Bende ağlayıp bırakıyorum!

• :D gelelim fasulyenin faydalarına alma mazlumun ah sinden çıkar aheste aheste #ban #hile #hurda #best gvg team #forsaken #konu kirletme #aşırı üst düzey oyun becerisi #yüksek tier item #albion online bugs cheats #YOGHURT sizin guild çok ağlıyor #singularity kötüydü biz çok iyiydik #forsaken gvg team #sizin adamınızda yapmıyormu item bugını #banlanma milletin konusuna nazik nazik öğüt çakıp kendi guildine like attıran adamların konusunun altında neler dönüyor. Bir konuşasım var ama Reha abime dua edin. Hepiniz bu oyunun meleğiydiniz ya hıammınah

SUICIDEMASTER OF SS

The post was edited 1 time, last by Maniac ().

• Bogoss1 wrote:

Hieron wrote:

Vay be! hile yapan adamlara güzelleme yapıyonuz. Neyden banlanmışlar modsun söylede bilelim konuşmasın mon
    inananmak istemiyorsan inanma ama once o agzını topla adam akıllı konuş sana bişe kanıtlamaya mecbur degiliz hadi uza
    :D sen değilmisin ulan millete ana avrat küfür eden toxic hiç kimse bu oyunda iyiye oynamasın olum hepinizin ne mal olduğunu iyi biliyorum. Azıcık kendi ağzınla konuş olum nerde bu bebeler orda sen kendi konu başlığını aç birazda de ki hieron benim arkadaşlarıma küfür etti ağlıyorum :D yazda kardeş orayada bir yardırıyım sana. Oyüzden ben pembeciyim ayaklarını bırakın artık.

SUICIDEMASTER OF SS

The post was edited 2 times, last by Maniac ().

• Şu karakterde oyun oynayarak çok bile dayanmışsın. hileler her yerde demişsin takımın hileden banlanıyor sonra yüzsüz gibi en efsane takım bendeydi ahshdh. Bir mape 50 kişi girse kasıyor asdasda:) 30 kişilik guildin plotunu almaya 8 guild 150 kişi gittiğinizi bilirim şimdi mi ağlıyorsun? yapımcıları bırak, şu oyunda kendi dilinizi konuşup sizin hakkınızda iyi diyen 1 kişi tanımıyorum.
  • AVAR wrote:

Bogoss1 wrote:

Hieron wrote:

Vay be! hile yapan adamlara güzelleme yapıyonuz. Neyden banlanmışlar modsun söylede bilelim konuşmasın mon
    inananmak istemiyorsan inanma ama once o agzını topla adam akıllı konuş sana bişe kanıtlamaya mecbur degiliz hadi uza
    :D sen değilmisin ulan millete ana avrat küfür eden toxic hiç kimse bu oyunda iyiye oynamasın olum hepinizin ne mal olduğunu iyi biliyorum. Azıcık kendi ağzınla konuş olum nerde bu bebeler orda sen kendi konu başlığını aç birazda de ki hieron benim arkadaşlarıma küfür etti ağlıyorum :D yazda kardeş orayada bir yardırıyım sana. Oyüzden ben pembe sıçarım ayaklarını bırakın artık.
    boş yapma oğlum birşey bilmeden gelip burda karı gibi laf atma insanlardan duyduklarınla gelip burda boş boş yazılar yazma zaten senin ne halt oldugunu biz biliyoruz.UZATMA

• Bogoss1 wrote:

AVAR wrote:

Bogoss1 wrote:

Hieron wrote:

:D sen değilmisin ulan millete ana avrat küfür eden toxic hiç kimse bu oyunda iyiye oynamasın olum hepinizin ne mal olduğunu iyi biliyorum. Azıcık kendi ağzınla konuş olum nerde bu bebeler orda sen kendi konu başlığını aç birazda de ki hieron benim arkadaşlarıma küfür etti ağlıyorum :D yazda kardeş orayada bir yardırıyım sana. Oyüzden ben pembe sıçarım ayaklarını bırakın artık.
    boş yapma oğlum birşey bilmeden gelip burda karı gibi laf atma insanlardan duyduklarınla gelip burda boş boş yazılar yazma zaten senin ne halt oldugunu biz biliyoruz.UZATMA
    la hangi haltmış söyle de biz de bilelim. Başkalarının fikiyle gerdeğe girmeye kalkma burada. Herkes kimin ne olduğunu zaten biliyor ya da kendince yorumluyor. Kimsenin bilmediği ama senin bildiğin birşey varsa gel adam gibi söyle. Şimdi bu konuya şöyle bir son vermek istiyorum. Olmuş bitmişin davası olmaz, hadi bakalım herkes kendi kumuna pislesin.

