Gıybet Yayını 21:00'da

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Gıybet Yayını 21:00'da

Bildiğiniz gibi haftalık olarak böyle kendi aramızda gıybet yayını yapmaya başladık Nilfgaard icindeki türklerin failleri.. Articulo Mortisin kötülükleri.. Luna Primanın dedikoduları.. Envy icindeki Türkler derken bütün guildler hakkında söyle ufak bir dedikodu yapacağız sizinde hafta içinde gördüğünüz eleştirmek istediğiniz birşey olursa bu aksam 22:00 da twitch.tv/ruhban Kanalına bekleriz biz bütün guildler hakkında konuşacağız Guild liderleri memberlerininda söz hakkı tabi ki var gelmek isterlerse bekleriz:D Gelmezlerse de keyifleri bilir sonradan arkamızdan konuşuyorlar diye ağlamasınlar:D

Yayın linki : twitch.tv/ruhban

Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von Koray ()

• Haftaya çağır beni katılacağım Ruhban cevap hakkım var . 2 yayında şimdi izledim.Birine şimdiden cevap vereyim Lunatic singuyla aynı demişsin falan o işler öyle değil canım lunatic forsaken hepsi aynı biz kurduk singuyla alakamız yoktu. herkes nasıl ayrılıp guild kurduysa bizde kurduk farkımız biz pilotları da alıp çıktık. ( reha abi sağolsun ) neyse haftaya görüşelim sorularına cevap verelim :D cengizhan benim ekipte bu arada merakınızı gidereyim . dün ki yayına katılamadım sorry :(
    • Qursat schrieb:

Haftaya çağır beni katılacağım Ruhban cevap hakkım var . 2 yayında şimdi izledim.Birine şimdiden cevap vereyim Lunatic singuyla aynı demişsin falan o işler öyle değil canım lunatic forsaken hepsi aynı biz kurduk singuyla alakamız yoktu. herkes nasıl ayrılıp guild kurduysa bizde kurduk farkımız biz pilotları da alıp çıktık. ( reha abi sağolsun ) neyse haftaya görüşelim sorularına cevap verelim :D cengizhan benim ekipte bu arada merakınızı gidereyim . dün ki yayına katılamadım sorry :(
      Cengizhanı ekibine mi aldın cidden. Gozumde 1 reputation daha düstü yemin ederim :(
    • ruhban schrieb:

Qursat schrieb:

Haftaya çağır beni katılacağım Ruhban cevap hakkım var . 2 yayında şimdi izledim.Birine şimdiden cevap vereyim Lunatic singuyla aynı demişsin falan o işler öyle değil canım lunatic forsaken hepsi aynı biz kurduk singuyla alakamız yoktu. herkes nasıl ayrılıp guild kurduysa bizde kurduk farkımız biz pilotları da alıp çıktık. ( reha abi sağolsun ) neyse haftaya görüşelim sorularına cevap verelim :D cengizhan benim ekipte bu arada merakınızı gidereyim . dün ki yayına katılamadım sorry :(
      Cengizhanı ekibine mi aldın cidden. Gozumde 1 reputation daha düstü yemin ederim :(
      hayda o 1 rep yüzünden flag kapatamıyorum kardeş :/
    • Herkese Merhaba dostlar haftalık yayınımıza malum GvG ler kale eventleri zartlar zurtlar derken bir türlü yapamadık ancak bu aksam saat 22:00 da Sizlerle olacağız gecen haftadan kalan konular olsun.. Singularity Lideri Maniac'ın bazı acıklamaları ve ithamları olsun hepsinin üzerinde duracağız.. Her hafta dediğimiz gibi bu haftada yayına katılmak isteyen söz hakkı isteyen herkesi bekleriz.. Sizinde sormak istedikleriniz elinizde videolarınız varsa bu baslık altına yada bana özelden yazabilirsiniz..

Aksam 22:00 da twitch.tv/ruhban kanalında görüsmek üzere..
    • - Özel Hayatımdaki bazı problemlerden dolayı yayına katılamadım, bu nedenle hepinizden öncelikle özür diliyorum. Gönlüm isterdi ki yayına katılayım ve canlı olarak sorularınıza yanıt olayım.

- Velhasıl ne olur ne olmaz diyerek (programa katılamayabilirim belki) buradan bir açıklama yapmak istedim. Öncelikle beni tanımayanların kulaktan dolma bilgilerle şahsıma "360 derece dönüyor" ya da " Telefonda orada burada bir tarafları yememiştir" vb. şekillerde tiyatro piyesi sergilercesine yorum yapan arkadaşlara şunu belirtmek isterim; Ben her daim doğru ve dürüst olan şeyleri yapmaya çalıştım. Bilenler de bilir ben ne söyledi isem arkasında dururum. Yanlış söylemiş isem de yanlışımı kabul eder özrü mü de dilerim. Tanımayanlar kulaktan dolma bilgi ile şahsımı boşuna eleştirmesin, bu tiyatronun perdesi kapanalı çok oldu, ancak görüyorum ki bazı arkadaşlar hala yeni perde açmaya çalışıyorlar. Şimdi gelelim Onur ile ilgili gıybete, doğrudur ben Ruhban' a Onur' u suçlayıcı yazılar yazdım. AM kurulurken benim ve birkaç arkadaşımızın real olarak paralarıyla alınan hesaplarından 1 tanesi gitti. Bunun ödemesi de benim hesabımdan yapılmıştır, kaydı da vardır. Ben bu konuda hep AM lideri olduğu için Onur' u sorumlu tuttum. Ancak daha sonrasında aynı durumda ben olsam ne olurdu diyerek, Onuru suçlamanın yanlış olduğunu düşünerek Onur' u telefon ile aradım ve özür diledim ( Bu Ruhban' a yazılan yazıdan sonra gerçekleşmiştir, öncesi değil). Benim zevahirim ne ise içimde odur.

