articulo mortis yeni oyunu

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• kimseye bir hakaret yoktur. guildimizde tutamama da yoktur. biz her türlü imkanı sağladık kendisine zaten gather yapabilmesi için. oyuna dair tecrübelerimizi de her zaman paylaştık. kendiside sadece black zone koşullarına ayak uyduramadığı için guildden çıktı. bu oyunda da aşağılama yoktur kişiliğine bir hakaret yoktur. yalan yere ortalığı karıştırmaya çalışmayın.
    • Bu kadar sinirlenmenize gerek yoktu arkadaşlar :))

Bizim asıl targetimiz yok, senin ismini daha geçen beta gıybet yayına kadar duymadım. Targetim olabilmen icin bir çapa sahip olman gerekiyor, yada age of empires'ı çok iyi oynaman :) Yayının tekrarını izleyip aldıgimiz ses klibi, snipe yaptigimizin nasıl kanıtı olabiliyor? CSI:Albion'u göreve cagiriyorum. Onu geçtim, bizim main plotumuzun önündeki mape gelip, attan inip üstümüze koşup ölmüşsünüz ve snipe yapan biz oluyoruz . Birde üzerine ***** cocugu vesaire diye küfür edilmiş :) Forumda ne kadar 1post'lu guildmate'in varsa konuya gelmiş, arkadaşlar burası pleb toplantısı degil geyik konusu lütfen dağılın. 7kişiye görünce 15kişi geriye moonwalk yaparak kaçan adamlar forum konusunda T8 Elite Necro gibi maşallah. Oyunun bu kadar tutulacağını bilsek daha güzel birşeyler yapmaya calisirdik kusurumuza bakma lütfen @Qursat .

Herkese iyi oyunlar ve iyi forumlar dilerim, gvg'ye 5kişi çıkabildiginizde konuşalım. Gerçi bir saniye, siz zaten istediginiz an Articulonun elinden plotu alabiliyordunuz :)
    • Seferi schrieb:

kimseye bir hakaret yoktur. guildimizde tutamama da yoktur. biz her türlü imkanı sağladık kendisine zaten gather yapabilmesi için. oyuna dair tecrübelerimizi de her zaman paylaştık. kendiside sadece black zone koşullarına ayak uyduramadığı için guildden çıktı. bu oyunda da aşağılama yoktur kişiliğine bir hakaret yoktur. yalan yere ortalığı karıştırmaya çalışmayın.
      seferi sen oyunda türk tarafında tanıdığım en iyi adamlardan birisin allah aşkına senin gönlün, aklın el veriyor mu buna bu hakaret değil de ne abi ? trashtalk yapmayı ben de severim ama kalitesiz olunca sadece shittalk oluyor boş laf sallayan bir insan oluyorsun gerçekten yakıştıramadım sanırım benim de bir ses kayıtım olsa sizde aynısının benim versiyonunu yaparsınız sonuçta ben de ex articulo oyuncusuyum ve sizi tanıdım arkadaş oldum bu durumda blastryan ile farkım ne ?
    • TursuFicisi schrieb:

Seferi schrieb:

kimseye bir hakaret yoktur. guildimizde tutamama da yoktur. biz her türlü imkanı sağladık kendisine zaten gather yapabilmesi için. oyuna dair tecrübelerimizi de her zaman paylaştık. kendiside sadece black zone koşullarına ayak uyduramadığı için guildden çıktı. bu oyunda da aşağılama yoktur kişiliğine bir hakaret yoktur. yalan yere ortalığı karıştırmaya çalışmayın.
      seferi sen oyunda türk tarafında tanıdığım en iyi adamlardan birisin allah aşkına senin gönlün, aklın el veriyor mu buna bu hakaret değil de ne abi ? trashtalk yapmayı ben de severim ama kalitesiz olunca sadece shittalk oluyor boş laf sallayan bir insan oluyorsun gerçekten yakıştıramadım sanırım benim de bir ses kayıtım olsa sizde aynısının benim versiyonunu yaparsınız sonuçta ben de ex articulo oyuncusuyum ve sizi tanıdım arkadaş oldum bu durumda blastryan ile fakım ne ?
      dostum her hangi bir yerde gizlice kaydedilmiş bir ses değil. kendi yayınından alındı o ses. aşağılayıcı veya onur kırıcı hiç bir şey yok. tam tersinine olayı o şekilde gösterip bu duruma getiren sizlersiniz.. biz blastryan la beraber oynarken kendisiyle gayet iyiydik. o çıkma kararı aldığında da iyiydik. küslükle ayrılma gibi bir şey de olmadı... sonrasında olan olaylar karşısında kendi aranızda neler yaşıyorsunuz nasıl yorumluyorsunuz bilemem ama brazilya dizisine çevirmeden gerçekleri görürsünüz umarım. tekrar söylüyorum. aşağılama veya kişiye hakaret yoktur o oyunda.. ne bir kötü söz ne de başka bir şey yok. yalan yere ortalığı kızıştırmayın.
    • Seferi schrieb:

