Bende ağlayıp bırakıyorum!

• Bende ağlayıp bırakıyorum!

Merhaba efendim artık bu oyundan gına geldi hileler her yerde, bir mape 50 kişi girse lagdan yürüyemiyoruz ,oyunun eventleri bok gibi üstelik diğer guildlere iyi davranıyor ama bizi sevmiyor yapımcılar. zaten sinirliyim logoda alamadık.Hayır efendim haksız değilim tüm bu sorunlar bizim için geçerli diğer oyuncuların başına gelmiyor. her şeyi geçtim bu beta oyunun son ayında gelip millet bıraktıktan sonra pilotta alamadık üzülüyorum yani. Yinede mutlu gidiyorum buradan çünkü en EFSANE takım benimdi tamam mı. en iyi gvg takımı da bendeydi. Şu küçük albion hayatımda singu, lunatic , anc ,finstack, envy derken yollu gibi gezmişim ama sevmiştim hepinizi :( neyse öyle işte bendeniz Totoro gariban çorbacı warmaster oyunu bırakıyorum kalan sağlar sizin olsun. (Alarmayı hala sevmiyorum buarada). bir gazla gelip yazdım ama bizim çocukların haberi yok daha neyse çok kızma görkem abi :( Kaçan her warbow e skillinde beni görmeniz dileğiyle. eğer beni özleyen olursa üç kere Toto derseniz gelirim.

FORSAKEN GALP BEN <3 <3 <3 <3 <3 <3

NOT: Allah rızası için şu oyuna mail değiştirme getirin artık hesap üstüme yapışıp kaldı.

NOT2: Beta 1 den beri release tarihi beklerken her seferinde bu oyun çıkmaz derken şimdi release en yakın zamanda bırakmakta benim gibi bir manyağa yakışırdı.

Şaka buarada alın oynayın iyi oyun iyi
  • Bu topraklarda Karşı Devrim denilenin tarihi 07.2017 ve de muhalefetim diyenlerin ağlamaları ile... ötesi Şam' a gidebilirsen kayısı...

Özellikle Neyzen' den feyz alıp, Can' dan dem alanların ağlaması kadar normal bir şey olamaz :)

Kıssadan hisse anlayabilene... (Ceteris Şemsiyeus)

Senin Alametin tarifi buysa kıyameti ne olurdu acaba :D :D :D

İyi oyunlar dilerim herkese :)
    “Be the change that you wish to see in the world.” | Mahatma Gandhi

My referral link ------> Feel free to use it :thumbup:
  • Esasen cok umrumda degil ama anlatayim. Evet maalesef dogru 3 kisi banlandi . ama yakın zamanda yapilan hatadan donulecektir. :D hi benim oyunu bırakmama etkisi var mi yok neden yok , ben yazdığımda daha banlanan yoktu bir, 3 kisi arasindan benle oyunu oynamaya devam edecek 1 kisi vardi buda iki. O bir kiside istese hesap köpeği olsun yenisini alirdik. <3

Simdi 7.3ler hileli miydi. Insanlar buna evet derse haklidir bisey diyemem çünkü bir kisi hepsini kendi yaptigini soyledigi icin ve o kisi banladigi için doğrudur tabi. içinde benim pek katki veremedigim arka tarafta çalışan onlarca gatherer onlarca düşürdüğü her kurtu itemi satip para yapan o sayede 7.3ler katki veren insanlarin hakkinin yenmesi beni uzer. Ha siz bunu umursarmisiniz yok tabi :D ee bende oyunu bıraktım benimde umurumda degil.Bizim cocuklarda hots oynuyor takan olmaz burdan pek ekmek çıkmaz yani. Kirletmeyin postumu kırılırım alposla nubban :( burayi beni ozleyenler ben yokken yazsin diye açtım
  • Bogoss1 wrote:

alpayx67 wrote:

Totoronun kullandığı değil ama arkadaşlarının gvgde kullandığı 7.3 ler hileli idi ve 3 kişi banlandı.Ama konunu yeri burası de
    belli ki eminsin kullandıklarından kanıtın varsa konuş kanka insanların emegi var onlarda teker teker toplanıp yapıldı o setler ordan laf atmak kolay ama o setler ne zorluklarla toplandı bi bilsen.
    '' bir kisi hepsini kendi yaptigini soyledigi icin ve o kisi banladigi için doğrudur tabi'' arkadaş bunu yazmış kanıtın varsa konuş diyosun nasıl bi kanıt bekliyosun anlatsana biraz.Oyunun o döneminde 5 set full 7.3 çıkarıcak resourse hiç bi guildde ya da bütün şehirlerin ah lerin toplamında yoktu.Kendini ve insanları kandırma bence.Sonuç olarak ortada ban var o itemlerin illegal olduğunu sonucuna varmak pekâla mümkün.
  • WeezeR wrote:

Bogoss1 wrote:

alpayx67 wrote:

Totoronun kullandığı değil ama arkadaşlarının gvgde kullandığı 7.3 ler hileli idi ve 3 kişi banlandı.Ama konunu yeri burası de
    belli ki eminsin kullandıklarından kanıtın varsa konuş kanka insanların emegi var onlarda teker teker toplanıp yapıldı o setler ordan laf atmak kolay ama o setler ne zorluklarla toplandı bi bilsen.
    '' bir kisi hepsini kendi yaptigini soyledigi icin ve o kisi banladigi için doğrudur tabi'' arkadaş bunu yazmış kanıtın varsa konuş diyosun nasıl bi kanıt bekliyosun anlatsana biraz.Oyunun o döneminde 5 set full 7.3 çıkarıcak resourse hiç bi guildde ya da bütün şehirlerin ah lerin toplamında yoktu.Kendini ve insanları kandırma bence.Sonuç olarak ortada ban var o itemlerin illegal olduğunu sonucuna varmak pekâla mümkün.
    eee kirletmeyin dedim ama kim dinler ki :/ ban sebebi 3 kişi içinde gökten item düşürme yada resource oluşturma değil. hayır öyle bir şey varsa oyuna geri döneyim zaten o nasıl bir hiledir lan. o yüzden bu tartışma tamamen anlamsız. hı bide oyun içi parayla item tieri yükseltmek var örneğin beta 2 öyle yaptık aman neyse öyle işte. hı bide öyle bir hileyle yaptık tüm setleri ama bizim cocuklar kaybedince yenisi yapmadık acaba neden :D hile bir kerelik mi acaba

The post was edited 1 time, last by Qursat ().

• WeezeR wrote:

Bogoss1 wrote:

alpayx67 wrote:

pamuga vuruyorduk 7.3 set dusuyordu zaten oyle yaptık setleri mi dememi bekliyorsun?o recoursları ahlerden teker teker alıyorduk yok diyordun ya gidip butun seherileri tek tek gezseydin gorurdun 7.3 recoursları insanlar chestlerden dusurup satıyordu rifinelanmış olarak
  • Arkadaşlar konuyu dağıtmayın bence, ama bazı şeyleri gören olduğum için, bazı arkadaşların haklarının yenmesi hoşuma gitmiyor. Bu ekip 7.3 yaparken tek tek AH dolaşıp, resource satın almıştır, bundan bilgim var. Hatta bir arkadaşımız beni arayıp royal 7.3 basacağız bunlar GvG ekipmanından kaldırılacakmı (öyle bir dedikodu yayılmıştı bir ara) diye sorarak, benim bildiğim şekilde bastılar itemlerini (ki sunucuda ilk basanlardandırlar). Banlanma olayına gelince üzücü tabi ki, ama birileri banlandı diye insanların haklarını emeklerini lütfen çöpe atmayın. Banlanma sebebini doğru düzgün öğrenip bence öyle tartışma yapın. Ama gönül rahatlığı ile söylüyorum, bir dünya insanın ortak çalışarak yaptığı, emek harcadığı şeyleri birkaç kişi banlandı diye çöpe atmayın.

-İyi oyunlar dilerim.
    -Maniac

• Birader yukarıda ilk yazıdan beri olayın benle alakası olmadığı yazılıyor şu yazıyı buraya oyuna mail değiştirme gelsin hesabı satıp gidelim diye yazdım. olayın benle ne alakası var adamlar benim ekibimden bile çıkmışlardı. bir zahmet git başka yer koy. moderatore soru soracaksan da git başlık aç sor.
  • Hieron wrote:

Vay amına koyayım hile yapan adamlara güzelleme yapıyonuz. Neyden banlanmışlar modsun söylede bilelim konuşmasın millet.
    Giriş cümlen çok güzelmiş (belirtmeden geçmeyim dedim). Kimseye güzelleme de yapmıyoruz! Ben gördüğüm bir şeyi söyledim, gördüğümü de söyleyemeyeceksem hiçbir şeyin anlamı yok. Banlama sebebinin, ortak bir karar alınmadığı sürece (yönetim ekibi tarafından) diğerlerine detaylı bir şekilde verilmesi uygun bir şey değildir. Ban konusunda ban atılan kişilere durum ile ilgili bilgi verilir o kadar (oda genelde mail yolu ile olur). Bizim şu an ki sistemimizde, ban listelerini forumlarda yayınlamak yoktur arkadaşlar. Haa yönetim olarak ortak bir karar alınır listeler sebepleri ile yayınlansın denilir o zaman bende gelir yayınlarım. Özetle gördüğümüz bir gerçeği söylemek kimseye güzelleme yapmak değildir. Özetle ban detaylarını kimse ile şu anda paylaşamayız. Bilginize değerli arkadaşlarımız,

Not: mümkünse daha fazla postu kirletmeyelim arkadaşlar.

- İyi oyunlar dilerim.

• Moderatör burda açıklama yapmış bende buraya yazıyorum. Sakınca görürse kaldırır burdan yazdıklarımı. Bu birader burdan birşey kaldırırsa direk olarak sana gelsin.Senle alakası olmayan olaysa aha moderatör manyak yukarda burda cevap yazana kadar silsin burdaki gereksiz entryleri.
    Despair not! I shall inspire you by charging BLINDLY ON.

The post was edited 1 time, last by Maniac ().