Ev sistemi hakkında

• Ev sistemi hakkında

Merhaba arkadaşlar

Oyunu tam olarak iş sebebi ile tam oynayamadım beta sürecinde. Legendary Pack mevcut. Ev sistemi nasıl oluşmakta Türkçe olarak kaynak bulamadım pek. Craft ağırlıklı oynamak istiyorum yönlendirme yaparmısınız nasıl bir yol izlemliyim. Biliyorum betada oynaya bilseydim artısı cok olacaktı ama iş sebebi maalesef olmadı. O yüzden yönlendirmelerinize ihtiyacım var. Teşekkür ederim şimdiden.
    • Ev sistemi derken işcilerden bahsediyorsun sanırım. bulunduğun şehirde kendine ada açtıktan sonra işçi alıyorsun bazı seçenekleri var istediğini seçebilirsin ordan. daha sonra eve yatak masa ve trophy lazım işcilerin mutlu olması gerekiyor çünkü. bunları hallettkten sonra aldığın işciden kitap alıyorsun ve dolduruyorsun nasıl dolacağı içinde yazar. kitap dolduktan sonra getirip geri işciye veriyorsun ve belli bir saat sonra sana ne topluyorsa artık toplayıp geri dönüyor. zamanla işciler seviye atlıyor ve üst tier getiriyor. üst tier getirmesi için işciyle beraber evi ve mobilyalarıda geliştirmem lazım tabi falan filan :D