TursuFicisi schrieb:

Seferi schrieb:

seferi sen oyunda türk tarafında tanıdığım en iyi adamlardan birisin allah aşkına senin gönlün, aklın el veriyor mu buna bu hakaret değil de ne abi ? trashtalk yapmayı ben de severim ama kalitesiz olunca sadece shittalk oluyor boş laf sallayan bir insan oluyorsun gerçekten yakıştıramadım sanırım benim de bir ses kayıtım olsa sizde aynısının benim versiyonunu yaparsınız sonuçta ben de ex articulo oyuncusuyum ve sizi tanıdım arkadaş oldum bu durumda blastryan ile fakım ne ?
      dostum her hangi bir yerde gizlice kaydedilmiş bir ses değil. kendi yayınından alındı o ses. aşağılayıcı veya onur kırıcı hiç bir şey yok. tam tersinine olayı o şekilde gösterip bu duruma getiren sizlersiniz.. biz blastryan la beraber oynarken kendisiyle gayet iyiydik. o çıkma kararı aldığında da iyiydik. küslükle ayrılma gibi bir şey de olmadı... sonrasında olan olaylar karşısında kendi aranızda neler yaşıyorsunuz nasıl yorumluyorsunuz bilemem ama brazilya dizisine çevirmeden gerçekleri görürsünüz umarım. tekrar söylüyorum. aşağılama veya kişiye hakaret yoktur o oyunda.. ne bir kötü söz ne de başka bir şey yok. yalan yere ortalığı kızıştırmayın.
      allah aşkına adamın hoşuna gitmemiş bir şey belki eğlencesine yaptınız ama adamın kalbini kırdınız böyle olunca aşağılanmış hissediyorsun elbette sana göre şaka ona göre değil herkes aynı şakayı kaldıracak diye bir şey yok
    • Xecron schrieb:

Oyuna yeni baslamis cok seker bir insan Blastryan. Sizin asil targetiniz ben degiliyim bana giydirin bana sovun ama lutfen boyle daha oyuna baslayali 2 gun olmus, 30 yasini asmis kibar insanlara boyle terbiyesizce davranmayin... Yani bir iki tane adamin basarili bir sekilde soyleyebildigi yalan ve manipulasyonlar sonucu tanimadiginiz insanlara dusmanlik besliyorsunuz. Ben utandim suanda sizin yerinize... Ayip beyler gercekten ayip.

Gerçekten çok kibar ve şeker biriymiş arkadaşın. Real life threat ve ana bacı küfürden gereği yapılır herhalde. Bu yazdığın yakışmadı Blastryan sana, şaka olduğu belli olan bir şey için. Yapılan hoşuna gitmemiş olabilir ama bunu güzelce dile getirsen çoktan kaldırılmıştı. Bu guildden kimse sana ne hakaret etti ne de saldırdı. Aramızda bulunduğun sürece de sana herhangi bir saygısızlık yapan olmadı. Aksine elimizden geldiği kadar yayınına olsun, oyun içi olsun her türlü yardımda bulunmaya çalıştık zaten bunu sen de biliyorsun. Oyun içi olan olay oyun içi kalır. Bu kadar agresif hareketlere gerek yok. Bu oyunun doğası bu. 30 yaşını aşmış bir insansın. Giden t3 atın pickaxen olsun burada kimsenin annesine küfür edemezsin, cevabını oyun içi vermen gerekir.

Dieser Beitrag wurde bereits 5 mal editiert, zuletzt von Koray ()

• Anteh schrieb:

Xecron schrieb:

Oyuna yeni baslamis cok seker bir insan Blastryan. Sizin asil targetiniz ben degiliyim bana giydirin bana sovun ama lutfen boyle daha oyuna baslayali 2 gun olmus, 30 yasini asmis kibar insanlara boyle terbiyesizce davranmayin... Yani bir iki tane adamin basarili bir sekilde soyleyebildigi yalan ve manipulasyonlar sonucu tanimadiginiz insanlara dusmanlik besliyorsunuz. Ben utandim suanda sizin yerinize... Ayip beyler gercekten ayip.
      Gerçekten çok kibar ve şeker biriymiş arkadaşın. Real life threat ve ana bacı küfürden gereği yapılır herhalde. Bu yazdığın yakışmadı Blastryan sana, şaka olduğu belli olan bir şey için. Bu guildden kimse sana ne hakaret etti ne de saldırdı.
      Bu yapılan şeye karşı sözler az bile..

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von Koray ()

• Crafter sıkıntısı vardı biraz. Ayrıca Black Zone'a ayak uyduramadığım da değildi konu. Çıkmadan 2 Gün önce üzerimde set olmadan bekledim. Seslendim yardım istedim. Yazı yazdım discorddan kimse umursamadı.

