Sonumuz ne olacak

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Sonumuz ne olacak

Uzun zaman dan sonra kaliteli ve özlem duyduğum bir oyun tarzı Allah sonumuzu hayırlı etsin. Adım Ömer yiğit Daştan yaşım 35 Oyun nickim Ekhestos... İyi oyunlar ve iyi forumlar :thumbup: :thumbup:

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Ekhestos ()

• Wvatha schrieb:

Sorunun cevabı 1 ay sonra : Başlat>Denetim Masası>Program Ekle Kaldır>Uninstall Albion
      Kesinlikle aynı fikirdeyim. Oyun yapısal olarak kendisi aşırı derece tekrar ediyor. Ayrıca uzun süredir anlam veremediğim bir konu var. Oyunu para ile satıyorsunuz tamam anladık. Para ile satılan bir oyuna ayrıca birde premium sistemi getirmek ne alaka? Oyunu ücretsiz yaparsın premium yaparsın anlarımda. Hem oyunu alırken para ver hemde premium satın al. Ayrıca altınların silvera dönüştürülüyor olması oyuncular açısından da büyük dezavantaj. Anlayacağın oyun bildiğimiz P2W!
    • P2W ? Gerçek anlamda bu özellikte bir oyuna 1 milyon dolar harcarsanız vurduğunuz yerde güller açar . Ya da dünyadaki en güzel eve yada binege sahip olabilrsiniz. Albinona 1 m harcarsanız evet dogru en iyi binegi alırsiniz en iyi kiyafetleride ama almış olmanıza ragmen giymeniz kolay değildir uzun bir süre emek vermenizi ister. Diyelim ki verdiniz gerekli fame topladınız ve kimse de alacak para yokken t8 armor aldınız. Bu sizi en güçlü yapmaz sizden daha düşük tierli ama oyuna daha cok zaman harcamış combat sp. Kasmış biri sizden güçlü olabilr. Genel olarak albionu hiç ovmedim kimseye de başlamasını tavsiye etmiyorum lakin P2W değil bu oyun böyle diyen birinin oyunu bilmediğini düşünüyorum. Sirf premium var diye oyuna P2W demek sacma.3 beta üstüne 1 release oyunu oynuyorum her seferinde 3 karakterlerimede sikinti cekmeden premium aldim. oyuna fazladan 1 lira harcamadım hiç bir şeyde kaybetmedim. Istediğim herşeye sahip oldum. Harcayan kimse de benim önüme gecmedi.
    • Qursat schrieb:

P2W ? Gerçek anlamda bu özellikte bir oyuna 1 milyon dolar harcarsanız vurduğunuz yerde güller açar . Ya da dünyadaki en güzel eve yada binege sahip olabilrsiniz. Albinona 1 m harcarsanız evet dogru en iyi binegi alırsiniz en iyi kiyafetleride ama almış olmanıza ragmen giymeniz kolay değildir uzun bir süre emek vermenizi ister. Diyelim ki verdiniz gerekli fame topladınız ve kimse de alacak para yokken t8 armor aldınız. Bu sizi en güçlü yapmaz sizden daha düşük tierli ama oyuna daha cok zaman harcamış combat sp. Kasmış biri sizden güçlü olabilr. Genel olarak albionu hiç ovmedim kimseye de başlamasını tavsiye etmiyorum lakin P2W değil bu oyun böyle diyen birinin oyunu bilmediğini düşünüyorum. Sirf premium var diye oyuna P2W demek sacma.3 beta üstüne 1 release oyunu oynuyorum her seferinde 3 karakterlerimede sikinti cekmeden premium aldim. oyuna fazladan 1 lira harcamadım hiç bir şeyde kaybetmedim. Istediğim herşeye sahip oldum. Harcayan kimse de benim önüme gecmedi.

zonnonn schrieb:

Oyunun p2w ile alakası yok. p2w ne onu ögrenin önce. Para ile lp satılsaydı p2w olabilirdi ama öle birşey yok oyunda.

Peki güzel. Premium alan ile alamayan arasındaki fark ne oluyor? Ben premium alamadım yavaş ilerliyorum sen premium aldın hızlı ilerliyorsun. Bu P2W'dir. Aksinin olduğunu düşünmüyorum. Premium olmayana günlük LP gelmiyor hatırladığım kadarıyla. Sen premium alarak bir nebze de olsa LP zaten satın almış oluyorsun. Günlük gelen LP'ler ile.
      • 20 Learning Points per day
      • +50% Fame
      • +50% Gathering yield
      • +100% Farm animal growth rate

• 10,000 Crafting Focus per day
      • +50% Silver and loot from mobs
      • +100% Crop yield
      • 50% Reduced market tax
      Bu ekstralar premium hesapta var. Premium olmayan hesaba bunları veriyorlar mı? Paramı veririm senin önüne geçerim demek oluyor bu kısaca. Bu oyunda görselde olmasada pay to win durumu malesef ortaya çıkıyor bir süre sonra. Kabullenmesenizde bu böyle.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Morient ()

• Morient schrieb:

Paramı veririm senin önüne geçerim demek oluyor bu kısaca. Bu oyunda görselde olmasada pay to win durumu malesef ortaya çıkıyor bir süre sonra. Kabullenmesenizde bu böyle.
      tekrar söylüyorum oyuna hiç ekstra para vermedim kimse de önüme geçmedi. bu benim takımım içinde geçerli . Premium almak çok kolay . gold silver dengesi açısından bakarsak 6 ay sonra oyuna yeni başlayan biri belki almakta zorlanacaktır. oyunu önceden oynayan insanlar için yine sıkıntı yaratmaz . kaldı ki bu haliyle 6 ay sonra bir avuç insan oynar zaten.
    • Morient schrieb:

Wvatha schrieb:

Sorunun cevabı 1 ay sonra : Başlat>Denetim Masası>Program Ekle Kaldır>Uninstall Albion
      Kesinlikle aynı fikirdeyim. Oyun yapısal olarak kendisi aşırı derece tekrar ediyor. Ayrıca uzun süredir anlam veremediğim bir konu var. Oyunu para ile satıyorsunuz tamam anladık. Para ile satılan bir oyuna ayrıca birde premium sistemi getirmek ne alaka? Oyunu ücretsiz yaparsın premium yaparsın anlarımda. Hem oyunu alırken para ver hemde premium satın al. Ayrıca altınların silvera dönüştürülüyor olması oyuncular açısından da büyük dezavantaj. Anlayacağın oyun bildiğimiz P2W!
      Milyarlar harcayıp oyunda gold alıp son seviye setleri başkalarından daha az uğraşarak çekebilirsin evet.Ama bu sana üstünlük sağlamıyor pek.Aynı seviyeye insanlar emek harcayıp da gelebilirler.Ayrıca gold piyasası oyuncu kontrolünde oldugu için ne kadar çok gold bozdurursan o kadar değeri düşüyor.Yani bi anda sen 10m gold bozdurdugunda muhtemelen goldun silverdan farkı kalmayacak.P2W olması için kimsenin yapamayacagı itemleri çekmen lazım gerçek parayla.Premium sistemine gelince.Casual oyuncular çok büyük sorun olarak görse de bu zamana kadar premiumu şahsen hiç sıkıntı etmemiştim.Oynamayıp para kasmadıgım dönemlerde de guildden destek alıp çektim premiumu.