Tridra

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• - Nick: Caemen
      - İsim: Burak
      - Yas: 30
      - AO tecrübesi: ~1 hafta
      - Daha önce oynadığınız Guildler: -
      - Oynamayı düşündüğünüz guild sınıfı (class): Soldier.
      - Neden Tridra'yi sectiniz? Kısaca açıklayabilir misiniz?: Oyun içerisinde bulunan listeden incelediğim kadarıyla en aktif PvP türk guildi sizsiniz.

Dürüst olmak gerekirse şuanda oyuna dair pek fazla bir fikrim yok, iş yoğunluğu sebebi ile bana her ihtiyaç duyulduğunda gelebilir miyim onu da bilemiyorum ancak geçmişte oynadığım oyunların tümünde PvP ve özellikle support classlarda zaman geçirdiğim için Guild'e faydalı olacağımı düşünüyorum. Şuanda tamamen healer üzerine karakterimi geliştiriyorum, kabul edilirsem de bu yönde devam edip grubun healer'ı/healer'larından biri rolünü üstlenmek isterim.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von caemen ()

• caemen schrieb:

- Nick: Caemen
      - İsim: Burak
      - Yas: 30
      - AO tecrübesi: ~1 hafta
      - Daha önce oynadığınız Guildler: -
      - Oynamayı düşündüğünüz guild sınıfı (class): Soldier.
      - Neden Tridra'yi sectiniz? Kısaca açıklayabilir misiniz?: Oyun içerisinde bulunan listeden incelediğim kadarıyla en aktif PvP türk guildi sizsiniz.

Dürüst olmak gerekirse şuanda oyuna dair pek fazla bir fikrim yok, iş yoğunluğu sebebi ile bana her ihtiyaç duyulduğunda gelebilir miyim onu da bilemiyorum ancak geçmişte oynadığım oyunların tümünde PvP ve özellikle support classlarda zaman geçirdiğim için Guild'e faydalı olacağımı düşünüyorum. Şuanda tamamen healer üzerine karakterimi geliştiriyorum, kabul edilirsem de bu yönde devam edip grubun healer'ı/healer'larından biri rolünü üstlenmek isterim. casual oyuncularada yer
      Guildimizde casual oyuncularada yer var. Discordumuza katılırsanız müsait olan recruiterimiz sizinle ilgilenecektir.
    • - Nick: Batuhan
      - Isim: Batuhan
      - Yas: 17
      - AO tecrubesi: 2 yıl
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Devil's Pact
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Mercenary
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Guild arama yerinde gördüm, sıcak ve aktif bir ortam ararken buldum. Ossiane Guild sistemini anlatıp anlamama yardımcı oldu.
    • Nick: DwarfCube
      - Isim: Efe
      - Yas: 18
      - AO tecrubesi: 3gün
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Hiç
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Soldier kafama daha çok yattı gibi. (Grinding yapmayı severim ama tarla işlerini daha bilmiyorum öğrendikten sonra Mercenary olabilirim)
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Türk serveri olması ve açıkçası Discord officalda Türk kısmında ilk karşıma çıkan olması seçmeme neden oldu.
    • Nick:Hiyokomame
      - Isim: Nihat
      - Yas: 19
      - AO tecrubesi: 1 hafta
      - Daha once oynadiginiz Guildler: N/A
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Soldier
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): EmnBydk'ın önermesi ve en sistematik guildlerden biri olması.
    • - Nick:Gacora
      - Isim:Mehmet
      - Yas: 37
      - AO tecrubesi:yok
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Daha önce oynamadım
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): crafter ve gatherer
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): uo ya benziyo diye duydum bikaç haftadır oynuyorum beğendim oyunu.Guild olmadan daha ileri gidemiyorum toplama olayında.Baktım elle tutulur türk guildi bu gibi geldi.