania "ogółu".
      Ty nie pisałeś nic złego, jednak Mixtape napisał.Unoszę się gdy ktoś do mnie zwraca się takim tonem.

Mam wskazać dokładnie? ok.
      "jak mocniej piecze to jakiegoś pudru dla dzieciaczków użyj"
      "Motzne. Łap screeny, tylko się nie zakrztuś mały."
      To nie są komentarze na poziomie.

The post was edited 1 time, last by Serniksernik ().

• Dzięki za stonowane wypowiedzi. Na razie populacja Albiona topnieje, więc prędzej czy później zostanie tylko kilka polskich gildii. Każda z nich ma swoją wizję na grę i każda gromadzi ludzi grających zgodnie z tą wizją. Szanujmy swoje wizje i być może kiedyś będziemy się na wzajem potrzebować, uzupełniać lub dzielić władzą nad światem ;) Pamiętajmy, że my Polacy potrafimy wykorzystywać każdy system i zarabiać na lenistwie innych. Skupmy się na klepaniu i wyzyskiwaniu innych, a między sobą lejmy się sportowo i z uśmiechem:)
    • T-ox wrote:

Serniksernik wrote:

Modnoc wrote:

Zapraszamy na bitkę na elmwood o 22utc każdego dnia!
      I znowu zaczepka.Dzieki. Modnoc, bez zaproszenia bysmy przecie nie przyszli...Ktory dung Exertion z wami dzieli? :)
      Ale Ty jesteś negatywny koleszko... tylko zaczepki widzisz, nawet się odezwać publicznie nie można.
      Z szacunku do Dahlina prosze o usuniecie lub nie kontynuowanie tego tematu tutaj, mozemy go dokonczyc na prywatnej rozmowie. Starannie dobieracie fakty a tutaj nie miejsce na takie cos.
      Jakos nikt nie skomentowal tego co wypunktowalem - moje argumenty sa mieszane z blotem/pomijane, nie zamierzam z wami prowadzic dyskusji w temacie klanu, ktory rozwija sie z dnia na dzien, bez niczyjej pomocy.
    • Serniksernik wrote:

T-ox wrote:

Serniksernik wrote:

Modnoc wrote:

I znowu zaczepka.Dzieki. Modnoc, bez zaproszenia bysmy przecie nie przyszli...Ktory dung Exertion z wami dzieli? :)
      Ale Ty jesteś negatywny koleszko... tylko zaczepki widzisz, nawet się odezwać publicznie nie można.
      Z szacunku do Dahlina prosze o usuniecie lub nie kontynuowanie tego tematu tutaj, mozemy go dokonczyc na prywatnej rozmowie. Starannie dobieracie fakty a tutaj nie miejsce na takie cos.Jakos nikt nie skomentowal tego co wypunktowalem - moje argumenty sa mieszane z blotem/pomijane, nie zamierzam z wami prowadzic dyskusji w temacie klanu, ktory rozwija sie z dnia na dzien, bez niczyjej pomocy.
      Ostatnie zdanie mogę skomentować ino w ten sposób: XD
      Niestety, ale Mixtape miał rację, chociaż dawałem Ci nadzieję. Ból dupska dotarł Ci już do palców i piszesz masę głupot.
      Pozdrawiam, Tuuq.
    • MeWho wrote:

Serniksernik wrote:

T-ox wrote:

Serniksernik wrote:

Modnoc wrote:

Z szacunku do Dahlina prosze o usuniecie lub nie kontynuowanie tego tematu tutaj, mozemy go dokonczyc na prywatnej rozmowie. Starannie dobieracie fakty a tutaj nie miejsce na takie cos.Jakos nikt nie skomentowal tego co wypunktowalem - moje argumenty sa mieszane z blotem/pomijane, nie zamierzam z wami prowadzic dyskusji w temacie klanu, ktory rozwija sie z dnia na dzien, bez niczyjej pomocy.
      Ostatnie zdanie mogę skomentować ino w ten sposób: XDNiestety, ale Mixtape miał rację, chociaż dawałem Ci nadzieję. Ból dupska dotarł Ci już do palców i piszesz masę głupot.
      Pozdrawiam, Tuuq.
      Post zgloszony za jezyk ponizej poziomu.