Scoia'Tael

• Scoia'Tael to bardzo solidna gildia z legendarnym wręcz liderem. Posiadają znajomości, wpływy i wszystko czego potrzeba wam w tej grze, żadna inna polska gildia nie jest w stanie im podskoczyć. Nie dajcie się zmanipulować przez zazdrośników którzy twierdzą że Scoia'Tael jest pod butem zagranicznych tyranów. Tutaj różnica jest taka że liderzy nie są tyranami i członkowie nie mają dostępu do toksycznego podejścia innych liderów z sojuszu, za to w wielu Polskich gildiach będziecie zmagali się z toksycznymi liderami, oficerami i nawet pachołkami, Kalkulacja jest tu prosta. Ci co najwięcej szczekają by obsrali zbroję w momencie jakby usłyszeli głos Trypera a co dopiero jakby mieli wejść z nim w konstruktywną dyskusje. Pełno ludzi do pve, pełno też aktywności pvp, nawet jak ktoś ma na to ochotę to może tutaj sobie pozbierać co jakiś czas. Pozdrawiam hejterów. ESSA
    • Daaaaaaaaaaaba wrote:

Scoia'Tael to bardzo solidna gildia z legendarnym wręcz liderem. Posiadają znajomości, wpływy i wszystko czego potrzeba wam w tej grze, żadna inna polska gildia nie jest w stanie im podskoczyć. Nie dajcie się zmanipulować przez zazdrośników którzy twierdzą że Scoia'Tael jest pod butem zagranicznych tyranów. Tutaj różnica jest taka że liderzy nie są tyranami i członkowie nie mają dostępu do toksycznego podejścia innych liderów z sojuszu, za to w wielu Polskich gildiach będziecie zmagali się z toksycznymi liderami, oficerami i nawet pachołkami, Kalkulacja jest tu prosta. Ci co najwięcej szczekają by obsrali zbroję w momencie jakby usłyszeli głos Trypera a co dopiero jakby mieli wejść z nim w konstruktywną dyskusje. Pełno ludzi do pve, pełno też aktywności pvp, nawet jak ktoś ma na to ochotę to może tutaj sobie pozbierać co jakiś czas. Pozdrawiam hejterów. ESSA
      Piękna stuleja! 10/10

Zabrakło trochę wyzwisk w stronę innych polskich graczy ale całościowo wszystko wygląda wporzadku.
      Jestem na tak.
    • BuFuIkSPoMpA wrote:

Akurat Tryper to ostatnia osoba której bym się bał
      Na forum każdy mądry.

Vayner wrote:

Należy także wspomnieć o rajdach z Bleak moor na Hohe lub armboth Fell, gdy enemy przyjedzie szybciej od was.
      Bo Scoia'Tael miała inne cele w tym czasie a wrogie polskie gildie jedynie chciały się spotkać z potęgą, ot cała filozofia.

T-ox wrote:

Daaaaaaaaaaaba wrote:

Scoia'Tael to bardzo solidna gildia z legendarnym wręcz liderem. Posiadają znajomości, wpływy i wszystko czego potrzeba wam w tej grze, żadna inna polska gildia nie jest w stanie im podskoczyć. Nie dajcie się zmanipulować przez zazdrośników którzy twierdzą że Scoia'Tael jest pod butem zagranicznych tyranów. Tutaj różnica jest taka że liderzy nie są tyranami i członkowie nie mają dostępu do toksycznego podejścia innych liderów z sojuszu, za to w wielu Polskich gildiach będziecie zmagali się z toksycznymi liderami, oficerami i nawet pachołkami, Kalkulacja jest tu prosta. Ci co najwięcej szczekają by obsrali zbroję w momencie jakby usłyszeli głos Trypera a co dopiero jakby mieli wejść z nim w konstruktywną dyskusje. Pełno ludzi do pve, pełno też aktywności pvp, nawet jak ktoś ma na to ochotę to może tutaj sobie pozbierać co jakiś czas. Pozdrawiam hejterów. ESSA
      Piękna stuleja! 10/10
      Zabrakło trochę wyzwisk w stronę innych polskich graczy ale całościowo wszystko wygląda wporzadku.
      Jestem na tak.
      Scoia'Tael ma swoją dumę więc wyzwisk brak, gdybym chciał popajacować to bym poszedł do KFC. Niemniej dziękuję za słowa uznania i pozdrawiam cieplutko z rodzinką.
    • glokz wrote:

Nie wiem co ma tryper do klekania z otwartym dziobem przed dericzkiem.

