ŞU OYUNA BİR DAHA BAŞLARSAM 1 ALFA 4.BETA OLSUN

• Yalanla dolanla ahkam kesmek de yakışmadı sana Serdar abi. "Noluyor" un arkasına söylediklerini de hatırlıyorum.Samimiyetin olmayan guildin 30 kişilik odasına girip bağırıp çağırırsan küfür de yersin hakaret de yersin
      Yalan dolan diyen rica ediyorum aksini ıspatlasın, küfür ettiğinizi sen kendin yazıyorsun işte. Bende yalan yok, samimi olmadığımı kim söyledi? Uygar olsun, Özgür olsun, ya da bir sürü diğer insanla o kırılma anına kadar gayet samimi olduğumu düşünüyordum.

Zaten samimi olmasam, ciddiye alıp kızmaz ve kırılmazdım.

Ayrıca bizim arkadaşımız olan birine saldırıp kesip (ki bu olabilir oyun netice de bu) ama,ama,ama, biz "hoop beyler" dediğimiz de bir özür bile dilemeden gitmeniz de zorbalıktır. Biz o insana sizin yüzünüzden mahçup olduk.
    • Hayatımda en nefret ettiğim işleri sayenizde yaptım bütün kimliğimi bırak alfadaki avar oluyum sıkı fıkı takıldığımız dungeonda ölürken şu noob bu oynayamıyor demediğiniz, plot kaybedecez lan hoppa vendettalar gelsin gvglere dediğimiz, zamanının alfa h&s ına 5.2 4.3 tierlerle çıkıp helal olsun be adamlar sağlam dövdü bizi dediğiniz, hellgate e adam yok diye 2 healer girip kahkaha atarak öldüğümüz, raid yaparken yahu abi üstümüze çektin mobu neyse hadi giyinip bir daha ölelim zamanları hatırlıyorum. Ozaman kaç kişi vardı? Ts sinde türkçe konuşulan kaç guild vardı alfada ? Ne zaman övündük halimizle? alfa eventte gülerek yerden lootladığımız setleri giyemesek bile lan 5.4 al bir daha göremeyiz diyip dalga geçtiğimiz zamanları hatırlıyorum. 4 gözle abi ortamı özledim diye 10 kişilik whatsappta gırgır şamata dönerken bu gün bu hallere düşeceğimiz kimin aklına gelirdi ? Singularity mi sizi bu hale getirdi ? Hırsmı sizi bu hale getirdi ? yeni aldığınız daha oyunu bilmeyen oyuncular mı ? Oyunu çok iyi mi öğrendiniz singularityde ? Alfa boyu gülüp eğlenipte sonrada dışladığınız adamlarmıydı oyunu bilmeyen ? Güldürmeyin abi beni. Geldiğimiz yer ve şuan ki konumlarımızı çok iyi biliyorum. Ne değiştide aramızda suan alfadaki her oyuncu guildmaster ? Beraber oynamak yerine beraber oynayabilmeyi öğrenmek yerine hırsı seçtiniz güzel oynamayı yetenekli oyuncularla oynamayı birbirine karıştırdınız. Gatherer la o diyipte küstürdüğünüz adamlar şimdi fight yönetiyor. Gerçekten sizinle oynamak isteyen adamlar şimdi bizimle etkinlikler için + yazarken düşünmüyor. Yani anlayacağınız Alfada Avar şimdinin YOGHURT u ama değişen tek şey size olan saygım. Singularity ona küfredenin bile emeği olduğu bir guilddir. Ben şuan sizin yanınıza almadığınız adamlarla oynuyorum fight yapıyorum. Bu yüzdende forsaken değil bu ortamı seçtim. Yarın bu adamlar size çemkirince aferdersiniz ama küfür yedim demeyeceksiniz. Milletin postuna yorum attıktan sonra ay böyle ay şöyle demeyeceksiniz kendiyle çelişen tek kişlersiniz. Şu saatten sonra kıtaları bile ayrı olan 2 ayrı grubuz eğer ki sen hala iletişim kurmaya çalışıyorsan benimle ya laf yemeye meraklısındır ya da ortalık karıştırmaya ben sevdiğim insanlarla birşeyler paylaşmak için oyuna olan öfkemi belirtmek için bu postu açtım 2 tane adamın burayı karıştırması için değil. Şimdi gidebilirsiniz teşekkürler.

