ŞU OYUNA BİR DAHA BAŞLARSAM 1 ALFA 4.BETA OLSUN

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ŞU OYUNA BİR DAHA BAŞLARSAM 1 ALFA 4.BETA OLSUN

yıllardır bug online oynamatmaktan öteye gidemeyen 20 tane yapımcının bir oyun motoru üzerinde 4 senedir 5000 alfa 700000 betadan oluşan saçmalığına son veriyorum 50 dolar verdim gıdım acımıyorum banlayın bir tarafıma kadar ama şu oyunun bir yola çıkmayacağı artık aşikar 23 saat içinde 8-9 tane farklı bugun foruma yazılması bu yapımcıları gıdım enterese etmiyor galiba ÇÜNKÜ BU OYUN TEMMUZDA ÇIKMAYACAK 2 gıdımlık zevkimizi bize zehir ettiği için helal olsun sizin gibi adamalara tam oldu dedik gene batırdılar . Bu oyunun size vereceği tek şey dostluk arkadaşlık. YOGHURT nickimi LunaPrima 'ya miras bırakıyorum. Kulanan olursa haram olsun :D

TABİ SINGULARITY'NİN BOŞULUĞUNU DOLDURAN YEGANE GUILDİM BETA 2 DE SUICIDE SQUAD BETA 3 İSMİYLE LUNA PRIMA HEPİNİZ BİR TANESİNİZ.

(ÖLÜMÜNE SUICIDE SQUAD)

SUICIDEMASTER OF SS

The post was edited 6 times, last by AVAR ().

• AVAR wrote:

Frostlyn wrote:

hagyhhassajgsa post edited 4 times xD 50$ : para gitsin önemli degil: Oh shit banlıcaklar beeler :editle hemen berci gelmeden xD: iyi kurtardık paçayı az daha gidiyodu .s.s.s.s xasfasgyuhadsg
      ali bu hesabı sana söverek banlattırırım ağzınız açık kalır hadi olum az ötede öt defol git postu kirletme
      sövüyordu durmuyordu hala sövüyordu kalbimde bir sızı ansızın kapıyı çaldı xD şaka bi yanada bu hikayeleri geç özgür bug diye sadece siz etkilenmiyosunuz tüm oyuncular etkileniyor kendiniz yaşayınca durumu bırakma ayaklarına yatmaktan ve ağlamaktan vazgeçmek size vereceğim en iyi tavsiye olur
    • Frostlyn wrote:

AVAR wrote:

Frostlyn wrote:

hagyhhassajgsa post edited 4 times xD 50$ : para gitsin önemli degil: Oh shit banlıcaklar beeler :editle hemen berci gelmeden xD: iyi kurtardık paçayı az daha gidiyodu .s.s.s.s xasfasgyuhadsg
      ali bu hesabı sana söverek banlattırırım ağzınız açık kalır hadi olum az ötede öt defol git postu kirletme
      sövüyordu durmuyordu hala sövüyordu kalbimde bir sızı ansızın kapıyı çaldı xD şaka bi yanada bu hikayeleri geç özgür bug diye sadece siz etkilenmiyosunuz tüm oyuncular etkileniyor kendiniz yaşayınca durumu bırakma ayaklarına yatmaktan ve ağlamaktan vazgeçmek size vereceğim en iyi tavsiye olur
      Beta 1 de oyunu öğrenirken ki halini hatırlıyorum ali günde 50 tane build değiştirip tier 4 den kasarken fight yapamıyoruz abi diyip knight online a başlarken orada ben ağlamıyordum şu oyunu senden az kötülemişimdir. Kaldı ki beta 2 deki guildce oyunu bırakma sebebinizide forumda ağlarken belirtseydiniz keşke. Burası genel tartışma forumu insanlar tartışır sorunlarını sert ya da yumuşak bir dille söyler konuşulur biter ama her ne hikmetse senin ismini şu aralar bizim guildin konuları altında çok görmeye başladım ha forsakendayken ağlayıp betanın yarısında bıraktıktan sonra envy deyken sorunlar çözülüyorsa oda ayrı mesele biz burada berciyla falanla fistanla değil Koray abiyle Reha abiyle muhattap oluyoruz. Hiç bir forumda oyunla ilgili görüşünü belirtmeyip saçma sapan aklınca komik olduğun şeylerle milleti trolleyeceğine 2 dk zaman ayırıp forumda takılsaydın benim kadar konuşma hakkına sahip olurdun işine gelince guildce oyun bırakıpta işine gelince ağlamayın diyen 2 yüzlü tavırlarıda geçiceksin. Son olarakta şekeroğlan ben oyuna ara vermedim bıraktım yukarıyı iyi oku.

