Tridra

• Nick : MystogaNNN
      İsim : Saitcan
      AO Tecrübesi : Ara vererek toplam 1 yıl oynadımr
      Daha önce oynadığınız guildler : RedArmy
      Oynamayı düşündüğümüz class : Soldier
      Neden Tridra : Çünkü arkadaşım buldu guildi cana yakın ve yardım sever buldum ;)))))))))))))))
    • - Nick: IMGENAS
      - Isim: Kaan
      - Yas: 17
      - AO tecrubesi: 1 ay
      -Daha önce oynadığınız guildler:Bozkurt
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Mercenary
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Poyra ile tatlı bir duel attıktan sonra bana bilgi verdi ve ciddi anlamda ilgimi çekti o yüzden guild'e başvuru yapma isteği doğdu :)

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von IMGENA ()

• - Nick: Deltamoon
      - İsim: Hakan
      - AO tecrübesi: 1ay
      - Daha önce oynadığınız guildler: Bozkurt
      - Oynamayı düşündüğünüz guild sınıfı(class): mercenary
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): kuzenim tavsiye etti bende bi bakayım dedim ve çok beğendim. Hemde türk guildi olmasıda çok iyi.
    • - Nick: Kelzakur
      - Isim: Mehmet
      - Yas: 26
      - AO tecrubesi: 2 ay
      - Daha once oynadigim guild: "Nite" Depravation
      - Oynamayi dusundugunum class : Soldier, Spirit spear, CC Disabler/hunter
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, Kurtajcii ilk sözetti ve davet ettiydi ilk baslagidim gunler. Önceki guildin lideri uzun is zamanlari yuzunden inactive ve guildin duzeni bozuldu.
    • - Nick: Eftimis
      - Isim: Alper AKMEHMET
      - Yas: 34
      - AO tecrubesi: 1.5 yil
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Just a Game , Luna Prima
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Mercenary
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): İşleyişiniz ve mentaliteniz aklıma yattığı için katılmak istedim. Oyunda çok bilgili değilim.
    • Neu

- Nick: Xavrun
      - Isim: Öncü
      - Yas: 27
      - AO tecrubesi: 1 ay.
      - Daha once oynadiginiz Guildler: daha önce albion online icinde ciddi bir guildde oynamadım.
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): daha önceki accountumda kendi cizdigim yolda 45 lvl archer yapmayı basarabilmistim.buildimde whispering bow ,mages hat , hunters chest ve mercenery bot ,kullanarak ucuz ve güzel dps elde edebilecegim dot odaklı bir build tercih etmistim, simdiki buildimi claw-mageshat-hunters chest ve - yapmayı dusunuyorum kanama ve zehir odaklı yine dod damage yapan melee assasin tercih edeceğim.
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel):Yas ortalaması yüksek ve oyunun görselliği yerine içeriği ile ilgilenen bir oyuncu kitlesi olduğunu düşündüğüm için aynı dili konusabildigim bir guildde oynama kararı aldım. deneyimli oyuncuların tecrubelerinden faydalanabileceğim, sistemi oturmuş bir guild.
    • Neu

- Nick: Unitback
      - Isim: İsmail
      - Yas: 21
      - AO tecrubesi: 3 yıl
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Nilfgard, Luna Prima, Suicide Squad, Tea Party
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Nature
      - Neden Tridra'yi sectiniz? Yardımcı ve anlayışlı üyeleri olduğu için, uzun soluklu oynamayı düşündüğümden dolayı sistemi ve işleyişi bana uygun olduğu için. Samimi ve eğlenceli bir ortam aradığım için, kuralları ve işleyiş mekanizması mantıklı olduğu için.