ŞU OYUNA BİR DAHA BAŞLARSAM 1 ALFA 4.BETA OLSUN

• Kendi kendime varlığımı sorgulatan herkese teşekkürü bir borç bilirim. Şaka bir yana, Rehacım, birazcık sakinleş ben orada şaka yapıyorum. Sana kızdıysak düşman da olmadık! (Seninle ayrıca bunun sebebini konuşcam)

Konunun daha da uzamasında gerek yok, benim tek kırgınlığım kürşatında bahsettiği değer verdiğim insanlardan bir özürü duymamak. Çünkü bana göre hiç bir hareketin karşılığı küfür değildir. Zira benim birisi bana etmediği sürece ki o güne kadar ağzımdan kötü bir şey duymamışsınızdır.

Denize selam olsun, bi ara uğrayacağım çayınızı içmeye :)
      Mert, Kürşat, Birkan baya güldürdünüz lan :D
      Görkem, adam gibi adam, akıllı olun demiş, sevimli oluyorum bak hemen :)
      Özgür ve Uygar'a da kırgınlığım geçmedi ama canları sağolsun.
    • "Bir post nasıl patlatılır?" adlı dersimizin sonuna geldik, umarım herkes karın ağrısından kurtulup oyununa bakabilir artık.

Albion çayırlarında mis gibi hava, steplerde koşan ceylanlar , savaş meydanlarında koşturan atların nal sesleri....
      Güzel güzel oynayın bakayım hadi...Seviyorum hepinizi :)
    • Blackhand schrieb:

Kendi kendime varlığımı sorgulatan herkese teşekkürü bir borç bilirim. Şaka bir yana, Rehacım, birazcık sakinleş ben orada şaka yapıyorum. Sana kızdıysak düşman da olmadık! (Seninle ayrıca bunun sebebini konuşcam)

Konunun daha da uzamasında gerek yok, benim tek kırgınlığım kürşatında bahsettiği değer verdiğim insanlardan bir özürü duymamak. Çünkü bana göre hiç bir hareketin karşılığı küfür değildir. Zira benim birisi bana etmediği sürece ki o güne kadar ağzımdan kötü bir şey duymamışsınızdır.

Denize selam olsun, bi ara uğrayacağım çayınızı içmeye :)
      Mert, Kürşat, Birkan baya güldürdünüz lan :D
      Görkem, adam gibi adam, akıllı olun demiş, sevimli oluyorum bak hemen :)
      Özgür ve Uygar'a da kırgınlığım geçmedi ama canları sağolsun.
      Serdar abi beni tanırsın özür dilemesini de bilirim teşekkür etmesini de, benim gelip özür dilememe sebebim küfür etmediğim halde ben küfür etmişim gibi bunu lanse etmeniz ve beni guild yöneticilerine şikayet etmenizdi. Benden böyle bir hareket beklemenize kızıp hepinizin tavır almasına içerlediğim için tüm irtibatı ve sohbeti kestim. Ama şöyle söyleyeyim, diğer tüm guild üyelerin benim küfür ettiğime inansa da, ssler var diyip ortaya birşeyler dökemeseler de. O gün ilk kimin küfür ettiğini herkes biliyor, benim sadece amk'li yazmayın dememse küfür ona da kabulüm.

Bu konu hakkında bir kelime daha yazmayacağım. Benim için konu kapanmıştır.

Düzlükte kurt ulusa, evde itin bağrı sızlar. - Mythc
      Suicide Squad Forum
    • Benim kızgın olduğum zamanlar çok nadirdir :) . O pek bana has bir şey değil. Hele ki böyle muhabbetlere hiç kızmam (Oyun içerisinde en fazla dramaya maruz kalmış adama bunlar biraz fıs gelir :D :D :D ). Bu kızgınlık değil sadece şaşkınlık benim için. Eğer gerçekten sen isen yazdıkların ile benim tanıdığım Serdar kişiliği uyuşmadığı için, varlığı sorgulama gereği duymuşumdur. Hepsi bu. Sensen de canın sağolsun ne diyim şimdi. Herkes birer birey, herkes istediği gibi yazar çizer :)

Bana da kızdıysan boşuna kızmışsın benim sana kızmam gerekiyor. Bunu da ayrıca özelden konuşuruz (Not: oyunla alakalı değil, herşeyi oyuna bağlamayın.).