- Bir başka konu ise "Saygı ve Sevgi" tamlaması üzerinden empoze edilmek istenen konuyu ben yanlış anlatmışım.( neden ise hep ben yanlış anlatıyorum ve sonrasında kabul ediyorum, bir kişi bile bugüne kadar çıkıp da ben yanlış anlamışım diye karşıma gelmedi. Ne yapalım demek ki anlatma beceresine sahip değilim.) Benim orada vurgulamak istediğim bana kimse saygı duymak zorunda değil, ben saygının peşinde değilim sevginin peşindeyim anafikri idi. Mahkemede insanlara saygı duymak zorundasın, benim şahsıma hakaret edemezsin misal, mahkemeye saygı değil bu kişiye saygıdır - belki de yanlış düşünüyorumdur. Korku ve baskı ile saygı olur demek istemiştim ama tabi kide bu şekilde kazanılan saygının sürekliliği ve geleceği yoktur - . Vesselam bunu tartışma konusu yapar isek yeni bir tiyatro oyunu çıkar buradan ve bize de piyes düşer!? Dallanıp budaklandırmaya gerek yok. Yanlış anlatmışım demek ki. Bazı bilgiler izleyicilere yanlış empoze ediliyor bence, yani "gemiler sadece denizde gider" diyerek bir öğretiyi empoze etmek bana göre tamamen yanlıştır. Eğer böyle düşünülseydi Fatih Sultan Mehmet İstanbul' u nasıl fethedebilirdi ki :) Gemileri denizde götürenlerden değil karada yürütenlerden olun arkadaşlar. Bizim dilimiz Türkçe' dir. Dolayısı ile nereye istersen çekebilirsin ve de üstüne cımbızla kelimeleri içinden çekmek gibi bir huyumuz var millet olarak.

- Benim için havada kişilerin ne kadar show yaptığının bir önemi yok arkadaşlar. Benim için önemli olan kişilerin ayaklarının ne kadar yere bastığıdır. Ve görüyorum ki hava da gezen çok insan var :)

- Erdem nedir. İçerisinde yanlış olduğunu kabul etmek var mıdır? Olgunluk nedir? Yanlış yapınca özür dilemek var mıdır içerisinde? Hatayı kabullenmek 360 derece dönmek ise yada bir tarafları yememek ise varsın olsun sizler haklı olun. Ben dönmüş olayım, bir yerlerim yememiş olsun. Yeter ki sizden olmayım da gerisi boş.

- Benim ve bazı arkadaşlarımın bu oyunda kimse ile problemi yoktur. Problem yaratılmaya çalışılıyor. İnzivaya çekildik yine de aynı sorun devam ediyor :) Arkadaşlar sessiz sakin kendi halimizde oyun oynuyoruz. O nedenle üzerimizden prim yapmaya çalışanlar boşuna uğraşmasın. Şuan bizim oyunda ne bir sıralama derdimiz var nede öyle bir hedefimiz. Biz keyif alarak kendi halimizde takılıyoruz. Sizlerde keyif alarak oynamaya devam edin.

Not: Konunun bana düşen kısmı ile ilgili fikirlerimi belirttim. Sonuçta bu bir gıybet programı ve eğlence için bu nedenle bu kadar ciddiye alınmayacak bir durum olabilir. Bunun farkında değilim sanmayın , kalkıp oradan da bir kroşe vurayım moduna girmeyin hemen :)

Uzun olduğu için hepinizden özür dilerim.

- Saygılarımla
      “Be the change that you wish to see in the world.” | Mahatma Gandhi

My referral link ------> Feel free to use it :thumbup:

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von Maniac ()

• Normalde uzun uzun bende buraya yazdım ama acıkcası yeri burası degil o yüzden sildim.. Ben burada evet tartısma konularını alıyorum ve seninkileri de aldım.. Ve simdi herkesin içinde de seni davet ediyorum haftaya Pazar yada Pazartesi yayına konuk olursan burada bu kadar yazdıgın seyler üzerine de sohbet edebiliriz..

Edit: - Hatta sen bana su gun gelebilirim de ben yayını ona göre düzenleyecegim..-

Ayrıca; 360 degil 180 derece olacak o.
    • Herkese merhaba arkadaslar.. Bu aksam ufak bir gıybet yayını yapalım diyorum.. Zaten forumda da ilginc olaylar olmuş onlar üzerine de azıcık sohbet muhabbet ederiz.. Forsekan tarafından @Qursat bizi hic cagırmıyorsun diyordu onlar icinde guzel bir yayın olur.. Her zaman dediğimiz gibi yayına katılmak isteyen herkesi bekleriz. Sonra bana haber vermedin ama bizim hakkımızda konusuldu denmesini hic sevmem :) Saat 21:00 Gibi ufaktan bir baslarız diye düsünüyorum haydi herkese saglıcakla..

Kanalımızı takip etmeyi unutmayın lütfen: twitch.tv/ruhban

Discorda katılarak yayınlardan haberdar olabilirsiniz.. Discord adresi: discord.gg/M3wnvwP
      Bunun yanı sıra twitch kanalını takip edebilirsiniz: twitch.tv/ruhban

Ayrıca bu topic'i begenerek de yayınlardan haberdar olabilirsiniz. Aksama gorusmek üzere..