SUICIDEMASTER OF SS
    • Her yazına cevabım vardı Serdar yazmıştım da ama bana yakışmayacağını görerek editledim.

Neyse sende tiyatro oyunculuğuna başlamışsın, bana her zamanki gibi piyes düşüyor yine. "Piyes piyes".

Daha fazla bu konular hakkında yazmayacağım. Eski defterler ile derdi olan boşuna forumda tiyatro sergilemesin benim telefon numaram var çoğu kişide. Bana ulaşmak zor değil mekanım da belli buyursun tartışalım. Arayın cevaplayım zor değil bu kadar. Singunun bir başarısı var ise tüm üyelerinindir, başarısızlığı ise benimdir! Beni kaçıp gidenlerden sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Başarı sizlerin başarısızlık benim olsun. Saygılarımla.

Not: Ben tüm guild içi kararlarda yer alıpta sonra bunları inkar edip yok guild masterın suçu yok onun suçu bunun suçu demiyorum. Ne diyorum? Başarı üyelerin başarısızlık benimdir. "Piyes Piyes :D "

İyi oyunlar dilerim.
      “Be the change that you wish to see in the world.” | Mahatma Gandhi

My referral link ------> Feel free to use it :thumbup:

The post was edited 1 time, last by Maniac ().

• Evet beyler, adımın geçtiği konular olduğundan dolayı bana da söz hakkı doğmuş burada.

Frostlyn wrote:

Build değiştirmek gayet doğal dediğin gibi betadayız.Fight yapamıyoruz abi demem gayet doğal kimlerle oynadığımızı az çok sende biliyordun.Knight online oynamam gayet doğal senle birliktede oynadık eğlendik güldük.Oyunu kötülemem normal hala kötülüyorum ama son 2 betadır kaybettiğiniz fightlardan sonra gelip söylenmeniz dikkatimi çekti ve bunu trolleyerek vurgulamak istedim.beta 2 de oyunu bırakma sebebimiz oyunda her istediğimizi yapmamız ve bunu yaparken 20-25 kişiydik youtube.com/user/MrBikace fightlarımıza bakabilirsiniz.Sizin guildle alıp veremediğim var beta 2 de ts de yapılan ayıbı sende biliyorsun.Forsakenda bıraktığımız zaman bi bak kaç tane yerimiz var ve sizin neleriniz vardı lol.Koray abi ve Reha abi de moderatör herhangi bir yetkisi yok sadece senin söylediklerini bildirebilir ve bildirdiği kişiler oyun yetkilileridir.Oyunla ilgili görüş belirtmemişsin demişssiz oyunda ki bug ve feedback kısımlarına bakarsan adımı görebilirsin yorumlarda senin kadar konuşma hakkına sahip olacakmışım enteresan konuşma hakkı sahipliği bireye özell birşeymiydi bilmiyordum.2 yüzlü tavır demişsin myth denilen arkadaşımız oyuna sövüp duruyordu forumlardan vs ve ekibi onlar biz betayı bıraktıktan sonra devam etmiş oynamaya beni tanırsın ben sıkılınca bırakırım ve her zaman işin eğlencesine muhabbetine bakarım o yüzden buradada trollerim kafana takmana gerek yok ama istediğin gibide cevap veririm.Oyunu bırakmışsın burayada yazmışsın çok büyük olay gibi ama oyun çıktığında umarım seni görürüm ve bu başlığı güzel bi şekillde trollerim xD ha tabi nicki değiştirirsen orası ayrı hadi eyv.
      Burada bana açık şekilde hakaret etmeye yeltenmişsin ama ben sana şöyle izah edeyim. Oyundaki bug ve cheating kullanımlarından dolayı çok fazla isyan etmiş ve çok fazla forumda kötü yorumlar yazmış olabilirim. Ama öncelikle aç o yorumları adam gibi oku sonra da bu adam burada ne demeye çalışmış diye bir sorgula. Ha şunu da söyleyeyim seni muhattabım olarak bile görmüyorum sadece Serdar abinin ya da Serdar abinin hesabından yazan Mert'e cevap vereceğim için yazdım.