Uzatılacak bir şey yok Metin' e katılıyorum her zamanki gibi ( her zaman olmasada :) ) Postun geldiği durum da da bir şey yok. Birçok şeyin açıklığa kavuşması kötü birşey değil. Karın ağrılarının giderilmesi bence güzel. Bundan sonrası herkes keyif almaya bakabilir.

Hiçbir bug sizleri yıldırmasın arkadaşlar buglar çözülmek için var. Siz bulun çözmesi bizlerden (Yani bizlerden derken Koray ' dan :D :P )

Herkese iyi oyunlar dilerim.
      “Be the change that you wish to see in the world.” | Mahatma Gandhi

My referral link ------> Feel free to use it :thumbup:
    • Blackhand schrieb:

Craft yapan adam yok, gather yapan fame peşinde ortada malzeme yoktu ki?

Öncelikle oyundaki nickim MayK

Oyundan biraz uzak kaldım konuyu yeni gördüm. 1 sene önce geçen muhabbet için bana yorum yapma hakkı doğmuş.

1. Oyuna Kapalı Beta ile başladım. Daha önce ne bir tanışmışlığımız vardı ne de dostluğumuz.
      2. Oyunun ilk gününden bıraktığım güne kadar oyunda olduğum sürece boyunca hep gather yaptım.
      3. Yönetici Konumuna gelirken damdan düşmedim, verdiğim emeğin karşılığı olarak göreve getirildim.
      4. Yeri geldi sizin o gather yapıp item bastığınız binaların taşlarını tek başıma topladım.
      5. Günlük ortalama 12+ saat oynayan bir oyuncuydum. Siz eğlence için PvP peşinde koşarken. Gatherlarında fame için başka yerlere gitmesi kadar doğal bir şey olamaz. Kimse kimsenin hamalı değil oyunda bütün süre zarfında ona resource toplasın.
      6. Guildin stockları kötü yönetildi. Saçma sapan bireysel kıyafetleri geliştirmek için resource harcandı. Okadar kötü bir kontrol vardı ki resource kısmında kimin ne kadar ne için resource harcadığının bilgisi bile yoktu.
      7. Günlük resource talep ettik guild'deki herkesten kaç kişi gelip resource getirdi.
      8. Okadar çok resource topladım ki guild'e bu ve bunun gibi düşünceli insanlara hakkımı helal etmiyorum.
      9. Oyunda en yüksek tool kullanabilen ama kullanamayan ben sizin kadar ağlamadım bu konularda.
      10. Sonrasında sen ve senin gibi düşünen hep kendi yaptığını gören ve kendini bir şey zanneden insanlar yüzünden ayrıldım guild'den.
      11. Welfare State Guild'ine geçtiğimde bütün resource yönetimi kontrol altındaydı ve ben singularity deyken topladığım fame'in 25 katını topladım Welfare State'te el üstünde tutuldum.
      12. Singularity'nin SIRALAMADA en iyi olduğu alan RESOURCE VALUE idi SIRALAMADA 1. SIRADAYDIK ve BUNUN YÖNETİCİSİ BENDİM.
      13. Sizinde yeterli sayıda ekibiniz vardı. Kendi alanlarınızda niye bizim kadar başarılı olamadınız. Bunuda sorarım.

Extra polemiklere girmeyeceğimi belirteyim.

İyi Oyunlar.

MayK
    • ahhh albion online forumun o drama kokan kokusu özlemişim yalan yok :)

Şimdi sevgili arkadaşım mayk sebebi bilinmez cevap hakkım doğmuş diyerek bazı yalanlar söylemiş şaşırtıcı değildir bu çünkü bunu yaparken bu ekipten kimse artık dönüp bakmaz buraya psikolojisiyle har vurup harman savurmuştur.lakin gördüğünüz üzere yanılmıştır çünkü bendeniz Totoro yaklaşık 3 yıl önce tanışıp halen beraber olduğum bu ekibe iftira atılırsa hissederim. hissettim geldim :D başlayalım mı büyük başkannn bende aylardır bu anı bekliyordum