Ale cóż, może chociaż wam dają ochraniacze na kolana na start.

A tak naprawdę to zazdroszczę bycia upsem, ten honor i szacunek we wsi. Tata zawsze chciał żebym został zbieraczem ale los chciał inaczej. Może kiedyś..
      Jak ktoś nie wie to się wypowiada. Każdy wie jaki "dericzek" kiedyś był, niestety albo stety czasy się zmieniły i posiadacie nieaktualne informacje. Scoia'Tael to nieoderwalna i szanowana część OOPS'ów. Szkoda że w KFC nie dają na start zatyczki do uszu bo boli taki trashtalk. W sumie to już sami ze sobą nie wytrzymujecie, kiedy rozpad?
    • Daaaaaaaaaaaba wrote:

glokz wrote:

Nie wiem co ma tryper do klekania z otwartym dziobem przed dericzkiem.

Ale cóż, może chociaż wam dają ochraniacze na kolana na start.

A tak naprawdę to zazdroszczę bycia upsem, ten honor i szacunek we wsi. Tata zawsze chciał żebym został zbieraczem ale los chciał inaczej. Może kiedyś..
      Jak ktoś nie wie to się wypowiada. Każdy wie jaki "dericzek" kiedyś był, niestety albo stety czasy się zmieniły i posiadacie nieaktualne informacje. Scoia'Tael to nieoderwalna i szanowana część OOPS'ów. Szkoda że w KFC nie dają na start zatyczki do uszu bo boli taki trashtalk. W sumie to już sami ze sobą nie wytrzymujecie, kiedy rozpad?
      Mogę potwierdzić wszystko co napisał kolega. Przed dołączeniem ST do OOPS Derrick napisał do mnie i spytał się co ma wybrać, wioskę czy nową gildie do sojuszu. Odpowiedź była prosta, daj szansę Polakom, gdyż jest to potężna gildia, ale potrzebuje trochę czasu na rozwój. Miesiąc temu Derrick serdecznie podziękował mi za moje rady i zdał mi sprawozdanie jak pięknie ST działa na rzecz całego sojuszu, a konkretnie MG. Określił to jako udaną inwestycję, wioski w styczniu znikną, a Polska potęga pozostanie.

Pozdrawiam serdecznie i życzę samych sukcesów dla gildii ScoiaTael.
    • Powiadasz Bronks, że w KFC nigdy gildiowicz nie okradł/oszukał innego gildiowicza? Na pewno przenikliwe umysły oficerki KFC na to nie pozwalały, nic tylko pozazdrościć... :D
      Na pewno mocno przemaglowaliście tam podczas rekrutacji osobników o nickach np pluszowyYebaka, Mexjebakataka itd z racji ich podejrzanych nicków :P "Nie podoba mi się twój nick! Obiecujesz, że nigdy nic nie ukradniesz w gildii?!! Albo kick!" "Obiecuję, obiecuję!" :D
      Tak swoją drogą gość dołączył dopiero teraz do Maciusiów, aż dziw, że twój niewątpliwie przenikliwy umysł tego nie wyłapał...
    • Tu też nie miał. Okradziony został inny gildiowicz a nie gildia.

W sezonie 7 na Cumbrii słabo wyglądało to wygrywanie... Na Anglii całkiem możliwe. Przeciwnicy typu EGO nie stanowili zbytniego problemu.
      Teraz na pewno będzie lepiej. Znowu BA będzie robiło 70% roboty, jak to już poprzednim razem było, to będzie łatwiej. No ale zwycięstwo to zwycięstwo :)
    • Wygrywalismy na squady niejednokrotnie w 7 sezonie, czesto majac mniejsze liczby, tak samo z oopsami i daddy, jest z tego wiele filmikow i battleboardow, wiec mozesz sprawdzic.A ty dalej zyjesz w bajce, gdzie squad nas bedzie carrował.Albo trollujesz, albo bardziej prawdopodbne, ze jestes uposledzony.Poza tym jako JEDYNA gildia w całej grze wbilismy crystala nie bedac w slave alliance.Każda zagraniczna gildia nas szanuje i uważa za topowa gildie ZvZ w Albionie.Ja wiem, ze Scoia moze sie pochwalic co najwyzej przyjmowaniem kutasa w dupe od Derricka, albo szybką spierdolką przed rownym liczbowo przeciwnikiem, ale skoncz juz, bo jedyne do czego sie nadajesz to do skoku kłodą w tył.