Tridra

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Merhaba arkadaslar, Tridra guildini muhtemelen duymussunuzdur. Eskiden benim liderligini yaptigim kucuk birbirini taniyan guild olma kafasindaydik. Yeni bir isim altinda da baslamayi dusunduk fakat zamaninda butun guildlere karsi savas vererek basarmasi zor bir event sonucunda custom logo alma hakkini kazandik ve bunun bosa gitmemesi icin bu isim altinda devam etmeye karar verdik. Bir cok donemden gectik, lider degisiklikleri oldu, yabancilari guilde aldik. Final olarak kucuk guild sisteminden cikip buyuk guild sistemine gecmeye karar verdik. Benim her daim bir vizyonum vardi oda icerisinde drama olmayan ve herkesin hakkiyla bir yerlere gelebildigi bir Turk guildi olsun ama ne benim olsun ne Ahmetin, ne Mehmetin.. Guild butun Turk milletine ait olsun... Bizde bu ideolojiyi gerceklestirmek adina bir sistem gelistirdik. Burada onu sizlerle paylasmak istiyorum. Bu ideolojiyi begenen herkesi guilde bekliyoruz. Hardcore veya casual herkesin yerini bulabilecegi adaletli olduguna inandigim bir duzen, tabiki fikirleri olanlar paylasabilirler, hep beraber daha da guzellestirebilecegimiz bir mantik olduguna inaniyorum, nede olsa hic bir fikir pat diye bulunmamistir, uzerine emek verilerek gelistirilmistir.
      Guild logomuz,
      |

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

*Ornek guild basvuru formu
      - Nick: KingMojo
      - Isim: Alessio
      - Yas: 20
      - AO tecrubesi: 2.5 yil
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Hammer&Sickle, RedArmy
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Derrick tavsiye etti.

*Discord adresimiz : discord.gg/jZjG5Cy

Basvuru yaptiktan sonra guilde katilmak icin discord adresimize gelmeniz gerekmektedir. Sizleri bekliyor olacagiz :)

Bazi Videolarimiz

Dieser Beitrag wurde bereits 41 mal editiert, zuletzt von Xecron ()

• İşlemesi gayret gerektiren bir sistem ama sağlam bir emekle düzenlenmiş, uygulanabilir bir sistem.

- Nick: ULUBATLI
      - Isim: İbrahim
      - Yas: 21
      - AO tecrubesi: 1 yıl
      - Daha Önce Oynadığınız Guildler: Luna Prima, Artıculo Mortis.
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Ganker
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Neden tridra diye sorarsan oyuna ilk kez 2-3 arkadaşımla beraber tridrada başlamıştım ve oyunu orda öğrendim. Güzel bir arkadaşlık ortamımız olmuştu. Şimdi o ortam tekrar kurulacak. Ben de askere gidene kadar ne kadar süre oynayabilirsem artık, casual bir şekilde PK odaklı takılmayı düşünüyorum.

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von UlubatLI ()

• gerçekten de sistem hoşmuş beğendim daha önce wow oynarken guild masterın sadece kendi istediğini yapıp durması ve bundan hoşnut olmayanların tek opsiyonunun guildi terk etmesi sinrimi gerçekten bozuyordu bu sistemde de ganker classı bana gerçekten beni anlatan bir class gibi geldi guilde girmek istiyorum

nick:Gaffur
      isim:Kerem
      ao tecrübesi:beta 1 de jahrein adlı yayıncının gazı ile başladım ama sonra o bırakınca bende bıraktım kendim şimdi tekrar başlamak istiyorum
      class:ganker
      neden tridra:sistem kafama yattı

