Tridra

• -Nick: KORKMAZ
      - Isim: Umut
      - Yas: 23
      - AO tecrubesi: Beta
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Agression
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Soldier
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Türk guildleri arasında ki en geniş kitleye sahip.Stratejisi güzel,kordineli ve disiplinli olduğunu düşünüyorum.Profesyonelliğini oyuncu seçiminde bile gösterdi daha ne olsun!
    • Neu

- Nick: Polasaty
      - Isim: İsmet
      - Yas: 33
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Metalon (Kucuk kendimize ait bir guilddi)
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Mercenary-Soldier arasinda kaldim.
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Türk lazim abi, ingilizce var ama bi yere kadar ayrica uzun soluklu tek türk guildi bildigim kadariyla.. Ekstradan birakmadan öncede vardiniz hala varsiniz. (3 aydir girmiordum)
    • Neu

stradlin schrieb:

- Nick: Polasaty
      - Isim: İsmet
      - Yas: 33
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Metalon (Kucuk kendimize ait bir guilddi)
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Mercenary-Soldier arasinda kaldim.
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Türk lazim abi, ingilizce var ama bi yere kadar ayrica uzun soluklu tek türk guildi bildigim kadariyla.. Ekstradan birakmadan öncede vardiniz hala varsiniz. (3 aydir girmiordum)
      Discord grubumuza gelirseniz konuşabiliriz
    • Neu

- Nick: Frexx
      - Isim: Seçkin
      - Yas: 30
      - AO tecrubesi: yeni başladım öğrenmeye çalışıyorum.
      - Daha once oynadiginiz Guildler: yok
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): henüz karar vermedim ama nature staff güzel gibi healer oynarım muhtemelen.
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel):Kerhaneci tavsiye etti
    • Neu

- Nick: Esthrea
      - Isim: Mehmet
      - Yas: 31
      - AO tecrubesi: Yeni başladım.
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Yok
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Frost-Mage gidicem gibi duruyor, kesin karar vermedim.
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Frexx tavsiye etti.
    • Neu

Frexx schrieb:

- Nick: Frexx
      - Isim: Seçkin
      - Yas: 30
      - AO tecrubesi: yeni başladım öğrenmeye çalışıyorum.
      - Daha once oynadiginiz Guildler: yok
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): henüz karar vermedim ama nature staff güzel gibi healer oynarım muhtemelen.
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel):Kerhaneci tavsiye etti

Aesther schrieb:

- Nick: Esthrea
      - Isim: Mehmet
      - Yas: 31
      - AO tecrubesi: Yeni başladım.
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Yok
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Frost-Mage gidicem gibi duruyor, kesin karar vermedim.
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Frexx tavsiye etti.
      Discord kanalımıza gelirseniz konuşabiliriz. Link: discord.gg/jZjG5Cy