Şimdi ;

5. madde kısmi yalanlar içermektedir. doğrudur insanlar eğlence için pvp peşinde koşmuştur lakin bazı arkadaşlarımız sıralamada üst tarafta bulunmak için ego tatmini için toplayıp toplayıp yere atmıştır. buna itiraz eden biri değilim lakin bunu kabul etmemek atmıyorum demek topladığımı veriyorum demek ama sonrasında resource kutuları boş olunca bir çelişki oluyor tabi. ha birde kimse kimsenin hamalı değilde sen fame kasarken o ağır vasıta neden hamallık yaptı neyse.

6. madde sonuna kadar katılıyorum albion tarihinin gördüğü en kalabalık Türk oyuncu topluluğu olmasına rağmen stocklar bok gibi yönetildi sonra bir ara bir guild adası açılıp her şey orada toplandı sonuç yine aynıydı lakin bunun yöneticisi ağır vasata mayk beydi dolayısıyla bu bir öz eleştiridir sanırım :)

7. madde kaç kişi getirdi hatırlamam ama insanlardan o kadar resource talep ettiniz ki ondan sonraki 2 beta ve 1 release boyunca kurulan Türk guildlerinin hepsi resource istemiyoruz diyerek alım yaptı yada bunun haklılığını anlatmak için çalıştı çünkü belki herkes getirmedi ama getirenlerinin oyununu öyle bir mahvettiniz ki insanlar Türk guildi içinde oynamaya korktu. 5 madde içindeki hamallık işte burda doyasıya yaşandı.

8.madde bu bir sıkıntı değildir çünkü aynı hisler karşılıklı paylaşılmaktadır

10.madde Asıl büyük yalanın olduğu maddedir. İnsanlar guild içinde kendi halinde oyunu oynarken sevgili arkadaşım zeugma ve mayk bu guildi daha nasıl bok ederiz diye düşünmüş olacak ki ana bacı bırakmayan bir küfürleşme ve kavga yaşamışlardır bunun sonucunda mayk ve atıf kardeşim diğer gruptan ise zeugma ve 4-5 tane arkadaşının guildten ilişiği kesilmiştir bunu 10 maddelerdeki cümleler ile anlatmak yalandan öte ayıptır çünkü 2 kişi çocuk gibi kavga edince biri gather sorumlusu diğeri warmaster olan bu insanlar gidince zaten paramparça olmuş bu guild toparlanamaz hale gelmiştir kendi ekibim ve sonradan ayrıldığımız metin abilerin ekibi sayesinde bir şekilde ayakta kalmaya çalışılmıştır. bu sırada 150 k gold olan blackhand ve 350 k gold olan ben hazırdan yiyerek gvglere item almışız parayı tüketmiş bir hale gelmişiz çünkü craft kasan beyefendi guildten çıkmıştır neden çıktığı bu madde de açıklanmıştır 50 tane adam biri çocuk gibi küfür kıyamet oldu diye ortada kalmıştır sor bakalım onlar helal ediyor mu hakkını?

11.madde şasırtıcı bir şekilde doğrudur lakin o guildin kaderi ne olmuştur mayk o guildle kaç ay oynayabilmiştir o kadar güçlü bir guild mayk gibi güçlü bir gatherer ve craft karakteri olan birine rağmen nasıl singudan aylar önce nasıl dağılmıştır acaba nasıl :)

12. doğrudur çok iyi hatırlarım o zamanları çünkü bu oyunda warmaster olarak bilinmiş olsamda o zamanlar bende bir ağır vasıta ekibi üyesiydim sadece gather yapardım oyuna item buff gelip insanlar bir bazıları iki tier seviye atlarken ben hala tier 4 kalmıştım o gatherer ekibindeki herkes de bu şekildeydi . yönetmek ile ilgili kasıtsa şudur singuya gatherer girersin sana bir ox verirler kendini sevdirmeyi başarırsan pie verirler gather yaparsın . 3kuruş paran yoktur ölmemek için uzaklara ışınlanıp gather yaparsın guild adasına ışınlanmak için 5 k para ister bakarsın yoktur paran . o an üstündekini pazara yarı fiyatına koysan 1 m çıkarsın belki ama /90 yapmadı öyle. yazdı guild chatten yada bir arkadaşından rica etti abi 5 k versene diye 5 k lan 5k unutmadık mayk unutmadık bunu sadece kendi başarın gibi yöneticisi bendim demen hoş aferin :)