Abi hatırlarsan sen guildden çıktığın gün (pardon abi dedim sen o sıfatı küfrederek kaybettin) ben dedimki sana bekle saat 1 de ben sana set craftlicam daha set sıkıntın olmiyacak yazdım. Ama malesef ben geldiğimde sen guildden çıkmıştın.
    • Dennyboy schrieb:

Küfür ve tehdit hayırdır, moderatör bey editlememi bunun yaptırımı.
      Su ana kadar sadece ilk post reportlandi, office bilgisayarimda ses olmadigi icin, beklemedeyim.
      Lakin konu kilitleme veya kaldirma yerine, nabiz dusurmeyi tercih ederim.
      Burda hepimiz yetiskiniz (zaman zaman ergen muhabbeti cevirsek bile).
      Konusarak hersey cozumlenir...

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Koray ()

• -Alım yapılmayan guilde, seni yeni olmana ragmen T2 orelarla mücadele ettigini görünce cagiran benim.

-Sana toplayabilmen ve rahat oyun oynaman için hem low hem high blackzone'da plot sağlayan benim.

-Guilddeki bütün kasalarda yetki veren benim, şimdiki guildinin bütün guild bankasına yetkin varmi? (bu kasalarda senin topladıgın sikik t4'ler yok bu arada, 7. 6. lar var)

-Sana kaç defa öldügünde eline al git set al diye silveri guild bankasından yetki verdim, sana tradeleyerek kendi silverini denyo vermedimi ?

-Günde gather yaparken 5 kere ölüp beni koruyan yok diye rage atan sensin, ulan oyunda millet gatherer öldürülmemesi için 150tane şey getirildiği için ağlıyor. Sen günde 5 kere territory kenarında gather yaparken ölüp rekora imza atip bide korunmuyorum diye yazı yazabiliyosun.

-O kasalarda 1değil 760 tane kendine her tierdan set yapabilecegin kadar mat var,kasalara full yetkin var. Herşeyi biz mi yapmak zorundayız senin için?

-Alliance chatten insanlara niye gelmiyosunuz diye aglayip rahatsızlık vermene ragmen tanıdıksın diye ses etmedim, en son gathererlar beta1 de agliyodu ölüyorum diye, 2 sene geçti oyun release oldu bir tane kalmış onuda ben buldum.

-Bir insan 1 map geçip carleona ışınlanırken kaç kere ölebilir anasını satıyım? Ben baban mıyım her öldüğünde elinden tutup yüzünü mü temizleyeceğim.

Senin guild için yaptıgın şey main plot önünde t4 ore'a vurup her öldügünde rage atip insanların kafasını açmak. Moruk ben t4 t5 ore'u öldürdügüm adamın üstünden lootlamiyorum .Sen t4 gather setle ölünce klavyeyi filan kırıcaksın yakında.

-Cevap vermeyecektim rencide olma tanıdıksın diye ama insanlar aynı guildde 2-3 beta oyun oynuyor. Sen 3 günde 3 guild değiştiriyorsun. Challengera çıkamamanın sebebide takımdaki troller işte.

-Bu dediklerimden sayı ile bir tanesine yanlış diyemessin, bu yüzden senin için üzülüyorum. Chate gelip abi silverdan çıkamıyorum diyen cocukların 30yaşında versiyonusun.

-Guildden çıktığından beri seninle diyalog bile kurmadım, yayına bir kere bakarken nature ile 3 stack yapip yapip 4 vurup heali sildigini görüp yine üzülüp pm atip dogrusunu söyledim. Laflarına bak orospu cocuguymuşta orada görürse dövücekmişte vesaire. Ben küfür etmiyorum hala ama kalitesiz adammışsın yapacak bir şey yok, bari tridrada yediğin kaba sıçma haftaya yine başka guildde görmeyelim seni.

- @Koray RL threat ve racism EULA'nıza aykırı degil mi? yaptırım bekliyorum teşekkürler.
    • Yaa benim anlamadığım bende yayın yapıyorum daha doğrusu yayınlarını yapıyordum artık cok yapmıyorum stream snipe bu albionda olması muhtemelen en normal sey.. Yani pvp oyunu oynuyorsun ve herkes birbirini öldürüp rank kasıyor hadi itemden bahsetmiyorum. Yani bu kadar ağlamak zırlamak niye ben onu anlamış degilim? Yani streamsnipe yiyebileceginizi dusunemeyecek kadar mı düsük iq var? Hadi stream yapan dusunmedi koca grupta mı dusunmedi? Madem bu detayı dusunemiyorsunuz o zaman aglamak niye? Bu arada koray abi 10 dolarım nerede?

Hani bu yazıyı yapılan oyuna yorum olarak degil yorumlarda gordugum bir noktaya yorum olarak yapıyorum:D Sonra "postun konusu bu degil diye aglama zırlama olmasın"