Düzlükte kurt ulusa, evde itin bağrı sızlar. - Mythc
    Suicide Squad Forum

• Gorgi wrote:

Şu karakterde oyun oynayarak çok bile dayanmışsın. hileler her yerde demişsin takımın hileden banlanıyor sonra yüzsüz gibi en efsane takım bendeydi ahshdh. Bir mape 50 kişi girse kasıyor asdasda:) 30 kişilik guildin plotunu almaya 8 guild 150 kişi gittiğinizi bilirim şimdi mi ağlıyorsun? yapımcıları bırak, şu oyunda kendi dilinizi konuşup sizin hakkınızda iyi diyen 1 kişi tanımıyorum.
    takımım hileden banlanmış asdasd :D :D hangi takım son baktığımda hepsi yerinde duruyordu. orada yazılan şeylerin tamamı hiciv yüklü yine orada yazılan şeyleri forumda takılırsan benim değil başka ağlayan arkadaşların yazdığını görürsün yani beyin bedava çalıştırırsan anlarsın :) 1 kişilk guild olsa da 150 kişi gidebilirim keyif benim değil mi napacan :D ee senin çevren pek geniş değil demek ki ama ben bana iyi diyen tanıyorum ha demeseler koyar mı yok.

yani gençler ağlayın kudurun takımın /99 hala duruyor yani daha çok ağlarsınız ;)

The post was edited 1 time, last by Qursat: hileyi açıklıyorum chate logo ver yazıyoruz 7,3 set düşüyor ().

• Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Burada ban çiki ban ban diyen arkadaş sana birşeyler demeden geçemiyeceğim tabi bunların hepsi benim kendi görüşüm banlanan arkadaşlarıda savunmuyorum. Özgürcüm senle singu zamanı güzel vakit geçirdik.Güzel dedi kodu yaptik bilgi paylaştik bana bişiler gösterdin hakkını yiyemem.Güzel VS ler attik çorbasina falan güzel zamanlardi. Lakin dostum sen main gvg kadrosundan çıkarıldın diye trip atan 7-8 yaşında bebe gibi davranan bir çocuk değil misin ? Seni birde bizim başımıza atadilar bizim takimin gvg sini yönet diye bi kere becerebildin mi görevini. Ben orada seni üzmemek için söylemedim ama sen bildiğin KOLSUZSUN arkadaşım. Buna senle gvg lere katıldığım da kanaat getirdim. Sen bizle gvg lere girmeyi bırakınca ne hikmetse kazanmaya başladık. Şimdi gelelim asil demek istediğim konuya. Sen ve senin gibi kolsuzlar gidin kumda oynayın arkadaşlarım size bu oyun fazla.Barbie falan giydirin siz. Burada milletin başarılarına çamur atmayın ayıptır. Herkes biliyor kimin ne olduğunu kimin ne işe yaradiğini. Sonuçta adem ve havva dan geldiğimiz gibi oyunda da neredeyse bütün Türk oyuncular singudan başladı herkes birbirini tanıyor. Oyunu millet bıraktıktan sonra git 40 pilot al bu senin sinek olduğunu değiştirmiyor. Ya da git oyunun sonuna kadar pk at fame kas sen yine sineksin.Neden biliyor musun çünkü kaliteli olan bütün oyuncular oyunu bırakmış.Ortalık boş. Her neyse bebeleri pistten alalım..

Birisi buraya bir taş atmış.Bütün sinekler toplanmış. [Zeugma kardeşimi anmak için.]

• MetalKarinca wrote:

Bogoss1 wrote:

AVAR wrote:

Bogoss1 wrote:

Hieron wrote:

la hangi haltmış söyle de biz de bilelim. Başkalarının fikiyle gerdeğe girmeye kalkma burada. Herkes kimin ne olduğunu zaten biliyor ya da kendince yorumluyor. Kimsenin bilmediği ama senin bildiğin birşey varsa gel adam gibi söyle. Şimdi bu konuya şöyle bir son vermek istiyorum. Olmuş bitmişin davası olmaz, hadi bakalım herkes kendi kumuna pislesin.
    abi ban yeme olayı ve 7.3 setlerin olayı farklı senin eleman çok boş yapıyor geçen gun oyunu bırakıyom diye aglıyordu hala burda

The post was edited 1 time, last by Maniac ().