articulo mortis yeni oyunu

• @Seferi

Yaptırımlar:
      • Uyarmak
      • Paylaşım hakkını kaldırmak. - süreli yada daimi olarak
      • Kullanici hesabini kaldirmak (Ban) - süreli yada daimi olarak

Yanliz konu biraz dagilmaya basliyor, giybet icin fazla ortami bulandirmayalim.

Ve bir kez daha belirtmek istiyorum, ben kararlari tek basima vermiyorum. Reportladiginiz her post diger modlar tarafindan goruluyor ve ortak bir karar alinarak uygulamaya geciyor.
      Bir sikayetiniz veya bir sikintiniz varsa rica ediyorum support@albiononline.com a email atabilirsiniz.
    • Koray schrieb:

@Seferi

Yaptırımlar:
      • Uyarmak
      • Paylaşım hakkını kaldırmak. - süreli yada daimi olarak
      • Kullanici hesabini kaldirmak (Ban) - süreli yada daimi olarak...

...Ve bir kez daha belirtmek istiyorum, ben kararlari tek basima vermiyorum. Reportladiginiz her post diger modlar tarafindan goruluyor ve ortak bir karar alinarak uygulamaya geciyor....

Yaptırımlar bunlarsa küfür ve tehtid içeren mesajı silmek bu yaptırımların neresinde ? mesajı silmek o mesajın normal olmadığını kabul etmektir. mesajı silme kararı diğer modlarla ortak aldığınız bir karar mı. eğer bu yaptırımlara neden olacak bir şey yapmadıysa neden attığı mesaj silindi. ifade özgürlüğüne yapılan bir saygısızlık o zaman bu.
    • Merhaba,
      Bildingiz uzere Yasak olan davranışlarin bazilari: Tehdit edici, küfürlü, müstehcen, kaba, nefret dolu ve cinsel içerikli paylaşımlar.
      Bunun geregi zaten yapilmis bulunmaktadir, lakin buna es deger bir kural daha var o da: Moderatörlerin kararlarını tartışmak.
      Bu kurallari kendi kafamdan uydurmadim, buyrun size orjinal forum kurallari: Forum Rules (ingilizce)

Amacim ne goz dagi vermek ne de kulhan beyligi yapmak, iyi niyetimi suistismal etmeyin. Eger cidden bir sorununuz varsa benimle ilgili tekrardan soluyorm support@albiononline.com a email atabiliriniz.

Konu bu tarz devam edecekse rica ediyorum yeni bir topic acin, konusalim. (ana konudan cok sapildi)