Blackhand wrote:

Madem adımız geçmiş, cevap hakkı bize helaldir.

30 kişinin içinde çoluklu çocuklu adamlara bağırıp çağırmayacaktın o rezilliğin sebebi sizsiniz
      O TS kanalına ben girdim, sebebi ise tekrar açıklayayım. Sizinle aynı alliance'da olmamıza rağmen bizim aramızda dolaşan bir arkadaşımıza -belli ki fight yok ve adam tek- saldırıp, öldürüp, lootlamanız. ben oyunda noluyor dediğimde cevap verme zahmetinde bulunmayıp oradan gitmeniz. TS ye gelip "noluyor?" dedim, sesim de yüksekti. Buna karşılık küfür ettiniz.

Bu yaptığınız terbiyesizlikti.
      Serdar abi ve ya Mert, gelelim şimdi fasülyenin faydalarına. TS adresinde gelip 30 kişinin içinde bağırıp çağıran ben olsam dahi farklı bir ortamda küfür yerim. Yöneticilerini çekersin konuşursun, hesap sorarsın ama 30 kişinin içinde lan lun diye konuşamazsın sana ordaki yaşı büyük birisi "sen kimsin lan yavşak" burada bağırıyorsun der. Senin o bağırdığın ortam da 40 yaşında adam da var 14 yaşında çocukta. Hata toplu kanala girip bağırıp çağırıp lan lun diye konuşan adamda mı? yoksa yaşı ilerlemiş birisinin dayanamayıp sen kimsin lan yavşak demesinde mi? Tartışılır.

Onu da geçtim daha sonra küfürü ben etmişim gibi lanse edip, Uygar şöyle Uygar böyle diye konuşanlarınıza da biliyorum. SS'ler vardı kanıtlar vardı, hani nerede güzel abilerim ve kardeşlerim. Bana boş laflarla gelmeyin. Ben bu oyunda tanımadığım bir adam küfürlü konuşsa bile küfür ile cevap vermemiş adamım ben size soruyorum, tanıdığım birisine nasıl küfür etmiş olabilirim.

Bakın bu oyundan tanımadığım birinin küfürlü konuşmasına da şahitlerim var. Adam olmayana adam gibi izah edilir nerede nasıl konuşulması gerektiğini. Sizin derdiniz eğer sadece benimleyse gelin delikanlı gibi konuşarak çözelim. Arkamdan çamur atıp kaçmayın. Sağlam bilgilerle sağlam kanıtlarla gelin. Ben o günde söyledim bugün de söylüyorum. Ben size küfürlü herhangi bir yazı bile yazmış değilim. Başkalarının etmiş olduğu küfürleri bana yükleyip, bir çok oyuncunun bana karşı olmasına sebep olmaya çalıştınız ama yemedi.

Ha şimdi bir de şu konuya gelelim. Lunatic Cult'ta savaşanları da çabalayanları da, sabah akşam gather yapıp set çıkaranları da biliyorum. Milletin emeğini sömürenleri de siz hiç kafanızı yormayın. "Bize safi masraf olduğuna kanaat getirdim, bıraktım. Yoksa Nilfgaard o plotu en iyi takımlarıyla bile almadı/alamadı" demişsin. Benim en sevmediğim şey yalandır. @Ruhban'da biliyor o plotun nasıl kaybedildiğini, bende biliyorum. Çünkü o plot savaşında bende vardım arkadaşlar. Siz belki beni sildiniz ama Lunatic Cult için savaşmış bir kişi de benim, bunu unutmayın.

