Napiszmy do Suportu

• Napiszmy do Suportu

Witam
      Już niebawem start ostateczny co waszym zdaniem powinni wprowadzić lub zmienić w grze ?? Może napiszemy do nich ? ,chociaż nie sądzę by to coś dało ale wypowiem się pierwszy otóż :

1 Reset serwera -- dlaczego on trwa aż 1 h zdecydowanie za długo zwłaszcza dla osób którzy będą płacić i mieć premke
      2 Noc w grze --- zdecydowanie noc jest za bardzo nocowa ciężko dostrzec coś w lasach a jeszcze jak słoneczko nam nie odpowiednio pada szkoda wzroku powinna być jaśniejsza albo powinni wprowadzić jakiś slot na pochodnie czy też latarnie obojętnie jak to zwią ale coś co rozjaśnia noc
      3 Teleport do Miasta -- każdy powinien mieć jakąś przynależność do miasta i jak np w wowie kapselek i raz na godzinę móc się teleportować do miasta o wiele by to usprawniło gierkę

Takie moje małe spostrzeżenia a wasze jakie byście zmiany wprowadzili czy wogle coś trzeba by było zmienić ??? :thumbsup:
    • Po pierwsze propozycja a po drugie a czemu nie ??? co by szkodziło jak raz na godzina albo na dobę miałbyś szanse dostać się do miasta a nie tracić połowę życia na bieganiu przez co ogranicza wielu graczy do łażenia blisko swojego domostwa by szybko wrócić ?? Wchodząc w dungeony masz okazje wyjścia a czemu nie zapuszczając sie w dalekie nieznane rejony hmmm i czemu od razu zmień grę ?? Tabletek dziś nie brałeś ? czy nie wolno tu zadawać pytań i gdybać co by było gdyby ???
    • Więc szukaj dalej gry która będzie typowo hardkore PVP ja gram tylko bo jest typowo ekonomiczną i każdy decyduje samemu co chce robić i kim być a nie po roku jak wystartuje i nowy gracz będzie bez żadnych szans bo gdzie się nie uda tam będą na niego czaić się koksy grający od startu czekać tylko na jego łupy tak ciężko zdobyte ale woglę czy będzie mieć szanse cokolwiek mieć ????? a jak uda się z grupą znajomych w dangeon daleko , daleko i nagle net padnie albo będzie musiał wyjść z gry to jak potem powrócić jak zostanie sam ????? hmmmm
    • Całkiem normalnie... pobiegnie i wróci lub zginie :) Obecna mapa jest tak mała, że bieganie i wracania skądkolwiek jest szybkie i bezproblemowe. Do tego są czerwone tereny tak bezpieczne, że wywalić się tam jadąc to chyba trzeba mocno szukać :) A jak idziesz na wyprawę na czarne, to raczej liczysz się z ryzykiem padnięcia.

Co do pozostałych:
      1. pewnie, szybciej lub w ogóle jestem za.
      2. nie zwróciłem uwagi, ale myślę, że możesz sobie ustawić na kompie jakieś korekcje jasności i to rozwiąże Twój problem. Oczywiście dodatkowy item również jest opcją i nie mam nic przeciwko.

Mi się marzy autoloot. Szczególnie jak już wprowadzili automatyczny randomowy podział lootu w party, to nie widzę nic złego w dodaniu jego auto podnoszenia :p No i ten automatyczny podział lootu w party mógłby też działać na PvP, albo przynajmniej być taką opcją :)
    • Zawsze możesz się zabić- i od razu masz powrót do miasta- chociaż z bety na betę coraz trudniej to zrobić- teraz zostaje już tylko opcja samobójstwa………….

Reset średnio trwa około 30 min- ale zgadzam się że mogło by go w ogóle nie być.

Noc za bardzo nocowa - Funio szacun za poważne odpisanie w tym punkcie

Zapomniałem o autoloot – pomysł fajny z mobkami chyba nawet oni by to ogarnęli ale PvP to mało realne ale zgadzam się że to by bardzo pomogło bo akcje w stylu„q…. nie lootować walczyć” zawsze mnie dołują
    • Zgadzamy się co do resetu chociaż tyle ale sobie pisać możemy a będzie trwał tyle co trzeba ...
      Co do tp to przekonałem się że zepsuło by to mechanikę gry więc lepiej jak go nie będzie
      Noc -nocowa- cóż zostawmy to :) bez komentarza......
    • - przywróciłbym demonic shield do curse stafa - ten co był na jednej z alph xD
      - poproawiłbym dmg claymora
      - przywróciłbym kryształy jako surowiec
      - ogólnie dodałbym więcej surowców aby handel kwitnął i był różnorodny
      - wybalansowałbym wszystko tak aby nie było kilku Op buildów, a reszta itemów to tylko piksele
      - wywaliłbym zielone
      - wywaliłbym żółte
      - wywaliłbym czerwone
      - na czarnych przywróciłbym, że moby zabijają
      - dodałbym bardziej rozbudowane questy jak np. w Tibii
      - dodałbym więcej przedmiotów, które wpływają na IP np. pierścienie, naszyjniki dające hp mp dmg def
      - dodałbym spodnie do ekwipunku dla samego podniesienia statsu, a nie dla skilla (bo bawi mnie brak spodni w wyposażeniu postaci...)
      - najważniejsze usunąłbym sztywne time zone... tak jak było na becie 1 - przejmujesz teren to sam ustawiasz zakres 4h, w których możesz walczyć.

