Gra nie działa :(

• Czytając anglojęzyczne forum można dość do jednego wniosku (tam też strasznie narzekają).
      Wszyscy zapłaciliśmy za dostęp do OPEN BETY ;)
      Całe te Sandobx Interacity ma w 4 literach komunity, nie docierają do nich żadne argumenty, Gdyby im zależało na graczach daliby wszystkim za wynikłe problemy np dodatkowy miesiąc opcji premium.
      Ta gra jeszcze kilka tygodni i będzie wiała pustkami. Zostaną sami masochiści i boty.
      To jest śmiech, że powyżej 400 osób w danej lokacji i już sa mega problemy.

The post was edited 1 time, last by ProzaK ().

• Wszyscy co narzekają to cebulaki xDD

Nie wiem kiedy ludzie zrozumieją, że płacz na forum nie działa pozytywnie na gierke, jedynie ludzie się nakręcają przeciwko niej. Ale i tak cebulaczki muszą się wyżalić, bo tutaj znajdą kumpli co też im napływają łezki przy każdym blackscreenie i mogą sobie swobodnie plusować posty.

Dev team i tak pracują na tych samych obrotach przed i po waszym płaczu.

ESSA
    • @meem
      Zgadza się, takie to polskie ;)
      Zapłaciłeś za coś co w pełni nie działa poprawnie i jedyne co możesz to albo siedzieć cicho albo wychwalać. Słowa krytyki i wyrażanie swojego niezadowolenia za to, że zapłaciłeś nie ma prawa bytu.

Nie rozumiem po co w takim razie są prawa konsumenta, po co jest Kodeks Cywilny. Każdy kto kupi wadliwy produkt, w pełni nie działający powinien być szczęśliwy a nie latać z reklamacjami, oddawać towar do sklepu na wymianę lub żądać zwrotu kosztów zakupu.
      Takie to proste, kupiłeś i czy coś działa poprawnie czy nie masz być zadowolony z zakupu.

Dzięki za poprawę humoru w ten gorący niedzielny poranek.
    • ProzaK wrote:

@meem
      Zapłaciłeś za coś co w pełni nie działa poprawnie i jedyne co możesz to albo siedzieć cicho albo wychwalać. Słowa krytyki i wyrażanie swojego niezadowolenia za to, że zapłaciłeś nie ma prawa bytu.

Nie rozumiem po co w takim razie sa prawa konsumenta, po co jest Kodeks Cywilny. Każdy kto kupi wadliwy produkt, w pełni nie działający powinien byc szczęśliwy a nie latać z reklamacjami, oddawać towar do sklepu na wymianę lub zadać zwrotu kosztów zakupu.
      Takie to proste, kupiłeś i czy cos działa poprawnie czy nie masz byc zadowolony z zakupu.

Przepraszam ale już nie mogę tego czytać , skoro gra jest zła i nie działa tak jakbyś chciał to zażądaj zwrotu kasy za grę i daj sobie spokój , bo jak chcesz ponarzekać to idź devsom ponarzekaj a nie tutaj się wyżalasz
      [POE] Infinite
    • ProzaK wrote:

@meem

Nie rozumiem po co w takim razie są prawa konsumenta, po co jest Kodeks Cywilny. Każdy kto kupi wadliwy produkt, w pełni nie działający powinien być szczęśliwy a nie latać z reklamacjami, oddawać towar do sklepu na wymianę lub żądać zwrotu kosztów zakupu.
      Takie to proste, kupiłeś i czy coś działa poprawnie czy nie masz być zadowolony z zakupu.

Jak Ci się kosiarka zepsuje to też idziesz płakać do producenta na forum jak to jest, że płacisz 500 zł i produkt się zepsuł, czy jednak oddajesz do naprawy i cierpliwie czekasz?

Ja w Albionie pomimo lagów w godzinach wieczornych nadal jestem w stanie się świetnie bawić. Prozak polecam Ci wyjść z miasta/yellow zoneów to może troche lepiej się będzie grać
    • Zastec wrote:

Przepraszam ale już nie mogę tego czytać , skoro gra jest zła i nie działa tak jakbyś chciał to zażądaj zwrotu kasy za grę i daj sobie spokój , bo jak chcesz ponarzekać to idź devsom ponarzekaj a nie tutaj się wyżalasz
      @Zastec
      Czyli co forum jest tylko do samych pozytywnych opinni i ciągłego wychwalania ?
      Myślałem, że tu każdy może wyrażać swoją opinie. Jesli tak juz nie możesz tego czytac to po co to czytasz ? Nie ogarniam Cię, nie możesz a jednak czytasz i sie udzielasz.

Gdyby SBI umożliwiłoby refundacje zrobiłbym to. Oni maja graczy w dupie i nie ma zwrotów więc będę sobie narzekac ile mi się żywnie podoba, aż do momentu jak gra będzie normalnie działać.
      Tyle w temacie.