Arka arkaya açılmış iki savaşın ilkine gelmediler diyip ikincisine girmeyenlerin isimlerini vermeyeyim şimdi burada. O kadar söylememe ve uyarmama rağmen ilki fake savaş olabilir ama ikincisine gelecekler dememe rağmen savaşa tek başıma ben girdim ve @ruhban'ların takımı geldi. Hadi ben sizin gözünüzde yalancı adi şerefsiz biriyim ama bu kadar kanıta ve ithama neler diyeceksiniz merak ediyorum.

Bir diğer fikrimde şu: Serdar abi bu şekilde gelip de forumda böyle şeyler konuşmaz. Mert bu senin yazım tarzın. Biraz hafızanı zorla ve o plotu nasıl kaybettiğimizi ve benim sana neler söylediğimi hatırla. Burada yalan söylemeye gerek yok, herkes doğru konuşsun dürüst konuşsun adam gibi konuşsun.

Blackhand wrote:

Maniac wrote:

Singularity son plotunu aylarca savunurken Lunatic Cult a geçince 1 hafta dayanmamıştır hatırlatırım.
      Bak şimdi guild isminin singularity olması GvG mi kazandırdı?

Tüm fight videoları YouTube'da var. Blackhand Singularity diye aratıp izleyin, Singularity de savaşan kim varsa Lunatic Cult'ta o isimler savaştı, çabaladı. O plotu da bilinçli verdim. Bize safi masraf olduğuna kanaat getirdim, bıraktım. Yoksa Nilfgaard o plotu en iyi takımlarıyla bile almadı/alamadı.

Maniac wrote:

Hadi eyvallah.

Düzlükte kurt ulusa, evde itin bağrı sızlar. - Mythc
      Suicide Squad Forum
    • Selamlar herkes aradığı sorunun cevabı almış görünüyor dolayısıyla daha fazla uzatmanın kimseye faydasi yok.son yazılanlara cevap verip gitme niyetindeyim.

En başından beri yazan serdar abidir. Cünku bilinmelidir ki biz böyle saçma bir şey yaparak onu kaybetme ihtimalini alamayız dostluğu bizim icin önemlidir. Bahsi geçen mert zeugma ise kardeşimin 2 betadir oyunu oynadığı yok. O olsaydi çoktan haberiniz olurdu. yok diger mert yani janjoysa güler geçerim. Kaldi ki hiç bir arkadaşım bu kafada değildir.

Gelelim gelme amacıma ragman corner yani singu ve daha sonra lunatice gecen ev pilotu. Söylenenler doğru 2 taraf içinde. Serdar abi o sırada o pilotu birakmamiz gerektiğini söylemiş günde Nilfgaard 2 gvg açıyor bizim 2 gvg takimiz bile yok demiştir.( Cunku 9 kişiydik ) daha sonra tatile gitmiş geldiğinde maalesef oyunu bırakmıştır. Bahsi geçen dönemde 10 kadar pilotumuz olduğu ve hepsine saldıri olduğu icin boşa kilitlenecek adamımiz yoktu. Eski sistemde karşı takımın gvgye girip girmedigi önceden bazi durumlara bagli olarak görülebiliyordu. Baktığımızda no show olacağını düşündük ve zeugma son saniyede çıkmamız gerektiğini söyledi o sirada metalkarinca cikamamis tek başına gvgye girmiş karşı taraf bunun olacağını on gorerek son saniyede gvgye girmiş kazanmıştır. Bu güne kadar sürekli tartışmaya konu olan bu olay içinde suç zeugma ve bendedir. Uzatmaya gerek yok. Zeugma cevap veremeyeceği icin bu konu hakkında hala sorusu olan suç atacak ihtiyacı olan buyrun efenim toto burada.

