Ben de ağlayıp bırakıyorum! Vol. 2

• Ben de ağlayıp bırakıyorum! Vol. 2

Bu başlığın kapatılma kararı üzerine bunu açıyorum. Açıkçası kapatılma kararını anlayamadım. Forum kurallarını benden daha iyi bildiğinize eminim. Ben yine de şöyle bırakayım. Forum kurallarını ihlal edenlere gerekli yaptırımları uygulamak varken neden başlık kapatılıp insanların o konuda fikir söyleme hakkı ellerinden alınıyor anlayabilmiş değilim. Benim de başlıkta dönen muhabbetlerle ilgili söylemek istediğim bir şeyler vardı aslında. Biraz daha ortamın durulmasını, seviyenin hiç değilse negatif sayılmayacak kadar yükselmesini bekliyordum. Ancak konunun kapatılmasıyla böyle bir kopukluk oluşmuş oldu. Sonuç olarak zannediyorum ki bu kararlar moderatörlerin tercihinde bitiyor ancak gerekenin yapılmasındansa böyle kaçamak önlemler alınmasını biraz yadırgadım açıkçası.
    • Merhaba arkadaslar,
      Konuyu kilitlemenin sebebi, ana konudan sapilmis olmasidir.
      Biz burda saygi sevgi icinde bir tartismaya gecemiyorsak, vay halimize.
      Cidden her kufur ve seviyesiz satasma beni icten yaraliyor.

@clypos > Klayve komandolar oldugu surece, daha cok konu kilitlenecektir veya kaldirilacaktir.
      Biz milleti rencide etmeden zaten gereken uyarilari yapiyoruz (PM atarak). Sonucta adil olmaya calisiyoruz.
      Eger bize tavsiyen varsa seve seve dinlerim, gerekirse davranislarimi duzeltirim.

@Cindukans > Ne yazik ki bu forumlarda ban kararini kaldiracak hic bir fayda alamayacaksin. Yanlis anlama burda bu karari kaldiracak yetkili yada gucu olan birisi yok.
      Sana tavsiyem, israrla support@albiononline.com ile konusman. Eminim ki su youlunu bulur.
    • @Frostlyn, burda olanin herseyin farkindayiz ama herseye de karismak istemioruz, diktatorce bir forum yonetmek istemiyoruz.
      Hani bekliyoruz, belki birazdan konu tekrardan toparlanir diye, biraz zehirini - ofkelerini bosaltsinlar sonra normale donerler diye.
      Burda sizi banlamak icin degil elimizden geldigince yardimci olmak icin variz.
      Tekrardan sizlerden rica ediyorum, tartisicaksak adam gibi tartisalim.
    • Koray wrote:

@clypos > Klayve komandolar oldugu surece, daha cok konu kilitlenecektir veya kaldirilacaktir.
      Biz milleti rencide etmeden zaten gereken uyarilari yapiyoruz (PM atarak). Sonucta adil olmaya calisiyoruz.
      Eger bize tavsiyen varsa seve seve dinlerim, gerekirse davranislarimi duzeltirim.
      Tavsiye gibi bir durum değil kesinlikle yalnızca bu tarz yaptırımlardan kaçınılmasını anlayamadım. Zaten 'Moderatörlerin kararlarını tartışmak' da yaptırıma konu olabilecek bir yasak olarak belirtilmiş. Ben yalnızca kendi düşüncemi belirtmek istedim arada kaynamayalım :)

Aklımda olan konulara biraz değinmek istiyorum kendimce şöyle başlayayım.

WeezeR wrote:

