Tridra

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• -Nick: KORKMAZ
      - Isim: Umut
      - Yas: 23
      - AO tecrubesi: Beta
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Agression
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Soldier
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Türk guildleri arasında ki en geniş kitleye sahip.Stratejisi güzel,kordineli ve disiplinli olduğunu düşünüyorum.Profesyonelliğini oyuncu seçiminde bile gösterdi daha ne olsun!
    • - Nick: Polasaty
      - Isim: İsmet
      - Yas: 33
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Metalon (Kucuk kendimize ait bir guilddi)
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Mercenary-Soldier arasinda kaldim.
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Türk lazim abi, ingilizce var ama bi yere kadar ayrica uzun soluklu tek türk guildi bildigim kadariyla.. Ekstradan birakmadan öncede vardiniz hala varsiniz. (3 aydir girmiordum)
    • stradlin schrieb:

- Nick: Polasaty
      - Isim: İsmet
      - Yas: 33
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Metalon (Kucuk kendimize ait bir guilddi)
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Mercenary-Soldier arasinda kaldim.
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Türk lazim abi, ingilizce var ama bi yere kadar ayrica uzun soluklu tek türk guildi bildigim kadariyla.. Ekstradan birakmadan öncede vardiniz hala varsiniz. (3 aydir girmiordum)
      Discord grubumuza gelirseniz konuşabiliriz
    • - Nick: Frexx
      - Isim: Seçkin
      - Yas: 30
      - AO tecrubesi: yeni başladım öğrenmeye çalışıyorum.
      - Daha once oynadiginiz Guildler: yok
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): henüz karar vermedim ama nature staff güzel gibi healer oynarım muhtemelen.
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel):Kerhaneci tavsiye etti
    • - Nick: Esthrea
      - Isim: Mehmet
      - Yas: 31
      - AO tecrubesi: Yeni başladım.
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Yok
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Frost-Mage gidicem gibi duruyor, kesin karar vermedim.
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Frexx tavsiye etti.
    • Frexx schrieb:

- Nick: Frexx
      - Isim: Seçkin
      - AO tecrubesi: yeni başladım öğrenmeye çalışıyorum.
      - Daha once oynadiginiz Guildler: yok
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): henüz karar vermedim ama nature staff güzel gibi healer oynarım muhtemelen.
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel):Kerhaneci tavsiye etti

Aesther schrieb:

- Nick: Esthrea
      - Isim: Mehmet
      - Yas: 31
      - AO tecrubesi: Yeni başladım.
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Frost-Mage gidicem gibi duruyor, kesin karar vermedim.
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Frexx tavsiye etti.
      Discord kanalımıza gelirseniz konuşabiliriz. Link: discord.gg/jZjG5Cy
    • Nick: Camenes
      - Isim:Soner
      - Yas: 26
      - AO tecrubesi: Betadayken almıştım 1-2 ay oynadım sonra askere gıdınce bıraktım simdi yeniden başladım.
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Devil Pact
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Soldier
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Oyunu detaylarıyla öğrenmek ve iyi bir toplulukla birlikte çalışmak için.
    • -Nick: LadyArwen
      - Isim: Burak
      - AO tecrubesi: Beta / Yeni başlayan
      - Daha once oynadiginiz Guildler: -
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Frost Mage (Değişebilir)
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Türk guildleri arasında ki en geniş kitleye sahip gibi görünüyor.
    • LadyArwen schrieb:

-Nick: LadyArwen
      - Isim: Burak
      - AO tecrubesi: Beta / Yeni başlayan
      - Daha once oynadiginiz Guildler: -
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Frost Mage (Değişebilir)
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Türk guildleri arasında ki en geniş kitleye sahip gibi görünüyor.
      Discord kanalımıza gelirseniz konuşabiliriz link:discord.gg/jZjG5Cy
    • - Nick: Emergency911
      - Isim: Berk- Yas: 22
      - AO tecrubesi: Yok
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Mercenary
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Oyunu araştırırken rastgele karşıma çıktı.
    • Nick: Shalithan
      - Isim: Alper
      - Yas: 35
      - AO tecrubesi: 1.5 hafta
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Gatherer ve PVE modunda casual oynayabilirim. pvp yapanlara yardımcı olabilirm.
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Çook eskiden Ultima online oyuncusuyum,Nebula, Quann server zamanları, iyi bir guild ile her zaman keyifli zaman geçer, etrafıma pozitif etki oluşturmak isterim. genel olarak ekonomi taraflarında hareket etmek hoşuma gider, paylaşmak ile ilgili bir sıkıntım olmaz.
    • Nick: YinYang
      İsim: Umut
      AO Tecrübesi: betadan sonra başladım ddos saldırısndan sonra bıraktım, yeniden basladim
      Daha önce oynadığınız guild: yok
      Oynamayı düşündüğünüz class: Tank , tank support
      Neden Tridra: Türk guildi oldugu için ve kuzenim burda oldugu

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Ossiane ()

• - Nick: Phylogrim
      - Isim: Gokhan
      - Yas: 25
      - AO tecrubesi: 10 Gun
      - Daha once oynadiginiz Guildler: [NOCX] Gamers Guild
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Oncelik Soldier, isleri yoluna koyduktan sonra Guardian dusunebilirim.
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Eski guildim PvE uzerine yogunlasmis bir guildti. Ayrica Tridra'nin basarili bir Turk guildi oldugunu ogrendigim icin ve daha once oynadigim oyunlarda da basarili Turk guildlerinde bulundugum icin nostalji gibi geldi.