Tridra

• - Nick: Harnk
      - Isim: Aral
      - Yas: 27
      - AO tecrubesi: 5 gün
      - Daha once oynadiginiz Guildler: gentlemen allience tan shogun guildindeydim. (eger bir onemi varsa uo/wow/lol/dota1/hots oynamıslıgım var)
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Guardian/Soldier
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Guildinizin rutbe sistemini cok begendim. Oyunda bir amac veriyor. Emeklerimin karsiligini alabilcegim bir guild oldugunuzu dusundum. Turk olmanizda bir avantaj. Sizinle ve Zugbu ile birlikte oynamak icin sabirsizlaniyorum.
    • - Nick: Luwi
      - Yas: 19
      - AO tecrubesi: 3 ay
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Turks
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Guardian
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Guildin sistemi olsun ortamı olsun hoş ama en önemli sebep arkadaşlarımla beraber oynamak :)
    • - Nick: Ryaj - Shielda
      - Isim: Şahan
      - Yas: 22
      - AO tecrubesi: 3 Gün önce başladım
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Yok
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Ganker (Merchant hariç diğerleride olabilir)
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Speecial (Alp) tavsiye etti.
    • - Nick: Biaz
      - Isim: Mustafa
      - Yas: 24
      - AO tecrubesi: ilk betada uzun süre oynadım
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Alamut(beta)-Dead Zone
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Guardian-Ganker
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Gintoki tavsiye etti sisteminizi beğendim bi parçası olmak isterim
    • -Nick: Midgetyoda
      -İsim: Kendal
      -AO tecrübesi: yeni oyuncu
      -Daha önce oynadığınız guildler: yok
      -Oynamayı düşündüğünüz guild sınıfı(class)-: Guardian
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Cyfoes(çağdaş) ve onun guardian ekibindekiler arkadaşlarım onların tavsiyesiyle oyunu birlikte oynamak için başladım.
    • Neu

-Nick: Jbern
      -İsim: Oncu Hazar
      -AO tecrübesi: ilk closed beta dan beri
      -Daha önce oynadığınız guildler: devil's pack
      -Oynamayı düşündüğünüz guild sınıfı(class)-: Guardian yada Merchant
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, saglam ve mantıklı yönetim , destekli oyun planı ve yaş ortalaması
    • Neu

-Nick: Ossiane
      -İsim: Berkay
      -AO tecrübesi: 3 gün
      -Daha önce oynadığınız Guildler: Yok
      -Oynamayı düşündüğünüz guild sınıfı(class): Soldier fakat Ganker da çok sıcak geliyor. Biraz kararsızım o konuda.
      -Neden Tridra'yı sectiniz?: En önemli sebebi Türk Guildi olması, sistemi seni herhangibir şekilde kısıtlamıyor oluşu. Sistem mantığı, cazip ve hoş geldi. Ayriyetten Zugbu tavsiye etti.
    • Neu

-Nick: Kozuch
      -İsim: Koray
      -AO tecrübesi: 2 sene
      -Daha önce oynadığınız Guildler:Singularity--Nilfgaard--Turks
      -Oynamayı düşündüğünüz guild sınıfı(class): Pvp karakteri kasmadım full farmerim 2-3 güne full t8 olacagım suanlık
      -Neden Tridra'yı sectiniz?: Türk guildi olması ve yaş ortalamasının yüksek olması aslında birazda ihtiyacım var cunku thetfordda t7 butcher ve coocker bulunmuyor npclerin seviyeleri yetmedigi için işimin bi kısmını göremiyorum
    • Neu

- Nick: AbdullahCatli
      - Isim: Fatih
      - Yas: 21
      - AO tecrubesi: betadan itibaren 7 ya da 8 ay
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Turks
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Merchant
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Guildin sistemi beni çezbetti. İçeride düzgün bir hiyerarşinin olması guildde disiplin olduğu anlamına gelir. Ve oyunun sistemine çok uygun bir guild olduğuna inaniyorum. Oyunu oynarken daha amacına uygun oynayacağıma ve zevk alacağıma inanıyorum. Ve bu guildin bir mensubu olup elimden geldiğince güçlendirip Türk'ün ismini olabildiğince herkese duyurmak istiyorum

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Thesonycs ()

• Neu

- Nick: Hedyla
      - Isim:Çağkan
      - AO tecrubesi: 7
      - Daha once oynadiginiz Guildler: ispanya guildlerinde oynadm
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class):t6 -arrow / druid healler oynuyorm
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): pvpden cok pve yaparak farm kasma düsüncesindeyim, t6 dungeonlarında cok fazla gear kaybettim artk kendi guildimle taş gibi farm yapmak istiyorm
    • Neu

- Nick: DYSANIA
      - Isim:Onur
      - AO tecrubesi:Beta/7g
      - Daha once oynadiginiz Guildler:-
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class):T6 ofansif warrior
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel):Her şeyden önce Türkçe iletişimin sağlandığı bir platformda bulunmak ve sağlam ve kalıcı bir Türk birliğinde bulunma ve güçlenme amacı.
      - Referans: Hedyla