Zbieractwo + craft

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Zbieractwo + craft

Witam, mam pytanie odnośnie gry po release.
      Jestem na nią mega nastawiony i nie chciałbym zepsuć postaci, wręcz przeciwnie chciałbym jak najlepiej wystartować. Stąd moje pytania, na które mam nadzieję ktoś uprzejmy mi odpowie ;)
      1. Od początku - zbieractwo - chciałbym zbierać bawełnę aby robić czapki i staffy. Tylko do staffów potrzeba też dużej ilości drzewa. Czy warto zbierać 2 rodzaję surki? Czy lepiej skupić się tylko na 1 rodzaju?
      2. Craft - jak wyżej napisałem wybrałem tworzenie czapek i staffów. Czy 2 rzeczy do crafcenia to dobry wybór czy lepiej tworzyć więcej rzeczy?
      3. Pierwsze dni - gram z gildią, więc będzie nas naprawdę sporo i zastanawiam się czy zbierać wszystkie surowce do poziomu T3 czy od razu zbierać tylko 1 go sprzedawać.

Proszę o pomoc ;)
      P.S. Jakby znalazł się ktoś miły kto odpowie mi na więcej pytań proszę o wiadomość na PW :)
    • Cześć!

1. Najefektywniej jest zbierać 1 surowiec, crafcisz z niego ciuchy, sprzedajesz, za zarobione pieniążki kupujesz surowiec który potrzebujesz.
      2. Craft aktualnie wymaga nakładu bardzo dużej ilości surowców więc najlepiej crafcic maksymalnie 2-3 rzeczy. Od współpracy i podziału craftu jest gildia.
      3. Skoro grasz w gildii to najlepiej wymienić się z innymi surowcem T3 niż tracić niepotrzebny czas na jego zbieranie.

Jeśli masz jakieś pytania to pisz. :)

Pozdrawiam

My reff link! -->> HERE <<--