SUICIDEMASTER OF SS
    • AVAR wrote:

Frostlyn wrote:

AVAR wrote:

Frostlyn wrote:

Beta 1 de oyunu öğrenirken ki halini hatırlıyorum ali günde 50 tane build değiştirip tier 4 den kasarken fight yapamıyoruz abi diyip knight online a başlarken orada ben ağlamıyordum şu oyunu senden az kötülemişimdir. Kaldı ki beta 2 deki guildce oyunu bırakma sebebinizide forumda ağlarken belirtseydiniz keşke. Burası genel tartışma forumu insanlar tartışır sorunlarını sert ya da yumuşak bir dille söyler konuşulur biter ama her ne hikmetse senin ismini şu aralar bizim guildin konuları altında çok görmeye başladım ha forsakendayken ağlayıp betanın yarısında bıraktıktan sonra envy deyken sorunlar çözülüyorsa oda ayrı mesele biz burada berciyla falanla fistanla değil Koray abiyle Reha abiyle muhattap oluyoruz. Hiç bir forumda oyunla ilgili görüşünü belirtmeyip saçma sapan aklınca komik olduğun şeylerle milleti trolleyeceğine 2 dk zaman ayırıp forumda takılsaydın benim kadar konuşma hakkına sahip olurdun işine gelince guildce oyun bırakıpta işine gelince ağlamayın diyen 2 yüzlü tavırlarıda geçiceksin. Son olarakta şekeroğlan ben oyuna ara vermedim bıraktım yukarıyı iyi oku.
      Build değiştirmek gayet doğal dediğin gibi betadayız.Fight yapamıyoruz abi demem gayet doğal kimlerle oynadığımızı az çok sende biliyordun.Knight online oynamam gayet doğal senle birliktede oynadık eğlendik güldük.Oyunu kötülemem normal hala kötülüyorum ama son 2 betadır kaybettiğiniz fightlardan sonra gelip söylenmeniz dikkatimi çekti ve bunu trolleyerek vurgulamak istedim.beta 2 de oyunu bırakma sebebimiz oyunda her istediğimizi yapmamız ve bunu yaparken 20-25 kişiydik youtube.com/user/MrBikace fightlarımıza bakabilirsiniz.Sizin guildle alıp veremediğim var beta 2 de ts de yapılan ayıbı sende biliyorsun.Forsakenda bıraktığımız zaman bi bak kaç tane yerimiz var ve sizin neleriniz vardı lol.Koray abi ve Reha abi de moderatör herhangi bir yetkisi yok sadece senin söylediklerini bildirebilir ve bildirdiği kişiler oyun yetkilileridir.Oyunla ilgili görüş belirtmemişsin demişssiz oyunda ki bug ve feedback kısımlarına bakarsan adımı görebilirsin yorumlarda senin kadar konuşma hakkına sahip olacakmışım enteresan konuşma hakkı sahipliği bireye özell birşeymiydi bilmiyordum.2 yüzlü tavır demişsin myth denilen arkadaşımız oyuna sövüp duruyordu forumlardan vs ve ekibi onlar biz betayı bıraktıktan sonra devam etmiş oynamaya beni tanırsın ben sıkılınca bırakırım ve her zaman işin eğlencesine muhabbetine bakarım o yüzden buradada trollerim kafana takmana gerek yok ama istediğin gibide cevap veririm.Oyunu bırakmışsın burayada yazmışsın çok büyük olay gibi ama oyun çıktığında umarım seni görürüm ve bu başlığı güzel bi şekillde trollerim xD ha tabi nicki değiştirirsen orası ayrı hadi eyv.
    • Frostlyn wrote:

AVAR wrote:

Frostlyn wrote:

AVAR wrote:

Frostlyn wrote:

