Bursztynowy Kartel

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  • Bursztynowy Kartel

   Bursztynowy Kartel


   „Pozwól innym sądzić, że są lepsi i rządzą tym światem…, więcej na nich zarobisz”

   Stan z dnia 05.12.2018
   Ilość członków: 90

   Miejsce w rankingu ogólnym: 23
   Średni online w godzinach wieczornych: 20-30
   Aktywność: eventy grupowe codziennie
   Obecny sojusz: [PAX] - tylko dla polskich gildii

   Nasz discord: discord.gg/xC8252F

   1. Ogólne założenia

   Bursztynowy Kartel przeznaczony jest dla graczy dojrzałych, potrafiących rozmawiać i zachowywać się tak, aby nie wprowadzać negatywnych emocji. Cenimy kreatywność, chęć doskonalenia i dogłębnego poznawania reguł, aby uzyskać jak największe korzyści dla członków Kartelu. W zgranym gronie można sobie zaufać i świetnie spędzać czas zapominając o nudzie.

   Bursztynowy Kartel to gildia, w której PvP jest istotnym dodatkiem, a nie kwintesencją istnienia. Bursztynowy Kartel to gildia skupiająca Rzemieślników, Zbieraczy, Łowców przygód i Żołdaków. Każdy cech posiada swego mistrza, który zajmuje się koordynacją i przygotowaniem wspólnych wypraw/wydarzeń i pomaga mniej doświadczonym członkom cechu.

   2. Struktura

   Mistrz Gildii – Kieruje wszystkimi mackami Kartelu
   Rekruter – gracze aspirujący do bycia członkiem gildii powinni skontaktować i umówić się na rozmowę na naszym discordzie, a członkowie gildii mogą dowiedzieć się od niego o strukturze gildii i uzyskać wszelaką pomoc w rozwiązywaniu wewnętrznych sporów
   Dyplomata - osoba zajmująca się kontaktami z innymi gildiami i sojuszami
   Cech Żołdaków (Mistrz Żołdaków, Oficerowie, Żołdacy, Szeregowcy) – struktura wojskowa o jasnej hierarchii dowodzenia na której czele stoi Mistrz Żołdaków i jego zastępcy oficerowie. Celem Żołdaków jest doskonalenie się w rzemiośle PvP, uzyskiwanie wysokich specjalizacji(specek) i bezwzględne wykonywanie rozkazów na polu bitwy.
   Cech Rzemieślników (Mistrz Rzemieślników, Rzemieślnicy) – osoby kochające swoje rzemiosło i znające Dom Aukcyjny (AH) jak własną kieszeń. Do tego cechu należą osoby posiadające bardzo wysokie specki w wytwarzaniu przedmiotów (crafting) i/lub w zbieractwie surowców (gathering). Celem Rzemieślników jest gromadzenie majątku i dążenie do bardzo wysokich specek w swoim fachu.
   Cech Łowców Przygód (Mistrz Łowców Przygód, Łowcy Przygód) – osoby odważne, potrafiące małą lub większą grupką wkroczyć w otchłanie podziemi, krypt i ruin, zdobywając liczne łupy i pokonując liczne zastępy potworów i strażników. Do tego cechu należą osoby, które cieszą się z różnorodnych aktywności (dungi, ekspedycje, zbieractwo, pvp, itp) . Celem Łowców Przygód jest poznawanie świata, gry i przede wszystkim dobra zabawa.
   Rekruci – osoby na okresie próbnym pretendujące do wstąpienia do któregoś z cechów

   Każdy członek powinien wybrać cech, który aktualnie oddaje jego zainteresowania i pasje. W dowolnym momencie za zgodą Mistrza danego cechu może do niego wstąpić (zmienić cech). Nikt nie powinien wymagać od członków innego cechu czegokolwiek. Tylko chęci i dobra wola poszczególnych osób powinna być inspiracją do współpracy między cechami. Jednak współpraca między wszystkimi członkami Bursztynowego Kartelu przynosi największe efekty i do tego serdecznie zachęcamy.


   3. Obowiązki

   Każdy rekrut powinien:
   - aby rekrut uzyskał stopień członka gildii, musi minąć co najmniej 7 dni od czasu przyjęcia do gildii oraz powinien wykazać się aktywnością na discordzie
   - zaleca się osobiste zaangażowanie w życie poszczególnych cechów, aby Mistrzowie i Oficerowie mieli okazję poznać daną osobę.