Kendi takimimdan bağımsız konusmam gerekirse bugüne kadar aramiza giren sadece 2 kisiye kapıyı kapattik.birine hala karşıyım ve öyle olmasın isterdim. Diğeri ise geç bile kalınmış bir hamledir. Serdar abinin oyunu bıraktığını düşündüğümüz lunatic zamanında daha serdar abi gelip bıraktım demeden gemiyi ilk kimin terk ettiği, yeni girdiği guilde yaranmak için eski guildinin iç işlerini forumda paylaştığı bilinen seylerdir. Kimseyle alıp veremediğimiz yok bize ego diyenlerin bundan bahsetmesi komik. Bu konuyada nokta koymak gerekirse serdar abinin yazdığı gibi sadece adam bir özür bekledi size kırgınlığı ondandır.

Hep reha abinin yanında olduğu söyleyenlerde ben oyunun son en zor anlarında sizi göremedim. Her gvg takimindan çıkarılan oyunu bırakıyorsa demekki. Yine ruhbanin gıybet yayınında bunu söyleyenler gülüp eğlenilirken konu singu ve reha abiye geldiğinde. Kendimden başka ona atılan haksiz şeylere cevap veren görmedim o yayına gidip bakılırsa chatte ben reha abiyi savunurum yazdığım görülecektir ki buna ihtiyacı o yok orası ayrı ama herşeyin ona yüklenmesi bana ağır gelmişken size gelmemiş ise buyrun yanında olmaya devam edin.

İtirazı olan söyleyecek sözü olan varsa yerimiz belli her zaman bekleriz. Umarım daha fazla uzamadan konu kapanır. Bu postun amacından çıkıp bu noktalara geldiği için özür dilerim. Kendi takimim daha fazla uzatmayacaktir diye düşünüyorum . Serdar abi ise kendinden sonra yazılanlara isterse cevap verip konuyu kapatır.

Bunu yazan da singu ya gatherer olarak giren aylarca sadece gather yapan oyuna fame boostu geldiğinde millet tier 5 6 olurken ancak 4 olabilen . Herkes oyunu çok bildiği için bırakıp giderken ihtiyaç olduğu için gatherı birakıp gvgye girmeye başlayan Warmaster totorodur. Sinek dediğimiz insanlar gatherci değildir bende o ekiple beraberdim. Hepsinide hala çok severim. Lafı gelmişken cevap vereyim dedim

The post was edited 1 time, last by Qursat: Telefondan yazdım yazım hatası çoksa özür dilerim ().

• Ben açık ve net söylüyorum; kendi fikrim bu yazıları yazanın serdar olmadığıdır. Çünkü Serdar bu şekilde yazmaz. Benim bildiğim serdar naif kendi halinde bir adamdır. Gelipte polemiğe girmez ama yazan o ise değişmiş demektir. Bu sadece kendi fikrim. Konu evet baya saptı ama sağlık olsun, içinizdeki kurtlar dökülüyor iyi oluyor :D Biraz rahatlatır hepinizi bazı konularda herkese katılıyorum. Katılmadığım tek nokta boşuna birbirinizi kırmayın. Bu bir beta ve buglar olacak bunlardan dert yanmak yerine reportlayın da düzeltilsinler.

Herkese iyi oyunlar dilerim.

• Qursat wrote:

Kendi takimimdan bağımsız konusmam gerekirse bugüne kadar aramiza giren sadece 2 kisiye kapıyı kapattik.birine hala karşıyım ve öyle olmasın isterdim. Diğeri ise geç bile kalınmış bir hamledir. Serdar abinin oyunu bıraktığını düşündüğümüz lunatic zamanında daha serdar abi gelip bıraktım demeden gemiyi ilk kimin terk ettiği, yeni girdiği guilde yaranmak için eski guildinin iç işlerini forumda paylaştığı bilinen seylerdir. Kimseyle alıp veremediğimiz yok bize ego diyenlerin bundan bahsetmesi komik. Bu konuyada nokta koymak gerekirse serdar abinin yazdığı gibi sadece adam bir özür bekledi size kırgınlığı ondandır.