Build değiştirmek gayet doğal dediğin gibi betadayız.Fight yapamıyoruz abi demem gayet doğal kimlerle oynadığımızı az çok sende biliyordun.Knight online oynamam gayet doğal senle birliktede oynadık eğlendik güldük.Oyunu kötülemem normal hala kötülüyorum ama son 2 betadır kaybettiğiniz fightlardan sonra gelip söylenmeniz dikkatimi çekti ve bunu trolleyerek vurgulamak istedim.beta 2 de oyunu bırakma sebebimiz oyunda her istediğimizi yapmamız ve bunu yaparken 20-25 kişiydik youtube.com/user/MrBikace fightlarımıza bakabilirsiniz.Sizin guildle alıp veremediğim var beta 2 de ts de yapılan ayıbı sende biliyorsun.Forsakenda bıraktığımız zaman bi bak kaç tane yerimiz var ve sizin neleriniz vardı lol.Koray abi ve Reha abi de moderatör herhangi bir yetkisi yok sadece senin söylediklerini bildirebilir ve bildirdiği kişiler oyun yetkilileridir.Oyunla ilgili görüş belirtmemişsin demişssiz oyunda ki bug ve feedback kısımlarına bakarsan adımı görebilirsin yorumlarda senin kadar konuşma hakkına sahip olacakmışım enteresan konuşma hakkı sahipliği bireye özell birşeymiydi bilmiyordum.2 yüzlü tavır demişsin myth denilen arkadaşımız oyuna sövüp duruyordu forumlardan vs ve ekibi onlar biz betayı bıraktıktan sonra devam etmiş oynamaya beni tanırsın ben sıkılınca bırakırım ve her zaman işin eğlencesine muhabbetine bakarım o yüzden buradada trollerim kafana takmana gerek yok ama istediğin gibide cevap veririm.Oyunu bırakmışsın burayada yazmışsın çok büyük olay gibi ama oyun çıktığında umarım seni görürüm ve bu başlığı güzel bi şekillde trollerim xD ha tabi nicki değiştirirsen orası ayrı hadi eyv.
      ali sana sabaha kadar laf yetiştiririm ama okadar işsiz olmayacam ama sizin hala o ts acısını okadar kinle tutmanız beni hayrete düşürüyor. Serdar abiyi senden iyi tanırım o gün onu oraya dolduruşa getirip gönderende sizdiniz küçük bir olaydan kıvılcım çıkaranda. Okadar insanın içinde serdar abinin laf yemesinede sebep olan sizsiniz ve biliyorum ki serdar abi hiç bir zaman öyle bir insan olmadı sebebi ''UYGAR ABİNLE'' bana yükleyeceksen o ts ye erkek gibi sen gelicektin benim o kanalda ve o mapte olmadığımı görecektin ve 30 kişinin içinde çoluklu çocuklu adamlara bağırıp çağırmayacaktın o rezilliğin sebebi sizsiniz benimle bir problemin varsa beni çağırırsın uygar abinle sorunun varsa onu çağırırsın 30 kişiye bağırıp çağırıp çıkamazsın o ts den sonrada 1 yıldır içinde acısını tutmayacaksın. Sizdeki ego kimsede olmadı bu yüzden ben bu guildi seçtim bu yüzden her zaman suicide squad oldu bu yüzden her zaman reha abiyle kaldım. Acınızı anlıyoruz birdaha en azından 30 kişinin içinde bulunduğu ortama girerken bağırıp çağırmamayı öğrenmişsinizdir. O yüzden bir dahakine ben düşüncelerimi paylaşmak için bu posta yazıyorum yerine size gıcık olduğum için her postunuzu ergenler gibi trollemeye çalışıyorum diye yaz.

SUICIDEMASTER OF SS
    • AVAR wrote:

Frostlyn wrote:

AVAR wrote:

Frostlyn wrote:

AVAR wrote:

Frostlyn wrote:

ali sana sabaha kadar laf yetiştiririm ama okadar işsiz olmayacam ama sizin hala o ts acısını okadar kinle tutmanız beni hayrete düşürüyor. Serdar abiyi senden iyi tanırım o gün onu oraya dolduruşa getirip gönderende sizdiniz küçük bir olaydan kıvılcım çıkaranda. Okadar insanın içinde serdar abinin laf yemesinede sebep olan sizsiniz ve biliyorum ki serdar abi hiç bir zaman öyle bir insan olmadı sebebi ''UYGAR ABİNLE'' bana yükleyeceksen o ts ye erkek gibi sen gelicektin benim o kanalda ve o mapte olmadığımı görecektin ve 30 kişinin içinde çoluklu çocuklu adamlara bağırıp çağırmayacaktın o rezilliğin sebebi sizsiniz benimle bir problemin varsa beni çağırırsın uygar abinle sorunun varsa onu çağırırsın 30 kişiye bağırıp çağırıp çıkamazsın o ts den sonrada 1 yıldır içinde acısını tutmayacaksın. Sizdeki ego kimsede olmadı bu yüzden ben bu guildi seçtim bu yüzden her zaman suicide squad oldu bu yüzden her zaman reha abiyle kaldım. Acınızı anlıyoruz birdaha en azından 30 kişinin içinde bulunduğu ortama girerken bağırıp çağırmamayı öğrenmişsinizdir. O yüzden bir dahakine ben düşüncelerimi paylaşmak için bu posta yazıyorum yerine size gıcık olduğum için her postunuzu ergenler gibi trollemeye çalışıyorum diye ya
      özgür boş laf yapma dolduruşa getirdiniz vs. diye ben olayı örnek gösterdim benim alıp veremediğim kişisel genele yayıp algıda yanıltma yapma.
    • Frostlyn wrote:

AVAR wrote:

Frostlyn wrote:

AVAR wrote:

Frostlyn wrote:

AVAR wrote:

Frostlyn wrote:

ali sana sabaha kadar laf yetiştiririm ama okadar işsiz olmayacam ama sizin hala o ts acısını okadar kinle tutmanız beni hayrete düşürüyor. Serdar abiyi senden iyi tanırım o gün onu oraya dolduruşa getirip gönderende sizdiniz küçük bir olaydan kıvılcım çıkaranda. Okadar insanın içinde serdar abinin laf yemesinede sebep olan sizsiniz ve biliyorum ki serdar abi hiç bir zaman öyle bir insan olmadı sebebi ''UYGAR ABİNLE'' bana yükleyeceksen o ts ye erkek gibi sen gelicektin benim o kanalda ve o mapte olmadığımı görecektin ve 30 kişinin içinde çoluklu çocuklu adamlara bağırıp çağırmayacaktın o rezilliğin sebebi sizsiniz benimle bir problemin varsa beni çağırırsın uygar abinle sorunun varsa onu çağırırsın 30 kişiye bağırıp çağırıp çıkamazsın o ts den sonrada 1 yıldır içinde acısını tutmayacaksın. Sizdeki ego kimsede olmadı bu yüzden ben bu guildi seçtim bu yüzden her zaman suicide squad oldu bu yüzden her zaman reha abiyle kaldım. Acınızı anlıyoruz birdaha en azından 30 kişinin içinde bulunduğu ortama girerken bağırıp çağırmamayı öğrenmişsinizdir. O yüzden bir dahakine ben düşüncelerimi paylaşmak için bu posta yazıyorum yerine size gıcık olduğum için her postunuzu ergenler gibi trollemeye çalışıyorum diye ya
      özgür boş laf yapma dolduruşa getirdiniz vs. diye ben olayı örnek gösterdim benim alıp veremediğim kişisel genele yayıp algıda yanıltma yapma.
      valla ali ozaman yüzsüz yüzsüz yazmayacaksın bu posta bu ne yüzsüzlük zaten anlamıyorum bu muhabbetimiz yok bir bağımız yok git görme bu kadar amele sümüğü gibi her posta yapışma huyunuzdan vazgeçin artık

