Zbroja królewska - pewien wyjątek wśród zbroi

• Zbroja królewska - pewien wyjątek wśród zbroi

Zauwazyłem że zbroja królewska nie daje się ulepszyć w zaklętą za pomocą techniki stosowanej przy innych itemach, czyli przez dostarczenie odpowiedniej ilości run. Planuje wiec to osiągnać inaczej. Zrobie zaklęta zbroje która potem przerobie na krolewską za pomocą pieczęci.
      I tutaj mam jedno pytania do bardziej doświadczonych graczy: czy jakośc zbroi uzywanej jako półprodukt ma znaczenie dla jakości końcowej ? Chodzi mi o to czy warto dopłacic i kupic cos jakosciowo wysokiego aby to przerobić w zbroję królewską, czy jakosc finalna moze jest zupelnie losowa i nie ma sensu przepłacać. Dotąd zrobiłem jedną próbę produkcji zbroji królewskiej i z jakosci doskonalej wyszla mi jakośc dobra, czyli obnizylo mi o stopien. Byc może to kwestia przypadku, nie wiem i zachęcam do dyskusji.
    • Zbroja królewska może być tworzona tylko i wyłącznie z materiałów typu *.0 czyli (tych nieświecących ;) )
      Ma ona moc zwykłej zbroi wykonanej z materiału *.1 tego samego lvlu

Odnośnie jakości to doświadczalnie sprawdziłem że w poprzednich dwóch betach miało znaczenie z jakiej jakości produktu podstawowego tworzyłeś inny produkt. Szansa na uzyskanie lepszej jakości produktu finalnego była większa. Ale jak jest obecnie nie mam pojęcia.

P.S.
      Gdybyście potrzebowali setów gethererów to mogę wam crafcić za darmochę jak macie matsy. Drewno/kwiatki/metal T5. Skóry niedługo T7.

Pozdrawiam
    • witam, po pierwsze ma znaczenie z jakiego przedmiotu przerabiasz na zbroje krolewska, chyba nic sie nie zmienilo przez ostatnie 2 tygodnie.
      Mi akurat nigdy nie spadla jakosc danego przedmiotu, tz gdy przerabialem buty za kazdym razem jakosc byla taka sama. Moze to szczescie ale watpie tutaj zawsze mi go brakowalo.
      Tak wiec assasin jezeli tworzysz przedmit o mocy zaklecia x.2 przerabiajac go na krolewski taki przedmiot powinien pozostac x.2 , tak bylo u mnie. Jezeli chodzi o jakosc rowniez legendarny przedmiot pozostal legendarnym.
    • Aż sprawdziłem bo tylko o tym czytałem na wstępie tej bety i rzeczywiście jest to pozmieniane i można tworzyć przedmioty królewskie *.1/*.2/*.3

A pytanie czy wytwarzanie przedmiotów królewskich różni się od wytwarzania przedmiotów artefaktowych jeżeli chodzi o jakość. Bo jeżeli się nie różni to czym wyższej jakości przedmiotu użyjemy tym mamy szansę na wyższej jakości przedmiot końcowy ale to i tak byłaby wypadkowa.
      a) jakości przedmiotu bazowego
      b) masterek przy craftingu
      c) sałatka
      d) skupienia.
      Chyba że i to w ostatnich tygodniach się zmieniło.
    • Już mi się bety mieszają bo gram od trzech i w każdej jest to trochę inaczej robione.

Ale jestem pewien że % straty jakości przedmiotu jest tym większy im masz mniej masterek w tworzeniu tego typu przedmiotów oraz gdy nie użyjesz focus pointów oraz sałatek. Przynajmniej tak było na początku tej bety bo wytwarzając przedmiot z jakości epicki uzyskałem dobry czyli 2 poziomy w dół.

Oni ciągle coś przerabiają więc od tego czasu mogło się pozmieniać.
    • Neu

Dziekuję za podpowiedzi, wkróce spróbuje wyprodukowac zbroje królewską z wysokiej jakości zbroji podstawowej i zobaczymy co wyjdzie.

edit:
      zrobiłem zbroje królewską z legandarnej i wyszlo obniżona o dwa stopnie, czyli doskonała, uzyłem skupienia i sałatki, chyba brakło szczęścia

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Majamas ()