Oyunun o döneminde 5 set full 7.3 çıkarıcak resourse hiç bi guildde ya da bütün şehirlerin ah lerin toplamında yoktu.Kendini ve insanları kandırma bence.Sonuç olarak ortada ban var o itemlerin illegal olduğunu sonucuna varmak pekâla mümkün.
      Öncelikle hangi guildin hangi imkanlara sahip olduğunu bilmiyorum. Bizim parçası olduğumuz guildin de o dönemde o kadar 7.3 basacak materyali yoktu. Tamamen ekip içerisinden çıkan bir çalışmanın sonucudur bu. O 7.3 lerin hepsi teker teker ah'lerden toplandı. Biliyorsunuz hellgatelerden ve chestlerden bu tarz materyaller refine edilmiş bir şekilde düşük bir şansla düşebiliyor. Buradan tanesi başına verdiğimiz fiyatın da 500k silver civarına denk geldiğini söyleyebilirim. Black zoneda ve crafting focus kullanılarak materyallerin yarısı kadarıyla set basılabiliyor. Sizin yapmamış olmanız böyle bir şeyin yapılamadığı anlamına gelmez. Kedi uzanamadığı ciğere murdar dermiş. Sizin yapamamış olmanız yapılamadığı anlamına gelmiyor. Aksi bir durum olsa, yani bir şekilde hileyle bu setler yapılmış olsa zaten loglarda görünürdü.

Hieron wrote:

Vay be! hile yapan adamlara güzelleme yapıyonuz. Neyden banlanmışlar modsun söylede bilelim konuşmasın millet.

Moderatörler açıklayamadıklarını söylemişler ben bildiğim kadarıyla açıklamakta bir sakınca görmedim. Yalan olmadığından da kimse darılmayacaktır diye düşünüyorum. Banlanan insanlar haritaya daha uzaktan bakılmasını sağlayan bir eklenti kullanıyorlardı bildiğim kadarıyla. Ne kadar süredir kullanıyorlar, en son ne zaman kullandılar bilmiyorum. Kullanma nedenleri olarak da 'herkes kullanıyor' savını öne sürmüşlerdi. Kesinlikle doğru bir şey olmadığı görüşündeyim. Doğru olan da bu hileyi kullanan herkesin banlanmasıdır. Benim buradaki tek sorunum herkese karşı eşit bir yaklaşım izlenmemiş, kullanan herkesin banlanmamış olmasıdır. Belki de hala tespit edilme sürecindedirler bilemiyorum. Umarım bu tarz hileler de artık düzeltilir.

AVAR wrote:

gelelim fasulyenin faydalarına alma mazlumun ah sinden çıkar aheste aheste #ban #hile #hurda #best gvg team #forsaken #konu kirletme #aşırı üst düzey oyun becerisi #yüksek tier item #albion online bugs cheats #YOGHURT sizin guild çok ağlıyor #singularity kötüydü biz çok iyiydik #forsaken gvg team #sizin adamınızda yapmıyormu item bugını #banlanma milletin konusuna nazik nazik öğüt çakıp kendi guildine like attıran adamların konusunun altında neler dönüyor. Bir konuşasım var ama Reha abime dua edin. Hepiniz bu oyunun meleğiydiniz ya
      Sanıyorum başlıkta yazdığın tek cevap verilebilir şey bu ki bunda bile pek bir şey yok. Hala rahatça söyleyebiliyorum. Oyundaki en üst seviyeye kadar çıkabildik. Bunu başarabilen tek Türk ekibi de biziz. Oyunda eşya yahut para açısından katkı sağlayan herhangi bir eklenti kullanılmadı bu süreçte. Öyle bir hile de yoktur diye ümit ediyorum. Yukarıda belirttiğim nedenlerden banlananlar oldu, savunmalarını da ben yapacak değilim.

Gorgi wrote:

Şu karakterde oyun oynayarak çok bile dayanmışsın. hileler her yerde demişsin takımın hileden banlanıyor sonra yüzsüz gibi en efsane takım bendeydi ahshdh. Bir mape 50 kişi girse kasıyor asdasda:) 30 kişilik guildin plotunu almaya 8 guild 150 kişi gittiğinizi bilirim şimdi mi ağlıyorsun? yapımcıları bırak, şu oyunda kendi dilinizi konuşup sizin hakkınızda iyi diyen 1 kişi tanımıyorum.

Böylesine ironiden anlamayan bir insan uzun süredir görmemiştim, gülüyorum kusuruma bakmazsınız umarım :D Kendi dilimizden konuşup iyi diyen insan var mı yok mu açıkçası bilmiyorum. İyi olduğumuz yönünde iltifatları doğrudan işitmişliğim var. Bu kendi dilimizi konuşan insanlardan gelmedi ancak bu dil olayı önemli mi bilemiyorum. Oyunun en üst seviyeye oynayan ekiplerinin guild masterlarından duydum ben genelde bunları. Onların düşüncelerini bile çok önemsemememe rağmen, oyunda herhangi bir varlık gösterememiş insanların düşünceleri hiç umurumda değil.

