Witajcie

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Cześć, nazywam się Marcin mam 33 lata i jestem eee Krasnoludem :P Mój nick w grze to Khazador.
      Szukam gildii ktora szuka gracza który szuka gildii. Ogólnie to jestem zielony niczym liść na drzewie, nie grałem w bete, klucz kupiłem 3 godziny temu.
      Szukam gildii przede wszystkim która nie wymaga tsa/discorda - zdaje sobie sprawę jakie konsekwencje ciągnie za sobą brak komunikacji głosowej. Szukam kompanów do gry którzy lubią jak ja popisać na klawiaturze :D. Zdaje sobie również sprawę iż dzięki tak specyficznym kryteriom doboru gildii dyskwalifikuje się w 98,34% gildii który takowy wymóg posiadają. Nie mniej jednak szukam kompanów którzy pomogą mi w ogarnięciu technicznym gry. Bez znaczenia jest orientacja gildii - tak samo będę bawił się na pve, pvp, handlu, crafcie. Fajnie jakby owa gildia wykonywała wszystkie te aspekty jakie oferuje nam gra. Trochę się rozpisałem dlatego kończę i idę zjeść coś porządnego! Ot co!

Pozdrawiam serdecznie!!
      Khazador