13. singunun ilk zamanlarıysa konu dediğim gibi ben gather idim hatırlamıyorum diğer grupları lakin ben singudan çıkınca yeterli sayıda olmayan o singudaki küçük bir ekiple 10. madde bahsettiğim paralardan kalanla harcayarak kurduğumuz lunatic guildi ile 1 haftada 9 kişi 8 pilot aldık oyunun en güçlü allysine girdik. bu kadar büyümemiz çok şaçmaydı aynı gün planlı olarak 8 pilotumuza birden savaş açıldı bir kaçı hariç hepsini kaybettik ve guildi ve ekibi dağıttık sonra ne oldu biliyor musun 6-7 kişi senin ego tatmininde yarıştığın annagaming guildi only finnish olan finstacke girdik bize ihtiyacları vardı çünkü gvg takımları azdı bizimde item ihtiyacımız vardı.hiç görmediğimiz bir şey yaptılar bize stocklarını açtılar itemleri bastılar rüyamızda gördüğümüz tier 8 ler havalarda ucuyordu ilk defa oyundaki büyük guildlerle aynı seviyede tier giyiyorduk ve o ekiple neden başarılı olamadığınız denilen ekiple oyunun en güçlü ekipleriyle gvg yapmamıza rağmen 30 fazla gvg yapmamıza rağmen hiç kaybetmedik o kadar başarılı olduk ki top 10 da bulunan guildlerin hepsi ekip olarak final betada onlara geçmemizi istedi. ve biz oyunu bırakana kadar bu ismimiz devam etti .daha forsaken envy falan anlatıkça anlatırım ama suan gerek yok.

peki ben bunları neden yazdım. yok öyle herkes oyunu bırakınca kendini haklı çıkarmaya çalışmak bu konu açıldığında kavgalar dönerken de burdaydın. Suan tatlı tatlı laf attığın bize guilde girmek için basvuru yaptığında da bu başlık burdaydı yok öyle sonradan haklı çıkmaya çalışmak. singudan dağılan ekipler oyunun en güçlü türk guildleri oldu 5-6 bölündük hepsi bazı alanlarda güçlüydü kimisi çok güçlü oldu . bir çoğunun o guildten çıkmasının sebebi senin gather politikandır bir çok insan bir ekiple ayrılmak yerine oyunu bıraktı bunun sebebi de sensin insanlar köle miyim diyerek oyunu bıraktı . polemiğe gir ya da girme üstünden ne kadar zaman geçerse geçsin doğruları değiştiremezsin. sen belki singudaki bu garibanı hatırlamazsın lakin biz yaptıklarını unutmadık.

Extra extra polemiklere de girerim arkadaşlar çünkü belirtemeden geçmeyim halen oyunlar oynadığım bu ekibe haksız laf atılmasına izin vermem ha bir de drama severim o da var.

Biz artık bu oyunu oynamıyoruz her hangi bir oyunda karşılaşırsak lütfen selam vermeden geçmeyin. rahatsızlık için özür dileriz. her zaman olduğu gibi son sözümüz esen kalın :)

Totoro
    • Ben yokken neler dönmüş burada diyerek kendime söz hakkı çıkarıyorum.
      Gold olmasada old ların çoğu burada bakıyorum.
      1--Arkadaşlar ben sana oyun öğrettim sen bana oyun öğrettim muhabbeti çok saçma. Öncelikle ben bu oyuna b1 in 4.günü başladım. Hiçbir bilgim olmadan atız eşeksiz verdiler elime baltayı gather yap dediler. La sürüne sürüne gather yaptım bu arada newbee de yeni arkadaşlar edindim. Sonra ki gün zeugma plebi bi ox verdide rahatladık neyse.Işınlanmaya param yoktu Allah şahidim 30k borç almıştım zeugmadan. Oyunu soru sorarak öğrendim öğrendik.Sonradan oyunu gerçekten öğrendiğimde anladım ki o alfa 1 de oynayanlar da hani oyunu size biz öğrettik diyenler onlarında oyun bilgisi %20 falanmış. Olmasa zaten koskoca guildi adaya kurmazlardı :D Boynuz kulağı geçiyor şahsen benim hızlı yükselmemde soru sorup oyun başı bilgileri öğrendiğim adamların etkisi olmuştur.Lakin oyunu tamamen bana öğreten birisi olmadı.Kimsenin bir bildiği yokdu oyun başı.