Gorgi wrote:

Geçen betadan 1-2 bişey duymuştum o zamandan beri mal olduğunuzu biliyorum sadece. Ben forumcu değilim oyuncuyum gereksiz adamları tanıyarak çevre yaparsam sonum sizin gibi olur acınacak halime gülerdim.

Buyurun ne duyduğunuzu da söyleyin ona göre daha ayrıntılı konuşabiliriz. Forumlarda ben de pek etkin bir insan değilim. Çoğu insan varlığımdan bile habersizdir, gerekli olduğu zaman doğrudan yetkililerle konuşuyorum. Ancak bu insanların kendi tercihidir. Bu ortamda insanlarla muhabbet edip kaynaşmanın nasıl bir zararı olabileceğini göremiyorum. Hangi gerekçeyle insanları acınacak hale düşüreceğini anlayamadım.

Geri kalan mesajlarda zaten bir şey tartışılmamış. Genel olarak hakaretlerden ibaret. Ben küfür edilmesine karşı bir insan değilim. Küfür dilin bir parçasıdır. Bu açıdan 'Tehdit edici, küfürlü, müstehcen, kaba, nefret dolu ve cinsel içerikli paylaşımlar' şeklinde olan kuralın dil içeriğinin, hakaret içeren paylaşımlar şeklinde daraltılması taraftarıyım. Tavsiye olarak da bunu ekleyeyim o halde. @Koray

The post was edited 1 time, last by clypos: imla ().

• clypos wrote:

Koray wrote:

Tavsiye gibi bir durum değil kesinlikle yalnızca bu tarz yaptırımlardan kaçınılmasını anlayamadım. Zaten 'Moderatörlerin kararlarını tartışmak' da yaptırıma konu olabilecek bir yasak olarak belirtilmiş. Ben yalnızca kendi düşüncemi belirtmek istedim arada kaynamayalım :)
      Aklımda olan konulara biraz değinmek istiyorum kendimce şöyle başlayayım.

WeezeR wrote:

Oyunun o döneminde 5 set full 7.3 çıkarıcak resourse hiç bi guildde ya da bütün şehirlerin ah lerin toplamında yoktu.Kendini ve insanları kandırma bence.Sonuç olarak ortada ban var o itemlerin illegal olduğunu sonucuna varmak pekâla mümkün.
      Öncelikle hangi guildin hangi imkanlara sahip olduğunu bilmiyorum. Bizim parçası olduğumuz guildin de o dönemde o kadar 7.3 basacak materyali yoktu. Tamamen ekip içerisinden çıkan bir çalışmanın sonucudur bu. O 7.3 lerin hepsi teker teker ah'lerden toplandı. Biliyorsunuz hellgatelerden ve chestlerden bu tarz materyaller refine edilmiş bir şekilde düşük bir şansla düşebiliyor. Buradan tanesi başına verdiğimiz fiyatın da 500k silver civarına denk geldiğini söyleyebilirim. Black zoneda ve crafting focus kullanılarak materyallerin yarısı kadarıyla set basılabiliyor. Sizin yapmamış olmanız böyle bir şeyin yapılamadığı anlamına gelmez. Kedi uzanamadığı ciğere murdar dermiş. Sizin yapamamış olmanız yapılamadığı anlamına gelmiyor. Aksi bir durum olsa, yani bir şekilde hileyle bu setler yapılmış olsa zaten loglarda görünürdü.