umarım alırsınız beni guilde iyi forumlar..
    • - Nick: SatisfactioN
      - Isim: İsa
      - Yas: 24
      - AO tecrubesi: 1 yıl
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Tridrayı seçmemin sebebi oyunu Tridra sayesinde öğrenmem ve gözümü Tridrada açma sebebim olabilir. Arkadaşlık ve seviyeli samimi ortamları barındırması da Tridrayı vazgeçilmez yapıyor benim gözümde.Başarılarının devamını diliyor ve benide bu samimi dürüst insanların arasına kabul etmenizi temenni ediyor iyi oyunlar diliyorum. Saygılar . Mother Fucker Jones ^^
    • Nick: Volkihar
      İsim: Ferhat
      AO tecrübesi:Tecrübesiz
      Oynamayı düşündüğünüz guild sınıfı: Guardian
      Neden Tridra'yı seçtiniz ,kısaca açıklayabilirmisiniz(opsiyonel):Tridra guildinde güzel bir tecrübe edindim
      gerek ortam gerek gameplay olarak güzeldi
      bu sistemle devamını getirebilecek bir guild olduğunu düşünüyorum
    • Nick: TheLostLover
      İsim: Batum
      Guildler: KNİGHTSOFELYSİUM, REDARMY, NİLFGAARD
      AO tecrübesi: İlk Betadan beri oynamaktayım.
      Oynamayı düşündüğünüz guild sınıfı: Ganker
      Neden Tridra'yı seçtiniz, kısaca açıklayabilir misiniz(opsiyonel): Tridra guildinde 2 aylık bir tecrübem olmuştu, yardımlaşmanın ön planda olduğu ve samimi ortamdan dolayı tekrar girmek istiyorum. Beraber güzel fame partileri kurarak muhabbet sohbet ile kendimizi geliştireceğimizi düşünüyorum.
    • Nick: Anethara
      Isim: Sefa
      Yas: 21
      AO Tecrubesi: 5 ay
      Daha once oynadiginiz Guildler: Tridra
      Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Guardian
      Neden Tridra'yi sectiniz? : Alışkanlık

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von Anethara () aus folgendem Grund: Edit : Hiç bir baskı altında olmadan yazdım ^^ ve kesinlikle fake değilim !

• Nick: ObeyYourMaster
      İsim: Turgay
      Guildler: KNİGHTSOFELYSİUM, REDARMY,
      AO tecrübesi: İlk Betadan beri oynamaktayım.
      Oynamayı düşündüğünüz guild sınıfı: Ganker (Askerlik durumundan dolayı)
      Neden Tridra'yı seçtiniz, kısaca açıklayabilir misiniz(opsiyonel): Son betada yaklaşık 2 aylık bir tecrübe edinme şansımız olmuştu Tridra guildi ile. Guilddeki samimi hava hoşuma gitmişti. Bu sebeple yeniden aranıza katılmak istiyorum.
    • - Nick: Karashin
      - Isim: Ferit
      - Yas: 36
      - AO tecrubesi: 1 yil
      - Daha once oynadığınız guildler: ---
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Merchant
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Uygulamayı düşündüğünüz sistem gerçekten harika ve beni oldukça etkiledi , zaman içerisinde bu sistem eminim ki kusursuz bir makinenin çarkları gibi işleyecek ve hal böyle olduğunda da insanın gönül vermemesi elde değil.Büyük bir umutla bekliyorum.
    • - Nick: shadrrow
      - Isim: Muhammet Enes
      - Yas: 23
      - AO tecrubesi: 2 ay kadar
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Şuan için Friendly.
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Merchant, Savaşmaktan çok işlevselliği sevdiğim için..
      - Oyun içi sınıf tercihim: İşlevselliği sevdiğim için Warlock a yöneldim savaşın ortasında savaşmak yerine arkadan rakibi kanser etmek daha çok hoşuma gidiyor ve oyunda crafta aşırı yükleniceğimi düşünüyorum :)
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Oyunu çok iyi bilen bir guild olduğunu düşünüyorum burda çok ilerliyeceğimi düşünüyorum.
    • karashin schrieb:

- Nick: Karashin
      - Isim: Ferit
      - Yas: 36
      - AO tecrubesi: 1 yil
      - Daha once oynadığınız guildler: ---
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Merchant
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Uygulamayı düşündüğünüz sistem gerçekten harika ve beni oldukça etkiledi , zaman içerisinde bu sistem eminim ki kusursuz bir makinenin çarkları gibi işleyecek ve hal böyle olduğunda da insanın gönül vermemesi elde değil.Büyük bir umutla bekliyorum.
      Nacizane yorumlariniz icin cok tesekkur ederim. Bizimde inancimiz bahsettigin sekilde, discord serverimizda tanismak icin seni bekliyor olacagiz... Simdiden hosgeldin :)
    • - Nick: DewyLowe
      - Isim: Keskin
      - Yas: 24
      - AO tecrubesi: one week :D
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Friendly ( in one week )
      - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Ganker ( Batu bunu değiştirme hakkına sahiptir.)- Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel):

Oyuna başlayalı yaklaşık 2 hafta oluyor. Daha önce mmo oyunları oynamama ragmen bu baya detaylı bir oyun haliyle zayıf bir ingilizce ile adapte olmak biraz zorlaşıyor.

