Server Sorunları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Serverın bu kadar oyuncuyu kaldırmadığı aşina, EU oyuncusunun da çok fazla olduğu bir oyunda neden EU sunucularına geçilmediği ve oyuncuların düşmesi, lag da kalmaları bir çok oyuncunun kafasını karıştırmakta. Eski betalar da böyle bir durum az oluyordu şimdi ise haritada 2 grup varsa olmaya başladı. Ne zaman bir çözüm üretilecek merakla bekliyoruz.

Düzlükte kurt ulusa, evde itin bağrı sızlar. - Mythc
      Suicide Squad Forum
    • Koray abi açık konuşmam gerekirse 1 sene önce oynarken nasıl ise bana göre şu anda yine aynı. Tabi Amerika kıtasına yakın olan yerlerde durum farklı olmuş olabilir ama EU kullanıcısı için değişen bir şeyin olduğunu tahmin etmiyorum. Bu benim düşüncem diğer arkadaşlar için aynı durum geçerli mi bilemeyeceğim.
    • O zaman sole yapalim,
      Diger arkadaslar da buraya dusunce ve deneyimlerini yazsin.
      Sonucta bir elin nesi var iki elin sesi var.

Kendi dusuncem ve deneyimlerime gelirsek.
      Ben Toronto Kanada da yasadigim icin, 24-30 ping arasinda oynuyorum.
      Bu rakam nerdeyse Beta 1 den beri bole.
      Simdi baktigim daGvG lerde olan donmalar tamamen gitti. Oyun cok daha sorunsuz calisiyor.
      Eskiden grafik ayarlarimi low a getirirdim, gene de sorunlar olurdu.
      Simdi ise sorunsuz full goruntu ayarli 75FPS aliyorum, nerde yada ne yaparsam yapayim.
      Bence yapimcilar verdikleri sozun arkasinda durmuslar ve hala da calismalari suruyor.
    • Valla diğer arkadaşlarında görüşlerini alabiliriz. Sistemimi yeniledim 1 ay önce. Ryzen 5 1600 işlemciyle birlikte DDR4 3000 Mhz 16 Gb ram aldım. Daha önce 8350 kullanıyordum FX serisi. Fakat bende ping anlamında hiç bir değişiklik olmadı. 180-190-200-220 değişiyor. Coğunlukla 180-190 ama. Ayrıca Gvg geçtim farm yapmaya çıktığımda bazen ping 800-900 çıkıyor. Oyun anlık donma oluyor. Oyun SSD kurulu. Sistemsel bir problemim olduğunu düşünmüyorum açıkcası. Ayrıca bulunduğum guildde ping konusunda ozellikle aksam 7'den sonra sıkıntı yaşayanlar var. Siz Kanada'da 20-30 ping ile oynarken demek biz işkence çekiyoruz :D
    • Koray wrote:

@krizalit
      Biraz sisteminden ve internet paketinden hakkinda bilgi verebilirmisin?

Arkadaslar, ne kadar cok kisi bu konu hakkinda sikayet ederse, o kadar elimiz guclenir.
      Oyunda lag dan ölmemin bilgisayar ile alakası ne abi:D

Benim bilgisayarım i7-8700k
      gtx 1080 ti
      32gb ddr4 ram
      herhalde bu kadarı bile yeter internetimde 50mb internetim var ve lagdan ölüyorum

Hani abi canımsın sana lafım yok ama mod'sun diye böyle de defend etme su oynu tamam işte aldık ve sıgır gibi oynuyoruz ama bu oyna laf etmeyecegimiz demek degil bütün Avrupadaki albion oyuncuları sikayet etti Nilfgaard olsun ve daha nice güclü guildler ve oyuncuları oynu bıraktı bu server problemlerinden sence farkediyor mu:D
    • ruhban wrote:

Koray wrote:

@krizalit
      Biraz sisteminden ve internet paketinden hakkinda bilgi verebilirmisin?

Arkadaslar, ne kadar cok kisi bu konu hakkinda sikayet ederse, o kadar elimiz guclenir.
      Oyunda lag dan ölmemin bilgisayar ile alakası ne abi:D
      Benim bilgisayarım i7-8700k
      gtx 1080 ti
      32gb ddr4 ram
      herhalde bu kadarı bile yeter internetimde 50mb internetim var ve lagdan ölüyorum

Hani abi canımsın sana lafım yok ama mod'sun diye böyle de defend etme su oynu tamam işte aldık ve sıgır gibi oynuyoruz ama bu oyna laf etmeyecegimiz demek degil bütün Avrupadaki albion oyuncuları sikayet etti Nilfgaard olsun ve daha nice güclü guildler ve oyuncuları oynu bıraktı bu server problemlerinden sence farkediyor mu:D
      Problemi kabullenmiyorlar. Evet problem var. Çözelim diye uğraşan zaten hiç yok. :)
    • Durum su Morient bunlar amerikada ucuz diye oradan server aldılar avrupada da para harcamak istemiyorlar (merkezleri almanya) o yüzden sen ben veya baska avrupalılar adamların umurunda bile değil ya oyna ya bas git 30 dolarını verdin 100 dolarını verdin ya paşa paşa oyna yada hadi kardesim yallah arabistana hesabı
    • vpn alın ve vpn in virginia\washington civarındaki sunucusundan (satın almadan önce trial falan kullanarak mutlaka test edin, böyle bir sunucusu var mı diye bakın veya 1 aylık falan satın alın. çoğu vpn in 3-5 günlük deneme kullanımı mevcut.) bağlanın.

bağlantınızı sadece bu şekilde optimize edebilirsiniz.

vpn bağlantısında packet loss olduğu sürece de lag spike, rubberbanding vb. şeyleri yaşamak zorundasınız. çözümü yok. vpn ise yok etmese de yeterince azaltıyor. tr yoluyla oyuna bağlanışta ülkemiz kalitesi nedeniyle her türlü, packet loss yaşanıyor. özellikle akşam 6-11 arası.