Hieron wrote:

Vay be! hile yapan adamlara güzelleme yapıyonuz. Neyden banlanmışlar modsun söylede bilelim konuşmasın millet.
      Moderatörler açıklayamadıklarını söylemişler ben bildiğim kadarıyla açıklamakta bir sakınca görmedim. Yalan olmadığından da kimse darılmayacaktır diye düşünüyorum. Banlanan insanlar haritaya daha uzaktan bakılmasını sağlayan bir eklenti kullanıyorlardı bildiğim kadarıyla. Ne kadar süredir kullanıyorlar, en son ne zaman kullandılar bilmiyorum. Kullanma nedenleri olarak da 'herkes kullanıyor' savını öne sürmüşlerdi. Kesinlikle doğru bir şey olmadığı görüşündeyim. Doğru olan da bu hileyi kullanan herkesin banlanmasıdır. Benim buradaki tek sorunum herkese karşı eşit bir yaklaşım izlenmemiş, kullanan herkesin banlanmamış olmasıdır. Belki de hala tespit edilme sürecindedirler bilemiyorum. Umarım bu tarz hileler de artık düzeltilir.

AVAR wrote:

gelelim fasulyenin faydalarına alma mazlumun ah sinden çıkar aheste aheste #ban #hile #hurda #best gvg team #forsaken #konu kirletme #aşırı üst düzey oyun becerisi #yüksek tier item #albion online bugs cheats #YOGHURT sizin guild çok ağlıyor #singularity kötüydü biz çok iyiydik #forsaken gvg team #sizin adamınızda yapmıyormu item bugını #banlanma milletin konusuna nazik nazik öğüt çakıp kendi guildine like attıran adamların konusunun altında neler dönüyor. Bir konuşasım var ama Reha abime dua edin. Hepiniz bu oyunun meleğiydiniz ya
      Sanıyorum başlıkta yazdığın tek cevap verilebilir şey bu ki bunda bile pek bir şey yok. Hala rahatça söyleyebiliyorum. Oyundaki en üst seviyeye kadar çıkabildik. Bunu başarabilen tek Türk ekibi de biziz. Oyunda eşya yahut para açısından katkı sağlayan herhangi bir eklenti kullanılmadı bu süreçte. Öyle bir hile de yoktur diye ümit ediyorum. Yukarıda belirttiğim nedenlerden banlananlar oldu, savunmalarını da ben yapacak değilim.

Gorgi wrote:

Şu karakterde oyun oynayarak çok bile dayanmışsın. hileler her yerde demişsin takımın hileden banlanıyor sonra yüzsüz gibi en efsane takım bendeydi ahshdh. Bir mape 50 kişi girse kasıyor asdasda:) 30 kişilik guildin plotunu almaya 8 guild 150 kişi gittiğinizi bilirim şimdi mi ağlıyorsun? yapımcıları bırak, şu oyunda kendi dilinizi konuşup sizin hakkınızda iyi diyen 1 kişi tanımıyorum.
      Böylesine ironiden anlamayan bir insan uzun süredir görmemiştim, gülüyorum kusuruma bakmazsınız umarım :D Kendi dilimizden konuşup iyi diyen insan var mı yok mu açıkçası bilmiyorum. İyi olduğumuz yönünde iltifatları doğrudan işitmişliğim var. Bu kendi dilimizi konuşan insanlardan gelmedi ancak bu dil olayı önemli mi bilemiyorum. Oyunun en üst seviyeye oynayan ekiplerinin guild masterlarından duydum ben genelde bunları. Onların düşüncelerini bile çok önemsemememe rağmen, oyunda herhangi bir varlık gösterememiş insanların düşünceleri hiç umurumda değil.

Gorgi wrote:

Geçen betadan 1-2 bişey duymuştum o zamandan beri mal olduğunuzu biliyorum sadece. Ben forumcu değilim oyuncuyum gereksiz adamları tanıyarak çevre yaparsam sonum sizin gibi olur acınacak halime gülerdim.
      Buyurun ne duyduğunuzu da söyleyin ona göre daha ayrıntılı konuşabiliriz. Forumlarda ben de pek etkin bir insan değilim. Çoğu insan varlığımdan bile habersizdir, gerekli olduğu zaman doğrudan yetkililerle konuşuyorum. Ancak bu insanların kendi tercihidir. Bu ortamda insanlarla muhabbet edip kaynaşmanın nasıl bir zararı olabileceğini göremiyorum. Hangi gerekçeyle insanları acınacak hale düşüreceğini anlayamadım.