Normal haritada gezerken önce UlubatLI daha sonrasında SatisfactioN ve son olarak Xecron arkadaşlara rastladım. Sagolsunlar oyunla ilgili o kadar bilgi verdiler ki üstelik hiç üşenmeden yorulmadan. Bu sebepten ötürü adamlarla bir kere bağlandım. Daha sonra paylaşmış oldukları discord adresi ile aralarına katıldım. Hiç tanımadıkları birine tarafsız verdikleri destek beni çok memnun etti. birlikte konuşarak biraz aksiyon dolu şeyler yaptık. Oyun çok daha sürekleyici olmaya başladı. Yanlış hatırlamıyorsam günde iki saat zaman ayırdığım oyunda o gece sabah 4'e kadar oturmuştuk. Guild sağlam olunca arkadaşlar bilgili olunca ve bu bilgiyide insanlarla paylaşınca samimiyet doğar. Herşeyden en önemlisi de şu sizlerde discord'a gelince anlayacaksınız ki mükemmel bir aile ortamı var. Bu sebepten ötürü bu guilde yer almak istedim.

Başta, Xecron olmak üzere Ulubatlı ve SatisfactioN'a sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim.

Saygılar.
      Kahrolsun Bazı Şeyler...

DewyLowe - KESKİN
    • DewyLowe schrieb:

Normal haritada gezerken önce UlubatLI daha sonrasında SatisfactioN ve son olarak Xecron arkadaşlara rastladım. Sagolsunlar oyunla ilgili o kadar bilgi verdiler ki üstelik hiç üşenmeden yorulmadan. Bu sebepten ötürü adamlarla bir kere bağlandım. Daha sonra paylaşmış oldukları discord adresi ile aralarına katıldım. Hiç tanımadıkları birine tarafsız verdikleri destek beni çok memnun etti. birlikte konuşarak biraz aksiyon dolu şeyler yaptık. Oyun çok daha sürekleyici olmaya başladı. Yanlış hatırlamıyorsam günde iki saat zaman ayırdığım oyunda o gece sabah 4'e kadar oturmuştuk. Guild sağlam olunca arkadaşlar bilgili olunca ve bu bilgiyide insanlarla paylaşınca samimiyet doğar. Herşeyden en önemlisi de şu sizlerde discord'a gelince anlayacaksınız ki mükemmel bir aile ortamı var. Bu sebepten ötürü bu guilde yer almak istedim.

Başta, Xecron olmak üzere Ulubatlı ve SatisfactioN'a sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim.

Saygılar.
      Yorumlarin icin cok tesekkur ederim. Ailemize hosgeldin :)
    • - Nick:Officaldan Sonra JoeWeider Su Anki ismim ULUS0Y
      - Isim: Adnan
      - Yas: 23
      - AO tecrubesi: 8 ay
      - Daha Önce Oynadığınız Guildler: Luna Prima
      - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Guild Düzenlemesi Hoşuma gitti ben pvp seven biri olarak Bu tarz bi oyundada bu tarz duzenlemenin önemli oldugunu dusundugum için bu guildi seçtim
    • Nick:TursuFicisi
      İsim:Buğra
      AO Tecrübesi:1.5 yıl
      Daha önce oynadığınız guildler:Nilfgaard, Envy, Articulo Mortis, Luna Prima, Llaw Arian, Conflict, Filthy Casuals, KDS, The Fleet, Friendly
      Oynamayı düşündüğünüz class:Guardian
      Neden Tridra:1. sebebim bana göre oyundaki en iyi guild sistemi nilfgaard ve red armynin yaptığı cp sistemiydi ta ki bu sistemi görene kadar 2.sebebim büyük guildlerde olunca adam akıllı tanımadığınız kişilere çalışıyorum hissini yaşamak yerine bu kaynakları ahmete mehmete veriyorum arkadaşımın ihtiyacı var gvg vs için diyebiliyorum 3.sebebim yabancı guildlerden sıkıldım (eskiden tam tersi yabancı guildlere katılırdım sadece ama gereksiz olduğunu kavradım) 4.sebebim DRAMADAN UZAK bir guild 5.sebebim tanıdığım ve sevdiğim arkadaşlarım var Alın size İslamın Şartları gibi 5 sebep :D