SUICIDEMASTER OF SS
    • Öncelikle bu tarz tartışmaların forum gibi bir ortamda gerçekleşmesine sıcak bakmadığımı belirterek başlayayım. Özellikle insanların birbirlerine hakaret edecek seviyeye kadar ileri gitmeleri, böyle kalıcı ortamlarda doğru değil bana göre. O nedenle şu an tartışmayı devam ettirme amacıyla değil, toplayıp bitirme amacıyla yazıyorum.
      Şahsi tartışmalarınız karışmak istemediğim bir boyutu konunun. Ben sadece içinde bulunduğum oyuncu ekibine yönelen, ister Forsaken ismi altında olsun ister başka bir isim altında, söylemlere cevap vermek istedim. Bir de tabii ki oyunun durumu üzerine söylenenler hakkında da kendi fikrimi belirtmek istedim. Öncelikle oyunun beta sürecinde olduğunun bilincinde olunması gerektiğini düşünüyorum. Betaların amacı oyundaki hataların ve dengesizliklerin belirlenip çözülmesidir öncelikli olarak. Ancak açıkçası benim de oyunu oynama nedenim sevdiğim insanlarla beraber oyun oynayıp zevk almak. Oyundaki hatalar da bu zevki kesinlikle azaltan etkenlerden. Ben kendi adıma beta sürecinde böyle hatalardan rahatsızlık duymuyorum. Hataların çözülme hızının artması gerektiğini düşünüyorum. Özgür benden daha eski olarak oyunun alpha süreçlerine de şahit olmuş bir insan. Benden daha fazla hataya şahit olmuştur diye düşünüyorum. Ama ben açıkçası bu hataların çözüm hızının gittikçe arttığını gözlemledim. Beta sürecinde olduğunu göz önünde bulundurdukça benim için bu iyiye gitme yeterlidir. Yeterli olarak görmeyip oyunu bırakanı da anlayabiliyorum, kendilerine buna benzer beta süreçlerinde yer almamalarını öneriyorum.
      İkinci beta- ki o zamanlar son beta olarak duyurulmuştu- Forsaken adı altında oyuna başladık ekip olarak. Yapmak isteyip yapamadığımız hiçbir şey olmadı. Oyunun birçok iddialı ekibine karşı üstün geldiğimiz bir beta oldu. Bunu insanın kendi için söylemesi ego göstergesi olarak kabul edilebilir ancak oyundaki başka insanların, özellikle de bizim karşımızda oynayan insanların bu yönde görüşleri olmasa inanın söylemezdim. Beta 2'de oyunu bırakma nedenimizi foruma da yazmıştık. Merak edenler arayıp bulabilecektir nedenini burada tekrar edeyim. Nedeni oyunun son betası olması duyurulmasına rağmen ve belirli bir zaman verilmiş olmasına rağmen, belirsiz bir şekilde bu sürenin uzatılması sonucu ne kadar bir süreyle emek vereceğimizi, ne kadar vaktimizin daha bu süreçte harcanağını bilemediğimizdi. Oyunu bıraktığımız zamanlarda iddia sahibi başka herhangi bir Türk oyuncu ekibi, oyunun outlands olarak adlandırılan bölgesinde bizim kadar hakimiyete sahip değildi. Oyunu birçok başka ekibin aksine kaybettiğimizden değil, oyundaki hatalardan sıkılarak ya da hataları bahane ederek de değil, tamamen oyun yapımcılarının yaptığı bir açıklama sonucu meydana gelen belirsizlikten tedirgin olarak bıraktık. Şahsi fikrim olarak bıraktığımız anlar en güçlü olduğumuz anlardı alışılagelmiş örneklerin aksine.
      Şu an aynı ekip Envy çatısı altında oynuyoruz. Bunun nedeni ise daha kalabalık bir çatı altında olmak istememizdir. Benim için beraber oynadığım insanların hangi ülkenin vatandaşı olduğu önemli değil açıkçası. Çatısı altında oynayabileceğimiz, bizi çatısı altında görmek isteyen birçok başka guild de vardı. Bunların arasından Envy ile anlaşarak buraya katıldık. Bu oyun anlayışımızdan hiçbir şey değiştirmedi. Sadece dediğim gibi daha kalabalık bir guild içinde oynuyoruz. Bu oyundaki hataları da azaltmadı dengesizlikleri de. Biz hala aynı mentaliteyle oyunu oynamaya ve zevk almaya çalışmaya devam ediyoruz. Oyunu birilerinin bırakıyor olması hiçbir zaman hoşuma gitmemiştir ancak zevk almayan bir insanın oyuna devam etmesinin de anlamını göremiyorum.
      Teamspeak olayına da değinmek istiyorum. Olayın yalnızca kendi tarafımızdaki konuşmalarında bulundum. Sizin teamspeak kanalınızda neler konuşulduğunu yalnızca Serdar abinin anlattıkları kadarıyla biliyorum. Sen de kanalda olmadığını söylemişsin. O nedenle ikimizin de bilgileri başka insanların bakış açılarıyla kısıtlanmış durumdayken bu konuda kesin yargılarla konuşmanın gereksiz olduğunu düşünüyorum. Kendi şahit olduğum kısımda ise söz ettiğin gibi bir "doldurma" eyleminin yaşanmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. Gerisi için Serdar abiyle hala hukukunuz bulunuyorsa o gün hangi düşüncelerle oraya geldiğini, neler yaşadığını, kendisine yöneltilen söylemlerden sonra nasıl hissettiğini kendisine sorman daha doğru olur.
      Şahsi olarak oyundaki kimseyle tartışmam olmadı. Tartışma yaşadığım tek ekip şu an halihazırda oynadığım ekiptir. Hemen hemen her üyesiyle tartışmalarımız oldu ki ben bu tartışmalarla ilişkimizin bu seviyeye geldiğini düşünüyorum. Her birini bu tartışmalar sayesinde daha iyi tanıdım ve daha çok sevdim. Önemli olan bu tartışmaları hakaret etmeden, kalp kırmadan yapabilmek. Her insanın böyle bir meziyete sahip olmasını diliyorum.
    • Sayın yoghurt daha sakin olabiliriz. Evet oyun beta sürecinde dolayısı ile bug olması doğal. Release de aynı sıkıntıları yaşarsan o zaman bunları rahatça söyleyebilirsin ancak şimdilik sakin kalmak en güzeli. Her zaman sizleri seviyorum. Bu tarz tartışmalar beni üzüyor :)

