Tridra

• - Nick: BuyucuMehmet
      - Isim: Mehmet
      - Yas: 20
      - AO tecrubesi: 2 hafta
      - Daha Önce Oynadığınız Guildler: Yok
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): mercenary/soldier
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Oyun Yapısı Ve gereği Birliktelik Doğru ve sistemli yükselmek Kısaca Zevk alacağım takım ruhuna sahip insanlarla bir arada olmak.
    • - Nick: TaydeoN
      - Isim: Tolga
      - Yas: 31
      - AO tecrubesi: 4 hafta
      - Daha Önce Oynadığınız Guildler: Yok
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): ranger/assasin
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Keyif alabileceğim muhabbetin bol olduğu kalabalık bir toplulukla oynamak. En önemlisi de türk guildi olması
    • Nick : SucukluYumurta
      İsim : Muhittin
      Ao tecrubesi : ilk açıldıgında 3 ay
      Daha önce oynadıgınız guildler : yok
      oynamayı düşündüğünüz guild sınıfı : tank ve ya warrior
      Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): boş boş gezmek istemiyorum bi amaçlı oynamak mantıklı geliyor. tek kasmaya üşeniyorum orasıda ayrı. türk guildi olması yardım acısından iyi oluyor genelde. gırgır şamatada olursa ne mutlu bize :D
    • Neu

- Nick: Muciz
      - İsim: Musa
      - AO Tecrübesi: open betada almıştım, ara ara oynadım ondan beri
      - Daha önce oynadığım guild yok
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Fire Mage
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): oyuna girdiğimde muhabbet edecek, arada beraber dungeon dönebileceğim topluluk arıyorum
    • Neu

MUCIZ schrieb:

- Nick: Muciz
      - İsim: Musa
      - AO Tecrübesi: open betada almıştım, ara ara oynadım ondan beri
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Fire Mage
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): oyuna girdiğimde muhabbet edecek, arada beraber dungeon dönebileceğim topluluk arıyorum
      Discordumuza bekleriz :) discord.gg/wbDrJnP
    • Neu

ick: Aritachi
      - İsim: Çağlar
      - AO Tecrübesi: open betada almıştım, ara ara oynadım sadece sonrası world of warcraft olarak devam etti
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Warbow ranger oynamak istiyorum
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): oyuna girdiğimde muhabbet edecek, arada beraber dungeon dönebileceğim topluluk arıyorum guild videolarını izleğimde world of warcraft ortamım aklıma geldi 9 yıllık wow hayatımın devamını bu oyunda bu guilde devam ettirmek istedim.suan için acemi sayılırım ama oyuna cabuk alıstım diyebilirim.
    • Neu

- Nick: MadLoveR
      - Isim: Osman
      - Yas: 25
      - AO tecrubesi: 2 yıl
      - Daha once oynadiginiz Guildler: DevilsPact ve
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Greataxe ve mercenary zırh ayaklık cloth kafalık
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel):Eski dostlarım ile oynamayı özledim ve askerde olduğumuda belirteyim kardeşim
    • Neu

MadLoveR schrieb:

- Nick: MadLoveR
      - Isim: Osman
      - Yas: 25
      - AO tecrubesi: 2 yıl
      - Daha once oynadiginiz Guildler: DevilsPact ve
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Greataxe ve mercenary zırh ayaklık cloth kafalık
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel):Eski dostlarım ile oynamayı özledim ve askerde olduğumuda belirteyim kardeşim
      Discordumuza bekleriz :)