Gıybet Yayını 21:00'da

• Uzun zamandır herkes bana yazıp duruyor abi ne olur Gıybet yayını yap. Guybet yayını ne zaman.. Eh malum oyun durmadan bozuluyor hazır bozulmusken dedik ki bir Gıybet yayını yapalım.. Cinlilerden konusup ddosları tartısıp.. Guncel guildler arası dramalara el atacagız.. Klasik gene @Vasort ile yayınımızı yapacagız.. Vasort'a sormak istediginiz sorular varsa buyrun yayına beklerim dostlar.. Bugun saat 21:00 da twitch.tv/ruhban kanalına bekleniyorsunuz.. Gelmeyen bin pisman olur diyim size:D

Kanalımızı takip etmeyi unutmayın lütfen: twitch.tv/ruhban

Discorda katılarak yayınlardan haberdar olabilirsiniz.. Discord adresi: discord.gg/M3wnvwP
      Bunun yanı sıra twitch kanalını takip edebilirsiniz: twitch.tv/ruhban

Ayrıca bu topic'i begenerek de yayınlardan haberdar olabilirsiniz. Aksama gorusmek üzere..
    • Chati saymazsak:D:D:D Guzel seviyeli bir yayındı guzeldi hosuma gitti tatlı sekilde laf giydirmeler vs.. Tabi ki arada eski defterlerden ck vs am oldu ama olsun:) olur o kadar.. Chate vs katılan herkese sonsuz tesekkurler yayını desteklediginiz icinde ayrıyetten tesekkur ederim.. Ellerinize kollarınıza saglık.
    • Herkese merhaba iyi bayramlar arkadaslar.. Bildiğiniz gibi Xecron denilen arkadas canı sıkılmıs gene yalan dolan ne varsa konusayım demeye baslamıs hatırlarsınız gecmis yayınlardan zaten yalancılıgını eskiden burada olanlar icin tescillenmis birsey.. Ama oyuna yeni baslayan daha 1-2 aylık oyunculara "ben bir melegim asla yalan soylemem" havasında takıldıgını dusunuyorum ve bizi de "o bir seytan pis kaka bok" tarzı lanse ettiğini dusunuyorum.. Yani agzından cıkan kendi kelimeleri discordda kayıtlıyken bi de oturmus hala o konusmaları yapmamıs gibi rahatca ortalarda konusuyor.. Eh o zaman ne yapalım? Bir gıybet yayını yapalım ve kendisinin söylediği "yayınların öncesindeki konusmalar var" dediği konusmaları göstereyim..

Bu aksam saat 20:00 gibi bir yayın acacagım gelebilenleri beklerim gelemeyenlerde artık youtube dan falan izleyebilir.. Haydi selametle..

twitch.tv/ruhban