- szansę na drop artefaktu zmniejszyłbym o 100x jak nie więcej... albo zmienił nazwę artefaktu na zwykły item bo ich dostępność jest przerażająco wielka

- powinni dodać wspólną skrzynię gildyjną z dziennikiem dostaw i odbiorów

- wprowadzić element gry 10vs10 coś jak GvG czy walka o miasto bo wiecznie jest problem, że 5 osób i koniec w pt... a tak by więcej osób miało szansę pograć wspólnie.

- wprowadzić areny, na które można się udać z budynku, który można postawić na terenie gildii - areny po to aby ludzie w gildii mogli ze sobą trenować GvG.

- drop z mobów jest dalej schematyczny i nie ma w nim żadnej nutki zaskoczenia

- zamieniłbym drop w skrzyniach dziennych i w zamkowych na nowe jedzenie magiczne dające bonusy do różnych aspektów gry:

np. do zbierania określonego surowca:

a) przez 30 min, 1h, 2h zbieranie idzie dużo szybciej

b) przez 30 min, 1h, 2h podwojona szansa na podwójny zbiór

c) przez 30 min, 1h, 2h x% szans, że ruszony przez nas surowiec zamieni się na x kolorowy surowiec

do craftu
      a) 1x użytku - 100% item legenda
      b) 1x użytku - 100% zwrotu surowców
      c) x użyć z użyciem Crafting Focus ale bez jego tracenia
      d) na zwiększoną regeneracje Crafting Focusu

do walki
      a) +x do defa
      b) +x do dmg
      c) +x do hp
      d) +x do mp

Itp itd bo tych bonusów można wymyślać i wymyślać ale ogólnie chodzi mi o to aby urozmaicić grę bo się robi nudna :/

Myślę, że trochę do listu dołożyłem - i jest to moja indywidualna opinia :)

Join FINAL BETA here
    • Grodar schrieb:

- przywróciłbym demonic shield do curse stafa - ten co był na jednej z alph xD
      - poproawiłbym dmg claymora
      - przywróciłbym kryształy jako surowiec
      - ogólnie dodałbym więcej surowców aby handel kwitnął i był różnorodny
      - wybalansowałbym wszystko tak aby nie było kilku Op buildów, a reszta itemów to tylko piksele
      - wywaliłbym zielone
      - wywaliłbym żółte
      - wywaliłbym czerwone
      - na czarnych przywróciłbym, że moby zabijają
      - dodałbym bardziej rozbudowane questy jak np. w Tibii
      - dodałbym więcej przedmiotów, które wpływają na IP np. pierścienie, naszyjniki dające hp mp dmg def
      - dodałbym spodnie do ekwipunku dla samego podniesienia statsu, a nie dla skilla (bo bawi mnie brak spodni w wyposażeniu postaci...)
      - najważniejsze usunąłbym sztywne time zone... tak jak było na becie 1 - przejmujesz teren to sam ustawiasz zakres 4h, w których możesz walczyć.

- szansę na drop artefaktu zmniejszyłbym o 100x jak nie więcej... albo zmienił nazwę artefaktu na zwykły item bo ich dostępność jest przerażająco wielka

- powinni dodać wspólną skrzynię gildyjną z dziennikiem dostaw i odbiorów

- wprowadzić element gry 10vs10 coś jak GvG czy walka o miasto bo wiecznie jest problem, że 5 osób i koniec w pt... a tak by więcej osób miało szansę pograć wspólnie.

- wprowadzić areny, na które można się udać z budynku, który można postawić na terenie gildii - areny po to aby ludzie w gildii mogli ze sobą trenować GvG.

- drop z mobów jest dalej schematyczny i nie ma w nim żadnej nutki zaskoczenia

- zamieniłbym drop w skrzyniach dziennych i w zamkowych na nowe jedzenie magiczne dające bonusy do różnych aspektów gry:

np. do zbierania określonego surowca:

a) przez 30 min, 1h, 2h zbieranie idzie dużo szybciej

b) przez 30 min, 1h, 2h podwojona szansa na podwójny zbiór

c) przez 30 min, 1h, 2h x% szans, że ruszony przez nas surowiec zamieni się na x kolorowy surowiec

do craftu
      a) 1x użytku - 100% item legenda
      b) 1x użytku - 100% zwrotu surowców
      c) x użyć z użyciem Crafting Focus ale bez jego tracenia
      d) na zwiększoną regeneracje Crafting Focusu

do walki
      a) +x do defa
      b) +x do dmg
      c) +x do hp
      d) +x do mp

Itp itd bo tych bonusów można wymyślać i wymyślać ale ogólnie chodzi mi o to aby urozmaicić grę bo się robi nudna :/

Myślę, że trochę do listu dołożyłem - i jest to moja indywidualna opinia :)
      Podpisuje się pod tym :)