Frostlyn wrote:

Koray abi ve Reha abi de moderatör herhangi bir yetkisi yok sadece senin söylediklerini bildirebilir ve bildirdiği kişiler oyun yetkilileridir.
      Sayın Frostlyn fazlaca yanıldığını söylemek isterim. Moderatör lerde GM lerde olan birçok yetki bulunmakta. Bildirmeme gerek olmadan komut kullanma hakkımda var. Ancak ben oyun içinde bu güne kadar komut kullanmadım. Kullanmakta istemiyorum. Oyundaki her modun süresiz ban atma hakkına dahi sahip olabildiğini kimseye danışmasına gerek olmadığını, sebep sonuç ilişkisini belirtmesinin yeterli olacağını bildireyim. Ve tekrardan belirteyim Modların loglara erişim hakkıda vardır. Dolayısı ile modlar da oyun yetkilileridir. Bunu en yakınındaki insanlara sorabilirsin. Amacım burda modlar ile ilgili genel bir bilgi vermektir. Kimseyi yermek değil. Bizler yıkıcı değil yapıcı olmak için varız.

Konuya dönecek olursak çok tartışmayın bu tarz durumlar olabilir. Birbirinizi kırmaya değmez. Bu bir beta ve betalar buglar için yapılıyor.
      “Be the change that you wish to see in the world.” | Mahatma Gandhi

My referral link ------> Feel free to use it :thumbup:
    • Madem adımız geçmiş, cevap hakkı bize helaldir.

30 kişinin içinde çoluklu çocuklu adamlara bağırıp çağırmayacaktın o rezilliğin sebebi sizsiniz

O TS kanalına ben girdim, sebebi ise tekrar açıklayayım. Sizinle aynı alliance'da olmamıza rağmen bizim aramızda dolaşan bir arkadaşımıza -belli ki fight yok ve adam tek- saldırıp, öldürüp, lootlamanız. ben oyunda noluyor dediğimde cevap verme zahmetinde bulunmayıp oradan gitmeniz. TS ye gelip "noluyor?" dedim, sesim de yüksekti. Buna karşılık küfür ettiniz.

Bu yaptığınız terbiyesizlikti.

Guildimiz dediğiniz oluşumu bir araya getiren Singularity guildinin en çok emek veren yöneticisiyim, (hiç karakterime yakışmasa da artık sabrım kalmadı) çoğunuza oyunu öğreten kişi olarak sizi ciddiye alıp sinirlendiğim doğrudur. Ama benim tek sesim yükseldi, siz ise küfür ettiniz, üstüne kanaldan banlandınız ve bir allah'ın kulu da gelip özür dilemedi. bekledim, belki biraz vefa duygunuz vardır diye. artık üzülerek söylüyorum ki sizin ekibi ciddiye almıyorum.

Olurda bana laf yetiştirmeye çalışan olursa, siz oyunu öğrenin, o guild dağılmasın diye (singularity) hesabımda bulunan 3 karakterde her gün ortalama 3 tane GvG yaptım. Bu GvG yapan ekip genelde belli kişilerdi. Ve tüm itemlar kendi üretimim olup hatta diğer oyunculara da çoğu zaman benim tarafımdan sağlanıyordu. Aksini iddia eden buyursun ıspatlasın.