2--Singularity de görev dağılımı olayı saçmaydı abi. Gathercı pvp ci craftcı falan sonradan guildin batma sebebi oldu benim şahsi fikrim.Ben hem gather yaptım. Pvp gvg lere katıldım. Adamda çiftlik kurdum oyunda yapmadığım şey yoktu. Bunu herkes yapabilir azda olsa yine yapabilirdi. Ne gerek vardı köleleştirmeye. Keza görev dağılımından dolayı iteam çalanlarda oldu tabiki. O sayede kendini zengin sanan plebler hırsızlar oldu.Ben singularity de bir tek öldüğümde erhan abiden iteam istemeye korkmuyordum adam dobraydı söylüyor varsa veriyordu. Geri kalandan istemez gider pazardan kendi paramla çekerdim.

3--Singularity de 200 kişi varsa 150 si sinekdi benim şahsi fikrim. Oyunu öğrenme çabası olmadan boş boş vakit geçiriyorlardı. Sonrada geri kaldıkları için istenmeyince bizi neden çağırmıyorsunuz oluyordu. O arkadaşlar bi yuvarlak çizsin yoğurdu geçmesinler :D

4-- Görev dağılımları bilmeyen adamlara verilmiş. 200 kişinin tarlasını kullanan çiftçilerimiz. T4 ata zor geçip sadece revive pot çıkarabilmişti aylar sonra :D O potlada zeugma plebini dualarla kaldırmıştık ne eğlenceli gündü :D

.
      .
      .
      .
      Yazsam roman olur gerçekten. Her şeye rağmen ben baya eğlenceli vakit geçirdim iyi arkadaşlar edindim Singularity de. Birisi bu arada mayk ın arkadasından attıklarını toplasa zengin olurdu onada gönderme yapmadan geçmim.

Ben kimim? Eskiler bilir yenilerde öğrensin. Beta-1 de atlara fısıldayan adamım paranın dibine vurmuşumdur at işinden. Ayrıca gather ve pvp fame imde ilk 100 deydi bir aralar. Beta-2 de her ne kadar yaptığımı bazı kişiler hor görsede bir guildin kurulmasına baya yardımcı oldum.Ayrıca ilk 7.4seti basan kişide olabilirim benden önce basan grup hile ile basmış diyorlar. 5 kişiyi 7.4 giydiricek gücümde vardı oyunu bırakırken küstürdüler alt f4 çektim oyundan.Beta 3 de ise yine gatherdan parayı buluk bütün karakterlere 2 şey yıl pre almışlığım vardır :D pvp gvg den bahsetmiyorum onlar blackhand in sitesinde videolarda mevcut. (O 7 kere gvg de ölen ben değilim zeugma plebidir bildireyim :D )

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Marwello ()

• Qursat schrieb:

ahhh albion online forumun o drama kokan kokusu özlemişim yalan yok :)

Şimdi sevgili arkadaşım mayk sebebi bilinmez cevap hakkım doğmuş diyerek bazı yalanlar söylemiş şaşırtıcı değildir bu çünkü bunu yaparken bu ekipten kimse artık dönüp bakmaz buraya psikolojisiyle har vurup harman savurmuştur.lakin gördüğünüz üzere yanılmıştır çünkü bendeniz Totoro yaklaşık 3 yıl önce tanışıp halen beraber olduğum bu ekibe iftira atılırsa hissederim. hissettim geldim :D başlayalım mı büyük başkannn bende aylardır bu anı bekliyordum

Şimdi ;

5. madde kısmi yalanlar içermektedir. doğrudur insanlar eğlence için pvp peşinde koşmuştur lakin bazı arkadaşlarımız sıralamada üst tarafta bulunmak için ego tatmini için toplayıp toplayıp yere atmıştır. buna itiraz eden biri değilim lakin bunu kabul etmemek atmıyorum demek topladığımı veriyorum demek ama sonrasında resource kutuları boş olunca bir çelişki oluyor tabi. ha birde kimse kimsenin hamalı değilde sen fame kasarken o ağır vasıta neden hamallık yaptı neyse.