Gemiyi ilk kimin terk ettiği konusuna gelirsen Görkem abi ve Kaan sana yardımcı olacaktır o konuda. Hiç biriniz yokken sadece 3ümüz vardık ve oynamaya devam ettik. Ben beta1'in sonuna kadar oynadım sen neredeydin dostum. Gemiyi kimin terk ettiği aşikar, gelip de bana burda eski guildinin iç işlerini anlattı diye leke atamazsın. Çünkü ne singu ne de lunatic cult hakkında kimseye bilgi vermiş değilim. Hatırlatırım sen Lunatic Cult'ta warmaster'ken ben right hand'dim. Başka söyleyecek bir şeyim yok, insan lekemeye çalışıyorsan sağlam bilgilerle gel ya da hiç uğraşma.

Konu fazla uzasın bende istemiyorum ama son diyeceklerim bunlar.

Düzlükte kurt ulusa, evde itin bağrı sızlar. - Mythc
      Suicide Squad Forum

The post was edited 1 time, last by MetalKarinca ().

• Herkes nasılda unutmuş herşeyi 5 saat bombalarım burayı ama her iki tarafında dediği gibi herhangi bir bağımız yok birbirimize saygımız yok başından beri tek istediğimiz şey saçma sapan forum başlıklarını trolleyen küçük yaş kardeşlerimizi uyarın aksi takdirde küfür laf hakaret yediğinde arkasından konu dönüp dolaşıp aynı muhabbetlere gelmesin. Oyunda tek bir kelime dahi etmeyeceğim türk topluluğusunuz sizi tanımam etmem şu saatten sonra insan nasıl bilmediği kişiler hakkında önyargılı davranmaya hakkı yoksa başındada alinin bu denli postları rezil etmesinede hakkı yok. Şu ana kadar siz ya da sizin üyeleriniz yokmuş gibi hep forumda yazdım oyunda oynadım umarımda bu böyle gider ve son konuşmamız olur. Bu kişisel kararımada rezil olmuş postumda son verebiliriz. Mümkünse singularity meselesinide artık herkes kendi ağzından değerlendirmesin. Beta 1 de olan beta 1 de kalır milletin ağzına meze veripte sonra bu guildde bende şöyle yaptım demesin. Konuşacaksak 200 kişi konuşuruz yoksa artık sakız yapmaya gerek yok o guildin ismini. O isimle hali hazırda oynayan kişiler var yarın bir gün o adama sebepsiz küfür edildiğinde guildi için sorumlusuda siz olursunuz. Bir konu hakkında singu böyle yaptı singu şöyle yaptı demek yerinede singuda ben şöyle yaptım singuda ben böyle yaptım demeyide öğrenin artık. Bizim kavagamızda kendi aramızdadır 2 map yürümüş çıplak adam kesilince yok senin guildinde şöyle senin guildinde böyle demeyide bırakın artık. Kısacası bilader şu saatten sonra türk guildlerini kişilerden ötürü isimlerini kötülemeyi bırakın. Sayenizde doğru düzgün türk topluluğu kalmadı son kalanlara bari saygınız olsun. Bir dahada hiç bir ortamda yüzyüze gelmemek dileğiyle.

SUICIDEMASTER OF SS
    • eveeet bu konuyla ilgili hiç bir yorum yapmayacaktım ama gereksiz saçma sapan muhabbetler dönmüş,

arkadaşlar, abiler, kardeşler, geçen beta Forsaken'ın yanında ARCANE nickiyle oynayan Umut arkadaşımız bizimde eski oyuncumuz olup (Beta1 Devil's Pact) sonrasında beta2 de envy, Tridra vs vs gibi guildlerde oynayan çok sevdiğim bir kardeşimdir.