   Każdy członek gildii powinien:
   - poznawać innych członków gildii i dać się poznać
   - używać języka akceptowalnego przez innych
   - korzystać w czasie gry zdiscorda Bursztynowy Kartel korzystając z mikrofonu (obowiązkowo podczas wspólnych wypraw poza teren miasta lub na ekspedycje)
   - czytać wszystkie nowe ogłoszenia na kanale tekstowym #ogłoszenia
   - głosować we wszystkich ankietach
   - podawać na kanale tekstowym #rzemieslnicy wszystkie swoje możliwości rzemieślnicze poczynając od poziomu T5 (w tym poziom używanych narzędzi zbieractwa oraz poziom przerabianych surowców)
   - podawać na kanale #urlopy planowane dłuższe nieobecności w grze (trwające co najmniej 5 dni)

   Każdy członek gildii nie powinien:
   - wulgarnie odzywać się w stosunku do innych graczy(w tym w szczególności do graczy spoza gildii)
   - okradać/oszukiwać innych członków gildii
   - odzywać się niepotrzebnie podczas akcji grupowych PvP przeszkadzając dowodzącym
   - opuszczać gildię w celach pozyskiwania własnych korzyści (np. omijając podatki gildyjne)
   - umieszczać na kanałach tekstowych obrazów, filmów i linków do treści obrażających uczucia religijne, o charakterze drastycznym lub pornograficznym (nie jesteś pewien czy można coś wkleić, zapytaj obecnego mistrza lub oficera)

   Czarna lista:
   Za złamanie regulaminu można trafić na #czarna_lista, która ma jasno określać za co i kto tam trafia. Pierwsze złamanie regulaminu skutkuje tylko wpisem na czarną listę, ale każde następne karami dyscyplinarnymi

   Kara ostateczna (wydalenie z gildii):
   Zarząd gildii w przypadkach notorycznego łamania regulaminu lub w przypadkach pojawienia się niestandardowych okoliczności związanych z zachowaniem gracza może go karnie usunąć z Bursztynowego Kartelu podając do wiadomości ogólnej powód i argumentację.


   4. Finanse:

   Aktualny podatek gildyjny 10% pobierany jest podczas aktywności PvE (zabijania potworów). Każdy gracz, który uzna, że zarabia wystarczająco dużo i stabilnie, może wpłacać nieobowiązkowe 50k składki na konto gildii otrzymując wyższą rangę w grze. Dzięki tej wpłacie może uzyskać następujące przywileje:
   - wypożyczenie gildyjnego mamuta (zazwyczaj stacjonuje on w Bridgewatch na wyspie Magazyn Bridgewatch). W tym celu należy zgłosić się do jakiegokolwiek oficera
   - korzystanie z plotów posiadanych przez członków gildii w Caerleonie za dużo mniejsze opłaty
   - korzystanie z możliwości craftu z focusem (45% zwrotu surowców) przez Mistrza Rzemieślników (należy z wyprzedzeniem poinformować go o tym i po uzyskaniu zgody przygotować materiały)
   - wypożyczanie artefaktycznych (z reliktów) broni i zbroi poziomu T4.3, z którymi można chodzić na ekspedycje, czy też wypróbować na terenie miasta
   - wzięcie pożyczki oprocentowanej w wysokości 10% na miesiąc (można zwracać ją w ratach lub w calości)

   Poza tym każda zorganizowana grupa członków gildii może ubiegać się o nieoprocentowaną pożyczkę w celach rozpoczęcia grupowej aktywności (decyzję podejmuje zarząd gildii).   „Złoto i srebro służą nie do tego, aby błyszczeć w skrzyniach…”

   Dieser Beitrag wurde bereits 21 mal editiert, zuletzt von Dahlin ()

  • Zastec schrieb:

   Pamiętam że spotkaliśmy się kilka dni temu na czarnych w dziesięć osób uciekaliście przed czwórką graczy i schowaliście się w zielonym dungu , dawno się tak nie ubawiłem jak z wami :) .
   Rusek ruska czy Turek turka nie tyka ale Polak polaka tak i jeszcze pięknie się chwali na forum chyba licząc na oklaski od reszty ?
   Oto właśnie polski pro-gracz pochwalił się ze przegonił ziomalkow ze spota , brawo kolego za zapal bicia swoich polskich kolegów i koleżanek .