6. madde sonuna kadar katılıyorum albion tarihinin gördüğü en kalabalık Türk oyuncu topluluğu olmasına rağmen stocklar bok gibi yönetildi sonra bir ara bir guild adası açılıp her şey orada toplandı sonuç yine aynıydı lakin bunun yöneticisi ağır vasata mayk beydi dolayısıyla bu bir öz eleştiridir sanırım :)

7. madde kaç kişi getirdi hatırlamam ama insanlardan o kadar resource talep ettiniz ki ondan sonraki 2 beta ve 1 release boyunca kurulan Türk guildlerinin hepsi resource istemiyoruz diyerek alım yaptı yada bunun haklılığını anlatmak için çalıştı çünkü belki herkes getirmedi ama getirenlerinin oyununu öyle bir mahvettiniz ki insanlar Türk guildi içinde oynamaya korktu. 5 madde içindeki hamallık işte burda doyasıya yaşandı.

8.madde bu bir sıkıntı değildir çünkü aynı hisler karşılıklı paylaşılmaktadır

10.madde Asıl büyük yalanın olduğu maddedir. İnsanlar guild içinde kendi halinde oyunu oynarken sevgili arkadaşım zeugma ve mayk bu guildi daha nasıl bok ederiz diye düşünmüş olacak ki ana bacı bırakmayan bir küfürleşme ve kavga yaşamışlardır bunun sonucunda mayk ve atıf kardeşim diğer gruptan ise zeugma ve 4-5 tane arkadaşının guildten ilişiği kesilmiştir bunu 10 maddelerdeki cümleler ile anlatmak yalandan öte ayıptır çünkü 2 kişi çocuk gibi kavga edince biri gather sorumlusu diğeri warmaster olan bu insanlar gidince zaten paramparça olmuş bu guild toparlanamaz hale gelmiştir kendi ekibim ve sonradan ayrıldığımız metin abilerin ekibi sayesinde bir şekilde ayakta kalmaya çalışılmıştır. bu sırada 150 k gold olan blackhand ve 350 k gold olan ben hazırdan yiyerek gvglere item almışız parayı tüketmiş bir hale gelmişiz çünkü craft kasan beyefendi guildten çıkmıştır neden çıktığı bu madde de açıklanmıştır 50 tane adam biri çocuk gibi küfür kıyamet oldu diye ortada kalmıştır sor bakalım onlar helal ediyor mu hakkını?

11.madde şasırtıcı bir şekilde doğrudur lakin o guildin kaderi ne olmuştur mayk o guildle kaç ay oynayabilmiştir o kadar güçlü bir guild mayk gibi güçlü bir gatherer ve craft karakteri olan birine rağmen nasıl singudan aylar önce nasıl dağılmıştır acaba nasıl :)

12. doğrudur çok iyi hatırlarım o zamanları çünkü bu oyunda warmaster olarak bilinmiş olsamda o zamanlar bende bir ağır vasıta ekibi üyesiydim sadece gather yapardım oyuna item buff gelip insanlar bir bazıları iki tier seviye atlarken ben hala tier 4 kalmıştım o gatherer ekibindeki herkes de bu şekildeydi . yönetmek ile ilgili kasıtsa şudur singuya gatherer girersin sana bir ox verirler kendini sevdirmeyi başarırsan pie verirler gather yaparsın . 3kuruş paran yoktur ölmemek için uzaklara ışınlanıp gather yaparsın guild adasına ışınlanmak için 5 k para ister bakarsın yoktur paran . o an üstündekini pazara yarı fiyatına koysan 1 m çıkarsın belki ama /90 yapmadı öyle. yazdı guild chatten yada bir arkadaşından rica etti abi 5 k versene diye 5 k lan 5k unutmadık mayk unutmadık bunu sadece kendi başarın gibi yöneticisi bendim demen hoş aferin :)

