Tridra

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Selamlar.

Alpha, closed beta ve open betanin basi olmak uzere uzun sure boyunca Albion deneyimim oldu. Ben de sizler gibi dramasiz ve kaliteli bir oyun oynayabilecegim bir core ekip urettim ve Crimson adli guildi kurdum (belki duyan olmustur:)). Ancak guild ici iliskiler ve insanlarin drama yaratma cabasi, istedigim seyi yapmama izin vermedi ve ozel hayatimin da yogunlugu oyunu birakmama sebep oldu.. Oyunla ilgili epey bir deneyimim oldugunu dusunuyorum ancak uzun suredir oynamadigim icin gelen yeniliklerden pek de haberim yok. An itibari ile Amerika'da yasiyorum ve casual bir oyun tarzi ile devam etmeyi dusunuyorum. Vizyonunuza ve sistemi oturtabilmis olmaniza hayran kaldim. Hepinizin sabrina ve ellerine saglik. Eger siz de dusunurseniz beraber ilerlemeyi cok isterim. Zamaniniz icin tesekkurler.

- Nick: Bigmek
      - Isim: Umut
      - Yas: 26
      - AO tecrubesi: 1-2 yıl
      - Daha Önce Oynadığınız Guildler: Crimson.
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Ranged dps/healer (karar veremedim)
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel):Cevabi yukaridaki kisa paragrafta bulabilirsiniz :)

Tesekkurler
    • Nick: Chamax
      -İsim: Burak
      -Ao tecrubesi: Beta Zamanı-Daha önceki guildler- (İsmini Hatırlamıyorum Resetten Önceydi )
      -Neden Tridrayı Seçtiniz - Türk guildi ile oynamak istiyorum. guildin sisteminin güzel olduğunu ve keyif alabileceğimi düşündüğüm için.
    • Neu

Nick : CiLeK
      İsim : Melek
      AO Tecrübesi : 1 hafta belki.
      Loncalar : -
      Oynamayı düşündüğünüz class : Genel olarak oyunlarda sup/healer ihtiyaç yoksa mage tarzı oynarım. Craftı da pek bir severim ayrıca.
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Açıldıktan sonra oynamaya fırsatım olmadı 470 gün geçmiş aradan mailboxtan gördüğüm kadarı ile. Akşam 7'den sonra artık mümkün olduğunca albionda vakit harcamak istiyorum. Şu an yeni bir oyuncu olduğum için bir iddiam yok, guilde şöyle kazanımlar sağlarım gibisinden fakat ileride bu mümkün. Aldığım paket olduğu gibi duruyor. Abuk subuk şekilde heba etmek de istemiyorum açıkçası. Bilen ve yol gösterebilecek, yardımcı olabilecek birilerine de ihtiyacım var. Her ne kadar oynayamasam da, ara ara videolara ve foruma baktığım için ön plana çıkan bir türk guildi olarak Tridra'yı biliyorum. Oturmuş bir sistemden bahsedilmesi özellikle dikkatimi çekti çünkü hangi oyun olursa olsun genel olarak olmayan disiplinden kaynaklı ve birkaç da saçma sapan çekişmeye bağlı olarak dağılıyor türk grupları. Bunlarla karşılaşmayacağım, daha profesyonel, yaş ortalaması nispeten yüksek bir guild olduğunu düşündüğüm için katılmak istiyorum.
    • Neu

Nick: Omorfo
      İsim: Sefa

Oynayacağım sınıf hakkında ve yapacağım geliştirmelere yardımcı olmanızı umarak buradayım size katılıp oyunu öğrenip eğlenmeye gelen beta da başlamış fakat ara veren biriyim peki bilgim yok şuan yardımlarınızı bekliyorum.