   ,,PS" nie należne do gildi Bursztynowy Kartel .
   Szanuj w grach tych co płacą bo to dzięki nim grasz za darmo .
  • Treu1 schrieb:

   Zastec schrieb:

   Pamiętam że spotkaliśmy się kilka dni temu na czarnych w dziesięć osób uciekaliście przed czwórką graczy i schowaliście się w zielonym dungu , dawno się tak nie ubawiłem jak z wami :) .
   Rusek ruska czy Turek turka nie tyka ale Polak polaka tak i jeszcze pięknie się chwali na forum chyba licząc na oklaski od reszty ?Oto właśnie polski pro-gracz pochwalił się ze przegonił ziomalkow ze spota , brawo kolego za zapal bicia swoich polskich kolegów i koleżanek .

   ,,PS" nie należne do gildi Bursztynowy Kartel .
   I się mylisz sprawdź killbord zanim napiszesz posta który nie ma.żadnej wartości, wprowadzasz w błąd czytelników, akurat zastać jest w gildii International gdzie każdego dnia walczy się z dawnym.sojusznikiem czyli całym sojusze GEAR ... a jak już trochę rozpoznajesz kto gdzie w czym gra sojusz ten to przede wszystkim ruskie ;) mało tego w gildii infinite są też ruscy którzy też z nimi walczą jak odpowiesz na to?

   Pozdrawiam
   :)
  • Szkodnik schrieb:

   I się mylisz sprawdź killbord zanim napiszesz posta który nie ma.żadnej wartości, wprowadzasz w błąd czytelników, akurat zastać jest w gildii International gdzie każdego dnia walczy się z dawnym.sojusznikiem czyli całym sojusze GEAR ... a jak już trochę rozpoznajesz kto gdzie w czym gra sojusz ten to przede wszystkim ruskie ;) mało tego w gildii infinite są też ruscy którzy też z nimi walczą jak odpowiesz na to?
   Pozdrawiam
   Tu by można polemizować ale raczej widzisz to co chcesz widzieć , nie chodzi mi o walki o tereny , bossy czy gwiezdne bramy a o sam spot . Rusek ruska zaczepił bo możne ten mu wcześniej zabrał sorkę to pojedyncze przypadki gdzie polak polaka zjedzie za sam fakt bycia na owym spocie .Od 25 lat nie mieszkam w Polsce i widzę jak się szanują obcokrajowcy a jak Polacy a co w realu to i wirtualu.

   Pozdrawiam
   Szanuj w grach tych co płacą bo to dzięki nim grasz za darmo .
  • Update: wprowadziliśmy dobrowolną składkę cotygodniową 50k, które przeznaczamy dla różne udogodnienia dla wpłacających (craft .2 .3 z focusem, wypożyczanie mamutów, itp)

   Osoby wciąż szukające swego miejsca w Albionie, zapraszamy pod nasze skrzydła! *PKerzy i złodzieje przymykają na chwile oczy* Srebra i złota Wam u nas nie zabraknie!

   Nasz discord!

   Dieser Beitrag wurde bereits 4 mal editiert, zuletzt von Dahlin ()

  • Update: do naszego grona dołączyły aktywne osoby z Bractwa Piwnego znacząco zwiększając liczbę aktywnych graczy w Bursztynowym Kartelu. W ostatnich dniach dołączyły do nas też osoby z gildii Bezimienni.

   Zapraszamy do nas aktywnych graczy bezgildyjnych lub z gildii, których aktywność przygasła lub nigdy nie rozgorzała.

   Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Dahlin ()


  • Ogłoszenie:


   Poszukujemy chętnego i aktywnego gracza na stanowisko Mistrza Łowców Przygód! Jeżeli kręci Cię chodzenie na PvE i uważasz, że masz charyzmę, aby zapanować nad grupą, to zgłoś się do nas!

   Wymagania: Prawie codzienna aktywność w godzinach wieczornych, umiejętności w PvE, kreatywność, szczere chęci, którymi zarazisz pozostałych!

   Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von Dahlin ()

  • Ej no! Każdy taki filmik tylko dodaje nam kilku graczy, dla których PvP to tylko dodatek do tej gry. Więc dziękuję @T-ox ! Tym bardziej, że na filmie widać, jak jeden z walczących krzyczy "KFC rekrutuje", więc potencjał w graczach BK jest ;)

   Z drugiej strony pełen szacun dla KFC za utrzymywane tempo rozwoju i gromadzenie graczy pod kątem PvP. Pamiętajcie aby wspierać inne polskie grupy, a nie podkopywać siebie na wzajem!

   Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Dahlin ()