Guild master piyasada çoğu zaman olmadı, geçen efsane mefsane diye başlık açmışsınız yok çok iyiydik falan diye, sorarım kaç tane GvG yaptı orada böbürlenenler? kaç ay oynadı ki toplam da efsane olduk diyorlar? O guild bana göre efsane değil kestane olmuştur ve maalesef biz de (adı geçmeyen bir sürü isimsiz kahraman ve şimdi bir çoğu envyde olan) kurtaramadık.

Özetle çok emek verip sizlere destek olduk, ve karşılığında ayıbınızın üzerine bir de güzel küfür yedik. Bunu siz kendinize yakıştırıyorsunuz ki burada hala savunuyorsunuz.

Bu ayıpla yaşamak size yeter, fazla söze gerek yok.
    • Blackhand wrote:

Guild master piyasada çoğu zaman olmadı, geçen efsane mefsane diye başlık açmışsınız yok çok iyiydik falan diye, sorarım kaç tane GvG yaptı orada böbürlenenler? kaç ay oynadı ki toplam da efsane olduk diyorlar? O guild bana göre efsane değil kestane olmuştur ve maalesef biz de (adı geçmeyen bir sürü isimsiz kahraman ve şimdi bir çoğu envyde olan) kurtaramadık.
      Bunu yazanın serdar olduğunu düşünmüyorum. Ancak guild master demişsin o zamanki guild master bendim ve dolayısı ile söz hakkı doğmuş. Kimseyi korumak değil amacım kendi adıma konuşayımda. Sana da oyunu öğreten benim. Sen daha gvg nedir bilmezken ben geldim yardım ettim. Oyunda yoktun dediğin zamanlarda sen oyunda uğraşırken ben günde 60 kişinin telefonuna cevap veriyordum. Sen ne koyduysan bende o kadar koydum. Warmaster olarak GvG zaten senin işindi ne demek kaç tane gvg yaptı ordakiler? Sen yapacaksın tabi ki sen yöneteceksin o gvgleri o senin görevin. O guild efsane değil kestane olmuş ise warmasterı da benim için efsane değil kestane olmuştur. Karar merciinde 10 kararın 9unun altına imza atıp sonra yok böyle yok şöyle demek yakıştıramadığım bir durumdur. Singularity son plotunu aylarca savunurken Lunatic Cult a geçince 1 hafta dayanmamıştır hatırlatırım. Ortada kahraman falan yok. Yapılan birşey var ise birlikte yapılmıştır. Herkesin bir eseri var. Ne demek sadece GvG yapan. Gather yapan adamlar boşmu yani. Bu kesinlikle serdar olamaz. Serdar böyle bir düşünceye sahip olsun sanmam. Lafım yazıyı yazan arkadaşadır. Kendi arkadaşlarına sinek diyen insanlar hiçbir zaman efsane olamaz. Artı ekleyeyim guild masterlık sana önerildiğinde neden kabul etmedin madem? Önerilmedi mi? Neyse boş muhabbete giriyorum çok. Kusura bakma ama 200 kişinin emek harcadığı bir guildi 10-15 kişilik bir tayfanın keyfi kestane yapmaz.

Herkese iyi oyunlar dilerim.
      “Be the change that you wish to see in the world.” | Mahatma Gandhi

My referral link ------> Feel free to use it :thumbup:
    • Blackhand wrote:

Madem adımız geçmiş, cevap hakkı bize helaldir.

30 kişinin içinde çoluklu çocuklu adamlara bağırıp çağırmayacaktın o rezilliğin sebebi sizsiniz
      TS ye gelip "noluyor?" dedim, sesim de yüksekti. Buna karşılık küfür ettiniz.

Bu yaptığınız terbiyesizlikti.