Geri kalan mesajlarda zaten bir şey tartışılmamış. Genel olarak hakaretlerden ibaret. Ben küfür edilmesine karşı bir insan değilim. Küfür dilin bir parçasıdır. Bu açıdan 'Tehdit edici, küfürlü, müstehcen, kaba, nefret dolu ve cinsel içerikli paylaşımlar' şeklinde olan kuralın dil içeriğinin, hakaret içeren paylaşımlar şeklinde daraltılması taraftarıyım. Tavsiye olarak da bunu ekleyeyim o halde. @Koray
      Her türlü pisliğin sizde olduğunu duydum. Her beta kendini kanıtlamış ilk 3 den düşmeyen guildler bile 7.3 giyemezken sizin 2 şer 3 er giymeniz ve üstüne banlanmanız bunu kanıtlar durumda. İn game ve forumda trash talk sizde diğer guildlerden tekmeyi yemiş saçma sapan barzolar sizde, illegal program kullanma sizde belli bir başarı sahibi olmuş ve çizgisini bozmamış kişi ve kişileri kötülemek (çekememek, kıskançlık ) sizde, üstüne üstlük tüm bunları yapıp marifetmiş gibi biz en iyiyiz kimse olamamışken biz olduk diye böbürlenmek de sizde. Şu saatten sonra ağzınızla kuş tutsanız yerle bir olmuş imajınızı kurtaramaz o guild bu lonca ortalık malı gibi gezer durursunuz.
    • Bu arada yazamadan edemicem sana gorgi, ban yiyen kişi "gathercı" ve 7.3 setleri gatherla basmadık biz, pazardan tek tek topladık, para kasıp golda cevirip pazara düştüğü gibi çektik ve setler için tüm takım çalıştık sen kimsin de bizim emeğimize laf edecek hakkı buluyorsun.
      Oyundan bir boktan anlamamış, bu adamlar nasıl 7.3 set giyiyor diye kafanda kurarken biz oyunu hardcore sekilde oynayıp o setleri emeğimizle yaptık ve giydik.Zaten o yüksek taxlar ile bu işi yapamayan beyninin kullanamayan adamlara git kendin sor siz neden giyemediniz diye bu beni ilgilendirmez ama burda kalmış boş boş konusunca yazamadan edemedim.Bu yazıyı da anlayacağını sanmıyorum ama genede yazmak istedim.
    • Gorgi wrote:

Her türlü pisliğin sizde olduğunu duydum. Her beta kendini kanıtlamış ilk 3 den düşmeyen guildler bile 7.3 giyemezken sizin 2 şer 3 er giymeniz ve üstüne banlanmanız bunu kanıtlar durumda. İn game ve forumda trash talk sizde diğer guildlerden tekmeyi yemiş saçma sapan barzolar sizde, illegal program kullanma sizde belli bir başarı sahibi olmuş ve çizgisini bozmamış kişi ve kişileri kötülemek (çekememek, kıskançlık ) sizde, üstüne üstlük tüm bunları yapıp marifetmiş gibi biz en iyiyiz kimse olamamışken biz olduk diye böbürlenmek de sizde. Şu saatten sonra ağzınızla kuş tutsanız yerle bir olmuş imajınızı kurtaramaz o guild bu lonca ortalık malı gibi gezer durursunuz.

Daha önce de dediğim gibi kedi uzanamadığı ciğere murdar dermiş. 7.3 lerin hileyle yapıldığını düşünüyorsanız şikayette bulunun. Bizzat kendim craftladığım parçalar var. Bir kısmı da guildden yabancı insanlar tarafından craftlandı. Şikayet edin modlar oyun loglarına baksınlar. Kendini kanıtlamış guildler de aynı seviyede eşyaları giyebildiler zaten. Geçen beta Red Army, bu beta Nilfgaard aynı seviyeye denk eşyalar giyiyorlardı. Siz pek görememiş olabilirsiniz tabii ki düşük seviyeli guildlerin high end gearlara denk gelmemesi normaldir. Beta 1'den beri aramıza aldığımız tek insan Cengiz'dir. Ben kendisinin tutumundan rahatsızlık duyduğumu kendisine de defalarca söyledim. Biraz patavatsız bir insandır bana göre. Ancak saf ve düzgün bir şekilde oyununu oynuyor. Ben en azından göte göt diyebiliyorum. Buyurun siz de kendiniz için aynı eleştiriyi yapın.