Bahsettiğiniz anda Umut'u orada kesme komutunu veren, o esnada Suicide Squad ve şu anda halen daha Luna Prima'nın warmasterlığını yapan benim.Bizim yani Umut'u kesen grubun bir şey demeden oyun içinde trash talk yapmadan ordan ayrılma sebebi de benimdir.(kimse kırılmasın darılmasın küfürleşmesin diye) ama ben kimse küfürleşmesin olaylar daha fazla büyümesin diye böyle yapmama rağmen TS'ye gelip o kadar insanın içinde bağırıp çağırırsan küfür yemen çok doğaldır, s...miş g..tün davası olmaz (biz birisini kestik, gelip bağırıp çağırdınız üstüne küfür yediniz) diip bu konuyu kapatalım artık

oyunda biz Türkler dışında herkes kendi milletiyle güzel bir topluluk içinde oynayabilirken bizim yapamamamız beni gerçekten ÜZÜYOR ...

benimle ilgili olan kısım sadece buydu diğer konular ile ilgili hiç bir fikrim yok ...

saygı ve sevgilerimle ...

Life is short, enjoy it :thumbup:

• Qursat wrote:

yok diger mert yani janjoysa güler geçerim.
      Sanırım burda cevap hakkı doğmuş bana. ( LOL)

Arifi'n manchestere attığı golü arıyordum nereye geldim kürşat :D

Bunu yazan kürşat olamaz kesin birkan yazmış gülünecek birşey yaptığımı sanmıyorum ve seni kınıyorum kardeşim, ben burdan bunu belirtmek istiyorum zaten birkanın sürekli beni kıskandığını hepiniz biliyorsunuz birşey dememe gerek yok kürşat yazmışsa o da olabilir tam emin değilim eğer yazan kürşatsa cevabımı üstte net bir şekilde verdiğimi düşünüyorum.

edit: pleb birkan xd

The post was edited 8 times, last by JanJojem ().

• Sevgili righthandim özür dilerim yalnız kendini gercek righthand sanman beni üzdü. Oyunda o kadar geniş bir yetkiyi hiç istemediğim için righthandlik hiç bir zaman yapmadım gecen beta serdar abi oyunu bırakmasından dolayı gm gibi oynadım ama yetkim yine Warmasterdi çünkü bunu daha çok seviyorum lunatic de forsaken konusunda da oyuncu alma yetkisi bende pilot besmele bende gvg ayarlama diplomasi bende .merak ettim ne işle meşguldün. Bilelim righthand ne is yapiyir ogrenelim. Bu nasıl bir ego .herkesin bilmesini istediğim şeyi unutmuşsun bizim grupta alt üst yok herkesin yetkisi eşittir. Verilen isimlere aldanma geçen beta forskaneda 10 tane righthand bir tane Warmaster vardı.o Warmaster da bendim ama nerdeyse birçok konuyla ben ilgilendim bu egomdan değil birinin yapması gerektiğin icinidir. Şuan envyde yetkili olarak clypos arkadaşımız var dilerim seneye gelip ben envyde kraldim demez:D Bu oynadığımız oyun boyunca hiç değişmedi. Benim yada görevli başka kişilerin genel olarak konuşuyor olması onları üst yapmaz yada diğerlerini alt.bizde sistem hiç öyle olmadı.

Gelelim ikinci oyuna beta1de oyunu bırakırken hepimiz ortak bıraktık hatırla. Hatta sen ozaman ise girmiş çok takilamam zaten demiştin Sonra sen devilse girdin bununda nedenini bize açıklamıştın saygı duymuştuk. Buysa bırakıp gitmek aynen bıraktım.

Lunatic değil finstackle olan konudan bahsediyorum ne olduğunu hatırlarsın. Sadece finli alan adamlar bize güvenip guilde almışlardı. Onlara güzel bir karşılık verdin hala seni aniyorlar. Lakin ne gariptir sen bunu yaptığında gelip senle konuşmak yerine oyunu bırakmış gariban warmaster totoroyu buluyor onunla konusup şikayet ediyorlar sanırım oralarda Warmasterlik rhden önce geliyor o yüzden bunu yapıyorlar.

Aman önemli değil siz büyük olun biz kötü olalım. Bu konuda burada kapanmıştır benim için.