13. singunun ilk zamanlarıysa konu dediğim gibi ben gather idim hatırlamıyorum diğer grupları lakin ben singudan çıkınca yeterli sayıda olmayan o singudaki küçük bir ekiple 10. madde bahsettiğim paralardan kalanla harcayarak kurduğumuz lunatic guildi ile 1 haftada 9 kişi 8 pilot aldık oyunun en güçlü allysine girdik. bu kadar büyümemiz çok şaçmaydı aynı gün planlı olarak 8 pilotumuza birden savaş açıldı bir kaçı hariç hepsini kaybettik ve guildi ve ekibi dağıttık sonra ne oldu biliyor musun 6-7 kişi senin ego tatmininde yarıştığın annagaming guildi only finnish olan finstacke girdik bize ihtiyacları vardı çünkü gvg takımları azdı bizimde item ihtiyacımız vardı.hiç görmediğimiz bir şey yaptılar bize stocklarını açtılar itemleri bastılar rüyamızda gördüğümüz tier 8 ler havalarda ucuyordu ilk defa oyundaki büyük guildlerle aynı seviyede tier giyiyorduk ve o ekiple neden başarılı olamadığınız denilen ekiple oyunun en güçlü ekipleriyle gvg yapmamıza rağmen 30 fazla gvg yapmamıza rağmen hiç kaybetmedik o kadar başarılı olduk ki top 10 da bulunan guildlerin hepsi ekip olarak final betada onlara geçmemizi istedi. ve biz oyunu bırakana kadar bu ismimiz devam etti .daha forsaken envy falan anlatıkça anlatırım ama suan gerek yok.

peki ben bunları neden yazdım. yok öyle herkes oyunu bırakınca kendini haklı çıkarmaya çalışmak bu konu açıldığında kavgalar dönerken de burdaydın. Suan tatlı tatlı laf attığın bize guilde girmek için basvuru yaptığında da bu başlık burdaydı yok öyle sonradan haklı çıkmaya çalışmak. singudan dağılan ekipler oyunun en güçlü türk guildleri oldu 5-6 bölündük hepsi bazı alanlarda güçlüydü kimisi çok güçlü oldu . bir çoğunun o guildten çıkmasının sebebi senin gather politikandır bir çok insan bir ekiple ayrılmak yerine oyunu bıraktı bunun sebebi de sensin insanlar köle miyim diyerek oyunu bıraktı . polemiğe gir ya da girme üstünden ne kadar zaman geçerse geçsin doğruları değiştiremezsin. sen belki singudaki bu garibanı hatırlamazsın lakin biz yaptıklarını unutmadık.

Extra extra polemiklere de girerim arkadaşlar çünkü belirtemeden geçmeyim halen oyunlar oynadığım bu ekibe haksız laf atılmasına izin vermem ha bir de drama severim o da var.

Biz artık bu oyunu oynamıyoruz her hangi bir oyunda karşılaşırsak lütfen selam vermeden geçmeyin. rahatsızlık için özür dileriz. her zaman olduğu gibi son sözümüz esen kalın :)

Totor
      Yazdıklarına bakılırsa evet drama için yazmışsın :) Kısa ve öz cevaplar vereceğim. Günün sadece 2 saati haritanın diğer ucuna gidiyordum. Doğal olarak resource taşımam imkansızdı. Bunu bütün hammaddeleri yere attı şeklinde yorumlaman etik değildir. Diğer konu stock yönetimi çok sonradan bana geçti benden önceki abilerin kendi itemlerini basmak için tek karaktere learning point kullanmadan herşeyi basmaya çalıştıkları için resource bulamaman normal :) Kulaktan dolma laflarla ne kadar güzel konuşuyorsunuz :) Ne yazık ki buna kendinizide inandırmışsınız. Herkes kendini biliyor. Açıkçası nickini bile zor hatırladım:)Sen kimsin diyesim geldi:) kolay gelsin.

Edit : boşver dostum olan oldu artık:) gereksiz polemikler şiddetli geçimsizlik diyelim :)

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von Oleberg ()