Belli bir başarı sahibi olmuş ve çizgisini bozmamış kişi ve kişileri kötülemek konusunda ise, bir başarınızı göremedik o yüzden evet herhangi bir başarınız olmadığından çizginizi bozmamış kabul edilebilirsiniz. Oyunda iyi şeyler yapan insanları da takdir etmişimdir. Geçen beta Devils Pact gayet güzel işler yaptılar tebrik ettik. Bu betanın başında Articulo Mortis güzel bir yapılanma gösterdi tebrik ettik. Ancak tekrar rahatça söyleyebiliyorum ki oyunda gerçek anlamda bir şeyler başarabilen tek ekip biziz. Küçük oyun dünyanızın dışında kalan başarılara da hile deyip kötülüğünüzü gizlemeye çalışmayın.
    • Siz hangi başarıdan bahsediyorsunuz 7.3 set yapıp 2 tane gvg kazanmaktan mı? Üstelik kendi guildinizin ismini bile temsil edemiyorken. Başarı mı görmek istiyorsunuz. Geçen beta Suicide Squad'ı örnek alın. İlk zamanlarda bazı şeyler ters gitti tüm emeklerimiz içinde pilotu kaybettik hatta siz iyi bilirsiniz 8 guild toplanıp 150 kişi gelmiştiniz tekrar aldırmamak için :)) aynı durum sizin başınıza gelse eminim buraya başlık açar her biriniz hoşçakalın postlarıyla cryfest düzenlerdiniz. Sonrasını zaten hepiniz biliyorsunuz konuşmaya gerek yok. Kanıtı da yaz youtube'a Luna Prima Albion Online izle. Buraya en iyi biziz demekle olmuyor bu işler.
    • Gorgi wrote:

Siz hangi başarıdan bahsediyorsunuz 7.3 set yapıp 2 tane gvg kazanmaktan mı? Üstelik kendi guildinizin ismini bile temsil edemiyorken. Başarı mı görmek istiyorsunuz. Geçen beta Suicide Squad'ı örnek alın. İlk zamanlarda bazı şeyler ters gitti tüm emeklerimiz içinde pilotu kaybettik hatta siz iyi bilirsiniz 8 guild toplanıp 150 kişi gelmiştiniz tekrar aldırmamak için :)) aynı durum sizin başınıza gelse eminim buraya başlık açar her biriniz hoşçakalın postlarıyla cryfest düzenlerdiniz. Sonrasını zaten hepiniz biliyorsunuz konuşmaya gerek yok. Kanıtı da yaz youtube'a Luna Prima Albion Online izle. Buraya en iyi biziz demekle olmuyor bu işler.
      Gerçekten gecemi şenlendirdin. Geçen betadaki Suicide Squad'ın bir başarı örneğini olarak gösterebileceğini yüzyıl düşünsem tahmin edemezdim. Hani şu outlandsden silinen suicide squadın. Silindi derken de TAMAMEN silinmekten bahsediyorum. Tasınızı tarağınızı toplayıp şehre dönmüştünüz. Silinişinize de bizzat şahit oldum farm plotunuzun gvgsine biz girdik çünkü, şöyle bırakayım. Oyun tarihinde yaptığım en kolay gvglerden biriydi. 7.4 falan da giymiyorduk hani o zamanlar. Çok başarılıydınız ölürken. Sanıyorum ki betada büyük guildler bıraktıktan sonra ortaya çıkıp sinek gibi konmuşsunuz territorylere. Büyük başarı tebrik ediyorum.

Plotunuza da sanki 8 guild 150 kişi biz toplanıp gelmişiz gibi anlatmana anlam veremedim. Outlandsde ev plotu düşünce herkes toplanıp geliyordu en az 3 alliance vardı o gün yanlış hatırlamıyorsam. E bedava plot bulunca kaçırmıyor tabii insanlar.