Sevgili janjo sana gülup geçme nedenim o tarz bir insan olmadığın içindir:D
    • JanJojem wrote:

birkanın sürekli beni kıskandığını hepiniz biliyorsunuz birşey dememe gerek yok
      Burada bana cevap hakkı doğmuş xD Dua et farukcumla aynı evdesin yoksa bombalardım orayı (. .)

Özgür benim anladığım Ali'nin amacı aslında seni sevdiği için takılmasıydı ama sonra rayından çıktı tren, neyse olan olmuş diyelim artık hayırlısı :D Oyunda da başarılar umarım oyunu bırakmazsın.

Reha abi de Serdar abi de 10 numara 5 yıldız insanlardır. Kimse dışarıdan görüp ön yargılı davranmasın derim. Umarım tatlıya bağlanır her şey.

Günün birinde oyunun en güçlü guildleriyle yarışan bir Türk guildi'nin olması dileğiyle herkese iyi oyunlar :)
      IM BİKACE
    • Oneblood wrote:

Özgür benim anladığım Ali'nin amacı aslında seni sevdiği için takılmasıydı ama sonra rayından çıktı tren, neyse olan olmuş diyelim artık hayırlısı :D Oyunda da başarılar umarım oyunu bırakmazsın.

Reha abi de Serdar abi de 10 numara 5 yıldız insanlardır. Kimse dışarıdan görüp ön yargılı davranmasın derim. Umarım tatlıya bağlanır her şey.

Günün birinde oyunun en güçlü guildleriyle yarışan bir Türk guildi'nin olması dileğiyle herkese iyi oyunlar :)

Birkan'ın bu yazdıklarına katılmakla beraber konuda adı geçen arkadaşlarımdan kişisel ricam lütfen daha fazla uzatmayın. Herkes içindekileri yeterince dökmüş gibi görünüyor. İki "arkadaşın" tartışmasının bu noktaya gelmesi gerçekten üzücü. İnsanlar arasında sorunlar olabilir, gayette doğaldır. Şahsi fikrim, konuşarak halledilemeyecek şeyler değil bunlar. Umarım tatlıya bağlanır. Sağlıcakla kalın...
    • Deniz sağolasın bizlerde seni seviyoruz. Ben konuyu ne kadar kapatmaya çalışsam da konu uzuyor Serdar adına yazan kişi hala ego dan bahsediyor :) Hangi ego diye sormak isterdim ama tiyatronun başka perdesine geçmiş oluruz. Bırakalımda isteyen istediği perdeyi oynasın. :D

Herkese iyi oyunlar dilerim.

• benim şu saatten sonra içim rahat hiç istemediğim bir kervana katıldım ama şuan efsaneyim öyle böyle ferahlık yok üstümde. Olması gereken konuşmaları zamanla konuşmazsan sonunda durum buna dönüşür bizi tanıyan tanımayan uzaktan izleyenlere lafım konuşun yüzüne yüzüne söyleyin o adamın aman kırılmasın demeyin bunu tam zamanı ve yerinde yapın ki yarın bir gün millet birbirinin kalbini daha kırmasın şu an burada kim yazdıysa kendince sebepleri vardı gördük okuduk iyide oldu ama beni bundan ziyade en mutlu edecek nokta şu saatten sonra SINGULARITY davasının kapanacak olması bu saatten sonra singularity mevzusu açılırsada ya kuyruk acısı vardır yada orada beceremediği içinde ukte kalan bir mevzusu. konuşulacak bir mevzu varsa daha ya şimdi konuşsun yada hep sussun. Dediğim gibi singularity şuan hali hazırda küçükte olsa büyükte olsa bir şey yapamasa da yapsa da bir guild. Aradan reha abi çekilse guildin ismiyle boğuşacak konuma gelmişsiniz. Neyse şu saatten sonra herkes kendi yoluna gidebilir gidenede saygı duyabilir.

SUICIDEMASTER OF SS