Tridra

• Neu

- Nick: Moriath
      - Isim: Sağanak
      - Yas: 32
      - AO tecrubesi: 6 ay
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Articulo Mortis
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Guardian veya Ganker
      - Neden Tridra'yi sectiniz? Sistem çok güzel tasarlanmış içinde sanki biraz roleplay de var.

Kişisel Not: Albion'da guild tecrübem fazla yok, oyunun net olarak başlamasını bekliyordum. Buna karşılık 12 yıllık MMO tecrübem var. Haftalık 50+ saat online olabilirim.
    • Neu

Vlaoron schrieb:

- Nick: Moriath
      - Isim: Sağanak
      - Yas: 32
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Articulo Mortis
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Guardian veya Ganker
      - Neden Tridra'yi sectiniz? Sistem çok güzel tasarlanmış içinde sanki biraz roleplay de var.

Kişisel Not: Albion'da guild tecrübem fazla yok, oyunun net olarak başlamasını bekliyordum. Buna karşılık 12 yıllık MMO tecrübem var. Haftalık 50+ saat online olabilirim.
      Merhabalar, discorda bekliyoruz.. Guildde role playe onem veren insanlar var. Hatta bir cok insana build yaparken karekterlerine uygun ve en cok keyif alacaklari buildi yapmaya calisiyoruz. Neye ihtiyac vardan cok en cok neyden keyif alirlar ve ne karekterlerine uygun olur daha cok onem veriyoruz :)
    • Neu

Sistemde büyük bir hata gördüm. iyi kalpli bir insan olduğum için bunu sizinle paylaşıyorum. Hata şu, master olup yönetime giren arkadaşların daha önce Age of oynayıp oynamadığına dair kanıt sunması gerekir diye bir kural konulmalı. bence bu kuralın olmaması büyük bir hata age of oynamamış insanlar guild yönetmemeli başarılar dilerim :)
    • Neu

Qursat schrieb:

Sistemde büyük bir hata gördüm. iyi kalpli bir insan olduğum için bunu sizinle paylaşıyorum. Hata şu, master olup yönetime giren arkadaşların daha önce Age of oynayıp oynamadığına dair kanıt sunması gerekir diye bir kural konulmalı. bence bu kuralın olmaması büyük bir hata age of oynamamış insanlar guild yönetmemeli başarılar dilerim :)
      Önce bana 10 dolar sözünü tut köylü!
    • Neu

- Nick: Kecker
      - Isim: Atakan
      - Yas: 17
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Alamut
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Soldier
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): bundan önce çok fazla guild tecrübem olmamıştı nerdeyse solo oynamıştım tridra da çok sıcak bir aile ortamı olacak gibi gözüküyor sistemi de çok sağlam güzel vakit geçirebileceğimizi düşünüyorum
    • Neu

Qursat schrieb:

Suanki guild masterla bir age of oynadik adam gayet guzel oynuyor ben ilgileniyorum sen rahat ol ;) (Birazcik ayip olmadimi buradan trollemek? Ben simdi olmasi gerekeni yapip sizin sayfaniza girip basarilar dileyip iyi dileklerde bulunacagim)
    • Neu

- Nick: Babaköser

- Isim: Galip

- Yas: 38

- AO tecrubesi: 5 ay

- Daha once oynadiginiz Guildler: Amareth - Luna Prima

- Neden Tridra'yi sectiniz?, Guild için kurduğunuz sistem, çabalayan oyuncuların yükselebileceği şekilde tasarlanmış farklı oynayanlarında kendine yer bulabileceği zevk alabileceği şekilde uzun soluklu olabileceğini düşündüm.
      The sheep separated from the flock gets eaten by the wolf
      Turkish Proverb
    • Neu

keckerf schrieb:

- Nick: Kecker
      - Isim: Atakan
      - Yas: 17
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Alamut
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): bundan önce çok fazla guild tecrübem olmamıştı nerdeyse solo oynamıştım tridra da çok sıcak bir aile ortamı olacak gibi gözüküyor sistemi de çok sağlam güzel vakit geçirebileceğimizi düşünüyorum
      Nacizane yorumlarin icin cok tesekkur ederiz, ailemize hos geldin ;)
    • Neu

- Nick: Theosis

- Isim: Ahmet

- Yas: 25

- AO tecrübesi: 1-2 hafta

- Daha once oynadiginiz Guildler: Oyuna girdiğim vakitlerde yalnız takıldım.

- Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Guildin isteğine göre degişebilir. Fakat oyunun her alanında deneyimimin olmasını istiyorum.

-Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Organize bir Türk guildinde bulunmak istediğimden.
    • Neu

Theosis schrieb:

- Nick: Theosis

- Isim: Ahmet

- Yas: 25

- AO tecrübesi: 1-2 hafta

- Daha once oynadiginiz Guildler: Oyuna girdiğim vakitlerde yalnız takıldım.

- Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Guildin isteğine göre degişebilir. Fakat oyunun her alanında deneyimimin olmasını istiyorum.

-Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Organize bir Türk guildinde bulunmak istediğimden.
      Discordda bekliyoruz seni :) Simdiden hosgeldin..
    • Neu

・Nick: Cheditte

・Isim: Onur

・Yas: 21

・AO Tec: 2 Ay ( Oyunu alalı 1 sene oluyor fakat pek ilgilenmedim.)

・Daha once oynadiginiz Guildler: TiT (Beta olduğu için fazla takılmadım fakat bana çok şey öğrettiler. Beni tanıyan olacağını pek sanmıyorum.)

・Class: Merchant (Oynadığım her online oyunda PvP'den uzak durmuşumdur, pek bana hitap eden bir mod değil. Sadece Guild Wars 2'de uzun süre WvW yaptım o da fazla complex olmadığı için. Açıkçası Albion'dan beklettim biraz flex bir class oynamak, hem Gather ve Craft yapıp, hemde PvE dungeon ve Raid'leri oynayabilmek istiyorum. Sadece craft yapıp money baron olmak gibi bir kaidem yok. :) )

・Neden Tridra?: Uzun süredir yabancı guild'ler de oynuyorum, hem Türk bir community içinde olmak istediğimden, hemde Albion'da ki en iyi seçenek siz olduğunuz için.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Cheditte ()

• Neu

Nick: andaci

İsim: Andaç

AO Tecrübesi: oyunu ilk beta zamanlarında almıştım o zamanlar yoğun oldugum için çok zaman ayıramamıştım 2 ay gibi bi süre sonra bırakmak zorunda kaldım
      uzun süren ultima online hasretime yenik düştüm oyunun tamamen açıldığını görünce yeniden başlamak istedim

Daha önce oynadığınızı guildler: Dürüst olmak gerekirse isimlerini hatırlamıyorum

Oynamayı düşündüğünüz class: Ganker/Soldier

Neden Tridra: Başarılı bi sistem kurmuş gibisiniz hem rp bakımından hem gelişma bakımından keyifli olucak gibi duruyo diğer bi çok guilde göre ciddiyet ve samimiyet arasında güzel bi bağ kurdugunuz gördüm umarum yanılmıyorumdur
    • Neu

- Nick: Avernus
      - Isim: Doğan
      - Yas: 27
      - AO tecrubesi: Başından beri takipteyim ama beta diye oynamadım
      - Daha once oynadiginiz Guildler: -
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Ganker
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Güzel gözüken bir sistem kurmuşsunuz, serbestlik tanıyorsunuz ve köle aramıyorsunuz artı Türk lejyonu ^^
      UO :love:
    • Neu

- Nick: Thorgard

- Isim: Çağlar

- Yas: 20

- AO tecrubesi: Epic pack ile yeni başlıyorum.

- Daha once oynadiginiz Guildler: -

- Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Online sürem 30 saatten az olup da casual ilerlemek istediğimden değil ama oyun mantığını anlayıp ona göre tercih yapmak adına şimdilik Citizen sınıfını tercih ediyorum, ilerleyen zamanlarda bunu Merchant olarak değiştireceğim.

- Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): İletişiminizi ve yaş ortalamanızı göz önünde bulundurdum. Benim için her şeyden önce iletişim, sevgi, saygı geliyor ve bu bağlamda baktığımda gerek twitch.tv kanalınızda chattekilerle iletişiminiz olsun, gerekse kendi aranızdaki iletişiminiz ve sisteminiz olsun hoşuma gitti.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Endeavor ()