Bu ayıpla yaşamak size yeter, fazla söze gerek yok.
      Yalanla dolanla ahkam kesmek de yakışmadı sana Serdar abi. "Noluyor" un arkasına söylediklerini de hatırlıyorum.Samimiyetin olmayan guildin 30 kişilik odasına girip bağırıp çağırırsan küfür de yersin hakaret de yersin.Bunun üstüne çıkıp ahlak dersi vermeye gerek yok kimseye.Elimde screenshotlar var dediniz.Aylardır bekliyoruz hala çıkmadı o ssler.Ayrıca Frostlyn de ağlamaktan bahsetmiş.Yanınızda gezen başka guildden adamı kestik diye dünyanın dramasını çıkartıp allyi ayağa kaldırdınız.Kim neye ağlıyormuş? Amaçım mevzuyu uzatmak değil.Ayrı topluluklarız.İt dalaşıyla da bi yere varılmayacak.Bunları söyleme sebebim sadece yazdıklarımızla yaptıklarımızın tutarlı olmasını dilediğim için.Oyundaki tüm Türklere başarılar ve iyi oyunlar dilerim.
    • Maalesef gerçekler acı. Özeti baştan vereyim, benim maksadım gerçekleri ifade etmek. İnsanları kırmaktan hep çekindim fakat insanlar buna saygı göstermek yerine işte yukarda yazdığım gibi beni/bizi kovalamayı uzaklaştırmayı seçtiler. E madem doğruyu söylemeyip susup içimize atsakta bu köyden kovulacağız, doğruları haykıralım dedim.

Maniac wrote:

Sana da oyunu öğreten benim. Sen daha gvg nedir bilmezken ben geldim yardım ettim.

Buna kısmen katılmıyorum, senden öğrendiğim şeyler olmuştur, senin de benden. Alfada bize de yedım ettin, teşekkür ederiz fakat ettiğin yardımı karşılıksız bırakmadık sana bu sebepten ötürü guild master ünvanını layık gördük. Arkanda durduk ve arkandan da iş çevirmedik. Şu an can-ciğer olduğun insanlar bile arkandan konuşurken seni ben savundum bunu da bilesin. Bir allah'ın kulu da çıkıp Serdar Reha'nın arkasından bir tek kötü söz söyledi desin veya onu savunmadı desin.

Maniac wrote:

Warmaster olarak GvG zaten senin işindi ne demek kaç tane gvg yaptı ordakiler? Sen yapacaksın tabi ki sen yöneteceksin o gvgleri o senin görevin. O guild efsane değil kestane olmuş ise warmasterı da benim için efsane değil kestane olmuştur.

Benim tek işim warmasterlık ise Item nerden geliyor sevgili kardeşim bana kimse item sağlamadı. 100k gold kendi cebimden harcandı. E bu gvg masraflı iş, kim craft yapıyordu sorarım sana. Kim malzeme topluyordu bunlar için sorarım yine. Gather yapan ben, craft yapıp item temin eden ben. Bunların hepsi warmaster işi ise e guild master neden var? Telefona bakmak için mi? Buna guild master değil, sekreterya derler. Craft yapan adam yok, gather yapan fame peşinde ortada malzeme yoktu ki?

Ayrıca kazandığımız GvG için loot hakkımıza gasp edildiği de oldu.

Maniac wrote:

Kendi arkadaşlarına sinek diyen insanlar hiçbir zaman efsane olamaz.

Ben efsaneyim demedim, ayrıca GvG bitince plota loot yapmaya giren adam sineklik yapıyordur. Bunu yapmayan üstüne alınmasın eğer yarası yoksa.

Maniac wrote:

Singularity son plotunu aylarca savunurken Lunatic Cult a geçince 1 hafta dayanmamıştır hatırlatırım.

Bak şimdi guild isminin singularity olması GvG mi kazandırdı?

Tüm fight videoları YouTube'da var. Blackhand Singularity diye aratıp izleyin, Singularity de savaşan kim varsa Lunatic Cult'ta o isimler savaştı, çabaladı. O plotu da bilinçli verdim. Bize safi masraf olduğuna kanaat getirdim, bıraktım. Yoksa Nilfgaard o plotu en iyi takımlarıyla bile almadı/alamadı.

Maniac wrote:

Kusura bakma ama 200 kişinin emek harcadığı bir guildi 10-15 kişilik bir tayfanın keyfi kestane yapmaz.

200 kişi emek harcamadı. 10-15 kişi emek harcadı, bu da böyle bilinsin. Gerek Video, gerek oyun içi fame, gerek ise hakkaniyet vs ile bu zaten biliniyor.

Rehacım seninle tartışmak istemem, ama benim/bizim hakkımız yendi, buna rağmen bunun gibi ortamlarda hala biz suçlanıyoruz. Gerçekler bunlardır. İnkar eden buyursun ıspatlasın.