Bizim başarılarımızı ise iki gvg kazanmak olarak vermişsin. Tam olarak da sizin silindiğiniz anlarda bizim 9-10 civarı plotumuz vardı aynı bölgede. Kendi guildimizin bütün gvglerine biz girdik. Aynı zamanda da allianceımızda bulunan guildlerin de gvglerine giriyorduk. Zorn'un o denli büyümesinde en büyük etkenlerden biri de bizizdir. Pek çok zorlu gvglerine biz girdik. Sizi kale alırlarsa kendilerine de sorabilirsiniz. Bu gvglerin hiçbirine 7.4 lerle girmedik. O setlere denk gear sahibi bir tek Red Army vardı. Onlara da teklifte bulunduk gvg yapalım high end gearlarla diye. Ancak onlar da daha alt gearlı başka bir ekip yollamışlardı. Ana takımlarıyla da zamanları uyuşturup gvg yapamadık. Açıkçası geçen beta 7.4 lerle güzel bir ekibe karşı gvg yapamamanın burukluğunu da hala yaşıyorum.

En iyi biziz demekle olmaz tabii ki. İnsanın kendisi için böyle yakıştırmalar yapması anlamsızdır aslen. Bunun karar mercisi dış gözlerdir her zaman. Ben bu yakıştırmayı başka insanlardan bolca duyduğum için böyle rahat konuşabiliyorum. Başka şahit olmak isteyenlere de madem ben de gvglerimizin bir kısmını içeren linki vereyim. Orada bulunan en kalitesiz gvg size karşı yaptığımızdır. Ondan daha kalitesizleri de yükleme gereği duymadık zaten.
    • simdi birader bakiyorum iyisin oyuncusun falan su ekibin beta 1 den beri ne girdigi gvglere girebilmissindir ne diğer olaylarina yaklasabilmissindir. Soruyorum oyundaki hangi world bosa gittin kestin vs. Senin guild guild gezersiniz dediğin bu adamlara top seviyede bulunan tum guildler transfer teklifi ediyor 3 betadir. Oyunu bırakip baska oyunu oynayan guildler gelin sizde buna başlayin oynayalim diye teklif ediyor. Foruma su olaylardan dolayi oyunu bıraktık yapimci kardesler dediğimizde moderoter mesaj atip uzulduk dikkate aliyoruz obur betada görüşelim tekrar diyor.sen oyunu bıraksan kendi arkadaslarin farketmez.

Gelelim suicide meselesi ben oraya laf etmek istemem cunku orada oynasan bile oranin yetkilisi olarak görmüyorum seni degilsinde sanirim. Senin gibi laf anlamayan adamlar yuzunden milletin arasi bok oldu iyice karistirmamin anlami yok.

En iyisi biziz hic demedik zaten bu basligin aslında kocaman yazdığım EFSANEYIZ lafi da senin gibi konuşanlar icindi. Ruhbanin yaptigi ilk giybet yayininda beta 2 en iyi Turk ekibi forsaken demislerdi ben orada bile bizde yabancilarda var en iyisi başkası olsun demistim.

Yine yukarida atilan suicide gvg oncesi kaç kisinin gelip saldirmayin dedigini bir sor mesela ben ornek vereyim ruhban gelip ya totoro birak adamlarda oynasın saldirma demişti. Bende ona yok oynamasınlar demiştim. Niye lan deseydi verecek bir cevabım yoktu .artik var teşekkürler gorgi ,iste bunun gibi insanlar oyunu oynamasin diye ruhbancim.

The post was edited 1 time, last by Qursat ().

• Gorgi wrote:

Her türlü pisliğin sizde olduğunu duydum. Her beta kendini kanıtlamış ilk 3 den düşmeyen guildler bile 7.3 giyemezken sizin 2 şer 3 er giymeniz ve üstüne banlanmanız bunu kanıtlar durumda.
      Giweaway Items( For New players ) bu link beta 1 den sevgili kardeşim oradaki 6,5 set oyunun en yüksek tieriydi benim dışımda sadece finstack ve red army a takımının bir kısmında bulunuyordu (bende finstack takımındaydım) . alt taraftaki resimlerdeki 5,5 parçalar ise yine küçük bir grupta ancak vardı. ha o itemleride bana finstack vermedi kendim yaptım tamamen. dolayısıyla beta 1, 2 ve 3 hepsinde en yüksek tierleri ilk giyenlerdenim . hadi buyur git şikayet et Totoro hackle item basmış de :D yine o linkte bulunan alttaki curse horse oyunda yeni çıkmıştı ilk bende vardı hadi git onuda sikayet et. release de geleceğim ilk ben giyeceğim yine bence şimdiden şikayet etmeye başla. de ki ilk 3 guildler giyemezken bu adam hep giymiş nasıl oluyorsa de. yine de ki beta 1 finstack, beta 2 forsaken,beta 3 envy oynuyormuş bu 3 guild çöp , kendini kanıtlamamış guild pilotları bile yok nasıl yapabilir o setleri de takan olursa.
    • Gorgi wrote:

Siz hangi başarıdan bahsediyorsunuz 7.3 set yapıp 2 tane gvg kazanmaktan mı? Üstelik kendi guildinizin ismini bile temsil edemiyorken. Başarı mı görmek istiyorsunuz. Geçen beta Suicide Squad'ı örnek alın. İlk zamanlarda bazı şeyler ters gitti tüm emeklerimiz içinde pilotu kaybettik hatta siz iyi bilirsiniz 8 guild toplanıp 150 kişi gelmiştiniz tekrar aldırmamak için :)) aynı durum sizin başınıza gelse eminim buraya başlık açar her biriniz hoşçakalın postlarıyla cryfest düzenlerdiniz. Sonrasını zaten hepiniz biliyorsunuz konuşmaya gerek yok. Kanıtı da yaz youtube'a Luna Prima Albion Online izle. Buraya en iyi biziz demekle olmuyor bu işler.
      luna prima=czeco krşm
      dreaded for life moruw anlıomusun xddd

ig: TayTuy
    • Tayhyper wrote:

Gorgi wrote:

luna prima=czeco krşm
      Dostum sen yenisin galiba, bu verdiğin karşılaştırmaya cevap veremeden edemeyeceğim. Sor bakalım arkadaşlarına Forsaken beta 2 de main plotu claim edebilmek için kimden yardım istedi. Ally'i da toplayıp gelirsiniz şu czekolar claimlemesin yardım edin teklifini kime yaptı ve o anda tüm işi gücü bırakıp çoğunluk olarak hangi guild yardıma gitti. Bunları öğren sonra gel burada luna prima = czeko diye yaz. Bak bunları öğrendikten sonra gel yaz gam yemem. Hadi şimdi herkese eyvallah.
      Oyunu oyun içinde oynayalım, forumda oynamakla olmuyor.

Herkese iyi oyunlar.
      Sevgiler.

Düzlükte kurt ulusa, evde itin bağrı sızlar. - Mythc
      Suicide Squad Forum
    • MetalKarinca wrote:

Tayhyper wrote:

Gorgi wrote:

luna prima=czeco krşm
      Dostum sen yenisin galiba, bu verdiğin karşılaştırmaya cevap veremeden edemeyeceğim. Sor bakalım arkadaşlarına Forsaken beta 2 de main plotu claim edebilmek için kimden yardım istedi. Ally'i da toplayıp gelirsiniz şu czekolar claimlemesin yardım edin teklifini kime yaptı ve o anda tüm işi gücü bırakıp çoğunluk olarak hangi guild yardıma gitti. Bunları öğren sonra gel burada luna prima = czeko diye yaz. Bak bunları öğrendikten sonra gel yaz gam yemem. Hadi şimdi herkese eyvallah.Oyunu oyun içinde oynayalım, forumda oynamakla olmuyor.

Herkese iyi oyunlar.
      Sevgiler.
      foruma gir video ve medyaya bak , ne zamandan beri oynadığımı öğrenirsin

2. olarak , czeco seviyesinde bi guild olmasaydınız 8 team tarafından bütün terrylerinizden def edilip başka guilde geçmezdiniz. Ayrıca lütfen zvz yapmakla gvg yapmayı karıştırmayın , her guild iyi bir oyuncu sayesinde güzel zvz çıkarabilir , ama her guild 3-4 kişinin eline bakarsa seviyesi ve yeride bellidir. Ayrıca Forsaken guildiyle bi ilgim yok.
      dreaded for life moruw anlıomusun xddd

ig: TayTuy